Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ewela - :D Biedronka, ja też już lecę z kawą :D Sylwia K - do medical pasują wszystkie smoczki lovi, do zwykłych but lovi zresztą też ;) Ewa, Marysia też "pajączkuje" :) a jak czasem sił braknie to bach na podłoże, aż się boję ze się kiedyś porządnie obije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczki ja spadam....wieczorem znowu zerknę co naskrobałyście :-) Zawsze mam potem rano mniej czytania . A i tak z innej beczki ma któraś z Was Nokię E52 ??? jak tak to proszę o opinię taką z pierwszej ręki :-) Miłego dnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak ma wygladac zabkowanie u Basi to ja wysiadam. Zel nie, gryzak nie, miala jesc banana to tak się rozplakala że tylko na lezaczek 3 razy bujnelam spi. Biedna ta moja mala. Mój K mial nokie E51 zadowolony byl, teraz zaluje że sprzedal i kupil HTC desire bo ciagle ma z nim jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Ewa, dziekuje ze we mnie wierzysz. Wszystko sie na Twojej osobie skupia wiec tak naprawde Ty masz najwieksze prawo do oskarzen. Reszcie ktora tez nie wierzy, ze jestem zdolna do takich akcji tez dziekuje. Caly czas mi to w glowie siedzi. Tak jak mowilam, jedziemy na mazury, nie bedziecie mnie ogladac przez tydzien, to moze to oczysci atmosfere choc troche i pozwoli nabrac i mi i wam dystansu do calej tej sytuacji. Wszystkiego dobrego mamusie i maluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Renia! Wysłałam Ci zaproszenie na FB. Jeszcze raz sorry za porywczość. Zmęczenie po całym dniu i człowiek nie myśli logicznie, i działa pochodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam e 51 :) niezmordowany telefon..kilka razy utopilam,o malo nie spalilam,notorycznie spadal ze schodow i nadal dziala! (hah,jednego razu mylam rece w lazience,tel mialam w bluzie w kieszeni i jakos szybko sie obrocilam ze wypadl mi z kieszeni do..muszli klozetowej!!) Minus jest taki ze ma bardzo maly wyswietlacz i bolaly od niego oczy.Z tego co wiem e52 ma wiekszy wyswietlacz.generalnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam Nokie E51 była super i też żałuję, że sprzedałam:(:( A tą E52 ma mąż służbową i mówi, że beznadziejna. Taka plastykowa trochę. Ogólnie słyszałam wiele marnych opinii na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia pytałaś o kaszkę 7 zbóż. Powiem Ci że teraz ją podaję i wydaje mi się, że najlepiej mu smakuje jak do tej pory. Zje nawet 200ml co się u niego rzadko zdarza:) kupki sie po niej unormowały bo po ryżowo kukurydzianej było różnie. Jak dla mnie w smaku jest ohydna, jeszcze na bebilonie pepti dodatkowo;)))) najważniejsze że Piotruś je:) Czopelek czytałam o Twojej wizycie u neurologa(co za głupia baba). Dlaczego chodzisz z Ignasiem? My mamy we wtorek wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia - Generalnie dlatego, że Synek nie trzymał główki, dała skierowanie na rehabilitacje ale że zaraz podniósł ją to nie poszliśmy na rehab. Wczoraj była kontrola. A usg główki bo ma obwód 47 cm i patrzą cz jest ok. A Wy po co idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jaki bezsens! Dałam Szymkowi obiad, bo jojczał. Zjadł cały słoik 190g potrawki z królika z ziemniakami z HIPPa. prawie od razu usnął na całe... może 20 minut? Do tej pory codziennie w południe miał 1,5h drzemkę, tak w okolicach 11:00-12:30 góra 13:00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nie wiem co jest. albo pogoda nie sluzy, albo zabkowanie chce przespac. Spala od 9.30 do 11.30 I teraz tez juz godz spi, gdzie normalnie gora po 45min I drzemka jedna taka dluzsza 1,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chodzimy od urodzenia przez asymetrię ułożeniową, chodzimy co miesiąc do kontroli, teraz mamy skierowanie właśnie na rehabilitację bo jest mało ruchliwy. ZObaczymy co powie we wtorek. Obwód główki też mamy duży 46, przy urodzeniu 38. Mieliśmy mieć usg przeziemiączkowe ale zarosło się i możliwe że będzie rezonans. ale to się okaże czy konieczny, zaczynam się bać choć sobie nie wkręcam póki co. Ok zmykam do mojej marudy bo już woła:) wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti-ja mam nokie E52 od ponad roku jestem z niej bardzo zadowolona http://infonokia.pl/newsy/nowe-oprogramowanie-dla-nokia-e52-091-003/ mam tą srebrną ale chciałam tą złotą ale niestety u nas nie było Ja polecam ten telefon :) Aneta-mam nadzieję że to fatum się skończy Ja Julci nie daję kaszki z butelki tylko łyżeczką chce jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka tak samo cwana jak moja Basia, jak wyczula że cos gestszego w butli to wcale nie chciala ciagnac, tylko lyzeczka i tak już zostalo. Zjada porcje tak jak na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie moje dziecko jest bardzo leniwe i wygodnickie - bo z butli łaskawie coś wypije, a łyżeczką NIET! Dzisiaj całą porcję owoców zjadłam ja, bo młoda nie wykazała zainteresowania :/ jabłko z morelą, a buzię wykrzywiała strasznie. A jak byłyśmy na placu, to dałam jej "pocyckać" wiśnię. Mnie krzywi jak je jem, bo są bardzo kwaśne, a młoda tak zaczęła ssać, że jak się skończyło to był ryk o nastepną! I nawet się nie skrzywiła, miałam wrażenie że bardzo jej smakuje. I bądź tu człowieku mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja burelka zjada tylko nad ranem po nocy. Chyba jest tak zaspana ze nie czai;-) i u nas ten stan trwa juz dluuugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola, dzieci kochaja kwasne. Moja mi chciala kiefys z reki kawalek cytryny wyszarpac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre i to bo moja to tylko wode pije gora kilka lykow koperkowej. Chociaż z drugiej strony woda najzdrowsza podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam :) ale najdziwniejsze jest to, że na owoce ze słoiczka się skrzywiła, a wg mnie były całkiem smaczne :P Chyba jej jutro troche tych wiśni dodam do kaszki :) albo zrobię kompot :) z aronii już piła, strasznie plami ubrania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przez tą próbę przestawienia deserku przed obiadek wyszły dwa deserki... Rano zjadł delikatne banany z jabłkiem, a przed chwilą jabłka i brzoskwinie, bo do tej pory był przyzwyczajony i się domagał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek się raczej nie podciąga do siadu, bo tylko w wózku ma taką okazję. Spędza większość dnia na podłodze, więc kombinuje, jak przejść z pozycji na brzuchu, do pozycji na siedząco. Pracuje nad siadem skośnym i już całkiem całkiem mu wychodzi. Pozostaje ciągle problem, jak przenieść podpór rękami z boku pomiędzy nogi... :))) Ale wystarczy, że leży na pochyłej powierzchni i już siada bez podciągania. Normalnie się zgina jak krewetka i siada. Po czym fika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jaka sie mi mala umeczyła bo kupke zrobila taką gęstą plakala co nie miara :(prawde mowiac nie robila jeden dzien i dopiero dzis. czy czasem obiadek z marchewki,ziemniak i mesko nie przytkał jej pupci.coś mi sie kojarzy ze ktoras wspominala ma ten temat coś??? mąz dzis kupi sliwke deserek i sok bobofrut bede jej serwować co drugi dzien ze by tak juz sie nie meczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×