Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Dziewczyny milych spacerkow,,,!!! PELEPECIA jutro po doktorze NAPISZ JAK I co ? BIEDNe malenstwo. Jestem bardzo ciekawa bo MOJA miala wszystkie te same objawy z miesiac temu, ale okazalo sie ze skora z brwi jej schodzila bo MYLAM jej oczka erbatkami, plane na brodzie miala od slinki, w glowce tez taka skora jej sie luszczyla ,ale sie okazalo ,ze zostawilam jej w jednym miejscu przy kompaniu za duzo srodka myjacego , po 3 dniach z oliwka przeszlo. Krostki przy nadgarstkach dostala , do tej pory nie WIEM od czego ale smarowalam zwyklym bepantenem I tez przeszlo. Wiec u mnie to nie bylo powiazane, a tez myslalam ,ze skaza bedzie ;( trzymam kciuki! Olcik / odpisalam. MOJA LAYLA PRZEWRACA SIE TYLKO CZASEM Z PLECYKOW NA BRZUSIO, ALE TO CHYBA PRZYPADKOWO , BO JUZ BARDZO DLUGO. Chwyta w raczki rozne RZECZY ale tylko na chwilke. Glowie dzwiga pieknie od zawsze I na bardzo dlugo. Ale to PEWNIE dlatego ,ze moje dziecko JAK JUZ pisalam spi wiekszosc czasu na brzuszku , choc nie powinno. Bylam z TYM faktem u LEKARZA , MOWI ,ze niektore dzieci tak maja I trzeba I'm na to pozwolic.co kraj to obyczaj. Zastanawiam sie tylko kiedy tak swiadomie bedzie zabawki chwytac w raczke??? Najlepiej jej idzie z pielucha jej przyjaciolka! Potrafi z Nia zrobic wszystko! Ogolnie bardzo sie sprawa unormowala, mala spi 3 razy w ciagu dnia , 2 razy po 2h I raz przed wieczorem GODZINKE albo pol. Potem w nocy od 10 do 5/6 rano I po mleczku do 9. Takze nie chce zapeszac ale jest super. PEWNIE we wtorek po szczepionce SKONCZY sie sielanka;( Milego dnia Kobitki!!!!! Acha mila wiadomosc wczorajszego dnia , MOJA Matulka kupila bilety wczoraj dla calej rodzinki ;) beda pod KONIEC kwietnia !!!! Znow bedzie super I pomoc niezastapiona !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Aniu,w kwestii butelek pisalam ze Dr Brown's sa swietne..to prawda..jednak skladaja sie one z wielu czesci co moze byc irytujace podczas mycia,szczegolnie w pospiechu. Przypomnialam sobie o butelkach polecanych przez kobite ze szkoly rodzenia,ich nazwa to 'Born Free' i sa do zludzenia podobne do Dr Brown's,wlasciwie smoczek identyczny,dzialaja na identycznej zasadzie jednak sa prostsze w konstrukcji.Mozna je kupic na ebay'u bo produkowane sa w stanach (mozna je znalezc rowniez na polskim ebay'u).Dostepne w wersji szklanej i plastikowej. Ja zamowilam do wyprobowania,jednak przesylka jeszcze nie doszla. Wbrew pozorom tutaj w IE duzo osob ich uzywa,polecala mi je babka ze szkoly rodzenia jak i polozna w szpitalu.Warto wiec o nich poczytac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pocieszyłas mnie ale i tak bzika dostaje och buty nawet nie sie nie wypowiadam mam mnóstwo a i tak chodze w jednych na okrągło ktore są najbardziej wygodne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELEPECIA... JA CO CHWILA KTORES INNYM LUDZIOM ODDAJE. ALE CO ZROBIC JAK mam takiego bzika...buty I torebeczki...o taaaaaakkkkk! Ale teraz moj najwiekszy bzik to MOJA Corcia , wiec w TYM Roku szalec nie bede, wybiore jedne ale konkretne;) Ciesze sie ,ze Cie pocieszylam , mam nadzieje ,ze u Ciebie tez bedzie wszysko ok z malenstwem;) U NAS 18 stopni a ja durna w chalupie siedze a mala spi na kanapie;( Od 22 grudnia...2011 od godziny 5:12 tule Cie codzien w Swoich ramionach...a KOCHAM nad Zycie... Moja LAYLA JEDYNA...ZYCIE MAMUSI... Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. http://www.naobcasach.pl/m.linijka.i.19823.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkkhgfertyuio
ale bezguscie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah,Sylwia brawo za poczucie humoru :) i tak wlasnie trzeba z tymi pomaranczami postepowac :) pewnie jej teraz glupio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do butow,sliczne sa! Letnie,kolorowe,kobiece.. Swoja droga zazdraszczam,Ty mozesz sobie na nie pozwolic..ja jestem rownego wzrostu z Moim wiec extra wysokie odpadaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli koturny wracają a ja swoje w ubiegłym roku do biłam i wylądowały na śmietniku :P kupiłam sobie za to paski na lato na wysokim obcasie wiec lipa bo na spacer z nati ich nie ubiorę ale za to musze kupić nowe jaki mi z tego powodu przykro :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka my dziś po wizycie u pediatryi troche mnie uspokoił TSH robi sie po urodzeniu w szpitalu pobiera sie krew ze stopki a ta durna laryngolog tego nie wiedziala i tak mnie nastraszyła. Moj lekarz dal mi skierowanie na krew i mocz i az sie boje jutra :( Olcik powiedz mi bo ty na pewno bedziesz wiedziala jak pobieraja krew takim maluszką??? Ja mam wlasnie na ta tarczyce (tsh) i powiedzieli ze z zylki 3 duze probki musza miec :( mam nadzieje ze nie z glowki bo sie chyba nie zgodze (ostatnio jak jej robili miala bułe przez 2tyg). Ciekawe jak bedzie z pobieraniem moczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my już po szczepienie. Mały strasznie płakał. Chyba ma jeszcze tą traumę po zastrzykach z antybiotykiem, bo płakac zaczał juz w poczekalni. Generalnie jest ok. Mały waży 5870. Martwi mnie tylko to, ze nie podnosi główki jak się go łapie za rączki. Mam często go kłaść na brzuszku i własnie podciągac lekko za rączki i jesli za 2-3 tygodnie nie będzie znacznej poprawy to mamy iść do neurologa. Olcik może ty bedziesz wiedziała jakie ćwiczenia jescze można robić . Jesli tak to bardzo proszę o podpowiedź. Teraz chłopak najedzony i śpi. Ciekawe jak się bedzie czuł po tej szczepionce. Sylwia te butki super- ja też bym wszystkie kupiła :) Pytałam równiez pediatry o to mycie uszu i potwierdziła to co pisałyście, ze myjemy tylko z zewnątrz i niczym nie gmeramy w środku chyba , ze nazbiera się z brzegu to delikatnie patyczkiem usunąć. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Nika ;) nas szczepienie czeka we wtorek ;( JUZ sie boje, bedzie dobrze z ta glowka ZOBACZYSZ zacznie dzwigac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Nika ;) nas szczepienie czeka we wtorek ;( JUZ sie boje, bedzie dobrze z ta glowka ZOBACZYSZ zacznie dzwigac ;) dziewczyny wszystkie spaceruja ;) ale tu cisza;) a ja tez na ogrodku siedze z mala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ile ma twój synek ? moja nati też nie podnosi główki a na brzuszku podnosi ale nie za długo raczej leży i sie złości :O a ma niecałe 3mieciące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka moja mała miała badania - krew,mocz-kupujesz w aptece pojemnik do pobrania moczu od noworodków i niemowląt (dla dziewczynek) kup więcej,bo żadko komu wychodzi "złapanie"moczu za pierwszym :)powodzenia ! będzie dobrze:) buciki piękne te dla małych i dużych dziewczynek też:D mam pytanie czy wszystkie ubieracie małym panną sukienki do chrztu?czy spodenki też ujdą?mam to i to (oczywiscie nie kupowałam,a dostałam) i nie wiem sama czy w tej sukienusi nie zmarznie... Asiu co ubierasz Poli pod spód sukienki?mam też taką na ramiączkach i nie mam pojęcia co pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka moja mała miała badania - krew,mocz-kupujesz w aptece pojemnik do pobrania moczu od noworodków i niemowląt (dla dziewczynek) kup więcej,bo żadko komu wychodzi "złapanie"moczu za pierwszym :)powodzenia ! będzie dobrze:) buciki piękne te dla małych i dużych dziewczynek też:D mam pytanie czy wszystkie ubieracie małym panną sukienki do chrztu?czy spodenki też ujdą?mam to i to (oczywiscie nie kupowałam,a dostałam) i nie wiem sama czy w tej sukienusi nie zmarznie... Asiu co ubierasz Poli pod spód sukienki?mam też taką na ramiączkach i nie mam pojęcia co pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne te buciki :) Sylwia, Ty tu nie podsyłaj takich linków bo mnie mąż z czałupy wyrzuci :P Inezz, moja już chrzczona więc nie pomoge :) Nika, Marysie czeka szczepienie za jakies 2 tyg. Juz się boję, bo niedawno miała też zastrzyki z antybiotykiem :( i przez kilka dni była bardzo rozdrażniona z tego powodu :( także Twój post nie napawa mnie optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×