Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

dziewczyny wiecie co ja glupol robie...zamawiam ciuszki dla Maluszka ale....ja JUZ JESTEM PEWNA , ze synek ale jak sie w grudniu okaze, ze coreczka....?biedzie biedna niunia chodzic jak chlopak ubrana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania kiedy oglądam małe dzieciaczki i ubranka to sie rozklejam na całego jak bym chciała tego bobaska mieć na chwilke na rączkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam hoopla....na punkcie niektorych ich ciuszkow.... Nabylam te Gacie w Panterke z rozowa falbanka ;) na lato ...na oslone pampersa;) i jeszcze kilka zebrowych ciuszkow ;) no I kapelusz.....I buty baletki w zeby;) troche tego jest....czasem ich ciuszki mozna na eBay/u wypatrzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobilam dziś zakupy w aptece. Mam podklady i majtki poporodowe, masc na pekajace brodawki, octenisept, sol fizjologiczna w ampulkach, afrin pure sea do noska, zasypka dla niemowlat. Pozostalo cos do higieny intymnej i wkladki laktacyjne. Pani polecala mi też sylikonowe nakladki- krazki na sutki do krmienia, ale wstrzymalam się bo przeciez nie wiem jak mala bedzie ssac i czy wogole beda potrzebne. Pozostaly kosmetyki dla malucha i pieluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* ja dziś tak wieczorkiem bo teraz mam czas o 22 zażyłam antybiotyk i znów o 6 a później o 14 i tak w kółko Mam nadzieję że ta wstrętna bakteria się odczepi Naczytałam się artykułów o tej bakterii jest groźna dla dziecka przy porodzie naturalnym ale ja i tak się boję bardzo żeby wszystko było dobrze ale nie ma co przyciągać złych myśli obiecałam mężowi i mamie że nie będę już czytać na ten temat Wczoraj mi brzuch na wieczór twardniał jeszcze Julka jak zawsze szalała to nie kopała zjadłam słodkie a ona nic myślałam że oszaleje ale w nocy się obudziła i szalała :) a dziś wszystko ok.:) Ewka nic się nie stało że mnie przeniosłaś dzięki :) Klaudia ja miałam te nakładki z aventu nie są moim zdaniem przydatne ale to tylko moje zdanie :) milej nocki buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wlasnie probuje zwlec sie z lozka ale jakos nie bardzo mi sie chce. No ale trzeba. Troche ogarnoc mieszkanie, zrobic jakis obiad I przygotowac sie do wizyty:) dzis na usg:) A co do tych nakladek, to nie mialam zamiaru kupowac. Kupowalam masc na brodawki, I babka probowala mi je wcisnac, ale sie nie dalam:) w aptece Dbam o zdrowie nawet mi zalozyli karte Dla Mamy I maluszka- jakies rabaty sa, w sumie zamiast 50zl zaplacilam 45 niewiele tego rabatu, ale jak daja to trzeba korzystac:) milego dnia Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem... Ja ledwo widzę na oczy. Znowu nie pospałam. Glut morduje. Całą noc z zatkanym nosem i otwartą buzią... Lipa! Zaczyna mnie to już martwić. Ileż może trwać katar? Zamówiłam na allegro nawilżacz powietrza, bo sezon grzewczy za pasem... A suche śluzówki to idealny podkład do wszelkich infekcji... :-((( Znacie jakiś fajny sklep internetowy z oświetleniem do mieszkań i tego typu drobnym wyposażeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:D Ewa-katar w ciazy podobno trwa 9 m-cy;) co do nakladek silikonowych-tylko jedna moja znajoma ich uzywa-wiec opinia jednej osoby- mowila, ze dla niej byly wybawieniem(polozna jej polecila) w przeciwnym wypadku musialaby przestac karmic piersia- ma wklesle brodawki i mala nie mogla ich chwycic...dzieki nim karmi juz prawie 6 m-c. jesli chodzi o ochorne brodawek nie wiem, ale mowila, ze czuc dziasla i mimo nakladek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do nakladek silikonowych- stosuje moja koleżanka bo ma płaskie brodawki i w tedy to sie sprawdza tak ze wydaje mi sie ze mamy czas sie tym martwić jak pojawi sie problem to mąż wpadnie do apteki i jeszcze w szpitalu zdążymy je zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Szczerze Ci się przyznam, że nie boli. A wieczorem byłam przekonana, że dzisiaj rano będę miała w gardle papier ścierny... Może to dlatego, że staram się ostro nawilżać nos i powietrze w domu (Marimer + mokre ręczniki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepetka Mnie też bolało na początku i to bardzo. Ja tylko mówię, ze dzisiaj akurat nie boli. Zaczęło się od potwornego bólu gardła jeszcze zanim dostałam katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
Hej Piękne!! A ja miałam już po raz drugi ciekawą przygodę związaną z ciążowymi dolegliwościami :) Mianowicie miałam taki okropny ból w pośladku, promieniujący do nogi i do pleców, że nie mogłam wstać z pozycji siedzącej. Mąż musiał mnie wspomóc. Dzisiaj wyczytałam, że czasem główka bobasa naciska na nerw kulszowy co może się przejawiać w taki właśnie sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłam, że mój twardy brzuch pojawia się wtedy, kiedy za mało piję... Wczoraj pociągnęłam 2 butle mineralnej - w sumie 3 l i brzusio był jak ta lala... Dziś znowu zapomniałam w siebie wlewać tyle, co trzeba i znowu twardnieje. :((( Dziewczyny! Powiedzcie mi szczerze! Ile Wy tej wody pijecie? No ja nie dam rady 3l mineralnej codziennie... No po prostu nie dam rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac w piatkowe poludnie... Wrocilam od specjalisty , z badania pieprzykow...Gdyz od 4 miesiecy 2 z nich rosna I swedza...do tego zmienily kolor... Diagnoza...trzeba usunac po porodzie...na poczatku lutego albo w polowie lutego bede miala zabieg;) 2 daty mam do wyboru ;) Powiem szczerze ,ze NIE moge SIE doczekac ;) przeszkadzaly mi cale zycie a teraz jeszcze jak urosly I zaczely swedziec wrrrrrrr ...3 Lata temu Usunelam 12 maluszkow z buziola I szyji.... Czas na plecy I ramie;) I za darmo....;) To tyle z pieprzykowych opowiesci....przeziebienie troszke przechodzi...zimno ostrupiale.... Nakladki silikonowe kupilam na wszelki wypadek ...NIE Sa tu drogie a moje suteczki malutkie...w przeciwienstwie do cyca heh ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mysle, ze nie pije wiecej niz 3 l ale tak cos pomiedzy 1.5-2 l, bo w pracy mam kubki 0.2 i takich kubkow w ciagu dnia wypije z 5 + rano kawa + goraca czekolada + w domu taka butelke wody 0.5 l wiec cos mniej wiecej takiego, moze do 2.5 l czasem doduldam ale mysle, ze 3 to nie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :* Ewa ja wypijam ok. 2l mineralnej teraz może więcej bo muszę pełna szklanka popić antybiotyk i do tego herbata soki myślę że ok.3 l wypijam wiadomo że zależy kiedy raz więcej raz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samej qody mineralnej to ja tak 1,5-2l do tego kawa z 2 herbaty i tyle. Zobaczymy co mi dr powie, moze bedzie trzeba wiecej tej wody wypijac, no ale ilez mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Ja moze z Poltora litra to pije ze wszystkim ... A wody moze ze 2 szklanki a czasem I wcale ;( az wstyd SIE przyznac ale taka prawda...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tak 1,5l mineralnej to zawsze. Do tego albo ze 2 kubki Anatola z mlekiem, albo Inki na mleku. Herbaty prawie nie pijam, bo po niej też puchnę. Chyba, że taką naprawdę ledwo zabarwioną z cytryną i miodem... Sylwia! Masz burę ode mnie! Nie wydurniaj się! Chcesz mieć małowodzie? Myślisz, ze Lajlusi się nie chce pić i nie jest odwodniona, jak Ty nie pijesz? Proszę natychmiast się poprawić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia A co do pieprzyków - nawet w tym jesteśmy podobne... Ja usunęłam na razie 5 z dekoltu i okolic ramiączek od stanika. Na twarzy bym się bała chyba, bo mam tendencję do bliznowców i boję się, żebym sobie tylko "polepszyła". Z takich wybitnie denerwujących mam jeszcze jedną sztukę na karku i coś z nią na pewno zrobię po ciąży. Zauważyłam, że w ciąży rozsiały mi się na szyi takie małe włókniaczki w dużej ilości. Takie twarde grudki uszypułkowane. Ale z nimi nic nie będę robić, bo one mają to do siebie, że... same odpadają... Poczekam z pół roku po porodzie, co z nimi będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) co do wody to ja 1,5l mineralnej codziennie w siebie wlewam do tego piję herbate z miodem i cytryną, zieloną, rumianek i miętę ale dlatego że lubie takie herbatki ziolowe, a nie zebym sie zmuszala specjalnie. więc myślę że Michalinie płynów nie brakuje:) Tez mnie chyba jakies przeziębienie łapie bo od rana głowa mnie ćmi i jakoś mi tak dziwnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×