Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

hej dziewczynki :* Klaudyna ja według lekarki i kalkulatora jestem w 30 tyg.:) nic się nie stało że się pomyliłaś :) Ewa czuje się bardzo dobrze lepiej niż z Amelką nie puchną mi nogi ani ręce nawet obrączkę mogę nosić :) jeśli chodzi o zakupy to kupiliśmy 2 kombinezony i tyle :) ciuszków mamy bardzo dużo po Amelce wózek łóżeczko również :) pieluszki kosmetyki ręczniki itd. mamy zamiar kupić na początku listopada :) mieszkamy u moich rodziców mamy swoje piętro więc dużo mi mama pomaga i mąż :) Amelka ma skończyła 2 latka wszystko mówi i rozumie :)wie że będzie mieć siostrzyczkę Julkę całuje brzuch mówi ze kocha siostrzyczkę opowiada że urodzi się w grudniu :) mam nadzieje że nie będzie zazdrosna będziemy się starać żeby nie odczuła że zeszła na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc I czolem ;) Jak tam niewiasty w ten piekny piczatek tygodnia ????? Ja popijam Kawusie I zastanawiam SIE co jeszcze zostalo do zakupienia...chce juz poprostu skonczyc I miec to z glowy ;) Spalam nawet niezle ...tylko goraco mi bylo ...wiec powylaczalam nocne ogrzewanie...I Potem juz poszlo ;) Milego dnia ....Kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........30(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............30 (K)... .........02-12-2011 Asia GB........................29.....Opole............30(K). .......02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa.......30(K) .......04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......30( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........30( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań...........28( K)........11-12-2011 Mama FILIPKA( Wiola)....19.......Norwegia.........27(M)........11-12-2011< br /> Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27( M)......12.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................27 ( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........27(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............27 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................29(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........29(K) .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....26(K) ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............27(M)...... ... .29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............27(K )..........31-12-2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............30(K) ...........12-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia261985..............26......Wojnicz........30(M). ... ...02-12-2011 Onk3(Magda)...............36......Osiek............30 (K)... .........02-12-2011 Asia GB........................29.....Opole............30(K). .......02-12-2011 Starbuck80.................31......Warszawa.......30(K) .......04-12-2011 Ewelina_83..................27.......Oświęcim.......30( M). .....06-12-2011 Ewa1311....................31.......Puławy...........30( M)......07-12-2011 olcik777.....................26.......Kraków..........27 (K).......09-12-2011 klaudyna213................25.......Poznań...........29( K)........11-12-2011 Mama FILIPKA( Wiola)....19.......Norwegia.........27(M)........11-12-2011< br /> Dolarka5(Martyna).......23........Łódź.............27( M)......12.12.2011 TakaBasienka87.........24.......śląsk................27 ( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........27(M).. ....15-12-2011 elizka_84...................27......Gdańsk............27 (M).......16-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK................29(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków...........29(K) .......18-12-2011 ollakoziol(Olka)............24......Częstochowa....26(K) ........24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca...............27(M)...... ... .29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............27(K )..........31-12-2011 Niunia855(Paulina)......26.......Tarnów............30(K) ...........12-12-2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny słoneczko świeci od rana - poniedziałek jak nie poniedziałek :) weekend udany - na wsi, las i zbieranie grzybow - alez byla cudna pogoda :) u mnie nic nowego, lecimy dalej bezobjawowo, oby tak dalej zakupy - musze ogarnac rzeczy dla siebie do szpitala, bo tu 0 duze zero :) miłego poniedziałku i całego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa my tez kupimy chyba Jedo ale jeszcze nie wiem jaki model - w zasadzie to nie wiem czym one sie roznia - na zywo pewnie zadecydujemy czy Fyn czy ten Twoj model ja dostane fotelik maxi cosi a z tymi wystarczy jakis adapter i bedzie smigac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej! Witam wszystkie laski po weekendzie:) Niunia Ja też mam córeczkę Amelkę ( z tym, że moja w grudniu skończy 4 latka :) ) i też mam drugą córeczkę w brzuszku i termin wyznaczony na datę urodzin Amelki :D i też żadnych zakupów jeszcze nie robiłam bo ciuszki mam więc tylko kosmetyki są potrzebne i pampersy, ale nieraz jak czytam o tym szaleństwie zakupowym dziewczyn to mnie przerażają :) ale pamiętam z poprzedniej ciąży, że tez tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam. Jestem po sniadanku i popijam kawusie. Pogoda calkiem fajna wiec pewnie jakis spacerek bedzie:) na dziś zadnych planow, wiec blogie lenistwo:) w srode badania a w piatek wizyta i tydzien zleci:) milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie i ja A ja w łóżku się kuruję bo mnie coś dopadło, katar mam nie z tej ziemi no i zaczynam kaszleć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Zdrówka życzę, Tobie i całej reszcie rozłożonej :) kurujcie się szybciutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D jestem i ja:D mam w planie zrobic carbonare dzisiaj, macie jakis sprawdzony przepis? ja sie lepiej juz czuje i dobrze:) jutro mam wizyte u poloznej:Dciekawe jak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: Makaron, śmietana, boczek ( ilość wg. upodobań) cebula, czosnek, 2 żółtka, przyprawa do spaghetti, oregano, pieprz, sól, ser żółty. Jak przyrządzić? Podsmażyć boczek, dodać cebulę, czosnek. W miseczce zmieszać opakowanie śmietany, 2 żółtka, opakowanie przyprawwy do spaghetti. Makaron ugotować. Do patelni z boczkiem dodać makaron, polać otrzymanym sosem, dodać ser ale nie za dużo (około 2 plasterki sera startego). Wymieszać, chwilę trzymać na ogniu mieszając. To tyle a jakie pyszne!!! Andzia Ja najbardziej lubie wg tego przepisu ud Czarnej Oliwki;) ...juz chyba z rok NIE robilam ;) smaka mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuu.... Chlip... Chlip... Chlip... Smark.. Smark... Ahuuu... Ahu... I tak całą noc! Teraz już mi tylko wściekły ból gardła został. Figę pomagają te syropki, propolki, etc. Kilkugodzinną ulgę przynosi jedynie gorące mleko z miodem lipowym, albo słabiutka herbata z dużą ilością cytryny i miodu. Siódme poty na mnie biją. Koszulkę można wyżąć. Ale to podobno dobrze... Dzisiaj nie ruszam się z wyra. Obrażam się na cały świat i gniję pod kołdrą przed TV. Tylko Ojciec wpadnie weźmie mi zwolnienie i dostarczy do pracy, bo ja naprawdę nie nadaję się na wycieczki przez miasto. Podobno straszna infekcja jakaś szaleje. Ślubny miał wczoraj problem, żeby w jakiejkolwiek aptece kupić rutinoscorbin. Dopiero początek roku szkolnego, a klasy w szkołach i przedszkolach podobno zdziesiątkowane. To samo w zakładach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia i Sylwestrowe Trochę Wam zazdroszczę, że to już Wasze drugie Dzieciaki. Też bym tak chciała. Ehhhh, z szukaniem Tatusia się za długo guzdrałam i tak wyszło! ;-))) Bardzo bym chciała mieć dwójeczkę - najchętniej dwóch chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Ewcia, życzę Ci tego!! Może za ładnych parę miesięcy założysz nowy wątek np. styczniówki 2013 albo marcówki albo czerwcówki.... :D ja już raczej nie, bynajmniej nie szybko, no chyba że coś niespodziewanego się stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starbuck Najlepiej to sobie najpierw poczytać na stronie producenta: http://www.jedo.pl/2009/ Jeśli chodzi o Bartatinę i Fyn - to różnią się kołami i zawieszeniem, Fyn ma skrętne mniejsze przednie kółka i zawieszenie na amortyzatorach, a Bartatina wszystkie koła pompowane tej samej wielkości bez skrętu i zawieszenie na skórzanych pasach. Z tego co widziałam i sprawdzałam na żywo - Fyn jest troszkę lżejszy od Bartatiny, ale nieznacznie. My wzięliśmy Bartatinę, bo mnie osobiście nie podchodzą skrętne kółka i paski w zawieszeniu mają tą zaletę, że dużo łatwiej je dorobić niż pęknięty amortyzator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwestrowe Jak będę miała to cholerne CC, to nie bardzo... ze 2 lata "karencji", a tu latka lecą, a ja coraz starsza dupa jestem. To kolejny powód, dla którego będę nękać mojego gina, czy jest opcja podejścia do SN. :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
ale tak sobie myślę, że po SN też niekoniecznie możesz mieć ochotę szybko rodzić następne dzieciątko hehe :D a z tymi latkami to wcale nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
moja koleżanka w wieku 35 urodziła pierwsze dziecko i myśli o drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia...czyli jednak rozlozylo Cie do konca...;( masz racje zostan w lozeczku....I wypoc SIE ile wlezie....Ja trzymam za Was wszystkie kciuki ...!!!! Kurowac mi SIE tam ! Wiecie ciekawe jest to ...ze jak mieszkalam w Polsce to mialam czasem angine ropna I 6 razy do roku....bralam tysiace antybiotykow....Od momentu jak zamieszkalam w UK ...cholerka jak reka odjal....ani razu....ANI RAZU,,,,!!!!! odpukac.....Bylam tylko raz przeziebiona w ciagu 4 lat.... No mam nadzieje ,ze tej jesieni mi SIE to NIE przyplacze... Ja mysle ,ze to dlatego iz w UK jest duzo wiecej wilgotne powietrze...I drogi oddechowe Sa duzo bardziej nawilzone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwestrowe Z tego, co słyszałam, w klinice, gdzie będę rodzić stosują wszelkie możliwe "uprzyjemniacze" SN - włącznie z gazem rozweselających, znieczuleniem, dianatalem za darmo, etc. Może jakoś przeżyję - nie ja pierwsza, nie ja ostatnia. Mojej kumpeli po pierwszej cesarce dosłownie rozlazł się brzuch w drugiej ciąży... Leżała od połowy, ale i tak macica wytrzymała tylko do 7 miesiąca. :-((( Taka opcja mnie bardziej przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o czym ja tu bredzę w ogóle? Jeszcze 8-10 tygodni do pierwszego, a ja tu już rozważam drugie... Chyba mi hormony na łeb biją! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
przestań przestań, na drugiego dzieciaczka jest dokładnie taka sama radość jak na pierwsze, z tym, że podejście bardziej luzackie i człowiek jakis spokojniejszy, ale radość ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pytanie z zupełnie innej beczki! Może Mamusie, które już mają dzieciaczki doradzą... Brat i Bratowa zażyczyli sobie na prezent wagę dla niemowlaczka - dla Brataniczki, bo im naprawdę potrzebna. Nie znam się na tym kompletnie, ale wytypowałam takie coś... http://allegro.pl/waga-niemowleca-laica-super-dla-dziecka-zdrowie-i1818467826.html albo http://allegro.pl/waga-niemowleca-laica-super-dla-dziecka-zdrowie-i1818467796.html Proszę o porady! Czy ta firma, czy inna? Na jakie "parametry" zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Nie pomogę Ci bo nie mam i nie uważam by do czegoś była takowa potrzebna, ale jeśli chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
kurcze tyle pieniędzy? poszukaj tańszej, ileż razy oni z niej skorzystają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
zajrzałam z ciekawości na allegro i ceny takich wag są kosmiczne po prostu!! Powariowali wszyscy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc oględnie - Malutka ma problem z odżywianiem i muszą ją ważyć przed i po posiłku, zalecenie lekarza... Także waga jest im niezbędna. Taka w miarę dokładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×