Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

MALINOWA TO TY DZIS MASZ URODZINY I JIC SIE JIE CHWALISZ??? zdrowka KOCHANA....I STO LAT W SZCZESCIU I POMYSLNOSCI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis ja z rana jestem:D od 2:30 nie spie-brzuchnol mi stwardnial i nbie moglam spac, wiec osbie z mezusiem pogadalismy ale po 3 juz nie moglismy ani spac, ani ja lezec wiec postanowilismy zaczac nowy dzien:D i tak, sniadanie juz zjedzone, kawa wypita, pranie zrobione, zmywarka oprozniona, mezus gra w PSa ja wpadlam zobaczyc co w wielkim swiecie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Niestety Anki nie pobilam, bo od 4 gapie się w sufit, i poza tym, że doprowadzilam do tego,że wiercac się obudzilam moja druga polowke, to jeszcze nie zrobilam nic. Na 8 ide do przychodni, jak mnie nie przyjma to zrobie tam taka jazde że szok. A wlsnie apropos boli itd.. To ja mialam w nocy straszne klucia w podbrzuszu. Wracajac z toalety tak mnie zakulo, że musialam się zatrzymac, aż mnie zgielo wpol. Dowiem się co to. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Nie jestem sama :) juz kilka nocy tak podle śpię. A od niedawna to tez zamiast sie przewracac z boku na bok to sprzątam, biorę kąpiel, jem, czytam etc. Na szczęście dzisiaj mam wizyte, bo mnie bardzo boli pod lewym zebrem. Głębiej oddychać nie mogę, a przewracanie sie w łóżku to katorga. Czy któraś z Was tez tak miała lub ma? Dzisiaj zaczynam 42 tydzien... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) malinowa -KOCHANA WSZYSTKIEGO NAJ...:* u Nas dziś super noc Amelka spała ładnie całą noc z mężusiem Julcia 3 razy do cyca i tez spała pomału sobie reguluje kiedy noc kiedy dzień :) na 12 idziemy do ośrodka :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
A co tam sie wpisze.. Nie chce straszyć ale ja od 1.5 tygodnia mam non stop prawie twardy brzuch. Przed tygodniem lekarz mi narobił nadzieii, ze to być moze cisza przed burza. Ale juz za długa ta cisza cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Malinowa najlepszego! Szybkiego i beznolesnego porodu, a przede wszystkim zdrowej dzidzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Bernadka zebym sobie nie wykrakala;) bo ja caly czas mowilam, ze 15 jestem ostatni dzien w pracy a 16 moglabym urodzic;) a to juz w ten piatek:D:Dkilka m-cy temu dobrze sie gadalo ale teraz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Niunia ehh jak Ci zazdroszczę, że masz jiż kruszynkę przy sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
A co tam sie wpisze, hardkorowa mamusia jesteś. Ja liczylam, ze z początkiem grudnia urodze, a nawet pod koniec listopada. Od 15 jestem na zwolnieniu... Ale rzeczywiście miałabym problemy z praca. Co prawda pracuje w biurze, ale mam 1 h drogi do pracy. To troche mnie meczylo. Poza tym teraz dobrze sie czuje, ale pod koniec listopada to było naprawdę cieżko czasami. Na ile idziesz na macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciezynski ogolnie trwa 26 tyg z czego dwa zaczynaja sie przed porodem-czyli u mnie teraz 15,do tego dojdzie mi zalegly urlop, jakies swieta wiec jakos w polowie lipca planowo powinnam worcic do pracy, ale mam jeszcze opcje dodatkowych 16 nieplatnych tyg-ktore raczej wezme wiec do pracy wroce jakos w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
A co tam sie wpisze.. Wow długi macierzyński! W CH gdzie przyszlo mi żyć macierzyński trwa 12 tygodni. W moim zakładzie pracy 16 tygodni. Czyli gdzieś w połowie kwietnia wracam do pracy (ale w 80% / 4 dni). Czyli prawie cały rok przed Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
A co tam sie wpisze, jestem.. Tylko jakby tak na ogólnym wytłumaczyć jak mnie znaleźć aby było bez nazwisk :) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze 12tyg to krotko:( ja potem wracam na pol etatu-przynajmniej poki co na tym stanelo w rozmowie z szefowa ale jak piszesz- to prawie rok - moze sie jej odmieni...i powie, ze nie ma mozliwosci powrotu na pol etatu...kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Z szefostwem nigdy nic nie wiadomo :) ale jak ja sobie powtarzam, lepiej takie jak żadne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
U nikogo narazie mnie nie ma. Myśle nad mailem, bo wszystkie mam z imieniem i nazwiskiem. Aaaa... Podeslij na forumownia.login@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlatwiej znalezc nasza Sylwestre, bo tylko jedna taka, a ona ma nas wszystkie;) Ja ide do przychodni i się dowiem kiedy zglosic się do szpitala jakby się nic nie ruszylo. Bernadeta, mnie też straszyli że przed terminem urodze, bo szyjka się skraca od 28 tyg a tu d... Termin minal, a Mala nadal siedzi. A dziś by miala fajna date urodzenia 13.12.11. Ale znajac zycie, posiedzi najdluzej jak się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Aniu jeśli mogę sie zwracać do Ciebie po imieniu :) wysłałam zaproszenie. Z tym, ze u mnie na próżno oczekiwać zdjęć maleństwa.. Chyba że z czasem, bo to takie bardzo prywatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dzisiaj naprawdę fajna data! Nie robie sobie nawet nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze mozesz po imieniu:)chyba nawet latwiej bedzie;) ja mysle, ze jakies zdjecie Malego dodam- nie sadze bym sie temu oparla;) ale jesli Ty nie ebdziesz dodawac zdjec w galerii zawsze mozesz jakies podeslac w prywatnej wiadomosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Rzeczywiście, Sylwestrę znalazłam po imieniu :) Wyslalalm zaproszenie, tylko takie bez komentarza, więc melduję poslusznie, ze ja to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Ania a jak! Jakaś bez zdjęcia :) jak widzisz ja z tych "mniej aktywnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×