Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Poprawki lejdis:) HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 ameliana..................?...............??............. ....2/3.06.2011-CIAZA:) Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabela pierwsza klasa :) Ale Wy jesteście z oraganizowane:) No, no, no jestem z Was dumna! hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a MOŻE TAK BĘDZIE LEPIEJ :p NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 NASZE CIĘŻARÓWECZKI:) NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??................????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile bedzie uśmiechnietych buziek przy imionach tak za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, też fajnie! Zobaczymy ile będzie dziewczyn się wyłamywać z górnej części tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz jak szybko pójdzie nie zdążysz się nacieszyc byciem w pierwszej tabelce i już będziesz w dolnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, u mnie z tą euforia to może być tak pól na pół. Z wiadomych względów oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostac @ za tydzien, szczerze mowiac to zaczynam sie zastanawiac czy chce aby przyszla. Rozum mi mowi, ze lepiej by przyszla, serce chyba jednak nie za bardzo zgadza sie z rozumem:))) Moze dlatego, ze jak bylam dzis na szczepieniu widzialam matke z tygodniowym noworodkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thaisse, nie martw sie. Mi rozum dokładnie mówi to samo. I myśle, że na dzień dzisiejszy jestem nawet bardziej za rozumem. Szkoda, że w dniu przytulanka o tym zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie sa momenty, ze jestem za rozumem szczegolnie jak musze latac za corka i brac ja na rece albo jak chcialabym cos poczytac a ona domaga sie uwagi. Wtedy mysle sobie, ze ja chce teraz odpoczac wiec po co mi kolejne dziecko. Potem jednak jak ona slodko zasnie a ja zaczynam czytac o ciazach i noworodkach to mnie bierze ochota na drugie:))) I przyznam sie, ze juz dwa razy w tym cyklu zaryzykowalam z mezemm:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest identycznie. Bardzo chce drugie dziecko ale raczej nie teraz. Synus jest jeszcze naprawde za mały, za 3 tyg ma dopiero rok, wiec mam takie samo urwanie głowy jak Ty. Chociaz z drugiej strony myśle, ze dam rade... Ale po dłużyszm namyśle stwerdzam ponownie, ze lepiej jednak poczekac. Przynajmniej pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mozemy sobie podac rece:)) Ja mysle, ze u mnie moze jest tak dlatego, ze mam juz 31 lat a o corke staralismy sie pare lat. Boje sie ze starania o drugie beda tez bardzo dlugo trwac. Gdybym byla mlodsza prawdopodobnie wogole bym na razie nie myslala o drugim dziecku. A tak czuje, ze czas goni a nie chcialabym by moja corka zostala jedynaczka. Z drugiej strony staram sie jednak nie nakrecac. Tlumacze sobie, ze niezaleznie od tego co sie zdarzy ja juz wiem jak to jest byc mama:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Ja myśle również, zę przy drugim dziecku jest jednak łatwiej bo już sporo rzeczy jednak się wie. Ale wcale Ci sie nie dziwie, ze mas zrozterki skoro czekałas tyle na perwsze dziecko. Ech, czas pokarze za pare dni co to z nami bedzie :) A tym czasem koncze, uciekam spac bo dziejszy dzien był dosc cięzki. Spokojnej nocy! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:)Nie wiem czy mogę się wtrącić...?:)Zastanawiam się jak większość z Was czy mogłam zajść w ciążę.Teraz pozostało mi tylko czekanie.Może zacznę od początku...to nasz pierwszy cykl starań.Przytulanko było od 14 i 16 dc , dodam że cykle mam 30 dniowe.Od 18 dc jak nigdy zaczęła mnie boleć lewa pierś(strasznie), teraz bolą obie-nie mogę się dotknąć a to dopiero 20 dc...wiem że na objawy ciąży stanowczo za wcześnie,ale nie wiem co mam myśleć,ponieważ odrzuciło mnie dziś od papierosów, które palę od paru dobrych lat w dużych ilościach.Aaa zapomniałam dodać,że od paru dni mam strasznie dużo dużo białego gęstego śluzu,a w tych dniach mialam zazwyczaj sucho...nie chcę się rozczarować dlatego się nie nakręcam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose199021 - oczywiscie poki w odpowiednim terminie nie zrobisz testu to sie nie dowiesz. Powiem Ci jednak, ze jesli odrzucilo cie od papierosw to dobry znak. Moja kolezanka tak miala, byla nalogowa palaczka a jak zaszla w ciaze to pierwsze co sie zaczelo dziac to byl wlasnie wstret do fajek. Teraz ma coreczke. U mnie z kolei jednym zobjawow ciazy byl wstret do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło przeczytać to co napisałaś:)Mam nadzieję że to jednak to:)Chociaż się za bardzo nie nastawiam...jeśli chodzi o kawę to ja jestem taką kawoszką że chyba nigdy mnie od niej nie odrzuci:):)Ale kto wie;)Szkoda że muszę tyle czasu do testu czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesatem wielka maniaczka cappuccino (sama kawa niezbyt mi smakuje) a pamietam dobrze jak w poczatkowym okresie ciazy (o ktorej jeszcze nie wiedzialam) jak wchodzilam rano do baru z zamiarem wypicia to konczylo sie na tym, ze kupowalam wode albo jakis sok. Po prostu juz sam zapach powodowal, ze sie zle czulam. Raz szefowa mi przyniosla cappuccino to o malo nie zwymiotowalam. Strasznie sie wtedy zdziwilam dlaczego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wiadomo dlaczego:)Ja się tak właśnie zastanowiłam nad tym moim paleniem dzisiaj i dlatego napisałam...bo nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło:)Uwielbiam papierosy...a dziś szok:)Aż moja przyjaciolka zapytała czy chora jestem jak odmówiłam gdy mnie poczęstowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rose z tym zem mam podobnie nigdy czegos takiego nie zaobserwowalam u siebie albo widze go teraz z wiadomych wzgledow oprocz tego czasem pobolewa mnie brzuch Ja tez pale ale nie odrzucilo mnie a raczej mam zawroty glowy po zapaleniu nie wiem co o tym myslec jeszcze t dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze i Ty wkrotce bedziesz wiedziec dlaczego:)) Oby Ci sie udalo:)) W ciazy jak zaczynaja wariowac hormony to nigdy nic nie wiadomo. Ta moja kolezanka to pamietam opowiadala mi, ze wlasnie bardzo szybko zaczela odczuwac objawy i jak najpierw udala sie do lekarza to on ja wlasciwie pogonil, bo byla jeszcze przed okresem, na USG nic nie bylo widac. Dziewczyna zyla w niepewnosci chyba z trzy tygodnie zanim jej ciaza zostala potwierdzona. Ja natomiast zaczelam miec objawy w jakis miesiac po zaplodnieniu. U kazdej widac jest inaczej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattka mnie również pobolewa brzuch,ale tak bardzo delikatnie:)A jeśli mogę wiedzieć to w którym dc jesteś i kiedy możesz testować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam moj maz mowi ze panikuje a jak juz on tak mowi tzn ze naprawde tak jest zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam moj maz mowi ze panikuje a jak juz on tak mowi tzn ze naprawde tak jest zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja wczoraj dostałam @ :/ aż mi łezki poleciały.. yhh... teraz odpuszczamy. Może po ślubie znowu zaczniemy staranka. Trzymam za Was wszystkie kciuki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HotOrCold p przykro mi bardzo ale sie nie zalamuj. Staraj sie byc dobrej mysli. Czasem niestety trzeba poczekac na ukochana dzidzie. Przesylam cieple buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dopisuje sie do was NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 lawendowe_pole........3...............28..................02.06.2011 NASZE CIĘŻARÓWECZKI NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??......... .......????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak0307 to nic, następnym razem się uda! A ja mam jutro dzien sądu. W kazdym razie robilam wczoraj test, bo nie wytrzymałam i niestety nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×