Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

eeee nie -napewno ze mna czekac nie bedziesz- bo moj termin waznosci mija 8/01/12 wiec spoko-nie wytrzmasz;)(ja mam 29/12/11 w karcie ciazy a 10 dni po terminie tutaj wywoluja wiec jakby nie patrzec za m-c powinnam juz byc z synkiem przy cycku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mysle że gdyby nic się nie ruszylo, to przed swietami mnie jeszcze rozpakuja- po weekendzie wizyte umowie, a dziś lub jutro na izbe skocze na badania, bo w niedziele mój termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie tu dzisiaj, ja to cały dzień się byczę opycham się płatkami kukurydzianymi korn flakes to jakies jabłko , to pomarańcza i tak wkółko bym coś żuła a na popitke pepsi no taką ma ostatnio na nią chcice że nie mogę się opanować, przez ten ostatni tydzień przytyję tyle co przez cała ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przechodzilam przez parcie na pepsi:) a teraz to spijam wode zywiec zdroj, ale ta cytrynowa, Brzuch mi znow się twardy robi i takie dziwne klucia w kroczu mam. Ale czekam. Moze już dziś pojade na ta izbe dla spokoju, ale to tak kolo 19-20 bo wiadomo że lekarze już nie przyjmuja, a na izbie musza:) wiec mam pewnosc, że mnie nie odesla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś czuję że jak pojedziesz to już zostaniesz klaudyna, życzę ci tego czas najwyższy przywitać maleństwo też mam skurcze i siedze i gapie sie co chwila na zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ten czop ci wyleciał to już pójdze a jak ty odczuwasz u siebie skurcze? bo ja to mam tak żę brzuch robi mi się twardy momentalnie i mam przypływ takiego gorąca aż czuje wypieki na polikach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze chyba nie rodze ale naprawde jakos dziwnie sie czuje...ale dziekuje za życzenia:) a jutro jest nie tylko pełania ale i zacmienie ksiezyca:) ma byc ponoc czerwony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie też mam takie twardnienie. I takie dziwne parcie w dole brzucha, czekam na mojego czu dziś skoczymy czy jutro na ta izbe. Ostatnio spedzilam tam 3 godz 1,5: pod ktg i pozniej czekalam na badania, a teraz jakoś tak pozniej chcę to moze nie bedzie tyle ludzi.zreszta mam swistek że do kontroli mam przyjsc na ktg wiec na pewno mnie przyjma. Czop faktycznie odszedl, ale to nic jeszcze nie znaczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie po porodzie... Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mnie też jeszcze na razie nic nie bierze wczoraj trochę tego czopu wyleciało dziś nic zero skurczy nic :( tylko mała ciągle fika ale to dobrze :) Pusto tu dziś nie widać Sylwi ani Bernadety czyżby ... :)) No ja też bardzo liczę na tą pełnię a nóż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mnie też jeszcze na razie nic nie bierze wczoraj trochę tego czopu wyleciało dziś nic zero skurczy nic :( tylko mała ciągle fika ale to dobrze :) Pusto tu dziś nie widać Sylwi ani Bernadety czyżby ... :)) No ja też bardzo liczę na tą pełnię a nóż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie I tyle... http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mnie też jeszcze na razie nic nie bierze wczoraj trochę tego czopu wyleciało dziś nic zero skurczy nic :( tylko mała ciągle fika ale to dobrze :) Pusto tu dziś nie widać Sylwi ani Bernadety czyżby ... :)) No ja też bardzo liczę na tą pełnię a nóż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie po porodzie... Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg Jeszcze Cię Coreczko nie tuliłam w ramionach a juz tak bardzo Cie kocham ;) Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mnie też jeszcze na razie nic nie bierze wczoraj trochę tego czopu wyleciało dziś nic zero skurczy nic :( tylko mała ciągle fika ale to dobrze :) Pusto tu dziś nie widać Sylwi ani Bernadety czyżby ... :)) No ja też bardzo liczę na tą pełnię a nóż się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! NIE rodze ;( Pietek poludnie = tesco zakupy NA caly tydzien...;) Ale zle sle czuje bardzo...NIE lubie narzekac....ale NIE jest DOBRZE boli wszystko;( a ten Bol miesiaczkowy galancie sciska ...od nocy.... Jutro pelnia ;) kazde zyczenie SIE spelnia.....aha dzis weszlamna wage...ale NIE patrzylam...tylko George wpojrzal BO chcial wiedziec....potem glowa pokiwal o oznacza ze 30 weszlo w plusie....masakra ale coz ... NIE bede plakac tylko bede SIE ostro brac ZA siebie po Porodzie... http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) mnie też jeszcze na razie nic nie bierze wczoraj trochę tego czopu wyleciało dziś nic zero skurczy nic :( tylko mała ciągle fika ale to dobrze :) Pusto tu dziś nie widać Sylwi ani Bernadety czyżby ... :)) No ja też bardzo liczę na tą pełnię a nóż się uda :) 39 tyg :) 39 tyg :) 39 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie standardowo bol plecow,jakies takie ciagniecie brzucha w dol a i biegunka mnie dopadla, ale coz czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie standardowo bol plecow,jakies takie ciagniecie brzucha w dol a i biegunka mnie dopadla, ale coz czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×