Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Klaudyna taki ze mnie Sherlock jak z koziej dupy traba:O Ania- oo to i Tobie teraz przewiduje!dodaje CIe do mojej listy:D:D:D no zobaczymy, zobaczymy....miejmy nadzieje, ze pojdzie gladko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczam :) klaudyna ty sie nam przyznaj ze świeta masz tyle pyszności ze nie zamierzasz z nich zrezygnować. a ja mam dzis wizyte u doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy to samo:) ja o 10zwleklam się z lozka, ale już ubrana, sniadanko i kawka przede mna;) A dziś mam zamiar cos slodkiego upichcic:) moze te ciasteczka. Kruche:) Ale to dopiero po 12 jak mój serial się skonczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na swieta to ja nie mam jeszcze nic- chociaż ostatecznie bigos zamrozony. Nastawialam się na swieta z Mala, że bedziemy w trojke w domku i jakoś przezyjemy, barszcz pierogi, rybka od mamy itd., a teraz to ja już nie wiem nic i nie wiem czego się spodziewac. Jak się nie rozpakuje to wyjedziemy do rodzicow, no chyba że atrakcja wielka beda swieta na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to zrob je i daj znac czy dobre wyszly:) ja jesli kupie trzepaczke to zrobie jablecznika z piana bita na parze na wierzchu ale musze kupic trzepaczke bo ta co mam to moge siebie co najwyzej trzepnac a nie piane ubic... hm....no nic- zmotywowalas mnie- glupio mis ie zorbilo,z etaki len iode sie doprowadzic do pozadku----o dzisiaj postanowilam zawalczyc- wyciagam kosiarke i dzialam z nogami- jak dzis uzyje depilatora to mam dwa tyg z glkowy-wiec moze juz nie bede musiala sie przed szpitalem nogami meczyc:D:D oooo to jest plan!zawsze cos pozytecznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....no nic- zmotywowalas mnie- glupio mis ie zorbilo,z etaki len iode sie doprowadzic ----->pozwolcie przetlumacze:D hm....no nic- zmotywowalas mnie- glupio mi sie zrobilo,ze taki len ide sie doprowadzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa liker- niz w domu nie ma NIC!!!!nawet amaretto wyparowalo;) tiramisu w ciazy nie robilam bo surowe jajka (tzn bite na parze no ale...) wiec nawet jakbym sie chciala pomylic to nie ma jak:D:D:D takze tylko mleko-dzieki Bogu dzis bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):) Karolcia gratuluję i zazdroszczę jak nie wiem co:):):) ja dziś też taka ciepła klucha jestem, nic mi nie idzie... ciekawa jestem co mi jutro mój lekarz powie. Ma cie czasem tak że was skurcze łapią po wewnętrznej stronie ud, tak prawie w pachwinach??? od dwóch dni tak mi się dzieje... aha i tez meduza ze mnie wychodzi;);) pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zrobie karpatke dzisiaj:) o to jest mysl. Pierogi i uszka do barszczu kupie, pod blokiem mam mala garmazerke, to tam na pewno beda miec, a na nasza 2 to aż się robic nie chcę takich ilosci ogromnych:) hihi Mamcia dzwonila i wywrozyla mi że to cisza przed burza jak taka spokojna noc mialam, no duzo się nie pomylila!jutro lekarz i pewnie w srode mala bedzie z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA !!!! Owocnej wizyty u LEKARZA;) to WY obie z MALINOWECZKA dzis bedziecie MOZE cos wiedzialy.... NO JA OGOLILAM CHASZCZE W CZWARTEK I TEZ MYSLALAM ZE OSTATNI RAZ ;( a tu sie okazuje ,ze dzis znow bede walczyc...wrrrr co za Los....kregoslup mi odpadnie!!!! Ten mom brzuch taki ciezki;( Pike ta cherbate z tych lisci Malin..i tak chyba sie do nich modle aby cos zdzialaly...dzisiaj z 5 wale ...az mi sie uleje;) hehehe a mocno dziadostwo...a nie dobre.... Znow mnie biore te skurcze...wrrrr JIE fajne wrazenie...rozkreca sie...??? Czy znow skoncza po paru h??? Hehehe. PEWNIE to drugie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie ta herbata z lisci to dziala tylko i wylacznie moczopednie. Plecy mnie bola eeeee:'( Brzuch mam twardy a skurczy brak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) dziewczynki śpią to mam troszkę czasu napisać :) co dzień patrze która nowa rozpakowana :) mamusie rozpakowane mam pytanie czy Wasze maleństwa też tak czasami jedzą łapczywie że się czasami zakrztuszą jak mleczko źle wleci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka gratulacje:) Niunia, nawet mi nie mów. Mój to tak łapczywie je że czasem sie tak krztusi ze mi serce staje. Ale co ja zrobie jak on taki łakomczuch jest na mleko. Dziś była u mnie położna. DOstałam zjeb*e ze mały za duzo przytył w ciagu 10 dni, bo przytył pół kilo i wazy 4280g juz. Czasami ma takie dni ze chce jesc co 20 min i wtedy wogole nie spi tylko by jadł cały dzien. Kazala mi go przetrzymywac co najmniej 2 godz. bo je za czesto, krztusi się i jest zagazowany bo łyka za dużo powietrza. Tej nocy mało co spał bo go chyba brzuszek bolał przez te gazy i popłakiwał. Ja nie wiem jak to zrobie, jak go przetrzymam na te 2, 3 h jak on pysia co chwile wystawia do jedzenia.Wiem że to zle ze tak czesto je ale mi sserce peka jak on placze i chce jesc.kazała mu dawac smoczka, klasc go na brzuchu, dawac troche wody do picia zeby go oszukac i jakoś go przetrzymywaac. Nie wiem jak ja to zrobie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Ależ miałam zjebane sny dzisiaj! Mały wyjątkowo głodny - stawiał Mamę na baczność co 2h i zasysał, ale w tzw. między czasie naśniło mi się takich idiotyzmów okrutnych i męczących, że szok! Sieczka w bani! Najpierw się niepokoiłam, że tak za wcześnie Szymka powiłam, a teraz, jak poczytam, jakie niektóre z Was mają dolegliwości i objawy, to się nawet zaczynam cieszyć, bo ja tego wszystkiego po prostu nie zdążyłam doświadczyć. A w ogóle to muszę po przeprowadzce znaleźć swój stary kalendarzyk i sprawdzić, jak to wygląda wg moich obliczeń z tym terminem, bo mam tam zaznaczone 2 ewentualne terminy poczęcia. Ile dokładnie dni od poczęcia powinien nastąpić poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Wg wszystkich mozliwych artykulow 266dni od zaplodnienia i 280 od daty OM. No i po karpatce- przepalil mi się mikser- a zdazylam go tylko wlaczyc- ot zlosliwosc rzeczy martwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwestrowe
hej dziewczyny!! Jestem w domku, mam synusia - Tomeczka :) Urodzony w 38 tygodniu, waga 3190 gram. Jest śliczny. Jestem baaardzo szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×