Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dsieki Klaudus...;) ...tak czy tak ide do lekarza w ppniedzialek zapytac sie co to ma kuzwa byc??? A jak bym nie przeczytala???? To bym wziela...a jak by sie cos zlego malej stalo? Normalnie jak mi nie wyjasnia to skladam skarge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia na moim NAPISANE w ZADNYM WYPADKU nie brac w chyba w 2 OSTATNICH tyg ciazy ...dokladnie...a lek nazywa sie NITROFURANTOIN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mi to przyslali ( recepte poczta) a George pojechal ok 5 odebrac do apteki...takze nawet nie wiem , czy Ci w szpitalu co badali prbke moczu wiedza ,ze ja jestem w 39 tyg ciazy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazlam ,ze w Polsce to samo to Furagin...wiec dlaczego tu jest napisane by nie brac ??? JUZ nic nie kumam.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak pomoc, bo nie znam się i nie mialam doczynienia, ale moze ten Twój lek jakies ma wieksze stezenie albo cos. Jutro już niedziela, a w poniedzialek pojdziesz do lekarza to się wszystkiego dowiesz. Narazie jedyne co mozesz to wiecej pic, żeby wyplukac bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze. Zawsze mozesz jakies ziolowe albo zurawinowe tabletki lykac, ale to jak już bedziesz u lekarza to podpytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furaginu absolutnie nie wolno, bo Dzieciątko będzie miało ciężką żółtaczkę! Tak powiedział mój gin przepisując mi ten drugi lek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba przesadzilam z tym chodzeniem dzisiaj bo jakoś tak mnie kluje tam w srodku, szyjka się rozwiera albo cus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Sylwuś ja też miałam bakterie tylko jakieś 1,5 miesiąca wcześniej brałam antybiotyk i przed cc dostałam dożylnie i po urodzeniu Julce brali wymaz z ucha tak wszystkim dzieciom biorą jak matka ma bakterie czy nie ma bakterii dzięki Bogu nie miała :) Sylwuś na pewno będzie dobrze :* dziewczynki mówię wam jak pampersy szybką schodzą dziś kupiliśmy dady z biedronki na próbę bo już mąż nie będzie miał tych tanich powiem wam że bardzo fajne są jak nie będzie już pampersów za 35 zł to na pewno będziemy dady kupować :) szkoda mi dawać 50 zł lub więcej za pampersy jak to wszystko do śmieci idzie wolę na wakacje zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pieluchy jestem tego samego zdania. Pampersow wogole nie bralam pod uwage, mam huggisy i babydream z rossmana bede probowac wlasnie z tanszych no chyba że beda odparzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Julaske dady nie odparzają poluje na huggisy bo często są w biedronce za 38 zł w takim dużym kartonie ale u Nas na razie nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja ostatnio haggisy kupiłam w auchanie 90sz za 34zł :) i czesto są w tesco za 34zł wiec spoko cena. Sylwus nie martw się na pewno będzie dobrze ja też bardzo przeżywałam, martwiłam się tym paciorkowcem a to o wiele grozniejsze a będzie dobrze przy porodzie mi daja antybiotyk i bedzie o.k Byle do poniedziałku do wizyty u lekarza a jeśli coś by się wcześniej wydarzyło to powiesz na porodówce o tej bakteri i na pewno coś ci na to podają :) głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo!!!! Jak tam po pelni ;) ???? Ciekawe ile dziewczyn sie dzis nie pojawi;) No ja napewno jestem ;) w nocy Oprocz glupkowatych snow nic sie nie dzialo...choc dzis od samego rana JUZ mnie boli jak na okres.... Oczywiscie wczoraj tak sie przewrazliwilam na punkcie tego moczu ,ze cala noc przenosilam w jakichs probkach mocz ludzki...roznorakie kolory...I do tego w kolorowe wiaderka zbieralam kal krowy...ludzie co za sen !!!! Witam wszystkiego gwiazdeczki w niedziele () ...dajcie troche sniegu bo Tutaj nic....a tak bym chciala...TAKA ZIMA TO NIE ZIMA ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się niedzielnie-nadal w dwupaku. Noc w miare ok, pomijajac fakt, że do wc ledwo z lozka moglam się zwlec, tak jakoś przy kazdym ruchu w pachwinach mnie ciaglo, że ruszyc się ciezko, ale teraz już troche się rozruszalam wiec bedzie ok. Salatke zrobilam wczoraj, wiec moze tylko do tego pieczone ziemniaczki i bedzie obiad. A w planach mamy zamiar dzisiaj do centrum miasta na Betlejem Poznanskie- takie swiateczne kiermasze i wystepy. Milej niedzieli Dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas też nie ma sniegu. Wiec i atmosferaa jakas taka malo swiateczna- już tych swiat się jakoś tak nie czuje jak kiedys. Ale za tydzien mamy w planach zakupic i ubrac choinke wiec moze już troche blizej tych swiat jakoś tak bardziej bedzie się to odczuwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja:D:D po mojej imprezie worcilam do domu o 1:))) fajnie bylo!!!sobie potanczylam- na siedzaco;) bo naparkiet sie nie odwazylam isc - za duzo skaczacych;)sie osmialam za wszytskie czasy-az mnie brzuch rozbolal, juz sie balam, ze zaczne rodzic- bo kazdy mi brzuch glaskal;)a wiecie po kilku drinkach kazdy odwazniejszy;)hehe smiesznie bylo- chociaz po kolacji wyniesli stoliki i byl to juz zwyklu klub nocny do ktorego sie zaczeli ludzie schodzic- niekoniecznie wiedzieli,ze ja tot a po kolacji wiec troche smiesznie tam wygladalam-ale co tam:D:D:D a dzis wstalam o 7!!!!i mezusiowi nalesniki na sniadanie smazylam bo znow do pracy poszedl(przed siwetami maja duzo nadgodzin)...a tak sie opdgrazalam co ja to mu nie powiem;)hahaha widze, ze Klaudyna dalej wsrod nas- nic sie nie ruszylo...moze u Berandetki bo jej nie ma.... Kurcze Sylwek kicha z tym lekarstwem-ale jak mowisz, moze sieroty nawet nie sprawdzili, ze to mocz ciezarnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna vicek...w tym naszym medyku to chyba wszystko mozliwe...jutro sie dowiem I tyle ! Ciesze sie ze imprezka sie udala ;) JA TO raczej JUZ bym nie miala co zalozyc ... 30 kg to nie 15 ;) ANECZKA TWOJA DATA JUZ TEZ CORAZ BLIZEJ ;) No KLAUDUS CHYBA ZACZYNA SIE GALANCIE NIECIRPLIWIC...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie :) kasztanka1- ja tez dziś kupiłam dla Julki huggisy 2 bo są w tesco po promocji 90 szt. za 35 zł więc spoko cena :) dziś pierwszy raz jej założę mam nadzieję że ją nie uczuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, już troche się niecierpliwie, czekalam 9 miesiecy i przyjdzie mi jeszcze poczekac. Jutro wizyta, wiec zobaczymy co tam u tej naszej Niunci w brzuszku slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) na mnie także pełnia nie zadziałała :D choć już myślałam bo dostałam takich dziwnych skurczy takich których jeszcze nie miałam mój mąż się strasznie podekscytował a tu nic :( przeszło szkoda. Niunia to koniecznie daj znac jak się haggisy sprawdziły bo ja kupiłam 2 duże paczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek jakie 15....juz do 20 dobijam;) Kludyna - pamietaj blizej niz dalej:D:D ale Niunia jak prawdziwa Kobietka- to na nia sie czeka;) a nie odwrotnie;) wczoraj taka jedna babka od nas z firmy patrzy na mnie i pyta na kiedy termin (jakby nie wiedziala:O) to jej mowie, ze za 3 tyg a ona: a to pierwsze dziecko to jeszcze dodatkowe 2 tyg bo napewno przenosisz wiec w sumie masz jeszcze 5:O no kuzwa jasne!!!ona wie,z e ja przenosze!!ehhh no troche mnie tak na "dzien dobry" moze i nieswiadomie ale wkurzyla:D wiecie co? kupilam wczoraj w pl cukierni kawalek sernika waniliowego i kawalek szarlotki- ludzie w zyciu nie jadlam tak niedobrej szarlotki!!!!co oni tam dali to ja nie wiem ale jablka to nawet jablek w smaku nie przypominaly!!! okropna!!!nie wierze, ze oni tam maja jakiegos cukiernika-chyba ludzi z lapnaki bo zaden cukiernik takiego syfu by nie wydal!!bleeeeeeeeeeeeeeeee,sernik nie wiele lepszy ale chociaz w smaku sernik przypominal, oooo i takiego malego eklerka- a krem to ja nie wiem co to bylo ale okropne i wywalilam bo sie balam,zebym sie tym nie przytrula bo nie wiadomo co to za krem byl-jakis zwazony...bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANECZKA jak bedziesz chiala...to kiedys tu dawalam przepis na super jabkecznik...wszyscy sie nim zajdaja I prosty jest jak nie WIEM....do tego zawsze wychodzi ;) takze hey us kiedys miala ochote zrobic to Jew ze raz Ci napisze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ja mam sprawdzony przepis i zawsze super wychodzi, tylko wczoraj mnie tak naszlo i sobie mysle a kupie gotowca bedzie dzis do kawy....no i kawa byla a gotowiec poszedl w kosz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANECZKA jak bedziesz chiala...to kiedys tu dawalam przepis na super jabkecznik...wszyscy sie nim zajdaja I prosty jest jak nie WIEM....do tego zawsze wychodzi ;) takze hey us kiedys miala ochote zrobic to Jew ze raz Ci napisze. ;) KLAUDUS NO stress! ANECZKA a Ty sie nie przejmuj tymi przepowiedniami...bo szkoda pradu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co- napisz ten przepis-dla odmiany mozna zrobic inaczej:D bo u mnie tylko jablecznik robie bo Pawel tylko je lubi a inne no to zrobic moge ale bym sama jesc musiala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×