Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

Wiola U nas te "sceny z usypianiem" miały chyba z tydzień kumulacji, a potem Młody po prostu zaczął zasypiać, jak był naprawdę zmęczony. Może spróbuj przetrzymać Marysię, aż nie będzie miała siły na "walki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to jest. Była śpiaca, więc ją nakarmiłam, przy okazji sobie zasnęła przy piersi. Więc odkładam a ta się budzi po czym prawie godzinę daje do wiwatu (hmm, zapomniała ze chciała spać) i po tym czasie, gdy tylko ja wyjęłam, dałam pierś - śpi! Jedno jest pewne - lubi zasypiać przy piersi. Tylko jak ją tego oduczyć? Sama nie potrafi zasnąć, czy to łóżeczko czy łóżko. Próbowałam już nie raz, teraz chcę nauczyć w łóżeczku, ale takich wrzasków jeszcze nie było. Jedynie gdzie zasypia to czasem w wózku, ale nie zawsze mam czas/ochotę iść na spacer gdy ona jest akurat śpiąca. zresztą to nie byłoby rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze to działa, ale ja kładłam się z Szymkiem w takiej samej pozycji, jak do karmienia i dawał mu smoka. Tam samo pozwalałam, żeby mnie trzymał za nos albo za ucho... Jak nie był głodny, to ciamkał smoczka, a bliskość Mamy i tak była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zainteresowane nowym hasłem na maila, proszę napisać mail na adres grudnioofki2011@o2.pl w temacie wpisać NOWE HASŁO, a w treści imię i nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie:) my własnie wróciłysmy do domu:) biedna Julcia... Paula a próbowałas jej podac fenistil w kropelkach? Wskazania: Leczenie objawowe alergicznych chorób skóry (pokrzywka, świąd w przebiegu atopowego zapalenia skóry, alergiczny wyprysk kontaktowy i wyprysk endogenny) oraz alergicznych chorób układu oddechowego (alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa), alergii pokarmowej i polekowej. Łagodzenie świądu w przebiegu chorób zakaźnych (m.in. ospa wietrzna), a także łagodzenie objawów występujących po ukąszeniu owadów. Kolezanka dawała dziewieciomiesiecznej córeczce i dzisiaj jak u niej na kawie bylam to mówiła,że mała od razu lepiej spała...tylko musiałabys sie lekarza zapytac... a moi rodzice sie dzisiaj załamali...mieli wyjezdzac w nocy na slask na wesele ale rano zadzwoniła panna młoda,że wesele odwołane(ponoc sie pobili z panem młodym po wieczorze panieńsko-kawalerskim)...no to wszyscy jakos sie z tym pogodzili ...mama juz rozpakowała walizki a tu nagle telefon ,że wesele jednak bedzie ale....BEZ ŚLUBU KOSCIELNEGO!!! czyli tylko impreza na sali bo ksiadz powiedział(jak dzisiaj polecieli do niego),że nie da im ślubu bo maja sie przez miesiac zastanowic czy napewno chca byc razem!!! wiec bedzie wszystko łacznie z biała suknią i obrączkami ale nie bedzie slubu... nieźle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena -no to nieźle hihi :)takiego czegoś jeszcze nie słyszałam :) księdzu się nie dziwię bo za jakiś czas jeszcze rozwód by był ja podaje Julci wapno 2x1,5 ml tak kazała mi lekarka mówiła że ją mniej będzie swędziało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu tylko na chwile. W zwiazku z tym, że cala ta nieprzyjemna sprawa nie zostala wyjasniona do konca, przenioslam się calkowicie na fb. Tam nikt mnie nie bedzie podejrzewal, bo widac kto, co i jak. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Sylwii i Laylusi przygotowania do wielkiego dnia. No doczekać się nie mogę, żeby je takie odstrzelone zobaczyć! Eeeeehhhhh! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...opieliłam co najwieksze krzaczory bo komary tną niemiłosiernie... zainteresowane zabezpieczaniem domu...w biedronce jest promocja... http://www.promobaby.pl/promocja-8918.html a jak któas z Was ma delikatesy centrum niedaleko to ja kupiłam pampersy 4 i 4+ 70 szt po 39,99 a normalnie po prawie 60 zł kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie róbcie mi tego ja konta na fb nie mam !!!!!!!!!!! widze ze sie tam przenosicie a jakos nie chce konta za kladac chyba jednak bede zmuszona :( mała spi a ja sniadanko i kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ania załóż konto na fb lepiej sie tam pisze każdy wie kim jest :) Klaudia-popieram twoje słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! Każdy może pisać, gdzie chce. Nic nie stoi na przeszkodzie popisywać i tu, i tam. :) Andzia Konto na FB dobra rzecz. Zobaczysz, że Ci się spodoba. Podejrzewam, że jednak kilka z nas będzie i tutaj popisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj od rana żar się leje z nieba. Chyba spacery dopiero wieczorem uskutecznimy. Ja dzisiaj pierwszy raz od dawna spałam do 10:00. Mężulek zajął się Młodzieżą. Ja tylko karmiłam ze 2 razy prawie bez budzenia się. Oj dzisiaj to trzeba dużo pićku Dziecku naszykować... Oj trzeba... Ale gorąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Jak założysz konto na FB to mnie znajdź. Dodam Cię do grupy grudniówek. Jej nie można znaleźć, bo jest tajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, u nas teś dzisiaj skwar :O A wieczorem tak komary tną, ze za bardzo nie ma kiedy z domu wyjść! :O A ja przed chwilą wstałam :P :D Mloda miała drzemkę i stweirdziłam, że olewam całe sprzątanie, i kimałyśmy razem :D 2 godziny!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola I prawidłowo! Dom nie muzeum! ;) Odpoczywać też kiedyś trzeba! My dzisiaj próżniacki garmażerkowy obiadek. Też nie mam nastroju się dzisiaj wczuwać, ani w gary, ani w prace domowe... A tutaj, o dziwo, w ogóle nie ma komarów. Obym tego nie napisała w złą godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak pokocham swoją Teściową... Właśnie zadzwoniła, żeby P. przyszedł po zupkę jarzynową, pierożki ruskie i galaretkę drobiową! Pomimo specyficznego charakteru, złote serce ma Kobita! Że jej się chciało cały dzień przy garach w taki skwar, żeby nam nagotować i pierogów nalepić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja bez naszej gróbki wsparcia zyc juz nie moge i jak tylko dostane nowy telefon to sobie int w komórce w sprawie a fb cos mi sie wydaje ze za łoże z waszego powodu buzia dla was :) szkoda tylko ze pomoranczka jednak znow udalo sie forum rozbić :( co do komarów to katastrofa u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Konto na FB nie zawadzi. Zobaczysz, jak tam fajnie. Tutaj na pewno kilka osób też będzie jeszcze zaglądać. A pomarańczki nie mają żadnych powodów do radości, bo tam nie mogą pisać, a na domiar złego, to ja jestem tam adminem. He he he he... Powiedziałabym, że ani nie rozbiły forum, ani nie poróżniły nas. Efekt jest wprost przeciwny. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na przykład dużo łatwiej i tu teraz pisać, bo jak widziałam wcześniej samego nicka, to zdarzało mi się pomylić osoby. Opatrzyłam się na FB, kto jest kim i czyja Dzidzia czyja, to i tu mi się już nie myli... Bardziej osobowo, a mniej anonimowo się zrobiło. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Potrzeba mi namiar na dobre następne łyżeczki dla Szymka. Chodzi mi o takie, którymi mogłabym podawać większe porcje zupki z grudkami. Te Canpolu kompletnie się do tego nie nadają, bo słoiczek 190g bym podawała z godzinę. Mam jakieś chyba z Rossmana, ale są za szerokie i widzę, że Szymek ledwo sobie z nimi radzi. Ola jakich Ty używasz dla Antosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wierna jednej lyzeczce. Dostalam ja z jakimis probkami z hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam lyzeczke z tommee tippee mi pasuje tyle ze po jedzonka z gródkami jeszcze mi daleko. dzis mama nagotowała sie królika z warzywami a corcia nic nie zjadla dostalam lecha nisko alkoholowego i wlasnie popijam na zakończenie goracego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola piszesz o takiej żółtej co przysyłali z niebieskiego pudełka ? ja kupiłam teraz 3 zupki z hippa i 3 łyżeczki gratis były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×