Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

tez tak mysle:) damy rade:) ha a Ty wiesz, ze moj mezus Cie juz "zna" pyta mnie wczoraj czy ta przeterminowana juz urodzila:D bo cos ostatnio mowilam o Tobie,ze ja to bym juz chyba zeswirowala...no i pytal co i jak zToba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezunsku.....co ja z tym spaniem????? 2 godziny o obiedzie walnelam....szokkk I tak 2 dzien....?????? SYLWCIA NIE MARTW SIE MOJA LOBUZIARA WCZORAJ PRAWIE WCALE SIE IE RUSZALA CALY DZIEN ...A DZIS OD SAMEGO RANA ZNOW WALCZY ;) EWCIA ...POCIESZ Z TA WAGA;) to JAK mi pojdzie tak JAK Tobie to oo po paru tyg zostanie mi drugie 15 do zrzucenia Hahahah ;);)) I widze,ze dochodzisz do wprawy totalnej a Szymciem...;) bo czesciej do NAS zgladasz ;) ciesze sie bardzo;) KLAUDIA TO TY TERAZ NOGI NA KANAPE KRZYS MASUJE A TY DZEMKA!!!! bo JAK nys miala dzisiaj rodzic to skad Ty sile wezmiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też się wlasnie zastanawiam skad. Ale pizza się w koncu piecze wiec leze do gory brzuchem:) krzysztof odkurza a my odpoczywamy:) zjem i ide do wanny, moze mi troche ulzy i zelza te bole plecow i krocza, bo ilez to moze bolec. A najgorsze jest to że wina bym się napila mala lampeczke, ale się boje, bo jak mnie wezmie w nocy to na promilach nie pojade przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Co jest dobre dla jednego dziecka, nie musi być dobre dla innego. Jak już mówiłam - woda jest wszędzie inna, a i każde dziecko ma inną skórę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do koperku, pietruszki, etc. - nie są to dla mnie "wyraźne zioła"... Ja raczej preferowałam bardzo aromatyczną kuchnię, do której na pewno przez najbliższe pół roku nie wrócę. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dalej tocze...aczkolwiek dzisiaj leci ze mnie jakas przeźroczysta galareta i mam kłucie z prawej strony brzucha promieniujace na cały brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a wszystko mozliwe...ze potknęłam sie na plazy i nawet sie nie zorientowałam ;P a Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie mam apetytu...zrobiłam chińszczyzne,która uwielbiam ale nie mam na nia ochoty... ;/ a raczej jest mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najedzona wykapana i nadal obolala:( Przez cala ciaze mialam 2 no moze 3 rozstepy a dziś patrze, cale podbrzusze poorane czerwonymi rozstepami-masakra. Pamiatki po corci zostana. Ewka moze i to nie sa wyrazne przyprawy, ale zawsze troche inny smak ziemniakow np jak dasz koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudyna Koperek i pietruchę zawsze mam i dodaję... Chociaż tyle "pachnącego". Jeśli chodzi o rozstępy, to mnie się porobiły w najmniej oczekiwanym miejscu w sumie - na bokach. Spodziewałam się prędzej na udach, na brzuchu. Bratowa mnie załamała dodatkowo, bo uświadomiła mnie, że podczas karmienia jest duża szansa na paskudne rozstępy na piersiach... Jej się porobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :) ja cały czas czytam :) :):) Polinka moja coraz mniej śpi więc i mniej czasu mama ma dla siebie Mamusie ja używam Pampers PC i jak dla mnie rewelacja ,fakt cena mało przystępna ale przy innych jednorazówkach jak mała zmoczyła to robiła się wielka bryła :( a co do kremu do pupinki to zostałam przy Linomagu ! Ewcia ale bym się zdenerwowała ! biedny maluszek musiał wedrować w taką pogode :( buziaki dla Szymunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!! Kochane Polinka moja uper dziewczynka śpi coraz mniej więc i ja mam coraz mniej czasu dla siebie :) Ja używam Pampers PC i jestem bardzo zadowolona w przypadku innych pieluch jak mała się zmoczyła to w tym miejscu robiła się bryła :( chusteczki też pampers sens. a jeśli chodzi o krem do pupinki to Linomag Ewcia kopnij tą P. doktor w d..... po co ona kazała zdrowe dziecko ciągać po przychodni ??????? buźka dla Szymuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze tak działa forum :))))) dodam że 5 razy pisałam to samo :)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Hej dziewczyny 12.12.2011 na świat przyszedł mój synuś Mikołaj ważył 3640g i ma 54cm poród sn trudny bo mały był obwiązany pępowiną. Niestety do domku wyjdzie w poniedziałek bo bierze antybiotyk ma wysokie białko crp i teraz jeszcze ma żółtaczkę więc wygrzewa się pod lampami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarka5
Onk3(Magda)..............36......Osiek............40(K). ......02-12-2011 Ewelina_83.................27.......Oświęcim......39(M ).......06-12-2011 Klaudyna213..............25...........Poznań............ 41(K )......11-12-2011 Mama FILIPKA(Wiola)....19.......Norwegia.......39(M).......11-12 -2011 TakaBasienka87..........24........śląsk............39( M)......12.12.2011 mamazuzki76(Monika)...34.......Świecie...........39(M) ....15-12-2011 HASANANA(Sylwia).........32......UK...............39(K) ........17-12-2011 pelepetka123(Ania)......28.......Kraków..........39(K). ......18-12-2011 Malinowa87..(Milena).......24.....Kolobrzeg....40(K)..... .18-12-201 1 karolkajolka..............26......ok Szczecina.....39(M)......18-12-2011 kasztanka1 (Sylwia)....24........katowice..........40(K).....18-12-2011 ollakoziol(Olka)..........24......Częstochowa....39(K) .......24.12.2011 kajaczki(Marta)........26......warszawa........37(K)..... ....24.12.2011 a co tam(Ania).............28......D-ca..............38(M)...... 29-12-2011 Ann27 (Ania)...............27......Toruń.............38(K)....... 29-12-2011 sylwestrowe(Ania)......28........opole...............38(M )....31-12-2011 SWIEZO UPIECZONE MAMUSKI (ROZPAKOWANE) Asia GB....29...Opole........02-12- 2011.........Pola-->01 /11/2011(CC) olcik777...26...Kraków........09-12-2011..........Antosi a--->< br / Ewa1311...31...Puławy......07-12.2011.......Szymek----22 .11.2011(CC) Niunia855(Paulina)...26......Tarnów.......12-12-2011.... ...Julcia--->25/11/2011(CC) Natalia261985..26..Wojnicz......02-12-2011.........Piotru ś- -->28/11/2011 (CC) Tosieńka87...24...Katowice........06.12.2011.........Fil ipek ---->30/11/2011 (CC) Starbuck80..31..warszawa.......04-12-2011........Olga---0 3.1 2.2011(SN) nika 29...29...Warszawa........08-12-2011........Witus---->04/12/ 2 011/(SN) elizka_84..27...Gdańsk........16-12-2011.......Wiktor--- --04-12-2011(SN) BernadetaM..26......CH.......6-12-2011.....Jan-----14/12/ 2011- (CC) RoyalFlush..25..Irlandia....... 8-12-2011 .......Adrian /A.J./----(SN) Dolarka5....23..Łódź............12-12-2011.....Mikołaj---> 12-12-2011 (sn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka gratulacje! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dla Mikołaja! Zdrowiejcie szybko i wracajcie do domeczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Szymon dziękuje i też pozdrawia Ciotkę Aśkę i Małą Ślicznotkę! Twoja Panienka już prawie 2 miesiące ma? Ale ten czas leci! Jak tam dajecie sobie radę? Jak ze spacerami? Kiedy zaczęłyście wędrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolarka;););) GRATULACJE serdeczne ...dla CIEBIE...MAMUSKA ...I DLA TATUSKA... A TERAZ SZYBKO DOCHODZ DO SIEBIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :-) Samopoczucie u mnie doskonale, forma coraz lepsza...9 dni po porodzie i mieszcze sie juz w ubrania z przed..Nie jest zle, to karmienie piersia to ma jednak zbawienny wplyw :-) brzuch prawie plaski..Wiele sie na to sklada.. Odkad wyszlismy ze szpitala tyle sie dzialo ze schudlam z dnia na dzien okropnie..Nieregularny sen itp.Niestety wlosy wypadaja i oczy podkrazone, ale to chyba pospolity syndrom Mlodej Mamy i rzecz naturalna :) Kolejne spostrzezenie- hustawka nastrojow (dobrze Wam znana) wcale nie zanika wraz z narodzinami bobasa...tzw Baby Blues...widocznie hormony jakos musza sie uregulowac..Zatem pomimo ze jest ze mnie najszczesliwsza mama na swiecie,zdarza mi sie plakac po katach, czy tez zbojkotowac mojego M zupelnie bez powodu :) Mam nadzieje ze to z czasem minie... Zgodnie z obietnica zalaczam link.Dajcie znac gdyby nie dzialal poprawnie bo po raz pierwszy uzywam danego serwisu przechowujacego zdjecia, wiec moglam popelnic gdzies jakis blad. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32f0923d5fae2867.html Tak wyglada moje Szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a macie jakieś sprawdzone sposoby albo dobre linki nt. pielęgnacji brzucha po ciąży, a w szczególności po CC? Ja póki co nabyłam: http://allegro.pl/poporodowy-pas-brzuszny-kolor-cielisty-rozmiar-s-i1980792899.html http://allegro.pl/mustela-9-poporodowy-zel-do-ciala-200ml-apteka-cen-i1966969042.html Chciałabym też kupić jakieś gatki korygujące, żeby brzuszek spłaszczały, ale nienawidzę sztucznizny i chcę znaleźć jakieś o dużej "zawartości" bawełny. Znacie jakieś godne polecenia? Chcę pochodzić trochę w takich wyższych, to mnie nie będą biodrówki w szew urażać i obcierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Kochane :-) Tymczasem lampka alarmowa mi sie wlaczyla-zauwazylam u siebie tendencje do rozpieszczania,najchetniej przez 24 godziny Malenstwo moje bym nosila na rekach i calowala...musze uwazac,bo bedzie potem problem jak sie dziecko nadmiernie od mamy uzalezni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witan w Niedziele...;) wstalam o 4 :30 I szwedam sie po domu... Nie mam co robic wszystko posprzatane wczoraj...dzidzia mi JESZCZE nie placze.....I TYLKO CO WCHODZE NA NK CZY FB TO MILION PYTAN W WIADOMOSCIACH ODPBIERAM....JAK TO JEST ZE CI LUDZIE SA BARZIEJ NIECIERPLIWI NIZ JA???? Pelna irytacja!!!!! Tym bardziej ze I ja czekam ...I to ja musze urodzic! Tak wiec 17 minal...bez wiekszych wowwww .....w nocy znow kłucie okropne I tempy Bol calego brzucha;( ale jakos dame rade;) dzis 18... Czyli 40+ 1 WIEC KLAUDUS DOLACZAM DO ODLICZAJACYCH NA PLUSIE ;) Witam wszyskie Mamuchny I Dwupaczki ;) I milej niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×