Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

i dwa tygodnie tacierzynskiego - tylko go trzeba wziac po nowym roku bo w tym jest tylko tydzien, jest rok na jego wykorzystanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :/ slabo w polsce mozna jeszcze wziac do dwoch tygodni zwolnienia na opieke nad zona po porodzie, ale u mnie niestety odpada - nawet jak bym sie fatalnie czula - bo sie nie ogarnelismy ze slubem obca baba jestem mimo tych ponad 11 lat razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jestes jeszcze 2-3 lata mlodsza ode mnie zaczeliscie w podstawowce? :) my na I roku studiow, kto by pomyslal ze to juz ostatni związek czlowiek nie wyszalal sie :) hehe ale jak sie juz znalazlo swoje Slonko to czego chciec wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w 3 kl LO a Pawel w 4 technikum:) takze studniowki zaliczylismy, on sie jeszcze na moj polmetek zalapal(w sumie to zaprosilam go na polmetek i od tego sie zaczelo);) hehe a no kiedy to bylo!!!wieki temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak z innej beczki- bylam w tym laboratorium, zrobilam ten HBs i mi pani powiedziala że dziewczynki się nie spiesza na swiat :/ jak to nie kurcze jak ja już ti niecierpliwie czekam no hallo?! Kurcze troche się przespacerowalam w sumie 1,5 godz na stojaco, albo idac i normalnie moje bole się nasilily, znaczy plecy i krocze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też się tak wlasnie zastanawiam nad tym pomyslem:) W sumie niby normalne, bo ktoras strona to dziecko musi się wydostac, wiec kanal rodny się poszerza, ale żeby aż tak?:/ no nic obejrze Fakty i ide do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lenistwa to chyba tylko tylek od siedzenia moze bolec:) albo kciuk od przerzucania kanalow w tv:) A mnie nie dosc że boli spojenie to jeszcze wszystko "tam" mam opuchniete i nabrzmiale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus to chyba JUZ blisko...SKORO jest jak piszesz... Mam nadzieje ,ze kapiel Ci troszke pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelepecia...w Polsce NIE mialam wanny przez 10 lat...tutaj NA szczescie jest I to I to ;) kapiel dla relaxu....w wannie ...prysznic do mycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz by sie przydała i jak pojawi sie mała też by sie przydała ale jakoś sie obejdziemy. klaudyna213 mój mi tak dokucza ze te bule to z lenistwa na szczescie tyłeczek jeszcze nie ani paluszki od pisania z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Plecy troche przeszly a spojenie niestety. Strach się bac co bedzie w nocy. Z boku na bok ciezko bedzie się przewrocic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki oglądałam dziś zdjęcia jak Amelka się urodziła aż się popłakałam z wzruszenia chciała bym żeby Julka była już na świecie :) ja też mam żółto biały śluz a raz miałam taki gęsty przeźroczysty tydzień temu wtedy się wystraszyłam ale jak wszystko ok. boli mnie brzuch i krzyże ale ciepła kąpiel pomaga :) moja Niunia ma często czkawkę ale podobno to dobrze bo łyka płyn owodniowy :) mój mąż też ma być ma 2 tyg. w domu po urodzeniu małej i tydzień przed żeby był z Amelką jak będę w szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Krzysztof ma 10 dni zaleglego urlopu to cale 2 tyg w domu i dodatkowo 2 dni z tytulu urodzenia dziecka przysluguja wiec spoko, a tacierzynski po nowym roku, żeby 2 tyg byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ta opuchlizne, no to powstaje na skutek ciezaru dziecka, ktore uciska na naczynia krwionosne. Tak pisza we wszystkich mozliwych pismach dla ciezarnych typu "bede mama" i art.w internecie. Wiec Sylwek to chyba jeszcze troche potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Priviet!!!! Obywatelki ;)!!!!!! Dzis NIE pospalam;( ...tak mnie TA dlon bolala...ze NIE dalo rady spac...I zadna pozycja NIE pomagala...NA szczescie ZA chwile jade do Lekarza ( szpital omowienie porodu) I zapytam...o ten ZESPOL nadgarstka...BO przestalo JUZ byc to dla mnie normalne!!!! A Wy babinki KOCHANE??? Wszystko DOBRZE ??? Jak po nocy !!!!?????? Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dolaczam. Niewyspana, obolala, jakas taka niespokojna nie wiedziec czemu, normalnie masakra:( milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki;) Tak na dzień dobry zdałam sobie sprawę z tego ze chyba popełniłam błąd. otóż wczoraj zamówiłam łóżeczko dla małej (dziś już do odbioru:):):) ) No i pół dnia siedziałam na allegro zamawiając materac, pościele itp. I chyba zamówiłam za małą pościel i wypełnienie:( to znaczy łóżeczko ma wymiar wewnętrzny 60x120 a ja zmówiłam kołderkę 90x120 a teraz jak poczytałam na forach to ludzie piszą ze do takiego łóżeczka standard to 100x135. co wy o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola! Wydaje mi się, że niepotrzebnie się martwisz. Mamy łóżeczko 60x120. Wzięłam pościel 100x135 i musiałam wymienić na taką, jak Ty masz 90x120, bo tamta była dużo za duża i w ogóle przez rok to nie wiem, komu by miała służyć. Wg mnie te większe są do łóżeczka 70x140. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus Ja chyba nie pomoge, zamowilam caly komplet wiec mi tam dopasowali, ale zaraz sprawdze co mi przyslali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już totalny przeprowadzkowy sajgon. Moja Mama stanęła na wysokości zadania. Od paru dni "ryje" w tym starym mieszkaniu i robi porządki, a przy okazji gada ze mną, robi mi zakupy i gotuje jedzenie. Małżonek szanowny aktualnie pilnuje fachowców w nowym mieszkaniu, którzy..... TAAAAAAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM! ZAKŁADAJĄ CIEPŁĄ WODĘ! ZNACZY: CIĄGNĄ RURY! ;-)))) Dziś też będzie podłączenie domofonu, internetu, kablówki i cośtam jeszcze, czego nie pamiętam! Jutro lub pojutrze przyjdzie "dorosła" pościel dla nas. Nakupiłam nowiutkiej, bo nie zamierzam nic starego brać z tego mieszkania. Wszystko pojedzie na wieś do rodziców. Najwyżej ich psisko będzie miało mięciutko w budzie. ;) Jak kogoś interesuje - bardzo polecam pościel firmy Świt na allegro. To samo w sklepie kosztuje 40% drożej - sprawdzone osobiście. Największy zgrzyt z oświetleniem, bo jakoś nie możemy się określić i jeszcze nie zamówiłam, a to raczej drogi gips, więc trzeba przemyśleć decyzję... Jeśli chodzi o zdrowotnościowo-ciążowe sprawy... Kurna! Nie jest źle! Waga stoi na 71, ciśnienie na 112/73, nic mnie nie boli, nic mi nie dolega... Usypiać jest tylko kaprawo, bo 2h szukam właściwej pozycji. Ale dzisiaj to nawet i spanie mi się w miarę udało. Jedyne co mnie morduje... to... wstyd się przyznać "kupo-blokada"... Znowu... Aż sobie kawusię zrobiłam - zwykle mielona działała na mnie przeczyszczająco, więc spróbuję chociaż ze 2 łyczki, bo pęknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I chciałam Wam bardzo bardzo serdecznie podziękować za podjęcie tematu "czopa", bo znowu zajrzałam na kafeterię i się uspokoiłam. Mam dokładnie te same objawy, co Wy. Wydzielina się zmieniła. Jest jej więcej. Szczególnie rano. Też już zaczynałam panikować troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! odnośnie czopa to mój śluz tez się zrobił obfitszy żółtszy budyniowatszy więc tez cieszę sie z podjetego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×