Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość Monikabzz- 03.08.2013
Na pewno bardzo ładnie w niej wyglądasz! :) masz już bukiet wybrany? :) A co z dodatkami? Ja chyba skromny złoty naszyjniczek ubiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Apropo piosenki to powiem tak - ogólnie disco polo ok, ale z umiarem i nie każde, na bank u nas na weselu będzie trochę disco polo bo gra u nas zespół disco-polo (ale pięknie wykonują również inne utwory, bardzo dużo utworów), ale na 1szy taniec nie chciałabym disco polo.. jest tyle pięknych wzruszających piosenek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna spoko kazdy ma swój gust i lubi co innego:) mi ta piosenka sie podoba i chyba przy niej zostane. widze ze Ty wychodzisz za mąż wszcześniej niż ja i mam nadzije z sie podzielisz z nami wrazeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikabzz- 03.08.2013 my też mamy to co Ty załatwione oprócz tego ksiedza. musze sie w końcu wybrac o dowiedziec dokładnie czy mozna robic te dni skupienia wczesniej czy one maja jakąs ważność. dziewczyny nt piosenki sie wypowiedziałyscie a co na temat bukietu powiedziecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta89
Witam wszystkie Panny Młode ;) Ja również mam Ślub w tym roku, a dokładnie 7 września. Mam pytanie odnośnie alkoholu. Ile liczycie wódki na osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,Greta89 włąsnie z tym alkoholem mam tak sam problem jak i Ty:) bo nigdy nie wiadomo ile tego kupić. a głupio by było jakby zabrakło:) ja słyszałam ze liczy sie na osoby pełnoletnie 0,5l na osobe(oczywiście to mówie na wesele 1 dniowe + butelka do domu dla kazdej rodziny czy tam pary) bo jak 2 dniowe to napewno wiecej trzeba. ale nie wiem czy to jest dobry przelicznik tak tylko slyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta89
gusia223, ja właśnie słyszałam kilka wersji.. 0,5 na osobę, albo 0,7 na osobę.. no i właśnie nie wiem, bo jeszcze są poprawiny. Ktoś mi mówił żeby liczyć 1l na osobę z poprawinami, ale wydaje mi się, że to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia, oczywiście, że się podzielę. Jak tylko dojdę do siebie :D Ale ktoś tu jeszcze tydzień przede mną bierze ślub, chyba malapannamloda, ale gdzieś dziewczyna się zagubiła :) My policzyliśmy 0,5l na głowę (liczyliśmy nawet osoby niepijące), ale kupiliśmy sporo więcej, bo dostaliśmy dobrą ofertę - bardzo dobrą cenę i możliwość zwrotu nieotwartych butelek. Także poszaleliśmy i mamy na pewno za dużo, ale woleliśmy tak, niż się martwić że zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia, oczywiście, że się podzielę. Jak tylko dojdę do siebie :D Ale ktoś tu jeszcze tydzień przede mną bierze ślub, chyba malapannamloda, ale gdzieś dziewczyna się zagubiła :) My policzyliśmy 0,5l na głowę (liczyliśmy nawet osoby niepijące), ale kupiliśmy sporo więcej, bo dostaliśmy dobrą ofertę - bardzo dobrą cenę i możliwość zwrotu nieotwartych butelek. Także poszaleliśmy i mamy na pewno za dużo, ale woleliśmy tak, niż się martwić że zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam 2 dniowe wesele wiec liczymy 1l na osobe dorosła. myśle ze powinno starczyc a jak zostanie to trudno. alkohol sie nie psuje wiec naweno sie kiedys przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna fajny pomysł na tulipay zwłąszcza ze bierzesz slub wiosną. spoko bukiet:) ja jednak chyba zostane przy moich santini bo strasznie mi sie podobaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta89
molekularna - ładny ten tulipanowy bukiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta89
gusia223 - kolorowe buty? ja jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny :) Co do alkoholu to ja także słyszałam o przeliczniku 0,5 l na głowę. I tak akurat chcemy zrobić. Do tego jeszcze ok. 10 butelek wina, bo nie wszyscy lubią wódkę. Co do poprawin to u nas będzie beczka z piwem i ewentualnie ta wódka która zostanie. Tak mówią, że po weselu już nie wszyscy mają ochotę pić wódkę i raczej wolą piwko. Mój bukiet będzie podobny do tego poniżej, ale zamiast niebieskich będą fioletowe storczyki http://www.gophoto.it/view.php?i=http://robertpieczynski.com/wp-content/uploads/2012/11/S_02.jpg#.UPbOvicTk08 Dziś byłam w kwiaciarni i już zamówiłam bukiet dla siebie i świadkowej oraz butonierki (cena 120 zł) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexisesa bukiet sliczny:) no i nie drogi. przynajmniej tak mi sie wydaje ze nie drogi bo nie orientuje sie w cenach. czy Ty masz tez kolorowe buty do ślubu tzn fioletowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greta89
gusia223 - sama myślałam o zielonych butach ;) uważam, że taki kolorowy akcent w formie butów jest bardzo fajny i nie widzę problemu w ubraniu zielonych butów to takiej falbaniastej sukni. Moja kuzynka miała podobną suknię, a buty miała czerwone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef nie pamietam hasla
o to widze ze chyba mam slub najszybciej z Was.. powiem Wam ze bardzo macza mnie te przygotowania, mimo ze nie mamy typowego wesela, wiec odpadaja pierwsze tance itd to jednak ja w ogole nie lubie tych "weselnych" klimatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcdef nie pamietam hasla (cudowny nick!! :P ) a kiedy masz ślub? Ja też myślałam o kolorowych butach, ale jednak zostanę przy białych. Wielokolorowe tulipany wystarczą :D w ogóle jestem mało szalona jeśli chodzi o ubiór, moja przyjaciółka namawia mnie ciągle na jakieś dodatki, a to jakiś kwiat na cycku, a to jakiś paseczek fioletowy, albo granatowy, a ja nic! Podoba mi się skrajna skromność i koniec, a jedyne szaleństwo na jakie mnie stać, to właśnie kolorowe kwiaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć buty w kolorze fioletowym, do tego coś fioletowego w bukiecie no i zastanawiam sie nad biżuterią. Co do pierwszego tańca to my tańczymy Second Waltz w wersji Andre Rieu http://www.youtube.com/watch?v=WqhADkYoE6A Ale no najpierw kurs tańca od marca :) A będziecie mieć welon? Ja chyba się zdecyduje na taki lekki tiulowy, za to dłuuuugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sukienki zastanawiam się nad czymś takim http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Verise,Mikaella,Vienna-Cotte-by-Verise-Pure,item,2700.html ale chciałabym zeby góra była obszyta delikatną koronka i z tej koronki szerokie ramiączka i plecy bo nie czuję się dobrze z gołymi plecami. Aha, no i bez tego kwiata na boku. Co myślicie? Proszę o szczerość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia - Chciałam mieć fioletowe buty, ale inne wpadły mi w oko. Będą to szpilki w kolorze ecru z 3000 cyrkonii w kolorach: ametyst, fiolet i srebro. Czyli klasyka z kolorowym akcentem. Będę tez miała fioletową biżuterię. Co do zielonych dodatków, to myślę, że można to fajnie połączyć. Ostatnio widziałam dziewczynę, która miała dodatki w pistacjowym kolorze (buty, bukiet i biżuteria) bardzo fajnie to wyglądało :) Co do tej falbaniastej sukni to uważam, że jest piękna. Sama kiedyś o takiej myślałam, ale okazało się, że najlepiej mi sukni typu princessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk - Suknia jest boska! Nie umiem jej sobie wyobrazić z tą koronką, ale już taka wydaje mi się piękna. Taka skromna, ale elegancka :) Jeśli pytasz o welon, to ja będę mieć z tiulu obszyty błyszczącymi kamyczkami na dole i sięgający do pasa. Tak mi zaproponowano i fajnie się w tym czuję :) Nasza piosenka to Unchained melody z filmu "Duch" :) Próbujemy sami opanować kroki. Ułożyłam prostą choreografię i mam nadzieję, że mój narzeczony podoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzikkk - Ta też jest śliczna i ten ogon z tyłu powinien być odpinany. Koleżanka miała bardzo podobną i własnie ogon był odpinany. Miała go na uroczystości ślubnej, a na wesele zdjęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×