Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość do kryzysowanarzeczona1235678
jak ty będziesz starym spróchniałym grzybem to twój już ze sto razy cię zdradzi z jakąś młodą atrakcyjną za sponsoring :D skoro każdy zdradza to dlaczego twój ma tego nie robić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowanarzeczona1235678
mój TŻ już dawno zdradzał mnie z panią gienią spod siódemki wiem że lubi stare i dojrzałe z grzybkiem na pipce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już żyjcie tym ślubem i wesele
-2013 to w ogóle jest taka data jak - 2013 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem jest taka data - rok 2013. a dokładny miesiąc i dzień jest w trakcie załatwiania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy temat jeszcze aktualny? Ja planuje ślub ze swoim Ł. w 2013 roku, bo do 2012 nie wyrobimy finansowo :) Ale już teraz z chęcią podzieliłabym się z dziewczynami wszystkimi przeżyciami dotyczące przygotowań do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że aktualny :) a kiedy planujecie ? bo ja chciałabym koniec maja :) chcieliśmy w przyszłym roku ale wszystkie sale które nam się podobały były już zajęte od maja do sierpnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci118
ja też planuję na 2013,zaczęłam od szukania sali,na razie mam kilka jeszcze nie wiem dokładnie na którą się zdecyduję ostatecznie,myslę ze 2 lat to odpowiedni czas na spokojne zorganizowanie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo matko
my wezmiemy slub w 2013 ale nie ma sensu teraz o czymkolwiek pisac dopiero pod koniec 2012 roku no bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka267
ghf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) wałaśnie teraz jest odpowiedni czas na to, żeby wszytsko na spokojnie zorganizować, pozałatwiać. teraz przynajmniej możemy sobie wybrać to wszystko co chcemy a nie to co "zostało". pozdrawiam dziewczyny planujące na 2013 :) a macie już dokładną date?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka.Paulinka.
A my zaplanowaliśmy ślub w 4 miesiące, nie chceiliśmy braćśubu latem, tylko na przełomie września/października. Wydawało mi sie że spokojnie ze wszystkim zdążymy,ale potem żałowalam że nie zaczeliśmy jednak planować wcześniej. Mieliśmy w tej sali w jakiej chcieliśmy, ale jużcięzko było znaleźć fotografa kamerzyste i niestety widaćbyło potem ich brak profesjonalizmu. No i wszystko na raz, wybieranie mnóstwa drobiazgów itp.Cały czas byliśmy zabiegani,jest naprawde wiele spraw do zalatwienie, tzn. zależy też jak duży ślub sie bierze,przy małymi skromnym pewnie łatwiej jest wszystko zaplanować.Ale udało nam sie wszystko pozałatwiać, ale żałuje że jednak nie daliśmy sobie troszke wiecej czasu na przygotowania spokojne. A jeśli ktoś chce wziąść ślub latem to faktycznie wręcz trzeba wcześniej zacząć rezerwować, bo jednak są to najbardziej oblegane miesiące. Zależy pewnie też od miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że wszystko idzie zrobić :) nawet ślub w 2 miesiące ale jeśli nie ma takiej potrzeby to po co się spieszyć, przecież można wszystko na spokojnie. dziewczyny macie już coś załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iuci118
mam 18 lat i jestem tępa dlatego mama każe mi wychodzić za mąż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze , że się zaczerniłaś :) jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd takie oburzenie u części z Was. Ja też planuję z narzeczonym ślub w 2013r. Jest kilka powodów, najważniejszy to zebranie odpowiednich funduszy. Nie każdemu rodzice sponsorują wesele. Owszem można zawsze wziąć kredyt, ale to strata pieniędzy. Może niektóre są zaskoczone ale nawet w dużym mieście sale, które mają niskie ceny przy wysokiej jakości są rezerwowane na 2 lata wstecz. Rozmawiałam z jednym z właścicieli, który mówił, że pary planujące ślub 2013 już jeżdżą i oglądają. Myślę, że część z dziewczyn faktycznie po prostu boi się tu napisać o swoich planach bo widzi opinie niektórych. MOJE DROGIE JEST TO TEMAT DLA TYCH KTÓRE PLANUJĄ ŚLUB W 2013r. NIE PLANUJECIE TO ODPUŚĆCIE SOBIE. Chyba, że część z Was to: feministki, zgorzkniałe stare panny, po prostu nieszczęśliwie zakochane lub zakompleksione wtedy wyżywajcie się do woli skoro ma Wam to pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2012 bedzie koniec świata !!!!!!!!!! myslisz ,ze tak długo wytrzymacie heheh gwarantuje Ci że zamiast wielkiego ślubu bedzie wielkie rozstanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamałam:)
tez planujemy na 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biscuit
mnie zdziwiło najbardziej jedno zdanie autorki tematu: "a po co robić ślub w listopadzie albo w podrzędnej (nieobrażając niczego- poprostu takiej która mi się nie podoba- to miałam na myśli) ślub po to "aby wziąść", wole poczekać kilka miesięcyw tą czy we wtą nie zrobi już mi różnicy, przynajmniej będę miała salę, którą chcę a nie którą muszę." z tego wynika, że nie ślub jest najważniejszy tylko wymarzona sala... cóż może jestem dziwna, ale wg mnie ślubu nigdy się nie bierze "aby wziąść" i w życiu nie ustalałabym kiedy mamy zostać małżeństwem przez pryzmat sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak to zabrzmiało ale ten ważny, najważniejszy dzień chciałabym aby odbył się tak, jak sobie to wymarzyłam i tak jakbym chciała żeby to było. kilka miesięcy różnicy nie stanowi dla mnie problemu. a poza tym to każdego i ndywidualna sprawa co i na kiedy planuje. to topik dla dziewczyn , które planują na 2013 rok ślub i naprawde nikt nie każe innym tu wchodzić, a jeśli już jesteście to nie wyrzucajcie swojej złości (niewiem z jakiego powodu) tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozglądam się za salą ,szukam opinii,na razie doszłam do tego że menu to chyba brać środkowe,nie chcę zeby goście byli głodni a nie chcę żeby było dużo zwrotu bo co potem zrobic z tym jedzeniem.Fakt są restauracje w których nie ma zwrotu jedzenia,zawsze tłumacza się że goście wszystko zjedli.Na razie to planuję co gdzie i jak.Ślub planuję na sierpień 2013 ale konkretnie jeszcze daty nie ustaliliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny pustostan
się odezwał :D:D "Chyba, że część z Was to: feministki, zgorzkniałe stare panny, po prostu nieszczęśliwie zakochane lub zakompleksione wtedy wyżywajcie się do woli skoro ma Wam to pomóc..." oczywiście przecież 99% osób z tego forum to zgorzkniałe stare panny i zazdrośnice :D kolejna cipka która myśli że mając męża to tak fajnie brzmi i będzie się przed koleżaneczkami chwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamała:)
nie nic jeszcze nie mamy jakos sie nie spieszy myslimy nad miesiacem kwiecien lub lipiec ale jeszcze nic pewnego. Wiem tylko ze zdjecia i ewentualnie jakis filmik bedzie robil kolega zas zonka jego zajmuje sie dekoracja wiec to odpada a z muzyka to mysle ze tez taki znajomy zespol ale zadnych rozmow jeszcze nie bylo o najgorszym czyli sali jeszcze nie myslalam :) a zobaczymy jak to bedzie bo u nas to w sumie z kasa taki klopocik jak bysmy wygrali w totka to bysmy sie szybko chajtneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kasa to zawsze problem, odwieczny- jest był i będzie heh :) my mysleliśmy o maju albo wrześniu- żeby tak ciepło nie było- ale raczej maj. chciałam w przyszłym 26 maja, ale wszytskie sale mi pozajmowali :) nic jeszcze nie mamy, teraz jesteśmy właśnie w trakcie poszukiwać i wyboru sali. a płacicie za osobę czy macie kucharki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po długich przemyśleniach zdecydowałam sie na szukanie sali weselnej która nie jest restauracją,własciwie to juz znalazłam taki lokal,kierowałam sie raczej opiniami osób które same organizowały przyjęcie a być gościem na weselu a organizatorem to troche jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona293748
ale mi żal Tych ludzi co nie potrafią się wypowiedziec bez przekleństw i pokazania jak bardzo nie mają klasy. Każdy pyta o co chce po to jest forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, poprzedniczko/niku. :) a poza tym każdy topik jest na konkretny temat, coś mnie i nteresuje- wchodzę, nie- to nie :) a Ty mężatka czy planująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×