Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Wiem Majka że to podszywy - juz rozpoznaje ;) ;0 W Piątek lało strasznie ale byliśmy na zakupach a wieczorkiem na promenadzie w sobotę już nie padało to bylismy tez na zakupach ;0 nad morzem i pozniej zrobilismy sobie zwiedzajajaca wycieczkę a w niedziele juz bylo cieplo i praiwe caly czas slonecznie 21 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dokładnie byliście, bo się nie doczytałam? :P widzę, że większości czasu byliście na zakupach :) hehe fajnie. nie każdy facet zniósł by dwa dni pod rząd zakupów :D:D a nam weekend minął spokojnie, w sobotę szwagra urodzinki, niedziela na spokojnie w domku, na pół przespana :) od poniedziałku Mój ma urlop i zaczynamy załatwiania, jutro zadzwonimy do babko od sali i umówimy się na poniedziałek, jak jej będzie pasowało. wtedy zaliczka, umowa i jedna rzecz z głowy :) sarah a gdzie malapannamloda i reszta dziewczyn? :) może u nich lato jest (bo u nas nie bardzo) i wygrzewają się na słońcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może :) tak smutno - tylko we dwie :) My byliśmy w Świnoujściu. Ja od poniedziałku też mam urlop a 13-go jedziemy na wesele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w poniedziałek równiez chcę zobaczyć salę tą dalszą. A we wrześniu przyszłego roku chcę odbębnić nauki u księdza żeby w 2013 o to sie nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakiciakocia
ja też :} 24.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy częściej chodzicie na wesela to pewnie lepiej się orientujecie. Na wesele jedziemy do córki kuzynki mojego ojca i nie wiem ile dać w kopertę, kupiłam już książkę zamiast kwiatów bo tak chcieli i do tego kupię pamiątkę i tam chcę włożyć pieniążki tylko ile??? ;) Jak byliśmy rok temu na weselu u kuzyna mojego M. to zamiast kwiatów kupiłam taką kompozycję kwiatową do postawienia (coś jak stroik to teraz bardzo modne jest), pamiątkę i włożyliśmy 500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakiciakocia
sarah to super :)) mam nadzieję,że będzie termin bo to 2 lata jeszcze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia a Ty masz coś już pozałatwianie zaklepane oprócz terminu? Napisz coś więcej i z jakiego województwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni kłóce sie z nikim
,,http://imgur.com/a/6CX6B Już czas wyjść z akcją poza internet!!! Możesz to zrobić bardzo łatwo. Wydrukuj ulotki bądź plakaty i ruszaj do akcji !!! Wrzuć je sąsiadom do skrzynek, podrzuć na uczelni, wsuń za wycieraczki aut na parkingu,rozdaj znajom ym .,,, http://i.imgur.com/AmGbAh.jpg Pomózcie mi to wklejac gdzie popadnie .Post w takiej formie jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociakiciakocia
sarah no właśnie nie. Zastanawiam się właśnie od kiedy zacząć coś przygotowywać, szczerze to nawet nie wiem jaki kościół bo w moim chyba bym nie chciała w kościele narzeczonego jest ksiadz ze szkoda slow i zastanawiam sie nad zupelnie innym ;] jestem z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce wziac slub koscielny w 2013 i wesele robic, ale nie sadze, zeby juz trzeba bylo wszystko planowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.89.
najadłam się kapusty i tak śmierdząco pierdłam że az moj tż o mało nie zwymiotował :( ja powiedziałam że przecież po ślubie to będzie norma srać i pierdzieć to o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka - zależy skąd jesteś :) bo u nas sale są już pozajmowane na 2013 rok :) sama przedtem myślałam, że nie ma pośpiechu ale jak byliśmy pierwszy raz salę oglądać to się mocno zdziwiliśmy :) sarah - myślę, że 500 zł to jest ok, więcej napewno nie. kacia - super :) ja chce na 31 sierpnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlapannamloda
hej hej juz jestem :) mialam duuuuzo rzeczy do zrobienia. kupilismy autko i mamy nowy mieszkanko.... wiec bylam totalnie zajeta. a od pon do wczoraj mialam chorobowe. ja dalam kuzynce (ze strony mamy) do koperty 500 ZL BO PO CO WIECEJ? dalabym nawet mniej ale co tam moze mi sie zwroci jak ich bede zapraszac. witam nowe kolezanki :) widze ze podszywy sie nie skonczyly.... ja jeszcze miesiac i jade tez zalatwiac.... co do pogody.... dziewczyny myslalam ze to wy macie fajna pogode bo u nas tez non stop leje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej juz jestem mialam duuuuzo rzeczy do zrobienia. kupilismy autko i mamy nowy mieszkanko.... wiec bylam totalnie zajeta. a od pon do wczoraj mialam chorobowe. ja dalam kuzynce (ze strony mamy) do koperty 500 ZL BO PO CO WIECEJ? dalabym nawet mniej ale co tam moze mi sie zwroci jak ich bede zapraszac. witam nowe kolezanki widze ze podszywy sie nie skonczyly.... ja jeszcze miesiac i jade tez zalatwiac.... co do pogody.... dziewczyny myslalam ze to wy macie fajna pogode bo u nas tez non stop leje..... zle wpisalam nicka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że to był kuzyn mojego M.najbliższy a teraz jedziemy do córki kuzynki mojego ojca i koleżanki w pracy mówiły mi że to dalsza rodzina i daje się mniej, sama nie wiem. Myślę, że damy tyle samo. u nas dziś strasznie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda bardzo się ciesze, że macie nowe mieszkanko i nowe autko, niech w mieszkanku Wam sie dobrze mieszka a autko niech Was bezpiecznie wozi i dobrze sie sprawuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dziekuje i nie dziekuje zeby nie zapeszyc :) zobaczymy jk sie sprawi jak do pl pojedziemy.... z tym ze jest maly szkopol.... wiec tak sytuacja wyglada tak iz moj ma byc kierowca pary mlodej i oni chca do slubu jechac naszym autkiem... bo A. jest bratem panny mlodej... a u nas jest taka tradycja ze para mloda jedzie w aucie tylko z para mloda. a mnie nawet nie zapytano czy sie zgadzam na to. na dodatek powiedziano mi jeszcze ze sobie z kims tam pojade albo moge jechac autobusem bo bedzie podstawiony :( i jeszcze na koniec bylo haselko : "'ania sie chyba nie obrazi co??? "' :( strasznie mi smutno bo tu niby wszyscy mnie lubia a tu takie cos.... to niby nic wielkiego ale to tez moje autko prawda???? i jak ja mam pojechac? jako pierwsza druhna chyba powinnam byc brana pod uwage....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda no to faktycznie niefajnie, chociaż u nas też tak jest, że jadą młodzi i kierowca, jak jest większe auto to świadkowie i to wszystko. żony czy mężowie świadków jadą osobno. aa i gratuluję zakupu autka i mieszkania :) sarah wiesz co ja dałabym w kopercie 400- 500 zł nie więcej, w zupełności wystarczy. my do kuzynostwa dawaliśmy 500zł. wydaje mi się , że to w zupełności wystarczy. a ja wróciłam z pracy, robię pranie i prasuje :P u nas też dziś gorąco,w końcu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.89.
pranie sprzatanie gotowanie to moja pasja :)chyba tylko do tego się nadaję i już nie moge sie doczekać jak mojemu TZ( który jest ofermą życiową ) będę prała obesrane majtki :) na koniec oczywiście jak zawsze wyliże mi odbyt miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamoloda mysle, że nie pytali Ciebie bo Cię lubią i myślą, że jesteś ok wiec na pewno nie będziesz miała nic przeciwko temu. Co innego gdybyś była zołzą to pewnie oficjalnie by Cię zapytali albo w ogole zrezygnowali z Waszego autka. A czasami tak jest, że młodzi ludzie nie wiedzą jak się zachować w danej sytuacji i chyba nie powinnas odbierac tej sytuacji jako coś złego w stosunku do Twojej osoby, a kiedyś przy sposobności powiedzieć siostrze Twojego wybranka, że było Ci przykro, że Ciebie nie zapytali o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z nimi rozmawialismy i udalo mi sie auto od nich wydobruchac :) no i jeszcze kilka szczegolow sie dowiedzielismy wiec na razie jest ok.... ale i tak mi smutno ze nie spytali mnie o zdanie.... no ale coz ich wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim gorąco STOŁY SUSHI lub samo sushi na stole przy którym siedzą goście. Przygotowuje torty sushi piętrowe oraz przeróżne zestawy mniejsze i większe wachlarz cen od 20 zł zestaw do 1500 zł wersja lux. Moge zrobic pokaz i przygotowywac sushi przy gościach. Organizacja stołu na terenie Łodzi, Pabianic, Łasku i okolic w promieniu 40 km od Pabianic. 886 310 677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka889.
Jestem, jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda- czasem zaglądałam, ale nikt nie pisał :P co tam słychać u Was? u nas dziś leje.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×