Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość opole-okoIice-ania
już nie mogę się doczekać :) pani krysia weźmie 7 zł za talerzyk tak myslę żeby dać tam na talerz schabowy z surówką i kartofle z koperkiem. Oczywiście rosół na 1. Dalej nie wiem co by tu? Specjalnie dla henia z lubelszczyzny wezmę zamówię krupniaki i bigos, nie je nic innego. Ciotki hodują kury na wsi i prosiaki więc nie będzie problemu z udkami itd tanio wyjdzie. Mam jeszcze 2 lata ale nie mogę się doczekac !! muszę być w tym dniu najpiękniejsza i najładniejsza :) nasze wesele poboje nawet to williama i kate a co tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn..... ja wymiekam zaczernilam sie a tu dalej ktos sie podszywa i dalej robi ze mnie durnia.... ja stad spadam... nie bedzie mnie jakas kurwa ktora nie ma kasy i w ogole obycia ktora nie ma nawet tyle godnosci zeby mnie przeprosic niech dalej sobie tu wypisuje glupoty. ja zjawie sie moze niedlugo ale pod innym pseudo :) moze wtedy mi sie uda :d powodzenia dziewczyny... P.S. zaczernilam sie wczoraj o 18 zanim napisalam posta o 18.26 :( a tu widzicie same ze dalej ktos mnie oczernia ; :( niech jej rece i mózg zgnije!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak juz teraz pozbylam sie natreta podajacego sie za mnie to powiem wam dziewczyny cala prawde!!!! ja musze sie hajtac jestem w ciazy zdradzilam mojego faceta i nie wiem z kim mam dziecko..... on z reszta tez mnie zdradzal... :( oj ja biedna wesele bedzie w remizie i sama musze wszystko przygotowac wszyscy maja mnie w nosie dlatego tu napisalam nie wiem co robic kase trzeba trzymac nie moge zbyt wiele wydac na to wesele.. oj oj bede w ogole wszystko miala piekniejsze jak wiliam i kate.... moze nawet kupie suknie w lumpeksie hi hi . och tanio bedzie :D pijaczyna i tak sie nie kapnie. a pierscionek z cyrkonia coz wyrzuce go zaraz po slubie och tanio bedzie :D moze nawet krysia wezmie mniej za talerzyki :( ojjjj zeby tylko.... jeszcze bachor na utrzymaniu bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha :D:D:D
ale jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dajcie spokoj. kurde, współczuję teściów jak wszystko chcą za Was robić. musicie ich uświadomić, że mieli już swoje wesele :) ja na szczęście nie mam takiego problemu. :) my zimom zaczynamy remont mieszkanka abo po ślubie spokojnie się wprowadzić i aby było wszytsko gotowe :) pozdrawiam dziewczyny!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
ja na 2067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam przyg
jak tam przygotowania ? :) wszystko pozałatwiane? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 2088 sala zarezerwowana
będę miała wtedy 17 lat na chwilę obecną jeszcze się nie urodziłam ale już czekam na ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne, są te osoby
które piszą , że śmieszne jest organizowanie ślubu na dwa lata w przód. może 20 lat temu - jak wy brałyście ślub w domu nie trzeba było planować w przód tylko z miesiąca na miesiąc. ale dziś jeśli chce się fajną salę, orkiestrę, kamerzystę- jest to konieczne. te osoby które naśmiewają się z planujących, albo mają 15 lat i nie zdają sobie sprawy, albo miały ślub sto lat temu. doinformujcie się troche a potem dopiero piszcie. a planującym , życzę powodzenia! :) i nie zwracajcie uwagi na debili. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA JESTEM na 2023
jest tez ktos na ten rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne, są te osoby
hehe żaaaal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam plany na 2013 rok :D dobrze ze sa osoby ktore nas rozumieja :D dla majki89 i czosnka:) ja juz tu bylam :* mam nadzieje ze tym razem nikt sie nie podszyje za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz teraz nierobie
2 lata codziennego klepania w stylu a co masz juz przygotowane? a jakie zawieszki na wódkę a czy juz szyjesz kieckę? macie hobby nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
"to masz teraz nierobie" - a ty to masz dopiero hobby - wchodzić na fora, które cie nie dotyczą i naśmiewać się z innych - no nie ma co!! Do dziewczyn : U mnie na razie wszystko stoi w miejscu. Rozmawiałam tylko z jedną dziewczyną, która wstępnie zgodziła się zrobić nam sesje ślubną. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chwilowo też stoi w miejscu, 12 lipca mam ostatni egzamin i wtedy wakacje i czas na dalsze załatwiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieuku
żałosne, są te osoby - najpierw dokształć się co to znaczy w ogóle słowo orkiestra : "Orkiestra duży zespół instrumentalny liczący zazwyczaj od kilkunastu, do kilkudziesięciu, a nawet ponad stu instrumentów. W celu synchronizacji gry takiej ilości instrumentalistów w orkiestrze potrzebny jest dyrygent." więc na swoim weselinku będziesz miała co najwyżej zespół weselny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieuku
doinformujcie się troche a potem dopiero piszcie. chyba piszesz o sobie racja? :D resztę szczeniackich tekstów pokroju "zazdrościsz" lepiej pozostawić bez komentarza. Widać że piszą to osoby właśnie z rocznika 89 mające jeszcze chyba mleczko pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Panie pewnie są DOŚWIADCZONE w braniu ślubów, bo pewnie kilka już mają za sobą. :D:D:D:D nie sądze aby osoba z rocznika 89 była dzieckiem. a Panie w podeszłym wieku - organizujące kolejne wesele - życzę powodzenia :) i proszę załozyć osobny temat - "my wreszcie dojrzałe- po 50tce, w końcu możemy wziąść ślub, bo nie mamy już mleka pod nosem" a i nie zapomnijcie dodać , że ślub bierzecie za miesiąc bo więcej czekać i prędzej organizować to przecież jakieś szaleństwo :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale się ktoś przyczepił słowa orkiestra... niesamowite. Teraz możesz napisać, że jesteśmy na pewno bardzo głupie, nie wykształcone bo nie znamy znaczenia pewnych słów i pewnie ze względu na brak wykształcenia tak wcześnie planujemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe racja:) dajmy spokoj tym dojrzałym paniom niech sobie planują ślub po 50tce :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że się zaczernłaś :) bynajmniej nie będzie niedomowien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×