Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Fajna:) ja też mam w owieczki, ale taka ecru. Nie chcialam nic bardzo pstrokatego a tak mam taka delikatna i ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej Z tym śluzem u mnie jest tak samo, pytałam gina i powiedział że to już normalne byle nie miał niemiłego zapachu. Wczoraj byłam na usg i synek zrobił numer przekręcił się pupą na dół i ma główkę pod żebrami, gin powiedział że jest tak duży i nie ma szans na prawidłowe ułożenie więc czeka mnie cc ale mały przynajmniej odwiązał się z pępowiny. Mam tylko nadzieję że tą cesarkę zrobi w terminie porodu bo mam sypialnie nieskończoną i nie będę miała gdzie wracać a mój M jakoś nie ma czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, teraz to kazda z nas dopatruje się wszystkiego we wszystkim, bo to już koncowka:) ja dziś mam wyniki HBs do odbioru, pani w laboratorium już wczoraj stwierdzila że skoro HBs to już blisko, ale zaraz stwierdzila że dziewczynki nie spiesza się z przyjsciem na swiat, wiec coz.. Niby pocieszyla mnie, ale z drugiej strony już tak niecierpliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolarka No to widzę, że nas przybywa w gronie CC. :-/ Nic to! Wszystko ma swoje plusy i minusy. Damy radę! Najważniejsze, żeby Dzidziaki były zdrowe. Ja też bym chciała, żeby mnie doktor nie poganiał z terminem. Raz, że wiadomo jaka sytuacja mieszkaniowa - i chciałabym się chociaż trochę oswoić z nowym mieszkaniem... A dwa, że uważam, że każdy dzień jest ważny dla rozwoju Dzideczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nastawiam się na porod SN bo nic wiecej nie wiem. Mala byla już glowa w dol, ale teraz to już nie wiem, usg dopiero 28go mam, ale generalnie wszystko było wporzadku, ktg też ok, wiec czekam. Jedyne co mnie niepokoi to bol spojenia lonowego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa mam zamiar zamówić drugi komplet taki w bardziej stonowanych kolorach i myślałam właśnie o tym komplecie co Ty:) ja obstawiam kremową krówkę:) Moje spojenie tez boli najczęściej rano albo w nocy jak na siku wstaję i takie kości są zastane, obrócenie się na drugi bok w nocy tez wymaga ode mnie sporego wysiłku. Ale myślę sobie ze skoro większość z nas ma podobne dolegliwości to chyba raczej nie ma się co martwić i ja obstawiam że to "normalne". W każdym razie w czwartek na wizycie poruszę kwestie dolegliwościowo-wydzielinowe i podzielę się opinia mojego gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki na reszcie sie odrobiłam mój miał mi zapalić a ale sobie do sypiał i sama musiałam uruchomić piec bo 14 c to troche za mało jak tam sie dziś czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie boli przewaznie wieczorem po wysilku, w nocy też daje o sobie znac, ale ustepuje rano. A teraz 1e już poludnie, a ja ledwo rusze noga i z bolu się zwijam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja, ja też nie wyspana obolała bez nastroju. już mi palma odbija człowiek tyle myśli o porodzie, teraz bardziej się boję jak pierwszym razem ale bezsens co , może przez to że wiem jaki to ból, ja w piątek mam wizytę i zobaczymy co tam się dzieje jeśli chodzi o śluz to też od kilku dni mam go więcej zwłaszcza rano, ale czemu sie tak dzieje nie mam pojęcia. siedzę i myślę nad obiadem chyba machne jakieś frytki z kapustą kiszoną i paluszkami rybnym nie mam dziś weny do pichcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno to nawilza kanal rodny, co ma ulatwic przyjscie dziecka na swiat. Tak pisza w gazetach. A na obiad mam dziś pomidorowa i nalesniki:). Beda do wyboru na slodko albo na slono:) z dżemem lub jablkiem, a na slono, to cos jeszcze wymysle, moze z pieczarkami i serem zoltym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wasze szkraby są teraz troche mniej aktywne bo ja za czy nam troch sie martwić wizyte mam we czwartek a usg dopiero 22 list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelepetka- mój maluch też ostatnio mało się kręci ale to dlatego że rośnie i ma mało miejsca ciasno mu, maluch jest zazwyczaj aktywny jak coś zjem wtedy podnosi sie poziom cukru małemu i szaleje, przedtem czułam go non stop czy chodziłam coś robiłam itp , teraz to albo jak leże po jakimś wysiłku, lub po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak jak Karola pisze moja mala najwieksza jazde ma jak ja klade się spac czyli po kolacji:) w ciagu dnia tak mniej się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolkajolka dzięki u mnie jest tak właśnie i jak opisałaś choć wieczorem jak sie położę to i tak jest spokojniejsza ale teraz wiem ze ma mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to akurat w tym przypadku, ja mam inaczej... Młody rusza się praktycznie cały dzień. Raczej jak zrobi sobie przerwę z godzinkę to jest mi aż dziwnie. Za to chyba w nocy nie wariuje, bo mogę w miarę normalnie spać, a kiedyś kopał tak, aż się budziłam. Ja w tej chwili mam takie uczucie "cienkiego brzucha", czuję dokładnie każdy ruch, każde wiercenie, wiem kiedy stópką, wiem kiedy dupką, a kiedy kolankiem, rączką, główką... Jest wyczuwalny prawie "pod skórą"... Inaczej nie potrafię tego opisać. Inaczej rusza się na "wesoło mi i brykam", inaczej na "bardzo mi niewygodnie", a jeszcze inaczej na "wystraszyłem się" albo "ja też czuję się źle, bo Mama czuje się źle"... Ale jestem wariatka... Może mnie nie wyśmiejecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam wasze pepuszki mój nadal dzielnie sie czy ma choć jednak mi sie wydaje ze dzidzia da sobie z nim rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja mam takie samo wrazenie jesli chodzi o ruchliwosc malego:) starsznie sie tez momentami rozpycha- jakby sie wkurzal, ze ma malo miejsca i nie moze sie rozprostowac;) sie nagadam-aha!z wariatami-dziekuje bardzo...ide do wloskiej knajpki na ciasteczko:) bo pasuje nogi rozprostowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pępucho kompletnie nie rokuje na wyskoczenie... Chyba już tak jest skonstruowany, że bliźniaki by musiały być, żeby go wypchnąć... Dużo się go, że tak powiem "wywinęło' ze środka i rozciągnęło, ale cały czas jest dziurkowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mamcia do mnie dzwoniła jakie to miłe tak sie o mnie martwi nawet by za mnie urodzila :) i ciągle powtarza ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja rano :) noc też jakaś dziwna nie mogliśmy zasnąć z mężem Amelka jak nigdy wstała o 12 do mleka chyba pełnia jest :) dziś mnie brzuch często boli ale może przez to że dużo dziś chodziliśmy bo byliśmy na zakupach :) Ewa a jak twoje wyniki na bakterie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Nie mam pojęcia, jak wyniki, bo ich nie odebrałam... Będą w tej samej przychodni, do której idę na wizytę we czwartek, więc mi się nie chciało tam 2 razy "bywać" i tak je muszę wziąć do gina. :))) Chodzi Ci o paciorkowca w sensie? Streptococcus agalactiae?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj pep is BEDZIE 10 grudnia podobno;) I wtedy tez 2 razy wiecej dzieci SIE rodzi...podobno;) KLAUDYNA....NALESNIKI Z SEREM I PIECZARKAMI....WRRRRRR MOJE ULUBIONE...I KECZAP OBOWIAZKOWO! Dobra ! Wrocilam ze SZPITALA w super humorze;) W DRODZE DO SZPTALA COS MNIE ZACZELO KLUC W SPOJENIU LONOWYM TAK JAK WY TO OPISUJECIE....I DO TEGO ZDRETWIALA MI OKROPNIE LEWA NOGA...MOWIE DO MOJEGO....: chyba SIE mala przekrecila BO mnie tak cos w kroku kluje;) ....NO I RZECZYWISCIE!!! mala znow skierowana glowa do wylotu;););)!!!! Podjelismy z lekarzem decyzje....,ze powalcze naturalnie mimo wczesniejszego ciecia macicy...ale zrobil notatke w papirkach ,ze moja byc naszykowani NA wszelkie zmiany I ewentualnosci w moim parzypadku!!! Co mnie niezmiernie cieszy....;));) Dziewczyny jak SIE ciesze...boy SIE tylko malutka NIE przekrecila... PYTALAM tez o nadgarstek...MOWI ze chocby chcial to pomoc NIE moze ;( BEDZIE dretwialo coraz bardziej nawet w ciagu dnia....;( Cholera przezyje ...musze! EWCIA ciesze SIE ,ze prace w toku...DOBRZE ,ze masz taka pomoc w Mamusi... Dziewczyny ,ktore SIE zee czuaja I spac NIE moga...jestem z wami.... EWCIA JA SIE JUZ....WAZYC PRZESTALAM ...ALE MYSLE ,ZE JEST ZE 25 NA plusie....jak NIE wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokładnie o ta bakterie ja ją miałam a może nadal mam :( musiałam brać antybiotyk 8 dni i przed cc dostane dożylnie w karcie na samym przodzie mam pisakiem zaznaczone że mam ta bakterie jak by mnie wcześniej wzięło żeby na izbie przyjęć wiedzieli że muszą antybiotyk podać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia fajniusio:) teraz już się chyba nie odwroci, boi duzo miejsca nie ma. Chociaż jak teraz się obrucila to kto wie:) A ja wrocilam z wynikami. Zamiast do pkt pobran moje wyniki poszly do szpitala i musialam tam pojechac odebrac, ale w sumie i dobrze bo jutro za Chiny ludowe nie chcialoby mi się do centrum jechac. HBs mam ujemny, co ponoc dobrze jest, wiec dla uczczenia ptysia że smietanka do kawy kupilam sobie i bede wcinac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×