Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LadyLady24

Goście weselni

Polecane posty

Gość fallout tactics
Jeśli bierzesz ślub konkordatowy to potrzebujesz z USC zaświadczenia trzy egz. ci dają. Niestety jest to płatne 84 zł. Dają od ręki, w dniu w którym przyjdziesz. A jeśli jesteś z innego miasta (jak mój narzeczony) to potrzebny jest skrócony akt urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj w USC i faktycznie kosztuje to 84 zł (echh wszędzie kasa i kasa) i wiecie co? Dopiero jutro po odbiór .... dobrze ze dopiero po południu mamy iść do Księdza protokół pisać bo inaczej bylibyśmy bez kompletnych dokumentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaranka
hm, jakby Ci to powiedziec. ja rodzumiem, ze przyjscie na wesele moze byc problemem. ja np. na nie nie chodzę bo wesele to dla mnie najgorsza z mozliwych imprez i mordega. na ostatnim, na ktorym bylam (poad 5 lat temu) przesiedzialam praktycznie caly wieczor bo ani za bardzo nie mialam z kim tanczyc ani z kim rozmawiac. jako 18nastolatka zostalam zaproszona bez osoby towarzyszacej, wypadalo pojsc bo slub babci brata syna, nie znalam tam nikogo oprocz rodzicow i rodzenstwa babci, wszyscy byli z parami a ja wynudzilam sie setnie. z poprzednich wesel tez mam podobne wspomnienia, na takim fajnym to bylam 2 razy w zyciu, dawno temu. wesel nie lubie tak bardzo, ze sama niedlugo biore slub i wlasnego nie bede miala. szczesliwie mojemu mezycznie tez wystarczy obiad z deserem w malym gronie najblizszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozmieścić gości przy weselnym stole? Przede wszystkim szybko i wygodnie. Dzięki tej stronie zrobisz bez kreślenia przepisywanie na kolejne kartki. http://goscieweselni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×