Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Plum - za to mnie twoja wypowiedz rozbawila do tego stopni, ze prawie spadlam z kanapy. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> nie tyle rude co długie którymi można się bawić :P dała byś się pogłaskać szczególnie jakbym ciebie upił i podsunął ci pomysł na przytulanki ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi - mam lokowane wlosy, wiec przewaznie sa cale potargane, dlatego jesli kto probuje sie nimi bawic, to przewaznie wrzeszcze albo nieladnie przeklinam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stary, jak Ty chcesz upijać kobiete by ją pogłaskać i przytulić to aj aj aj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum - TA "o w morde Levi toś uwalił" :D :D kontrabasiku - zadnego obserwowania, prosze ladnie z nami rozmawiac :D Levvi - mnie jest trudno upic, a co do przytulanek to ze mna tez nie tak latwo. Tylko pare osob ma zezwolenie na przytulanie mnie :D Poza tym, przewaznie rzucam kasliwe uwagi i mam dziwne poczucie humoru. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - ja tez sie smieje :D I u mnie jeszcze ta kwestia z przeciwienstwami sie nie sprawdzila. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> nie martw się ja też mam twardą głowę :P to jak nie upicie to coś innego się wykombinuje ;) a co do uwag to ja też często docinam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - nie wierze w powiedzenia :D Levvi - juz nie kombinuj, nie kombinuj. Zeby mnie przytulac, trzeba zasluzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> no wiesz te kombinacje to np. spacer chłodną nocą a potem przytulanie oczywiście tylko dlatego aby ciebie ogrzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Leviego to cóż, głodnemu chleb na myśli :) widać drogi Levi że brakuje Ci kobiety, ale metody masz zabójcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze śmiechu :o ale dobra już idę w świat:) :) romansujcie dalej to sobie później poczytam:) miłego wieczoru:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, przemyślane tak aby była wysoka szansa na osiągnięcie pożądanego skutku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - no powiedzmy, ze lepszy. :) Tylko teraz wszyscy mi sie wgapiaja w monitor i sa zbulwersowani, ze nie rozumieja co pisze :D Levvi - w takich przypadkach, to ja po prostu zabieram ludziom ubrania :D Wiec predzej zostalbys bez bluzy czy kurtki, niz mnie przytulil :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum - racja, metody iscie zabojcze. :D A co u twojej kobiety? Zdala juz te egzaminy? :) Levvi - nie wiem, jak dlugo te metody wymyslales, ale radzilabym pomyslec nad jeszcze innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nueve -> no ale byś miała moja bluzę i musiała byś sobie ja ściągnąć sama lub ja po powrocie ściągną bym ja z ciebie a to już połowiczny sukces :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jeden z wielu pomysłów i to z tych krótszych do realizacji ale raczej mniej skutecznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - fantazja cie ponosi. :P Jaki w tym sukces? Plum - myslalam, ze jest juz po. :) No pewnie, ze zda, nie ma innej mozliwosci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc zywych trupow? A z ktorego roku? Ja widzialam tylko ta najstarsza wersje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×