Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

kontrabasik - bylam na paru studniowkach, ale na swojej nie. :D I szczerze mowiac, nie wspominam ich jakos szczegolnie. Jedynie znajoma, ktora popila wodke woda z wazonu, zapadla mi w pamiec. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale pija :D Czesto sie zdarza tak, ze zeby dziecku nie przyniesli wina czy piwa, to musisz to dodatkowo zaznaczyc. Jesli masz dziecko przy stole i zamawiasz wino, to "oczywiste" jest, ze dziecko tez bedzie pilo to wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lec na jakas impreze :) Zawsze kiedy nie ma mnie w domu i mysle o Hiszpanii, to wlasnie tance mi przychodza na mysl. W Barcelonie taniec unosi sie w powietrzu, Barcelona nigdy nie spi, Barcelona zawsze spiewa. Miasto jest naprawde niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety u mnie nic nie ma:( ja lubię tańce ale nienawidzę dyskotek wolę kulturalniejsze miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najwyzszy czas sie nauczyc. Mnie wlasnie w Hiszpanii nauczyli tak naprawde tanczyc, bo wczesniej to za szczegolny taniec nie byl. Zreszta, nadal nie twierdze, ze potrafie. Ale jakas rumba, troche flamenco, jakos mi idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Barcelonie wytarczy isc do odpowiedniej restauracji. Zarzuc haslo "taniec", a wyleci nawet kucharz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniec jest cudowny może wyda się wam to głupie ale jak się pokłóciłan z chłopakiem raz jedyny tylko się z nim kłóciłam to chciałam go uderzyć i on mnie jak podnosiłam rękę obracał i później zaczęliśmy tańczyć to było cudowne naturalne tango nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło więc tamten taniec był najlepszy w moim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie takie wspomnienia :) Ja pamietam, jak kiedys mnie jakis starszy pan na ulicy poprosil do tanca, bo stwierdzil, ze przypominam mu jego zone. No to sobie potanczylam na srodku ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze taniec jest ekstrea ale to nie zmienia faktu ze nie umie i nie mam z kim sie uczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też fajne:) ja jestem zadowolona ze swojego życia:) kocham życie:):):) niektóre momenty jakby wybrać to powstał by piękny romantyk z niebanalną fabuła:) i każdy ma w życiu takie momenty cudowne tylko i tak ludzie wolą się dołówac zamiast się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi znajdziesz swoją kobietę będziecie tańczyć sami się nauczycie:):) taniec wg schematu jest bezsensu trzeba tańczyć uczuciem a nie krokami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mówię że umiem tańczyć poprostu cieszę się z tego jak umiem i tańczę jak myślę bo nie uczyłam się nigdy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - dlatego ja o tych gorszych chwilach raczej nie wspominam. Ciesze sie tym, co jest dobre, chociaz ostatnio trudno mi to przychodzi. Z mojego zycia tez moglby niezly film powstac, chociaz romantyzmu to tam byloby niewiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - kiedys kazdy znajdzie. Podejrzewam, ze nawet ja :classic_cool: kontrabasik - ja znam podstawowe kroki. A reszta to juz sama jakos idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam znajdziesz spokojnie masz jeszcze czas:):):):)poza tym błędne jest myślenie że od razu trzeba znaleść tą jedyną owszem tak jest najprościej ale pamiętaj każda miłość jest pierwsza i jedyna i nie trzeba niczego żałować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20lat ty masz 20lat przed nami siódme niebo:) :) mil ważne ile ma się lat ważne jak się czuje i życzę wam dużo radości i miłości w życiu i tego pięknego nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - przestan narzekac, bo zaraz sama zaczne wyciagac z pamieci dolujace momenty mojego zycia. I obawiam sie, ze troche tego bedzie. kontrabasik - Iscie hiszpanski optymizm posiadasz :D Odnalazlabys sie tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×