Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość czosnek:)
Czy orkiestra i fotograf brali zaliczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))):):P:):P:)
nie,jestem w tak komfortowej sytuacji ze fotograf i orkiestra to znajomi którzy byli juz na 5 weselach mojego rodzenstwa ciotecznego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając moich rodziców i przyszłych teściów tak właśnie by było :P tzn moja mama i mama narzeczonego:) bo mój i jego tata nie wtrącali by się do ślubu i wesela :) wiadomo jak to mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Nom może i by tak było :) U nas będzie chyba tak, że rodzice zapłacą za wszystko oprócz sukni,dodatków do niej, garnituru, obrączek... Moja mama nie będzie chciała decydować najwyżej powie co jej się podoba a co nie. Boje się teściowej - pewnie będzie chciała żeby było tak jak ona powie :/ Już przy rozmowie o sali mówiła "ale ta sala podoba mi się bardziej, bo tam miała wesele córka koleżanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
ja tez chce wesele w 2013 :P witam panny ktore chca tak jak ja :P tyle ze ja nowa jestem na tym portalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Szukasz dj na wesele na rok 2012 i 2013 zapraszam na moją stronę www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Hej Ania :) Masz już coś? Sala, orkiestra itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
czesc Czosnek :) jeszcze nic nie mam we wrzesniu bede w Polsce wiec jade sie dopiero porozgladac przy okazji njade na wesele do siostry mojego narzeczonego wiec zobacze co i jak.... ahhhhh jak ja lubie wesela!!!!! hihihi a Ty juz cos masz??? bo nawet nie czytalam wszystkich postow :) ja juz ogladalam wstepnie sukienki wlasnie szwagierka dala mi namiary na tanie i piekne suknie:) jest w czym wybierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Jeszcze nie mam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
heh to tak jak ja :) a jakie chcesz miec to Twoje wymarzone wesele????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!! :) widze że nas przybywa - super :) my jakoś w lipcu jedziemy rozglądać się za orkiestrą forografem i kamerzystą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
hej :) miło cie poznac :) ale masz fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah :D:D
wymarzone wesele w remizie ze schabowym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
hehehe :D wolalabym roladki kluseczki i czerwona kapustke :))) mmmmmmm ale schabowy tez moze byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Sala zaklepana - 03.08.2013 :D Zdecydowaliśmy się jednak na płacenie od osoby... Sale weselne do wynajęcia, bez obsługi niebyły za ciekawe. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tak przez
półtora roku będziecie tu siedziały i pierdoliły o tym jakie kiecki wybieracie menu i kamerzystę? przecież to się nudzi na dłuższą metę i robią to zwykle osoby które nie mają w domu innego zajęcia niż siedzenia przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lim
13.07.2013 sala zarezerwowana:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lim
13.07.2013 sala zarezerwowana:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
i co tak przez półtora roku będziecie tu siedziały i pie**oliły o tym jakie kiecki wybieracie menu i kamerzystę? przecież to się nudzi na dłuższą metę i robią to zwykle osoby które nie mają w domu innego zajęcia niż siedzenia przed komputerem"' 'moze ty nie masz co robic przed kompem my chociaz planujemy i jest nam z tym dobrze :) przynajmniej mamy to co chcemy a ty albo juz jestes po weselu i bylo do bani albo jestes stara zgrzybiala i wszystkiego czepiejaca sie panna. to chyba od nas zalezy co chcemy i gdzie zrobic.... do lim i czosnka:) gratuluje wam :) ile dajecie od osoby??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Siedzie cały dzień przed kompem - dobrze, że udało mi się oderwać na chwile i zarezerwowałam sale.. 170zł jest na przyszły rok, na 2013 właścicielka jeszcze nie jest pewna ceny :/ dlatego taką konkretną umowę podpiszemy w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
ooo to jeszcze nie za duzo :D w moich stronach w tym roku sa sale za 180 zl od osoby a na weselach bylabym dwoch ale bylam na jednym... wiec nie wiem co bedzie za 2 latka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tak przez
moze ty nie masz co robic przed kompem my chociaz planujemy i jest nam z tym dobrze przynajmniej mamy to co chcemy a ty albo juz jestes po weselu i bylo do bani albo jestes stara zgrzybiala i wszystkiego czepiejaca sie panna. to chyba od nas zalezy co chcemy i gdzie zrobic.... jesteś nic nie wiedzącą popierdoloną suką :) wg ciebie każda która tu wypowie inne zdanie niż ty jest stary i zgrzybiały ?:D siedź i pisz o tym swoim weselu w remizie przez 2 lata buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
a że my piszemy na tym forum to od razu znaczy że nie mamy nic innego do roboty... Po co takie uogólnienia? Wchodzisz na różne fora i obrazasz ludzi? - to dopiero ciekawe zajęcie sobie znalezłeaś/eś. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-okolice-ania
mój kupił mi zaręczynowy z cyrkonią a wasz? :) będziemy mieli wesele raczej w remizie bo trzeba uciąć koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opole-opolice-ania
nie wiem czy ktos robi sobie ze mnie zarty ale nie zycze sobie zeby ktos podawal za mnie !!!!!! rzekomo wpis z 27.062011 o 1 cos tam nie jest moj!!!!!!!!! do i co tak przez ... Popier.... a suka moze ty jestes bo ja nie... i nie obrazam cie tak jak ty obrazilas teraz mnie.... i co do wesela to ja go w remizie nie bede miec!!!! chociaz na weselu oszczedzac nie bede!!! i tak bede miala takie jak bede chciala i ty mi go na pewno nie zepsujesz.... co do ostatniego wpisu ja dostalam od mojego narzeczonego pierscionek 14 karatowy z brylantem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny :) zaczernijcie się, to nie będzie podszywów :) u nas narazie przystopowało, poczekamy jeszcze troche i zaczynamy załatwiania. :) ile płacicie od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek:)
Ja mam problem z teściami... Załatwiliśmy już sale (pani wpisała nas do terminarza) a oni stwierdzili, że lepiej będzie robić wesele gdzie indziej (chcą jechać tam i oglądać sale) Dlaczego? Bo tam było wesele córki ich kuzynki i my też musimy tam mieć. Sale weselna wybrana przez teściów jest oddalona od naszego miejsca zamieszkania o ok.20km ta którą wybraliśmy jest w naszej miejscowości więc nie widze sensu(koszt ten sam). Jak dalej tak będzie to nie wyrobie. Poczekam jeszcze kilka ładnych lat aż będzie nas stać i sami za wszystko zapłacimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek:) wspolczucia. ja wlasnie dlatego wole posiedziec w Holandii zeby samemu za wszystko placic... ja nie znioslabym jakby tesciowie badz rodzice dyktowali mi gdzie co mam zrobic.... mysle ze sie nie mozesz im dac bo potem to juz calkowicie bedzie przekichane z nimi. a skoro masz juz sale zalatwiona - nie zmieniaj jej :D mysle ze uda ci sie to wyegzekwowac :P trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow ktos opisze za mnie.... prawdziwa jest ta ktora jest zaczerniona :D co do podszywaczki.... ku*wa jak cos ci sie nie podoba t wyp*laj stad!!! po pierwsze nie mam zadnej cioci marysi, po drugie wszyscy w rodzinie wiedza ze mieszkam tyle czasu z narzeczonym za granica i jak ty masz taka poje*na rodzine ze CNOTA jeszcze dziwi TO JESTES W HUJ ZACOFANA!!!!!!!!! POZA TYM POLA NIE MAM SKORO W CENTRUM MIASTO MOZNA MIEC POLE!!!! BUAHAHAHAHAHA ALE KTOS JEST DURNY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×