Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa1311

GRUDNIÓWKI 2011

Polecane posty

niunia też mam ten zestaw:) łyzeczki mam bodajże fioletowe dwie i jedna granatowa... Ania nie martw sie...nawet sie nie zorientujesz jak nati bedzie szamała grudki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam żółtą :)a z zestawu 2 różowe i niebieską nie całe 8 zł zapłaciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! Obojętna mi firma i kolor, najbardziej mi zależy, żeby była pojemna, a nie za wielka. Poszukam tych przy HIPPach. Tak miało być pięknie po ciąży z okresem, a tu co? Tragedia. Brzuch mnie nawala niesamowicie, całą noc się budziłam z bólu. Jedyne, co się zmieniło, że jest krócej, ale za to intensywniej. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, tylko, że to są zestawy tych małych słoiczków. Ciekawe, czy są też zestawy tych 190g z łyżeczkami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małego dzisiaj jakieś złe opętało z rana. Normalnie by poszedł dalej spać po kaszce o 8:00, a ten mi spazmował i jojczał do 9:30. Padł przed chwilą pod karuzelą. A i tak jeszcze coś pokwękiwał przez sen... Oj chyba ząbki! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a małych nie kupujesz ? ja kupuję bo np.jak teraz Julka nie zje dużego bo jej ząbki wychodzą i jeszcze ta ospa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Kupowałam, ale ostatnio co i rusz to musiałam biegiem dogrzewać następny, bo "Odkurzacz" był głodny dalej i ryczał mi do pustej michy. Teraz wciąga cały duży. Pod koniec to już patrzę, czy aby nie dość, ale zjada i spokojnie czeka na picie... Nie chcę Szymka "upaść", ale On naprawdę ilościowo sporo je. W ogóle po nim nie widać, bo cały czas jak sprężyna - w ruchu. Julcia to w ogóle dobrze, że się nie obraziła na jedzenie przez tą ospę pierniczoną. Ale masz początek lata Paulina! Nie zazdroszczę. Oby już tylko lepiej. A jak z Amelki uchem w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj kompletnie do niczego... No tak mi daje ten okres popalić, że się czuję, jak balonik bez powietrza. :((( Jutro jedziemy z Szymkiem na morfologię. Pierwsza w Jego życiu po wyjściu ze szpitala. Jedyne badania krwi, co miał, to te po urodzeniu w szpitalu. Nie ukrywam, że trochę mam pietra, żeby jakie "kwiatki" nie wyszły i żebym nie miała do siebie żalu, że można było wcześniej profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka-moja Julka też dużo je ona taka pysia jest :)dobrze że ruchliwa bo by grubaska była :D cieszę się że chodź mały słoik zje zupki:) rano twarożek później zupka owoc kaszka i pierś musi być :) chrupki też :) ostatnio Julci posmakował soczek z biszkoptem mi tez smakuje ;) Amelka już dobrze z uszkiem ropy już nie ma parę dni :)w czwartek koniec zastrzyków i 17 20 wizyta prywatnie u laryngologa do tej okropnej baby nie pójdę nigdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina Nie znam i już nie raz o tym myślałam, że warto by było zrobić. Kiedyś to chyba robili w szpitalu po urodzeniu i wpisywali w książeczkę? Przynajmniej ja tak miałam i mój brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma lekkostrawne drugie śniadanko. Właśnie zjadłam michę penne z wczorajszym sosem spaghetti z suszonymi pomidorami i cebulą. :))) Okres ma swoje prawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) My już po spacerku i zakupach..Zaraz deserek i do roboty trzeba się brać. Wiecie co takie pisanie i tu i tu średnio mi się podoba. Generalnie wolę tu niż na FB no ale tu już trochę osób nie zagląda:( Co do grupy krwi to nie wydaje mi się żeby robiono i wpisywano w książeczkę no chyba, że była krew przetaczana. I jakoś ta wiedza nie jest mi do niczego potrzebna. Ja sobie grupę zrobiłam dopiero w ciąży.A poza tym mamy z mężem taka samą. Olcik - No to Tosia ma bardzo rzadką grupę krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina Szczerze, to i ja wolę tu. Ja miałam wpisane w książeczkę, ale ponieważ jestem stara jak Apallachy, to średnio w to wierzyłam i też w ciąży robiłam. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie! Jakiś burak pali papierochy na balkonie pod nami i wszystko mi leci do pokoju! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka moja ciocia mieszka w bloku i jej raz dywan spalił jakiś idiota cygarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I weź powieś dziecinne pranie na balkonie, żeby Ci potem fajami capiło! :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wlaśnie konto na fb założyłam i co dalej. wpisuje wasze imie i szukam a zdjecia jeszcze nie mam troche musicie poczekać. a wpisalam swoje poprzednie nazwisko bo tak za nim teskinie :) buzieki mama sie krolika na gotowala a nati nadal nie chce pleeeeeeeeeeeee za to deserek z kaszą manna zjedzony caly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Odezwij się do mnie na FB, a ja już resztę ogarnę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Głodomorek dzisiaj po deserku musiał poprawić... młodym kartofelkiem! Normalnie rękami Dziecko darło jak opętane. Zjadł może 3/4 całego młodego gotowanego ziemniaka! A jaka ekstaza na buzi! Nie mogłam się napatrzeć, jak sobie memła i przełyka, tylko jak większy kawał się odłamał to wypluwał, ale łapką z powrotem do buzi pakował... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wysłałam zaproszenie fb czuje sie jak dziecko we mgle hehe cisza jak makiem zasial brrrrrrrrrrrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia "Pójdź Dziecię! Ja Cię uczyć każę!" ;))) Ale faktycznie cisza zapadła grobowa... Nawet moje ukochane pomarańcze zbastowały... Brakuje mi tu wszystkich, ale ich w sposób szczególny! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak smutno bryyyyyyyyyyyy moja nati smiga w obydwie strony tak ze cale lózko rodziców zostało zdobyte hehe krótko mowiac moje dziecko sie przemieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Mykaj na FB już Cię zaprosiłam do naszej SuperTajnej SuperFajnej Grupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata kupil nati kaszke ryzowo kukurydzianą oj nie smakuje dziecku dziewczyny jak zwami mam pisać na fb gdzie to forum chyba pozostana mi pomarańczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Mojemu smakowała, ale za to kupa po niej była... zielonkawa! Ja sama zjadłam miseczkę i też miałam sensacje żołądkowe. Na jakiś czas ją odpuściliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×