Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ola-Julci teraz wyszła górna jedynka druga lada dzień wyjdzie strasznie to przeżywała długo jej wychodziły przeszło miesiąc u Tosi widać że się przebija ? u Nas najpierw było dziąsło spuchnięte później do tego białe plus kreska i ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy sie z Adrianem :) U nas nagly przyplyw energii dzis.Mlody wedruje po podlodze a jak go zgarnelam do przebierania to bylo kopanie,wyrywanie sie i proby ucieczki. Olcik,moj wlasnie na wstecznym pelza.niestety coraz szybciej.Czasem uda mu sie podniesc jak do raczkowania ale nie umie utrzymac sie w tej pozycji na dluzej. Planujemy maly wypad na basen.podobno takie cwiczonka w wodzie wzmacniaja sile miesni u bobasow. Pogoda u nas beznadziejna ale ruszamy na spacer,dopiki nie zacznie padac. Ewa u nas zyrafka tez maltretowana non stop..Trzymam sie wersji ze pozyje do pierwszych zabkow a potem tylko strzepy z niej zostana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia dziękuję Ci bardzo chętnie skorzystam! jednak tyle tych przepisów bylo,że ciężko jest mi wybrać tak po omacku :/ pamiętam tą sałatkę z makaronem ? jeszcze jakiś placuszek pasuje zrobić! nie prosiłabym Cię i zrobiła innym razem,ale akurat jutro Piotra i Pawła więc chcę zrobić tacie i bratu coś dobrego na ząb, a jak to chłop dobrym jedzeniem nie pogardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina, u nas gornym dwojkom towarzyszyl katar i byli spuchniete dziasla a potem szybko zab. Teraz jest tak sam. Ja ta gorna lewa jedynke juz czuje palcem wiec lada dzien sue przebije. Wczoraj nawiozlam mlodych warzyw o rodzicow. Mam co gotowac Tosinkowi. Ja na basen tez chce. Tylko nigdzie nie ma u nas basenu z woda ozonowana. Wszedzie chlor ale chyba zaryzykuje. Niech sie tylko katar skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka makaronowa nie ma problemu, a ciasto moze sernik na zimno? To też mogę wrzucic cos innego musialabym wyszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa uczyla Antosie robic kosi kosi. I teraz na sygnal "kosi kosi" Antonka tak smiesznie sklada rece i zaczyna nimi machac. Klaskac jeszcze nie umie to robi po swojemu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jasne nie chcę robić kłopotu.Serniczek każdy u nas lubi więc pasuje. przeslij proszę na fb lub maila jak Ci wygodniej. z góry dziękuję,bo z dołu nie mogę;) Olka to u Was tez jutro świętowanie;) co do ząbków mam dylemat...widać je jakoś dziwnie w dziąsłach ale nie pojawia się jeszcze kreska:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim Małym i Dużym:) Kurczę, jeden dzień człowieka nie było i takie kwachy się porobiły...Masakra jakaś...Pomarańczka widzę, że zamotała, aż niemiło...Ja osobiście sądzę, że to nie Renia.Taka moje kobieca intuicja... Ania, wszystkiego naj naj naj!!! Sylwia, fajnie,że się odezwałaś:)Korzystaj z Polski, z jedzonka i przede wszystkim z rodzinki:)Ucałuj Lajlę:* Paulina, ja Cie kręcę, jakieś fatum normalnie nad Wami ciąży.Strasznie mi przykro z powodu tych chorób wszystkich:/A lekarka kretynka i tyle!Pociesz się, że przynajmniej ospę zaliczysz i będzie z głowy...Nas to jeszcze czeka... Dziewczyny, ile wasze dzieci wypijają kaszki z butli?Bo nie wiem czy mój za dużo jej nie pochłania...Je 120 ml rano i 210 wieczorem...głodny jest, więc ciężko mi zabierać butlę w połowie... I najlepsze-Franek nie chce mm z butli, ale z Doidy Cup wypija chętnie... Czy może być tak ,że przyzwyczaił się, że z 1 butli dostaje herbatkę, z 2 kaszkę i nic innego nie chce z nich?Chyba kupię 3 butelkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, ja też często młodej "kosiowałam' i teraz sama często tak "packa" łapkami jak do klaskania ;) Ja będę mjusiała do cioci na działkę uderzyć po warzywka :D Andzia, sto lat!! :) Idę obiad robić do mąż głodny do pracy pojedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aga------nawet mi nie przypominaj ostatni rok co dwójka a przodu ehhhhhhhh z tej okazji wieczorem tak o 18 jadę z przyjaciółeczką do bonarki na male szaleństwo moze jakąś bielizne, buty torebke sie za opatrze jeszcze nie wiem ale na pewno lody bedą :):):) Aguś 👄 tyle sie oczytałam ze ziemniaki nie obrane a mala sie za raz obudzi nie mowiac o tym woda w czajniku wystygla a miala być kawa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja taliej kaszki z butli wypije tez ponad 200 a lyzeczka zjada zazwyczaj ok 150-200 ale wczoraj np kaszke poprawila jogurcikiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -------a co sadzisz o szpitalu na strzeleckiej podobno lepszy niż prokocim mam nadzieje ze nigdy nie bede musiała korzystać ale do brze wiedzieć gdzie szukac pomocy. dziekuje 👄 co do jedzenia to moja wieczorem jak nigdy zjadla kszke z butelki ze tata pedem dorabial a zwykle to trzeba bylo łyzeczką karmić cos sie jednak odwidzialo i nawet nie chciala pierci tylko gdzecznie poszla spać moze te ostatnie problemy ze sne to była sprawka zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Jeśli chodzi o "akrobacje", to pompki na dłoniach i kolanach są doskonalone, a teraz na tapecie "pająk": podpórka na prostych rękach i prostych nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia typowa kobitka z Ciebie bielizna,buty,torebka :P też chcę:) życzę udanej imprezy z psiapsiółami! bieliznę kup koniecznie i wieczorem z mężem zaszalej :D tak szpital na Strzeleckiej.Za każdym razem moja pediatra mnie tam kieruje...raz gastrolog dwa neurolog.Jeśli uda Ci się załatwić termin to na prawdę będziesz szczęściarą! mnie za każdym razem odesłali z kwitkiem i szukałam prywatnie.Niestety takie mają oblężenie,a też żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pospacerowane....... Upał u nas ,że zdechnąć idzie...uffffffffff . Mała śpi , a ja w mieszkaniu ciemno , bo rolety zasłonięte,żeby słońca nie wpuszczać . Nam pasuje podawanie owoców w okolicach tej 10 rano ....,a obiadek 16/17.....:-) Pytanie mam,czy Wasze smerfiki tez łapią się wszystkiego co popadnie i podnoszą się do siadu. Ania mnie łapie za koszulkę jak ją przewijam , za cokolwiek byleby się podnieść ....nawet za zabawkę na macie łapie mocno i jak poczuje opór to się podnosi. No i jeszcze jak je to w leżaczku na łokciach się podpiera , łapie się krawędzi i siada .... aaaaa kaszkę lub kleik podaję tylko wieczorem około 70-80 ml z butelki i cyc do tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , ja mam ciasto .......drożdżowe z budyniem i posypką ( kruszonką ) :-) ZAPRASZAM :D , która robi do ciasta kawę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka, moja to nie bardzo kreci i troche mnie to martwi. Takze ciesz sie ze Ania chce siadac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka---lece do ciebie pedem z kawą :) ziemniaki sie gotuja,filet upieczony jeszcze mizeria tylko ze natalia sie obudzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja się ciesze ....tylko trzeba uważać już chyba poczwórnie....bo jak się tej zabawki na macie złapie co nad nią wisi i siądzie.....to już tyle ,rzeczy jest ciekawych z tej pozycji ....i puszcza zabawkę ....albo jej się uda i podeprze się wcześniej rączkami z przodu ....albo bach na matę .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu SUPER :-) więc będzie i kawka do ciasta :-) Jak zjemy moje ciasto .......wpadamy do Ciebie na tort i odśpiewamy chóralnie" STO LAT,STO LAT "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ja tylko na moment powiedzcie mi proszę czy do butelki lovi medical są specjalne smoczki(medical) czy wszystkie lovi pasują?jaki kupić dynbamiczny sylikonowy? Ale się rozpisałyście znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska w lozeczku za szczebelki i się podnosi a nawet jak lezy na macie to unosi glowe i tak smiesznie na lokciach się probuje podeprzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio przychodzi do taty i pyta: - Tato, co to jest polityka? - Polityka mój synku to: kapitalizm, ja jestem kapitalizm bo ja zarabiam, twoja mama to rząd, bo rządzi pieniędzmi, dziadek to związki zawodowe, bo nic nie robi, pokojówka to klasa robotnicza, bo sprząta i pracuje, ty synku jesteś ludem, bo tworzysz społeczeństwo, a twój mały braciszek to przyszłość. Jasio mówi: - Tato, ja się z tym prześpię i może zrozumiem. Jasio poszedł spać. W nocy budzi go płacz małego brata, który zrobił kupę w pieluszkę. Jasio poszedł do pokoju po mamę, ale nie mógł jej obudzić, więc poszedł pokoju pokojówki. Wchodzi, a pokojówka „zajęta z tatą, a przez okno zagląda dziadek. Jasia nikt nie zauważył, bo szybko wyszedł, wrócił do swojego pokoju, uspokoił braciszka i poszedł spać. Rano wstał i zszedł na dół, tato mówi do niego: - No i co Jasiu, już wiesz co to jest polityka? - Tak tatusiu, wiem kapitalizm wykorzystuje klasę robotniczą, związki zawodowe się temu przyglądają, podczas gdy rząd śpi, lud jest ignorowany, a przyszłość leży w gównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam:) Życzymy Ci samych słonecznych, dobrych i spokojnych dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×