Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Jabkecznik... 3 jaja plus poltorej szklanko cukru miksujemy 5 min Dodajemy 3 i trzyczwarte szklanki maki pszennej 1 maslanka naturalna ( poltorej szklanki) 1 cukier vaniliowy 0.75 szklanki oleju 5 plaskich lyzeczek proszku do pieczenia ( tak 5 ;) ale jic nie bedzie czuc ) Wszystko miksujemy razem I wylewamy na przygotowana blache ( wysmarowana maslem I b tarta) Obrane wczesniej Jablka ( jak najwiecej ;) ja dame ok 8/10 duzych posypane pokrojone w talarki I opsypane cynamonem wtykamy gleboko do ciasta...a czesc ukladamy na gorze . Po czym na sam wierzch kruszonka ;) (3/4 szklanki cukru 3/4 szklanki maki i 0/5 masla) To wszystko do piekarnika 180 stopni ok 1 h...lub ciutke wiecej , ja mam termoobieg wiec 55 minut I gotowe. Ciasto jest super...swietnie sprawdza sie z sliwkami I z ananasem ;) MOZE KIEDYS CI SIE PRZYDA...NAPEWNO BEDZIESZ ZADOWOLONA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja bym miala 2 tyg przenosic, to akurat w Boze Narodzenie bym urodzila:). Alezse dowiem roi przed simnie polozaeda wywolywac jak nic się nie ruszy. A co do jablecznikow, to ja kiedys mialam przepis na szarlotke na sypko- wszystkie skladniki suche się mieszalo, pol wsypywalo się do tortownicy, na to tarte jablka i na wierz druga polowa sypkich skladnikow i troche masla na wierzch- szybko, prosto i pysznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie wiesz że ludzie zawsze wiedzą lepiej buu jak mnie to wkurza Sylwuś napisz przepis ja uwielbiam szarlotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BernadetaM
Dzień dobry, We wtorek będę tydzień po terminie. Ani jednego skurcza, pełnia nie zadziałała, spacery i przytulanie z mężem też nie. Jestem dzisiaj w podłym nastroju. Byle ten dzień szybko minął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka a ja juz myslalam,ze pelnia na Ciebie zadzialala:( ja dzis pije pierwszy kubek cherbatki z malin-przez najblizszy tydz tylko kubek dziennie a potem dwa... pisalyscie,z e nie dobra- moja jest pyszna:Dmalinowa!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam liscie malin co jak zaleje wrzatkiem, to jakbym sobie skoszona trawe zalala-wrrr:/ a co gorsza, jeszcze nie dziala. Tyle że moczopedna jest jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz. To masz wersje lajtowa:) No nic. Leze i nic mi się nie chcę, a do centrum mielismy pojechac. A teraz po obiadku, to już się czlowiekowi wogole ruszyc tylka nie bedzie chcialo. Tymbardziej jak sobie pomysle, że w nocy znow się nie bede mogla ruszyc, to mi się totalnie odechciewa ruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze sama i sie nudze...mezula w pracy, a w lodowce swiatlo...mielismy jechac na zakupy ale dopiero jak wroci z pracy...zorbilam obiad z tego co dalo rade i sa ziemniaki, jajko sadzone, ogorki korniszone, a na deser nalesniki z dzemem....ale bieda w domu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no w takim razie, masz dosc pozywne swiatlo w tej Twojej lodowce, skoro taki obiad udalo się wykombinowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zaskoczyla mnie ta herbatka w sensie smakowo- bo pisalyscie, ze blee a tu zalalam, pachnie ladnie- no ale jak widac moja wzbogacona;) haha a no pozywne to swiatlo, ale po wybraniu tego co bylo teraz juz nic nie zostalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja herbata okropna.....mocna jak skurczybyk, same liscie Malin I tak jak Klaudia pisze...normalnie jakby trawe woda zalac ;) Ale mam dzisiaj silne skurcze przepowiadojace...czasem to nie WIEM czy mi sie che kupe czy siku...takie dziwne parcie...ale tylko raz na jakos czas ... Ja z mezem przed TV ...namowilam go dzis zaby wzial jutro I wtorek wolny;) yuuuupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze w domu, zrezygnowalismy z wyjsci, jedyne co to chyba tylko do sklepu po cos na zab:) A ja mam takie dziwne promieniujace klucia po bokach brzucha i tak mi się brzuch napina, tak jakby mala się napinala i calym cialkiem napierala na brzuch z kazdej strony i jeszcze glowa w dol. Dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora brzuchatki moje kochane :) wizyta u mamci jak zwykle udana :) a teraz ciedze przed tv objadam sie mandarynkami puki mogę i serniczek od mamci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kolejna mamcia, na ktora nie podzialala pelnia:) Ciekawe jak tam malinowa?! Dziś jej nie było, moze ona już tuli swego maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się nie martw-ja mam termin na dzisiaj, a tu nic. Wiec nie jestes sama. Strach się bac, bo nie chcę swiat spedzic na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam już kiedys. A co do tych boli to mnie jakoś przeszly, teraz to takie czuje rozpieranie od srodka, na calym brzuchu i tak jakby jeszcze na krocze, dziwne, ale niezbyt bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM o co chodzi...tez to mam ...totslne rozpieranie od srodka...czasem mam wrazenie ,ze pekne;) ale do tego ten Bol okresowy tez...teraz JUZ ze 4/5 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym razie jako skurcze togo traktowac nie mozna, bo wczorajsze ktg nie wykazalo mi zadnych skurczy. Jak tak dalej pojdzie, to się jeszcze nie zorientuje że to już jak się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×