Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Cześć dziewczynki! Trochę mnie nie było, a czytania dużo:) Gratulacje dla świeżo upieczonych mamuś:) Zazdroszczę że już macie to czekanie za sobą!! No a teraz i mnie dopadło. Za te wszystkie przespane noce i żadnych bóli dzisiaj nadrabiam - oka nie zmrużyłam no i w końcu wstałam, bo pozycji tez wygodnej znaleźć nie mogę. Jakieś takie dziwne uczucie w dole brzucha jakbym okres miała. I jeszcze śluz podbarwiony krwią sie pojawił, ale to pewnie po wczorajszej wizycie u gina, bo powiedział, że postra się trochę pomóc i coś tam odklejał w środku... Za oknem tak wieje, że strach sie bać - może to jakiś halny i pełnia się zbliża.... czyżby ten magiczny moment był tuż tuż...:) Mam nadzieje, że Wy śpicie smacznie, skoro dzisiaj mój dyżur na czuwanie nocne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelincia ----- mala zmiana ja nie śpie od 5 wiec też wstalam z łóżka bo też mi lepiej jak sobie pochodze:) a generalnie to boli mnie jak by lewy jajnik az sie przestraszyłam tyle ze po godzinie przestało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Ewa się nie odzywa, bo... same niedługo się przekonacie dlaczego... ;) Po prostu każdą tzw. wolną chwilę staram się wykorzystać na pospanie chociaż pół godzinki. Malutki Szymek jest wielkim łakomczuchem i zajada cycucha co 2-3 godziny - w nocy również. W przerwach podziwia świat albo śpi. Jeśli to drugie, to i ja staram się przyciąć komara... Do tego dochodzi "dokańczanie" mieszkania i zamawianie ostatnich drobiazgów... Jak mówię- same się wkrótce przekonacie, jak wyglądają pierwsze tygodnie z maleństwem. Nie ma za wiele czasu na neta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika gratulacje :) hej dziewczynki witam się i ja :) także mnie trochę nie było bo w niedziele wieczorkiem pojechałam na izbę a tam zostawili mnie na oddziale patologi i wypuścili dopiero w wtorek :( koszmar bo jeszcze w zyciu nie bylam w szpitalu. Ale poroblili mi wszystkie badania i jestok szyjka bardzo krótka lecz zamknięta, paciorkiem już nie muszę się martwić dokładnie mnie uświadomili co i jak. Troszkę mnie lekarz wkurzył na badaniu bo że bedę mieć dziewczynkę wiem od 20tyg a on mi teraz w 39 mówi że to chłopak myślałam że na zawał padne i bite 15min mi to mówił ale poźniej coś pokręcił poogladał i stwierdził ze sie pomylil ze to jednak dziewczynka ufff . Już się strasznie z mężem nie możemy doczekać i mój G dziś mnie obudził o 5 rano i żeśmy się poprzytulali :))) oj było miło ale później "po" w toalecie zauważyłam wiadomo sperme oraz sluz podbarwiony krwią ale nie bylo to takie krwisto czerwone tylko bardziej różowawe. dziewczyny to chba ten czop mi wypadł tak????Bo troszkę się martwię i co chwila chodze do ubikacji sprawdzac i jeszcze sa tam małe ślady po tym... Trzeba jechac na izbe czy to tak ma byc????panikara straszna ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Ja dziś znow niewyspana. Do 2 nie moglam spac, bole mialam takie jakby menstruacyjne-bolesne jak nigdy wczesniej, do tego krzyze, że nawet lezec nie moglam, jedyne co to siedzialam i chodzilam, skurcze jakby nieregularne, ktore skonczyly się biegunka- a teraz już wstaje, bo nie mogę spac, a powieki to na zapalkach dzisiaj, albo na plastrach, bo tyle roboty mam dzisiaj. Na sama mysl już się zmeczylam, odkurzanie, mycie podlog, gruntowne porzadki w lazience itd..ale okna mam pomyte i firanki zawieszone wiec, cos już z glowy. Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Byłabym zapomniała - darujcie, ze zmęczenia... NAJSZCZERSZE I NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM! POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE PEŁNEJ WYZWAŃ I LEKKIEGO POŁOGU! Przy okazji - tyle się mówi o ciąży, o pielęgnacji dzidziów potem, a o połogu raczej już mniej chętnie kobietki dyskutują... Może te już rozpakowane mają ochotę się podzielić wrażeniami? Ja osobiście czuję się jakbym się zderzyła z rozpędzoną ciężarówką... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka a moze to po prostu z otarc podczas przytulania. Wszystko tam na dole teraz bardziej ukrwione, wiec moze jakies otarcia i stad krew, ja bym poczekala na rozwoj, jeżeli minie to ok a jeżeli nie no to dla wlasnego spokoju mozesz podjechac wieczorem na izbe, gdyby nie minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki klaudyna :) ruchy małej czuję wiec powinno być dobrze :) może się po tej akcji coś rozwinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj klaudyna widze ze uciebie juz zaczyna postepowac bole w nocy, biegunka moze juz najwyzszy czas :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka Bądź dobrej mysli, bo na moja Mala nawet to nie dziala- siedzi jak siedziala:) jedyne co, to ten caly czop 2 tydz odchodzi, najpierw z krwia, taki gesty, a teraz to taki gesty ciagliwy i przezroczysty. Ale czop to nawet na porodowce moze dopiero calkiem odejsc, wiec nic nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bole takie jak menstruacyjne to ja już chyba od miesiaca mam, ale w nocy byly masakrycznie bolesne. Ale ani to jakoś regularnie nie było ani nic, tylko jakoś tak chwycilo i trzymalo. Aż w koncu zasnelam i nie pamietam nic wiecej, jeszcze jak w nocy wstawalam w wiadomym celu to podbrzusze mnie bolalo nad spojeniem lonowym - tyle, wiecej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo I ja jestem u mnie wlasnie 8 rano.... Czyli Sylwia najedzona kawke popija... EWCIA FAJNIE ZE CHOCIAZ CZASEM WPADNIESZ ...DLA MNIE ZROZUMIALE ,ZE KAZDA WOLNA CHWILE NA SEN WYKOZYSTUJESZ, REGENERACJA ORGANIZMU...I CESARKA ZOBILA SWOJE. A CO DO POLOGU WSZYSTKIM POWTARZAM ,ZE BARDZIEJ SIE TEGO BOJE NIZ SAMEGO PORODU. ZE WZGLEDU NA TRAMATYCZNE PRZEZYCIA Z PRZESZLOSCI ( krwotoki) wrrrrrr ;( Kasztanka ja tam BYM SIE chyba NIE przejmowala...sama mowisz ,ze krew NIE NIE MA jakiegos typowo krwistego koloru...wiec pewnie czop zaczyna odchodzic albo tak jak Klaudus pisze po igraszkach z mezem ciutke SIE obtarlas;) Klaudus ja w nocy masakra...;( boli wszystko ! Ewelina Ty to JUZ chyba tez ...niebawem ;) Coc po TYM co Starbuck pisze to JUZ chyba wszystkiego POWINNYSMY SIE spodziewac... Ja dzis w nocy bylam w jakims sklepie przymierzyc spodnie...NIE wazne ze schody do przymierzalni byly z psow zbudowane I bardzo wrazliwe NA dotyk wiec wchodzi am po siersci BEZ butow....ale JUZ NA miejscu SIE jakos dziwnie rozkraczylam...a tam cos carrel ego wypadlo...no to dzwonie NA pogotowie ...I mowie ze krew mi z pipki lecithin....Przyjechali doctor schylil SIE podniosl cos czerwonego penseta...I MOWI Ktos Pani bardzo kiepsko usta przyszyl...BO wlasnie odpadly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ...Klaudus ...JESLI chodzi o te menstruacyjne...to ja tez tak jak Ty BEZ zadnej regularnosci...tylko chwyci I trzyma.... Raz tak bylo tylko ze ze 4/5 razy SIE pojawily co 15 minut...z tydzien temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja z rana:D Dziewczyny czy ktoras z Was tak ma, ze w dzien jest luzik- praktycznie zadnych niedogodnosci a kurcze w nocy- to masakra? bo ja jak w dzien moge "gory przenosic" tak w nocy- ani sie przekrecic, ani wstac, jak ide do wc to zgieta w pol bo tak mnie dol brzucha boli, mezula dzis wstal o 4 bo mowi,ze tak chrapalam, ze przy calej jego milosci do mnie juz mu na nerwy zaczelam dzialac;)zeby sie przekrecic w nocy czy wstac to potrzebuje asekuracji mezuli bo nie ma mowy,zebym sie z pozycji lezacej podniosla...no jakies cyrki na tym lozku w nocy odchodza;) a rano nic-jak reka odjal!!! Ewa to korzystaj z chwil wolnych na odpoczynek- potrzebny CI! a o pologu tez slyszalam, ze kazdy mowi o porodze itd a nikt np o obkurczajacej sie macicy juz po...ehh jak piszesz wszytsko przed nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ...Klaudus ...JESLI chodzi o te menstruacyjne...to ja tez tak jak Ty BEZ zadnej regularnosci...tylko chwyci I trzyma.... Raz tak bylo tylko ze ze 4/5 razy SIE pojawily co 15 minut...z tydzien temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA ...JA TYLKO OD RANA JAK NOWO NARODZONA...MOZE PRZEZ 2 h maximum A noc koszmar...mam takie szczeble przy LOZKU wiec o NIE SIE ZApieram jak sie przekrecam. A MOZE PRZENOSISZ TE GORY W CIAGU DNIA...A POTEM WSZYSTKO BOLI W NOCY ???? ;));)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no- raczej nie- chodze wiadomo-no ale bez przesady, w pracy siedze, tyle co do kuchni lub wc po schodach- Wy w domu wiecej sie ruszacie niz ja;) wiec czy ja wiem....w pracy nic nie dzoigam nawet segregatora nie daja mi nosic....wiec nie wiem sama skad tos ie bierza, jak ide spac to tez bez bolow-zasypiam w minute a potem sie zaczyna.... wiecie, ze mnie zgaga po tych plackach wczoraj nie dopadla!!wow!!!!!! dobra uciekam do pracy,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIA MILEJ PRACY!!!! no to moze poprostu przemeczenie...w koncu zaczelas 9 miesiac tydzien temu...a cigle pracujesz...wszystko robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jakoś tak do poludnia czuje się ok, a pozniej to już tylko gorzej. Ale to już faktycznie ostatnia prosta wiec nikt nie mowil że bedzie lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia -ja już nie mam krwawienia ale przypuszczam że pewnie powróci:) ja czuję się jakoś bardzo dobrze dużo energii mam aż się sama dziwie że sprzątać mi się chce już nie mogę się doczekać jak zacznę okna myć przed Świętami i Chrzciny będziemy mieć 8 stycznia :) jak Niunie śpią w dzień to czasami się z nimi prześpię ale troszkę mi szkoda spać bo wolę poprasować :) dziwią się jak daje radę z 2 dziećmi itd. ale nie narzekam :) może dlatego że nie mam innego wyjścia mąż w pracy a o pomoc nie lubię prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) nareszcie doszłam do siebie, ale mnie przegonilo do wc hehe niunia ----- trzeba przyznać nie zle sobie dajesz rade pewnie zależy to od dziecka i własnego organizmu :) mam nadzieje ze ja też szybko sie pozbieram :) a teraz super wiadomość ZUS kazał mi sie wstawić do kontroli w przyszłym tygodniu pytanie czy jeszcze bede miała dzidzie w brzuszku :) ledwo miesiąc mnie mają na utrzymaniu i już do raportu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Noc nieprzespana. Żadnych bóli a raczej uczucie wewnętrznego niepokoju. Nad ranem zasnęłam i dopiero teraz wstaję. Też mam masę rzeczy do zrobienia. I robię, z nadzieją że coś się jednak ruszy. Strasznie przeżywam, że jestem "po terminie". W piątek mam kolejną wizytę u lekarza. Modlę się o poród sn. W przeciwnym razie (wywoływanie), mam wrażenie, że zawiodłam jako kobieta. Życzę Wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadecia....!!! No NIE mozesz tak myslec...Przecie malenstwo od razu czuje Twoje przygnebienie...! Widocznie JESZCZE NIE jest gotowe do wyjscia...NIE marts SIE zobaczysz ze lada moment SIE zerwie...I BEDZIE chcialo wychodzic ;) moze nawet dzis???? NIE stresuj SIE wszystko BEDZIE dobrze....A moze 9 mcy temu mialas opozniona owulacje... I malenstwo SPOKOJNIE siedzi I czeka NA Swoj dzien BO JESZCZE NIE nastapil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziołchy:) a u ans dzisiaj rewelacja..z czujemy sie super...objawów zero...nawet kurczy w nocy nie miałam.. własnie zaraz biorę sie za pranie dywanów i kąpiel psa,a poźniej wsiadam w autko i bzium na szkołę rodzenia:) Sylwia znowu mi sie śniłas... miłego dnia ciężarówki i rozpakowane mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie wykrakałam krwawienie wróciło ale to normalne z Amelką też tak miałam jakieś 6 tyg. trwał połóg :) w styczniu pójdę na wizytę kontrolna do gin :) pelepetka123-muszę jakoś dać radę czasami już nie mam sił jak kolejny raz muszę sprzątać zabawki Amelki albo jak mówię a ona mnie nie słucha to czasami mi się płakać chce ale to są tylko chwile ogólnie jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znow. Wpadlam bo mam przerwe w sprzataniu na telenowele:) lazienka zrobiona, odkurzone, podlogi umyte, po filmie ide do kuchni-tam bedzie się dzialo-porzadki i ukladanie w szafkach, a pozniej obiad trzeba zrobic. I jedyne co, to plecy mnie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×