Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Paulina, Moze się myle, ale odwrotnie chyba podalas wiek i tydzien ciazy. Ja mam termin na 11 grudnia i jestem w 28 tygodniu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka Mój Mąż jednak jest genialny... przeanalizowaliśmy wspólnie ostatnie parę dni pod kątem puchnięcia i niepuchnięcia... I Ślubny doszedł do wniosku, że puchnę od czekolady... I co? I MA RACJĘ! Dopóki praktycznie w ogóle nie jem żadnych słodyczy zawierających czekoladę - sikam normalnie i nie puchnę... Jak opierdzielę chociażby batona do kawy - efekt jest po 2 godzinach najpóźniej... Nie chodzi o wszystkie słodycze - tylko o te zawierające kakao... Drożdżówki mi nie szkodzą, owoce, dżemy - nic innego tylko to je..ne kakao. I jest to w sumie logiczne, bo nadmiar kakao albo gorzkiej czekolady powoduje - zatwardzenia, a zatwardzenia to objaw czego? odwodnienia! Teraz rozumiem, dlaczego lekarz kazał Sylwii kazał odstawić zarówno sól, jak i słodycze... i colę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka! Siemanderko! Opowiadaj, jak tam się czujesz? Na jakim etapie zakupy dzidziuchowe? Jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Ale to absolutny... Autentyko. Bo ja wcześniej to nawet tak nie bardzo miałam smaki na te typowe sklepowe słodycze, tylko dopiero w III trymestrze taką fazę załapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna wicek ;) Jestem ....brzucho mnie pobolewa po sprzataniu ;(. Ale co tam leze sobie I gapie SIE w telewizor... Siema Niunka! Ewcia Ja dzis NIE dalam rady I chyba ze 40 slonych paluszkow Zjadlam .... Ale chyba nic mi NIE bedzie ...to tylko raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! Witaj Niunia :) ja z rana szybko na zakupy ruszam bo jutro szpital i kilka rzeczy muszę dokupić ,ojjjjj jak mi sie nie chce tam leżeć pocieszam się tym że bedzie dużo babek ciężarówek :) to też będzie dużo wspólnych tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooooddddd myyyyyyyrnnnning ;) Asienka...jak tylko bedziesz miala dostep do netu to skrobnij prosze co u Ciebie....a My wszystkie trzymamy kciuki I zobaczysz ,ze bedzie wszystko dobrze...tak trzeba myslec.....pozytywnie! Ewcia...jestes???? Wlasnie SIE zastanawialam ...co u Twojej mamy ...jak SIE czuje I czy wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Jestem! Aśka, dlaczego idziesz do szpitala? Co się dzieje? Mam nadzieję, że nic złego, tylko w celu przeprowadzenia dokładniejszych badań jakichś... Sylwia, u Mamy w miarę dobrze, dzięki. Jest poobijana, krwiaki jej wychodzą, boli ją miednica (od pasów) i kręgosłup, ale całe szczęście nie ma żadnych złamań ani poważniejszych obrażeń wewnętrznych. Jest na zwolnieniu i odpoczywa w domu. Ja właśnie założyłam dzisiaj z rana nowe mocniejsze soczewki i nie wiem, czy mi babka ciut na mocnych nie dobrała. Odsunęłam laptoka tak daleko, że mi ledwo rąk starcza i też widzę... Mam nadzieję, że się przyjmą bez bólów i zawrotów głowy. Wkurzam się, bo chyba kluje mi się jakaś infekcja w gardle. Z dnia na dzień robi się coraz bardziej suche i drapiące. Nie wiem, czy Ślubny mi nie sprzedał jednak jakiegoś mikroba. :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Ewa ciesze się że z mama wszystko dobrze. Mam takie pytanie, nie wiecie jak nazywaja się te wkladki ktorymi mozna sprawdzic czy wody plodowe się nie sacza? Naczytalam się roznych artykulow w necie wlasnie o saczeniu i malowodziu że wolalabym być pewna że wszystko ok. A wizyte mam dopiero w piatek Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA...NO O DOBRZE....ZE JAKOS DOCHODZI DO SIEBIE...BIEDNA...NIE POZWOLCIE JEJ SIE FORSOWAC W DOMKU. !!!!!!! A Ty Kochana ,,, tak jak bylo mowione wczesniej miod I kilo cytryny w cieplej batce lub wodzie! Dzis w nocy mialam NIEciekawe przezycie , najpierw ...te dretwiejace rece...az do bolu....a Potem.....nagly skurcz calego brzucha az czulam do plecow...masakra...mam nadzieje ,ze NIE tak wygladaja bole porodowe...wrrrr trwalo to ze 20 sek...I myslalam ze wykituje ,,, !!!!!!! Ale naszczescie minelo a Ja wystraszona jak diali usnelam jak zabita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:D Zdycham!!na sniadanie zjadlam nalesniki z dziemem malinowym z bita smietana i ananasem z puszki:D:D mniam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kludyna-ja do LO do Ropczyc chodzilam:D swiat jest maly;) Moja Malizna nad ranem tak sie krecila, wiercila, przekrecala, ze w pewnym momencie brzuch sie wielki z jednej strony zrobil, twardy:) Malsuzek albo dupina sie wypial albo glowe wypchnal:D ale fajne uczucie:D Asia- trzymaj sie i szybkiego wyjscia ze szpitala:) trzymam kciuki zeby wszystko tam szybko, sprawnie poszlo i zebys szybko do domu wrocila:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu No faktycznie swiat maly;) W Debicy Krzysztof rodzine ma, kuzynki blizniaczki Anka i Agnieszka okolo 30tki na ul.Parkowej mieszkaly. Teraz już zamezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, o wkładkach testujących sączenie wód nie słyszałam, ale wiem, że lekarz zawsze sprawdza to paskami do pomiaru Ph. Jeśli Ph pochwy jest kwaśne, to znaczy, że wody się nie sączą. Raczej szukałabym pod hasłem paski testowe? pomiar Ph pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niefajnie... Coraz bardziej mnie przeziębienie rozkłada. Pocę się, a gardło drapie coraz bardziej. Nie boli, tylko tak chamsko drapie. :-((( Nie wiecie, czy w ciąży można ssać Propolki z wit. C? Muszę sobie coś kupić do ssania, bo coraz ciężej mi oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Jakies ziolowe pewnie i mozna, ale nie orientuje się. Ale jakies ziolowe mam to sprawdze co pisza na ulotce i dam znac. A co do ph to ja nie mialam sprawdzane wszystko było ok. ale jak pojde w piatek to poprosze o zbadanie ph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa podobno jest taki syrop dla kobiet w ciazy Prenalen czy jakoś tak. Podobno propolki i tantum verde też mozna, ale najlepiej do zaprzyjaznionej apteki i zapytac czy w ciazy mozna brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Dzięki za pomoc. A tak już się cieszyłam, że mnie nie weźmie... A tu się dziadostwo tydzień wylęgało i wylęgło w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też chyba cos bierze. Obudzilam się. Z zatkanym pelnym nosem, oczy jakies takie szkliste, ogolnie zimnawo mi no ale narazie nic poza tym wiec herbatka z cytrynka i sokiem malinowym albo z miodem. I czekam na rozwoj sytuacji, moze minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubny podreptał do apteki. Pani dała mu jakiś syrop dla ciężarnych i karmiących i te propolki, co wcześniej wytypowałam. Może cokolwiek pomoże, bo kiepściutko z moim gardłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×