Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

MILENO / MALINOWA ;) zwana Malwina ;);)) hahahaha Siedze przed telewizorem I sie w niego gapie JAK jakis DEBIL...czekam na jakas akcje...a tu nic...JUZ mnie zadne proroctwa nie bawia...telefonu Nie odbieram...bo wkurwia ucho...ilez razy MOZNA sluchac tego samego pytania ? Och ta cierpliwosc znow ZACZYNA mi jej brakowac..;( kazda minuta ZDAJE sie byc godzina;( NARESZCIE wzielam prysznic...zbieralam sie od rana...TAKZE ANDZIA...LEZE I PACHNE ;) ROYAL...TO SZCZESLIWA MAMUSIA GRZECZNEGO SYNUSIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Sylwek no to rzeczywiscie masz "streszczenie";) ja juz sama nie wiem co chce-wiec ide po winogrono i spac-tzn do lozka a w nim bede konczyc dziergac kocyk dla synka bo sie Maluszek wykluje a kocyk dalej nie ebdzie skonczony;) chociaz juz jest duzy wystarczajaco ale zostalo mi wloczki wiec ja skoncze bo potem bedzie tylko zalegac... ide juz, do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA o kolorach KUPEK pogadamy juz nie długo, piersiach tryskajacych mlekiem. ze dzidzie spia jak aniolki a mezowie dzielnie pomagaja. PROSZE MNIE NIE WYPROWADZAC Z BLEDU BO MAMCIA GODZINE MI HUMOR POPRAWIAŁA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Znam ten bol, codziennie telefony, sms, wiadomosci z pytaniem czy już, i nie pomaga jak powiesz że dasz znac jak urodzisz, bo i tak na nastepny dzien dzwonia. Nawet mojego już denerwuja te ciagle pytania, bo dzwonia do niego też, a co- przynajmniej nie tylko ja się wkurzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDE KLAUDIA ALE JAK MOZNA BYC TAKIM CEPEM??? no czasem ludzie co ich pol roku nie widzialm...zero kontaktu...nic....I angle wiadomosc...JAK tam urodzi as JUZ ??? No kurna vicek co z TYMI ludzmi nie tak???? Ja rozumiem rodzina....ale jacys tam dalecy znajomi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bylam w pracy, wchodze do kadr, a babka do mnie tekstem " chyba pani sobie zartuje" znaczy że jeszcze nie urodzilam, a co to sa 3 dni po terminie. No ale usmiechnelam się tylko, bo co bede gadac z baba ktora w zyciu nie byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele Klaudia chyba bym sie w jezyk nie zdazyla ugryzc taka wiazanka by poleciala... ANDZIA dobrej nocy milego dziergania!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie skonsumowałam śledzika po Kołobrzesku:) zaraz to zakąsze sórówką meksykańska:) też leże przed TV i wegetuje czekajac na jakies znaki...a tu jak na złosc nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia co zrobisz, jak ludzie zazdroszcza to pozniej glupimi tekstami rzucaja A ja wciagnelam bulke z dzemem wisniowym, ale jakias rybke z octu też sobie zakasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta rozpakowałam się URODZIŁAM 16 grudnia o 14.20 synka Dominika jestem już w domu od dzisiaj maluszek zdrowy grzeczny a ja się czuję tak jakbym wcale nie rodziła mój cały poród z bólami itp trwał 2,godziny 30 minut jestem jeszcze w szoku bo to tak wszystko szybko poszło. a pojechałam w piątek tylko sobie na wizytę kontrolną do mojego gina i powiedział rozwarcie na 2 cm przyjdź za tydzień jak nic się nie będzie działo w tygodniu. to ja w nerwach mówię sobie bo tak mnie jakoś olał, idę do szpitala na ktg zobaczę co się dzieję no i po badaniu coś tam niby były te skurcze ale tyle co nic, potem zbadał mnie lekarz tzn ginekolog i mówi rozwarcie ma pani na 3cm można rodzić ,ale ja na to ale przecież nie mam skurczy a on na to to trochę pomożemy , no to ja do domu po manatki a jak wróciłam do szpitala to już porodówka była przygotowana a ja nawet najmniejszego skurczu, ale dobra położyli mnie na tym łożu zapodali oksytocynę i po 10 min skurcze ruszyły w takim tempie że sama położna była w szoku że tak szybko poszło bo ona to myślała że wogole się nie bujnie , i tak się rozkręciłam że o 11,50 mnie polożyli a o 14,,20 mały był już ze mną rodziłam siłami natury nie nacinali mnie ani nic więc nic mnie nie boli trochę brzuch jak na okres no i to tyle z mojego porodu, mały ważył 3350 mierzył 53cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onk3(Magda)..............36......Osiek............40(K). ......02-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......39(M ).......06-12-2011 Klaudyna213..............25...........Poznań............ 41(K )......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......39(M).......11-12 -2011 Dolarka5(Martyna).......23........Łódź..........39-( M). .....12.12.2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............39( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........39(M) ....15-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............39(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........39(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....40(K)..... .18-12-2 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........40(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....39(K) .......24.12.2011 kajaczki(Marta)........26......warszawa........37(K)..... ....24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............38(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............38(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............38(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole........02-12- 2011.........Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków........09-12-2011..........Antosi a--->< br / Ewa1311...31...Puławy......07-12.2011.......Szymek----22 .11.2011(CC) Niunia855(Paulina)...26......Tarnów.......12-12-2011.... ...Julcia--->25/11/2011(CC) Natalia261985..26..Wojnicz......02-12-2011.........Piotru ś- -->28/11/2011 Tosieńka87...24...Katowice........06.12.2011.........Fil ipek ---->30/11/2011 (CC) Starbuck80..31..warszawa.......04-12-2011........Olga---0 3.1 2.2011(SN) nika 29...29...Warszawa........08-12-2011........Witus---->04/12/ 2 011/(SN) elizka_84..27...Gdańsk........16-12-2011.......Wiktor--- --04-12-2011(SN) BernadetaM..26......CH.......6-12-2011.....Jan-----14/12/ 2011- (CC) RoyalFlush..25..Irlandia....... 8-12-2011 .......Adrian /A.J./----(SN) karolkajolka..26,,szczecin....18-12-2011......Dominik....16-12-2011(sn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka gratulacje ależ zazdroszczę że masz to już za soba i tak łatwo poszło :) super ciesze się :) A ja nadal nic :( nie byłam tu od wczoraj a tu mega nawał postów :P Jutro wizyta ktg może będę mieć tyle szczęścia i jak karolka już mnie zostawia oj chciałabymmmmm. Co tu wchodze to jakaś już rozpakowana ale mnie zazdrość zrzera :P ale pozytywnie :) Royal śliczny ten twój synuś :) Sylwia miałaś racje z tymi ruchami maleństwa wczoraj ich prawie nie czułam a dziś cały dzien rozrabiała :) Któraś dziewczyna pytała o paciorkowca : ja go mam i w szpitalu jak i moja gin uspokoili mnie ze przy porodzie podaja antybiotyk i będzie wszystko ok tak wiec możesz być spokojna ja tez panikowałam ale uświadomili mnie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka ja też jutro ide do szpitala na ktg i na test...zobaczymy jak to bedzie...mam nadzieje,że cos sie ruszy... gratulacje Karolka... :) dobranoc mamuśki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka- gratulacje :) ech.. zeby moj porod byl taki lekki..w kazdym razie zycze Wam Panie szybkiego rozwiazania :) Na zdjecie Dzidziusia czekamy :) Hah,fajno bedzie za jakis czas,bo jak juz zaskoczycie to jedna po drugiej bedzie rodzila :) Ja swoj porod opisze,ale dopiero jutro bo dzis padam na buzke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzisiejsza nocka zaliczona do udanych...wyspałam sie...nie wstałam ani razu... dzisiaj bóli zero,przynajmniej jak narazie...zobaczymy co powie lekarz:) a Wy się chyba rozpakowujecie,że taka cisza?:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka:D:DAle CI dobrze-Dominis z Toba a tu jeszcze porod tak sprawnie i szybko poszedl!!!tylko sobie takich albo bardzo podobnych zyczyc:)jeszcze raz Gratulacje!!! Milego dnia kobitki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdym;) Pospalam ...poprysznicowalam...ppjadlam...teraz kawke spijam... Dzis poraz pierwszy JAK sie zalatwialam to mi sie tak dziwnie reka z papierem po pindolinie przesunela...;) patrze a tam pelno sluzu ....hehehe I ja polknelam meduze ;) NARESZCIE....bo JUZ myslalam ,e zostane zakorkowana do konca hahahaha MOJ MAZ JESZCZE SPI ZADOWOLONY Z WOLNEGO ;) a ja na rownych nogach JAK zawsze.... KLAUDIA JAK TAM NOCKA???? ANDZIA ....nastepny dzien WOLNEGO ;) Milego dnia moje Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA SIE JESZCZE NIE ODLICZYLA ;););););););)......ale w raze co miala z porodowki pisac...no chyba ze nie bylo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no kolejny dzien slodkiego lenistwa:D dzis plan jest na przygotawnie fotelika i ciuchow dla Maluszka na wyjscie-bo to Pawel przywiezie ze soba jak nas bedzie odbieral-niby 10 min roboty-no ale jak zaczne wybierac, przegladac to mi pol dnia zejdzie;) Kolezanka ma przyjechac z synkiem to zleci no i musze zrobic liste zakupow-bo juz wiem co bede pichcic ale poki co to nie ma z czego.... racja- Kludyny brak!!!ide na FB czy odliczyla dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ostni jej wpis na FB byl 14h temu....chyba rzeczywiscie sie u niej w koncu ruszylo-nie jadla delicji nad ranem, cisza...cos jest na rzeczy:Dnic to trzymajmy kciuki! MIlena i dla Ciebie powodzenia dzisiaj:D Sylwek moze i Ciebie wezmie- obstawialam na ten tydz Olke, Klaudie, Milene i Ciebie:) wiec oby, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem i zaskocze Was...... Nadal 2w1 Karolka gratulacje!!! Alez zazdroszcze, a ja tu przeterminowana 8 dzien:( Jakoś mi się tak dobrze spalo, że dopiero wstalam:) noc jakoś minela, bez zbednych rewelacji, czyli licze że jutro już cos zr mna zrobia- znaczy skieruja do szpitala. A jutro mija dokladnie 9miesiecy od daty zaplodnienia, tak sobie to wszystko dokladnie wyliczylam:) Milego dnia dziewczyny ide jakies sniadanko zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×