Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość BernadetaM
I ja czekam na swoją kolej! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A u mnie nic nowego. Twardnienie brzucha mialam wieczorem srednio co 15min, ale po kapieli się uspokoilo, wiec w domu czekam. Dziś kolo poludnia ide na izbe przyjec, moze się dowiem czegos o czym nie wiem;) na jutro mam termin, a tu nic się nie zapowiada. No nic- czekamy z utesknieniem na Malenka;) Milego dnia Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitac?!!!!!!! Dziewczyny u mnie w nocy tak spokojnie ,ze szok !!!! Pierwszy raz wstalam tylko* 5 razy siku;>. Ale to pewnie dlatego ze wczoraj malo wypilam bo one bylo za duzo czasu...ale nawet tyh boli miesiaczkowyh nie bylo?????? Za to dzis od samego Rama sa..... KLAUDYNA POWODZENIA DZIS ;) !!!!!! I dla wszystkich w piekna ksiezycowa pelnie;) Milego weekendu...ja kawke spijam I sprzatnie sobotnie z mezem zaczynamy; ) Wzoraj przed snem obrobilam zeberka ;) cala noc w czosnku cebulce olive I czerwonej papryczce , musztardce I miodzie sie dusily;) wiec dais tylko do piekarnika na 2 h w rekawku I sosik " niebo w genie gotowy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam:) wczoraj poszlam spac ok 19 i wstalam dzis ok 8!!!!!!moze z 3 razy do kibelka:):) cos pieknego tak sobie pospac:) zaraz kawka, zabieram sie za sprzatanie-mezula w rpacy i dobrze dla niego bo dostalby opieprz z ate ciuchu na ziemi!!!!no szlak mnie z nim kiedys trafi mowie Wam!!!nie bylo go przez tydz pozadek byl przyjechal i juz sie zaczelo:O a jak ja widze,z e cos lezy to i mi ochota na utrzamanie pozadku przechodzi bo przeciez JUZ jest syf!!!!no opierdole go jak zadzowni mowie Wam bo juz sie nakrecilam!!!!! no a jak juz dom doprowadze do pozadku po swojemu to sie zbieram do fryzjera a potem na Xmas party z pracy:D takze dzis mnie tu za duzo nie ebdzie:) odezwe sie jutro!!!buziak i jakby ktoras w pelnie zaczela rodzic to powodzenia!!!!🌻:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ...baw sie dobrze szczesciaro ;) a meza dobrze opierdol...;););) zapamieta na przyszlosc hehehe...moj takie opierdy zbieral ...az sie nauczyl... A jak sie pytal czemu sie denerwuje...to zawsze odpowiadalam...jesli nie chcesz bum sie denerwowala wystarczy sprzatniecie po Sobie...Ty po mnie nie misuse sprzatac ...wiec nie rob ze mnie niewolnika ;) I to zawsze pomagalo...a lubi zyc w czystosci wiec sie szybko nauczyl ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Royla gratulacje! Mala spi, znoowu :] wczoraj miala pierwszych gości, dziadki zachwyceni wnuczka :) a dzis wlazlam na wage i juz 10kg mniej niz tydzien temu, czyli tuz przed porodem, zostalo mi 3 kg tyle co nic,wystarczy z miesiac pobiegac , pocwiczyc, choc pewnie jeszcze samo zleci a i wczoraj juz odwiedzila nas polozna srodowiskoa, przyszla obejrzala mala, powiedziala ze wszystko dobrze i sobie poszla nie wiem wlasciwie po co w ogole cos takiego funkcjonuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dziś znów do mamci sie wybieram wiec nie bede sie nudzić:) ale najpierw troche ogarne domek. mąż rano jeszcze w pracy a potem do swojej mamy coś bedzie psuł jaK ZWYKLE HIHIHI noc w miare tylko nad ranem sie obudziłam i tak az budzik meza sie odezwał :( co do pełni ciekawe czy pojawi sie faktycznie jakiś dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...ja nie spie juz od 6...nie mogłam spac wiec zaczełam sprzatac...300 m2 wlasnie skończyłam sprzatac...ale juz pod koniec tak mnie zaczeło bolec w dole brzucha,że poezja... a męzulkowi dałam pospac po całym tygodniu...i tak ciezko pracuje a niedługo nie bedzie juz miał cudownych nocek:) zaraz jakies zakupy...no i chyba ugotuje rosół na jutro bo juz za mna chodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Ktg a na inne badania umowie się na poniedzialek do mojego lekarza, bo na izbie byl taki Wiesniak nieprzyjemny, na dzien dobry mnie ochrzanil że powinnam do przychodni- tyle że swistek na kontrolne ktg dostalam że na izbe mam przyjsc. I bądź tu madrym czlowiekiem no. Ale nic. Najwazniejsze że ok. A zamiast skurczy porodowych, mam skurcze jelit-biegunka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus ... I ja biegunka dzis;) Malinowa ja wlasnie odkamienilam czajnik ...cala lodowke wymylam...poprzbieralam pekoe, w kuchni zrobilam male przemeblowanie;) I LAZIENKA JUZ SIE BLYSZCZY...jeSzcze tylko kurze ...I maz odkurzacz odpala ;)a I olej we frytkownicy trzeba zmienic...ale to JUZ jego dzialka...3 pranie idzie...zeberka JUZ w piecyku zapach w calym domu;) teraz woad am na chwilke bo az mala czkawki dostala z tego wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja mała tez nie jest zbyt zadowolona,że mama tak szaleje...Sylwia to Ty pracowita kobitka jestes:) ja chyba jeszcze "wrzuce do prania" mojego labradora:) a na obiad dzis pizza własnej roboty:P mąz robi... no i odwiedzi mnie dzisiaj kolezanka z 3 tygodniowa córeczka:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wrocilam z zakupow i padam na twarz. Jeszcze obiad mnie czeka i jakies ciasto, a i salatka gyros, bo się nam zachcialo zjesc, a robic, to już nie bardzo, no ale trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Trzymajcie mnie, bo mnie szlag nagły trafi! Dobra rada dla wszystkich szykujących się do rozpakowania... W euforii nie straćcie rozumu, jak ja i nie wysyłajcie setek MMSów Malucha znajomym, jeśli nie chcecie doznać szoku przy rachunku. Łącznie z Mężem mamy do zapłacenia za 2 telefony jedyne... 400 PLN. Może dla kogoś to mało, ale jak pomyślę, ile fajnych rzeczy byśmy Szymkowi za to kupili... No trzymajcie mnie, bo pęknę zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa chyba mnie Bog opuscil:O cikawe czy sie dowloke dzis na ta kolacje- zaraz mi kregoslup siadzie....sie za pozadki wzielam-jakby conajmniej krolowa miala przyjechac- na kolanach podlogi umylam i ledwo siedze...czekam az sie woda zagrzeje i ide pod prysznic moze mi coc woda pomoze.....i jeszcze obiadek dla meza- zmiast go opierdolic jak bylo w planie to ja mu obiadek:O:O😠😠😠 glupian jestem i tyle:O:O Ewa-Ty nawet nic nie pisz- ja w sumie mam kom na karte ale tak naprawde to i zdjecia i telefony beda do Pl i USA...wiec musze dobrze do szpitala kom doladowac....:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Ewa współczuje! Dziewczyny, wszystkim życzę rodzenia w terminie lub przed:) Ja jeszcze nie rozpakowana. We wtorek mam następny termin u lekarza. Wczoraj miałam ktg i usg. Maleństwo ma się dobrze. Ja niestety żadnych skurczów. Łożysko zwapnione ale jeszcze wydolne. Wód płodowych pod dostatkiem. Więc tylko pozostało czekanie. Mogłam się zdecydować na globulkę i wywoływanie porodu, ale wolę poczekać, by natura zrobiła swoje. Skoro jeszcze mam czas. Wczoraj do prawie pierwszej w nocy piekłam ciastka świąteczne. Dziś mam znowu lenia, zaraz się przemogę i się za coś wezmę w końcu. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no... zabił mnie ten rachunek! Zmasakrował mi psychikę! Moja norma to 110 PLN za 2 telefony - mój i Męża. Daaaaawno nie wyrąbałam takiej kwoty! A tak z zupełnie innej beczki... Dziwnie mi się Was czyta, jak tak nie możecie się doczekać porodu i robicie te różne rzeczy, żeby go wywołać, a mój Szymek już prawie 3 tygodnie ma. Ja ciągle mam takie wrażenie, że "nie donosiłam", że "za wcześnie urodziłam", że chciałabym przynajmniej do terminu dotrwać... A tu wśród Was widzę większość by wolała tydzień przed niż tydzień po... A mnie ciągle nachodzą myśli, że może coś zrobiłam nie tak, że może Szymciowi to zaszkodzi, że się urodził w 38 tyg. Dokładnie urodził się w 37 tydzień i 5 dzień licząc od OM. Tak mi jakoś z tym dziwnie! Chociaż wszyscy mówią, że 15 dni przed terminem, to już i tak w terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 400zl na tel-poszalalas z fotkami;) 2tyg przed terminem to tak jak w terminie bo od 38tyg dziecko donoszone. Ja już nic nie robie, się mala zdecyduje to się urodzi, bo na mnie nic nie dziala. A jak nic się nie wydarzy to przed swietami albo zaraz po beda mi wywolywac porod, bo dowiadywalam się dziś że tylko 2 tyg po terminie czekaj- wiec dzidzius pod choinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA...DOKLADNIE PRZECIE NIE ZNASZ DATY OWULACJI I POCZECIA???? Ile SZYMCIO MIAL W SKALI A-ra? Duzow Mazi plodowych??? Npewno nie!!! Napewno jest donoszony...I Sam chcial sie JUZ urodzic...takze nie masz cos sie and tym zastanawiac... 400 zl ;) ja wydaje kazdego miesiaca na swoj tel...bo 100 ale ja syne tu a nie w Polsce...I tez wysylam rozne fotki mamie do Polski...FAKTEM JEST TO ZE NASZE TELEFONIE KOMORKOWE w POLSCE...SA JESZCZE W TYL ZA MURZYNAMI...za to ze ja wydaje takie sumy...dostaje roznego typu drobiazgi ;););) typu jak JUZ wzesniej pisalam...ostatnio skrocili mi umowe o 3 mce...I Dali nowego iphona 4gs 32mb ( ktory dodam w Polsce kosztuje 5000 tys zlotych... tak wiec take jest to porownanie. Ach szkoda gadac...niezle I to przed swietami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia Szymek w skali miał 10 bez dyskusji. I pierwsza i druga ocena na maksa. Nie wiem, w których to minutach, ale bez zastrzeżeń wszystko. Wód odeszło mi bardzo dużo jak na moje niefachowe oko. Położne twierdziły, że wody czyste ładne i wszystko w normie. Ale ja i tak ciągle się denerwuję, że może coś z mojej winy nie tak i dlatego tak wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWCIA GLUPOLU) wszystko bylo jak najbardziej Ok ;) wtedy mialo sie urodzic Twoje dzieciatko I tak masz myslec ;) KLAUDUS no jakos kurna nic sie nie zapowiada...ale wg OWULACJI to Ty powinnas byc pierwsza;) bo moje cykle35 dniowe;) a czasem I 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale mnie to już nic nie zdziwi. 3 godz chodzenia po miescie i po markecie i nic.tYlko stopy spuchniete. Stwierdzam że bede siedziec i czekac bo nic absolutnie nie dziala, wiec się Mala musi sama zdecydowac. Wolalabym jeszcze przed swietami żeby do swiat jakoś dojsc już troche do siebie, no ale czekam aż corcia da znac-a liscie malin, to na mnie tylko moczopednie dzialaja i nic poza tym No ciasto zrobione-sernik na zimno, i kurczak na salatke obsmazony, czas na dalszy ciag-alez mi się nie chcę, a po tym spacerze to mnie boli kregoslup, że wstac z krzesla nie mogę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w kropce...dzisiaj przyszly wyniki mojego moczu...sa majors bakterie przyslali mi z recpta na antybiotyk. TERAZ NIE WIEM CO ROBIC NA ULOTCE NAPISANE ZEBY W ZADNYM WYPADKU NIE BRAC W OSTATNICH 2 tyg ciazy...A BAKTERIA MUSI BYC WYLECZONA PRZED PORODEM...KUZWA NA GLOWE DOSTAJE??? Georga TATA ( doktor) powiedzial zeby nie brac I koniec. Ale jak sie cos zacznie...jak ja bede rodzic z ta bakteria??? Co ja mam biedna zrobic no siedze I wyje ...bo sama nie WIEM jak Sobie pomoc...JAKIES WSKAZOWKI????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idac do szpitala zabierasz wyniki, powiesz że ci wykryli, to dostaniesz antybiotyk jakis w zastrzyku, albo w kroplowce. Nie martw się. Skoro nie brac leku w ciazy to nie brac i już. Ja też nie mam wyniku na paciorkowca i od razu zanim na oddzial poszlam dostalam zastrzyk z antybiotykiem. Wiec glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 2 razy się zastanów zanim cokolwiek zrobisz. W sobotę wzięłam antybiotyk na bakterie w moczu, a w poniedziałek urodziłam. A z drugiej strony każda nieleczona infekcja może być opłakana w skutkach dla Maleństwa, więc musisz coś zrobić. Wg mnie szybko idź do dobrego lekarza. Nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk, który dostałam miał napisane na ulotce, że można w ciąży i dwóch niezależnych od siebie lekarzy powiedziało, że to doskonały środek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×