Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Co do strony którą podałam to mają wszystko to w moim guście nawet podziękowania dla gości w stylu zaproszeń...całe komplety;) Coś pięknego;)ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka89 - ale ja biorę cywilny więc ksiądz i jego marudzenie mi w tej kwestii odpada :) :)trzynasta(: - dzięki nam też się ten projekt bardzo podoba a przejrzeliśmy już tyle, że pamięcią się tego ogarnąć nie da, ale stwierdziliśmy, że nowoczesna parterówka to jest dom w którym chcielibyśmy mieszkać:D .Lipcowa. - też tak zareagowałam na początku jak Ty po zobaczeniu ceny projektu nigdy bym nie pomyślała, że sam projekt może kosztować ok 3 tyś zł a gdzie jakieś przeróbki a za to architekci biorą masakryczną kasę. Ale już wiem on jest taki drogi bo : jest nowy bo do sprzedaży wszedł w listopadzie więc nie ma nawet roku a po drugie domy nowoczesne się teraz sprzedają i dodatkowo parterówka i to wszystko stworzyło taką sumkę za sam projekt :) Ale ostatnio szukaliśmy jeszcze jakiś projektów aby przekonać się czy na pewno ten i ewentualnie żeby znaleźć coś lepszego to powiem Wam, że ten projekt chyba juz musi zostać nasz bo wszystkie porównywaliśmy to tego naszego z 203 a to znak, że chcieliśmy znaleźć najlepiej to samo :) Co do tabletek to ja niebiorę jakieś 5 miesięcy już i "uważamy" ale w tym miesiącu nie uważaliśmy (specjalnie) i mam dostać dziś okres a objawów brak :D a wczoraj tak mi się zakręciło w głowie, że szok. Także chyba czekamy na dzidzię :D:D:D ale znając moje szczęście pewnie okres dostane;/ My to niby się nie staramy bo ja jeszcze nie chcę za to narzeczony to chce tak że ja w życiu bym nie pomyślała że facet może mieć takie parcie na dziecko ale tak sobie myślę że za miesiąc ślub, chciałabym znaleść dobrą prace najlepiej w zawodzie po ślubie ale z drugiej strony i c w nowej pracy zajść w ciążę czy nie lepiej w jakiejś mało istotnej pracy zajść w ciążę iść na L4 i odchować dzidzię a później można pracować? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka nie chce cie zmartwic ale ja od kwietnia 2011 nie biore tabletek i dopiero od 2 cykli zauwazylam ze w polowie boli mnie brzuch a nigdy tego nie mialam. I co najlepsze przed okresem zawsze mi sie kreci w glowie i jest mi slabo. My ostatnio tez za bardzo nie uwazalismy ale nigdy nie skonczyl we mnie i zaws,e na czas zakladal gumke. Moj A tez ma parcie na malenstwo. Ale jesli chcecie dzidzie to czemu nie. Praca sie zawsze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ze mną to jest tak, że chciałabym już dziecko i nie chciałabym dlatego, że ja chcę iść na magisterkę od października więc jeszcze 2 lata i zaczniemy tą budowę co spowoduje, że nie będziemy mieć czasu na dziecko i musiałaby mama przyjeżdżać żeby nam pomóc, także my nie planujemy ale gdyby było to byłoby fajnie. Alen ładna pogoda się robi chyba pójdziemy po obiedzie na rower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nie pochwaliłam się :D Kilka dni temu kupiłam sukienkę a wczoraj kupiłam do niej bieliznę :) aha i 2 dni temu kupiłam śliczne buty w Ryłko :) Także ja mam już wszystko tylko mój narzeczony coś się nie zbiera żeby iść i coś kupić :) Ale pójdziemy jutro bo dzisiaj chcę na rower:) Miłego i słonecznego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zaczął się temat dzieci, ja na razie unikam jak ognia, a od strony przyszłej teściowej jakieś przebąkiwania słychać ("no bo jak już będziecie mieć dzieci...") .. Ja mam dopiero co 23 lata skończone, jeszcze rok studiów, staż.. na razie kulturalnie się uśmiecham, i staram się nie odgryzać.. (a ślub dopiero w kwietniu, a tu o dzieciach już..;/).. A mam pytanie.. czy żeby mierzyć i kupować ewentualnie suknię ślubną, trzeba mieć wymiary takie, jak planujemy na dzień ślubu? bo ja chcialam się za sukienką teraz rozglądać, bo mam czas, ale pasowałoby mi zgubić tak z 5 kg do ślubu.. to nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amelka
amelka nie za wczesnie na ubrania, bielizne? toz to rok jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska, to jest tak, że mierzą Cię taką jaką jesteś, a w cenie masz jeszcze ewentualne przeróbki. Właśnie po to, żeby Ci kiecka nie spadła z biustu jeśli schudniesz ;) Amelka, chcemy zobaczyć kieckę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby "do amelka" - może nie mów mi kiedy jest dobry czas na kupowanie ubrań i bielizny jak nie jesteś w temacie i nie wiesz kiedy biore ślub. Co za ludzie masakra nie wie a się wtrąca :D masakra Co do sukienki kupiłam ją w mohito zwykła biała na ramiączkach lekko przed kolana zapłaciłam 200 z linku nie mam ale jak znajdę link lub zrobie zdjęcie to wrzuce (ale niestety nic specjalnego jest ładna podoba mi się i ładnie w niej wyglądam ale nie jest to sukienka ślubna), a buty w Ryłko buty nie są ślubne i nie są białe ale nie chciałam białych bo już bym ich nie założyła a to tylko cywilny więc myślę że będzie ok i mam link: http://www.e-rylko.com/produkt/86gc6b_z55/2171/cat/46/c/0/r/0/k/0/pp/31 A bieliznę kupiłam w Triumphie nie mogłam zaszaleć bo sukeinka lekko prześwituje :D Dziewczyny mam problem ze znalezieniem bukietu, chciałabym mieć bukiet z róż ecri ale jakoś nie mogę znaleść nic specjalnego. jutro Wam wkleje zdjęcie tortu jest śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amelka
moj temat to i ise wtracam, bo i mnie dotyczy. A jak nie jestes 13stka to nie wiem po kij tu sie wypowiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiselka_ka
My będziemy ślubowac w czerwcu. Data planowana 22 ale zobaczymy czy da rade na ten właśnie dzień wszystko zamówić w sensie cywilny kościół sala. Juz po zareczynach. Mamy rok żeby odłożyć minimum 10 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:-) Weszłam tu żeby się pochwalić:-) Mamy orkiestrę:-) 3500zł to dużo? Ile wy płacicie za zespół? Początkowo chcieli 3800, ale "zjechali" z ceną do 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka buty prześliczne i będziesz mogła je później założyć na inne okazje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allike
Coś Ty. Za dużo lipcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka - mi sie butki za bardzo nie odobaja, nie moj styl ale ladne sa. lipcowa - ja za orkiestre za 2 dni daj 5100 zl wiec dla mnie to alutko co ty dajesz :D blondynkaZmiasta - witaj mam nadzieje ze zostaniesz na dluzej z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my za jeden dzień 3500 dajemy... Myślę że wyboru nie pożałujemy:-) Teraz jeszcze fotografa poszukamy. Kamerzysty nie bierzemy, bo płyta z nagraniem i tak leżałaby w kącie... A po czasie by się zepsuła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za orkiestrę również płacimy 3500tys. za 1 dzień. mamy 4 grajków i 1 wodzirej, Więc myślę ze to dobra cena jak za tyle osób. Do Amelka Co do bukietu to mogę ci polecić stronę może tam coś wybierzesz sobię. http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/index.html Co do sukni i bielizny w Moim przypadku będę czekała na ostatnią chwile bo z wagą może byc różnie;) Ja w ogóle wszystko będę kupowała 4 m-ce przed ślubem. Ale suknię od września poszukiwania pełną parą. Ja już wszystko mam zaplanowane i wiem co i jak będzie wyglądało tylko kwestia realizacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś jest z małopolskiego, możecie się podzielić linkami do zespołów? Właśnie przeglądam strony, i mam już mętlik w głowie, i gdzie nie napiszę, to śpiewają sobie 4500 za 1 dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś jest z małopolskiego, możecie się podzielić linkami do zespołów? Właśnie przeglądam strony, i mam już mętlik w głowie, i gdzie nie napiszę, to śpiewają sobie 4500 za 1 dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska, to jakoś strasznie dużo... My w sumie uderzamy w DJ, wychodzi trochę taniej, ale zespół za 4500 to masakra!! Mam nadzieję, że znajdziecie coś super za mniejsze pieniądze :) Powodzenia!! A my dzisiaj spędzamy wieczór na oglądaniu pierwszych tańców i szukamy inspiracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna, chciałam DJ, ale mój luby i mama twierdzą kategorycznie, że przy DJ ludzie się tak nie bawią, jak przy zespole.. już sama nie wiem, a że jakoś specjalnie mi nie zależy, to się nie kłócę, bo a nóż to prawda? nie mam pojęcia.. 4500zł to był średni koszt, co lepsi chceli 6 tys ;P za 1 dzień... A że tak spytam, był ktoś na weselu, gdzie był DJ, i moze coś o tym powiedzieć? Jakieś rady, sugestie, warto/nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i.... molekularna.. Ty już chudniesz ??:( matko no... a ja się obżeram.. a ślub mamy w tym samym terminie;P ile masz do zrzucenia, że już zaczęłaś? Bo u mnie na razie dzień bez makaronu, sera, oliwy i innych tlutych pyszności to dzień stracony;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez staram sie schudnac ale na razie z marnym skutkiem... mam do zrzucenia 7 kg i jakos nie chce spadac ta waga... ja bylam na weselu szwagierki i w pierwszy dzien mieli zespol a w drugi dj'a i owiem am szczerze ze przy dju lepiej sie ludzie bawili. u nas tez poczatkowo mial byc dj ale niestety liczyli sobie prawie tyle co zespol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! My płacimy za zespół 3500 za piątek, zapłacilibyśmy 4500 za sobotę. Taka cena jest "normą" niestety. Niektórzy chcieli nawet po 6000zł. Jeżeli chodzi o DJa to ja byłam kiedyś na takim weselu i ludzie bawili się tak samo jak przy orkiestrze. Dobry DJ potrafi świetnie poprowadzić imprezę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj blondynkaZmiasta 🖐️ pochwal się suknią jeśli też masz wybraną :) my mamy tylko zespół więc wszystko jest przed nami:) za zespół (5 osób) płacimy 4tyś. (1 dzień), tak więc wszystkie mamy podobne ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda - ja mam 6 kg ... do zrzucenia.. i nigdy by mi nie przyszło do głowy, że to takie trudne:D mimo, że to niby niewiele.. ludzie chudną po 40 kg.. a co do sukni, mam mieszane odczucia, bo w jednym salonie pani mnie odesłała na wrzesień/październik, a w drugim złapała się za głowę, że to JUZ CZAS, i zostały im ostatnie modele wyprzedażowe z 2012 roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :P ja mam wlasnie zalamke kolezanki z pracy uswiadomily mnie ze ladnie wygladam ale moglabym schudnac... inna kolezanki dopierd...la mi ze ona sie nie doprowadzi do takiego stanu jak ja a mam tylko 63 kg :( jest trudno stracic kg. ja od listopada 2010 do kwietnia 2011 zrzucilam 7 kg. bylo bardzo ciezko. potem na urlopie u mamy i tesciowej przybralam 3 kg i do 27 grudnia do 1 przymiarki musze zrzucic nastepne 6 -7 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda jakieś mało delikatne i bez taktu te Twoje koleżanki:( nie przejmuj się gadaniem innych i olej je! takie gadanie zawsze tłumaczę sobie zazdroscią innych :D zrzuciłaś już bardzo dużo i to jest Twój sukces! a te następne kilogramy zrzucimy w grupie bo tak się składa, że też mam do zrzucenia tak jak Ty i _Kreska 6-7 kg i molekularna też się odchudza a w grupie siła. będziemy się razem mobilizować i jakoś to pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×