Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

pewnie masz racje :) są i lepsze i gorsze kucharki tak jak i restauracje :) dzięki za przestrogę. ja mimo wszystko "zaryzykuję" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
nie rozumiem jak ktoś pisze że trzeba czegoś dowozić,kucharki robią spis wszystkich produktów i według tego spisu kupuje się odpowiednio wcześniej to co można a tylko mięso i warzywa na ostatnią chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Jeśli nie macie dj wodzireja na wesele zapraszam na stronę www.djraff.pl oraz na bloga djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wesele z kucharkami
nie rozumiem jak ktoś pisze że trzeba czegoś dowozić,kucharki robią spis wszystkich produktów i według tego spisu kupuje się odpowiednio wcześniej to co można a tylko mięso i warzywa na ostatnią chwilę robić robią ale jest coś takiego jak strata w produkcji czy zwyczajnie w świecie czegoś może zabraknąć. A kto to wtedy dowiezie jak nie rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
u dobrych kucharek nie ma czegoś takiego jak straty w produkcji albo czegoś po prostu zabraknie,wiem bo mój brat miał wesele z kucharkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz trochę racji w tym co piszesz, jeśli bierze się kucharki nowe, niesprawdzone może tak się zdarzyć. a my tu piszemy o kucharkach sprawdzonych :) więc nie ma czego się bać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia z gazowni
ja też planuje ale jeszcze nic nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Witam! Ja też 2013 ( na razie nic nie mam). W następnym tygodniu jedziemy oglądać sale. Po przeliczeniu gości wyszło nam ok.150 osób dlatego też zdecydujemy się chyba na kucharkę. Pytałam o ceny i w moim mieście kucharce płaci się ok.2tys. Znalazłam nawet jedną, sprawdzoną za 1850zł :) Mam nadzieje, że poradzi sobie z moim menu - Nie chce flaków, tatarów itp. :/ Obawiam się trochę dekorowania sali i kupowania tych wszystkich produktów... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! :) a na kiedy planujecie? ja chciałam na początku maj ale wtedy stwierdziłam, że mam jeszcze studia więc poczekamy do wakacji, żeby to jakoś na spokojnie zrobić. :) my chcemy 31 sierpnia. aaa i u nas kucharki (z kelnerkami) biorą około 3500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zakupy nie są aż takie straszne kilka wypadów do hurtowni :) dacie rade, a jest dużo taniej! wogóle przy takiej ilości osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Wstępna data, która nam się podoba to 03.08 ale myśleliśmy też właśnie o 31.08:D nom, mam nadzieję, że sobie ze wszystkim poradzimy. Co do kucharki to się trochę zdziwiłam, że u nas tak tanio- ale to dobrze:). Kelnerzy biorą po 200zł. Sala, która nas interesuje kosztuje ok.3000zł. W pobliskim domu weselnym na 2013 płaci się 180zł od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też są ceny za osobę od 170-250, a licząc 130-140 osób, bo tyle będę miała to troszkę drogo. Nasza sala kosztuje 4000zł plus sprzątanie, obrusy i wywóz śmieci, czyli 4500zł. kucharek jeszcze nie mamy, ale też mniej więcej 3000-4000zł biorą. a z jakiego jesteś wojewóztwa jeśli można zapytać?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Warmińsko-Maz. :) Jestem z niezbyt dużego miasteczka. Już się nie mogę doczekać - zarezerwujemy sale, oznajmimy termin najbliższym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
A kelnerki sama wybierasz, szukasz czy one są już razem z kucharką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, kelnerki są razem z kucharkami (bo są dwie), mogłbym wybrać swoje ale wole jak one są razem, bo to już zgrana ekipa, każdy wie co ma robić a nowe mogą się nie odnaleźć. :P to jeszcze troche czasu, ale nie mogę się już doczekać z jednej strony :) a z drugiej.... hmmmm... koniec wolności i małżeństwo :) ale mimo wszystko cieszę się. :) ile jesteś ze swoim facetem? może powiedz coś o sobie będzie nam się lepiej pisało :P jak masz na imię i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Ewa.Jesteśmy razem ponad 4lata. Zaręczyny były w maju :) Ja o kelnerki nie pytałam wiec nie wiem czy kucharka ma jakieś ( wiem tylko ile się im płaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że jakieś kelnerki powinny być, tylko wydaje mi się , że cena może się zmienić zależnie od liczby osób, bo wiadomo na 50 osób będzie potrzeba mniej kelnerek niż na 150 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Te cenę podała mi koleżanka- mają wesele na ok.100osób. Masz rację, przy dużej liczbie gości cena może się zwiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bo jak będzie więcej kelnerek to tym samym cena będzie większa. "moje" kelnerki biorą za wesele 150zł plus 50 albo 100 za poprawiny, właśnie nie wiem teraz. a muszę mieć 4-5 kelnerek na ok 140 osób. i 3 dziewczyny do zmywania. i 2 kucharki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Jeśli szukacie dj na wesele zapraszam na moją stronę www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Jeszcze nic nie załatwiłam, jak będziemy po oglądaniu sal to się odezwę. Mamy też na oku konkretną orkiestrę:) Niestety jestem w trakcie sesji i nie mam na nic czasu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po 2 latach od zaręczyn w tym roku mamy zamiar ustalić datę ślubu i będzie to któryś z miesięcy maj-październik 2013, jeszcze dokładnie nie wiemy w którym miesiącu :) Ja bym chciała zapłacić sama za wesele, ale mój narzeczony twierdzi że za wesele płacą rodzice, no ok, ale jak ich na to stać, otwierają konto internetowe robią przelew i wszystko zapłacone, ale jak muszą brać kredyt i spłacać go od 2 do 5 lat to ja dziękuję za takie wesele, wole wziąć kredyt i po weselu spłacić go z prezentów, często zwracają się koszta wesela, a nawet jak się w 100% nie zwrócą to resztę spłacimy razem. Kolejnym powodem dla którego wolę sama zapłacić za wesele jest to że nie będzie żadnych widzi mi się mojej mamy czy przyszłej teściowej odnośnie menu :) aa i jeszcze wybór sukni ślubnej, gdyby moi rodzice płacili za ślub to oczywiście chcieli by też zapłacić za suknię i wtedy to by dopiero było, mama by kupiła mi suknię taką jaka jej sie podoba a nie taka jaka mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Jesteś pewna, że gdyby rodzice płacili za ślub to decydowali by o wszystkim sami? ...Chyba aż tak źle by nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))):):P:):P:)
14 wrzesień 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
do uśmiechu powyżej :P Co już masz sale, zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))):):P:):P:)
tzn. wstepna rozmowa o sale juz byla ale rozgladam sie za czyms innym ,orkiestra i fotograf zaklepany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×