Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Gość no bo to tak jesttt
ja sie czlowiek nakreca moja dobra rade jest to zeby nie robic przed @ a najlepeij jak sie spóznia:@ bo potem tylko jest przykro taka moja rada powodzenia wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztuczna do przesady:-)
Widzę, thaisse, że masz trochę podobną sytuację do mojej. Moje dziecko też ma rok i prawie 2 miesiące i jeszcze samo nie chodzi i muszę też go właśnie wiele nosić.Boję się tego dźwigania, tego, że już w ogóle nie będę mieć czasu na odpoczynek. I podobnie jak Ty i też inne niektóre koleżanki z Was mam obawy w stylu"i chciałabym, i boję się. Z jednej strony człowiek chce, by ta @ nie przyszła, ale z drugiej stwierdza, że lepiej, by przyszła. No tak mieszane i chwiejne uczucia, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, ze ja bym właśnie tak chciała jedno po drugim. Wtedy jest taka mala różnica wieku i rodzeństwo jest ze sobą bardzo zżyte. Prawie jak bliźnięta. Faktycznie będzie ciężko, ale ja liczę na pomoc mamy i męża. Rozmawialam ostatnio ze znajoma w pracy, która tak właśnie miała jedno po drugim (teraz juz dorosle dzieci) i bardzo poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dwie kreski.... na teście zbladłam nie mogę w to uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sztuczna do przesady:-)
Honnia, zaskoczyłaś po 1 miesiącu ? Ile cykli Ci zeszło na starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od stycznia się stramy, i faktycznie się bardzo napinałam a w maju odpuściłam totalnie i mam efekty! Myślę , że zaszłam w ciąże ok 13.05. I nie wiem iść dzisiaj już do lekarza czy czekać mam? Jakaś przerażona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA 2
Ja będę testować 12 czerwca oczywiście jeśli nieprzylezie wcześniej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się ale w szoku jestem! Zadzwoniłam właśnie do męża a on w jeszcze większym bo powiedział do mnie super...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honnnia serdeczne ale to bardzo serdeczne gratulacje:)) Oby dzidzia zdrowo sie chowala w brzuszku:)) Lawendowe pole - jak tak sobie pomysle to wlasciwie nie wiem czy jak dzieci rodza sie rok po roku to zawsze sa bardzo ze soba zzyte. Miedzy mna a moja siostra jest 18 miesiecy roznicy (mama zaszla w ciaze jak mialam 9 mieiecy) i pamietam, ze cale dziecinstwo okropnie zarlysmy sie ze soba. Non stop byly klotnie. Ciagle tez bylysmy miedzy soba porownywane. Ja bylam bardziej w szkole chwalona przez nauczycieli, ale z kolei bylam cicha i niesmiala i wsrod rowiesnikow to moja siostra wiodla prym. Zawsze byla jakas konkurencja miedzy nami Zaczelysmy miec ze soba dobry kontakt dopiero wtedy jak kazda z nas poszla na studia i zaczela sie realizowac na wlasnym polu i miec wlasnych znajomych. wczesniej masakra. Mam tez kolezanke co ma siostre o 2 lata mlodsza i u nich to samo. One nawet sobie chlopakow podbieraly. Z kolei moja inna znajoma ma wlasnie dwie coreczki o wiekszej roznicy wieku i ta starsza przepada za mlodsza siostra. Jest tez juz bardziej niezalezna bo chodzi do szkoly, ma kolezanki i nie potrzebuje juz tak bardzo uwagi mamy. Dlatego mysle moze lepiej poczekac? Moja corcia teraz bardzo mnie potrzebuje a nie chcialabym byc rozdarta miedzy nia a placzacym niemowlakiem. Z drugiej strony z uwagi na moj wiek i to ze o pierworodna dlugo sie staralismy mysle, ze chyba az tak dlugo nie moge czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam w necie jakie produkty odzywcze i witaminy moga sprzyjac zajsciu w ciaze: 1. produkty pelnoziarniste 2. witamina E zwana witamina plodnosci 3. marchewki - zwieraja duzo betakarotenu ktory ponoc sprzyja produkcji progreteronu 4. kwas foliowy - to wiadomo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyczytalam w necie jakie produkty odzywcze i witaminy moga sprzyjac zajsciu w ciaze: 1. produkty pelnoziarniste 2. witamina E zwana witamina plodnosci 3. marchewki - zwieraja duzo betakarotenu ktory ponoc sprzyja produkcji progreteronu 4. kwas foliowy - to wiadomo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie urywam się z pracy za godzinkę i lecę zrobić Bete :) Jakoś tak testom nie wierze choć ledwo dodałam kropelki moczu od razu pojawiły się dwie grrrrubbbbe krechy :D Bardzo chciała być w ciąży ale powiem Wam że teraz to jestem w szoku mam 1000 myśli na minutę czuję się normalnie ale wiem że teraz wszystko się zmieni! Trochę się boję jak to będzie.... DZIEWCZYNY wiem po sobie najlepiej wyluzować totalnie olać to cieszyć się seksem i nie liczyć w kalendarzyku ja przestałam liczyć i od razu zaskoczyłam ... Szok!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stracilam juz cala nadzieje nie wiem dlaczego wiem ze @ przyjdzie jakos takie mam przeczucie bylo by jakims cudem to ze bylabym w ciazy chyba jakis dol mnie zlapal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stracilam juz cala nadzieje nie wiem dlaczego wiem ze @ przyjdzie jakos takie mam przeczucie bylo by jakims cudem to ze bylabym w ciazy chyba jakis dol mnie zlapal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honnia gratuluje z calego serca i zycze ,zeby dzidzia dobrze sie miala w Twoim brzuszku. Kattka-spokojnie. Poki @ nie przyszla to jest nadzieja. Mi z kolei bole podbrzusza odeszly jak reka odjal. Pewnie opuzniona @. Jesli zas chodzi o to cale cieszenie sie seksem i wyluzowanie,to przed staraniem tak bylo ,ze 'co bedzie to bedzie' a i tak nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honnia gratuluje z calego serca i zycze ,zeby dzidzia dobrze sie miala w Twoim brzuszku. Kattka-spokojnie. Poki @ nie przyszla to jest nadzieja. Mi z kolei bole podbrzusza odeszly jak reka odjal. Pewnie opuzniona @. Jesli zas chodzi o to cale cieszenie sie seksem i wyluzowanie,to przed staraniem tak bylo ,ze 'co bedzie to bedzie' a i tak nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:)Dołączyłam się do Was wczoraj:)Papierosów nadal nie mogę palić...hmmm:)I ten straszny ból piersi,nawet bez dotykania bolą.I dziś bardzo kuje mnie prawy jajnik:)Kupiłam właśnie test i poczeka sobie jeszcze troszkę...dopiero 21 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również się dopiszę:) hej dziewczyny dopisuje sie do was NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 lawendowe_pole........3...............28................. .02.06.2011 rose199021..............1...............22..................10.06.2011 NASZE CIĘŻARÓWECZKI NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??......... .......????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie również kusi:) Ale musze być twarda:)Nawet jeśli coś się dzieje to i tak nic mi nie wyjdzie:)Musimy jeszcze troszkę wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiszecie mnie proszę ładnie do listy? :) No cóż byłam u lekarza wyliczył , że to bardzo wczesna ciąża 3-4 tydzien zrobiłam Bete i Morfologię jutro mam wyniki odebrać. Mam nadzieje że test ciążowy się nie myli? A Pani w Laboratorium byłam mega nie miał gadała bzdury że na początku to wszystko możliwe , że Beta może zmaleć itd. Chyba jakaś wariatka ...przykro mi się zrobiło bo ja myślę pozytywnie! Mam nadzieje że Wy też dzieczynki głowa do góry uda się wiem to :) Dziękuje za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje:)Zobaczysz wszystko będzie dobrze:)Tylko pozazdrościć:)Dbaj o siebie i o swoją dzidzie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze z telefonu i nie wiem jak sie kopiuje,wiec jesli nikt Cie nie wpisze do czasu az wejde na komputer, uaktulnie tabelke. Jasne,ze powinnas myslec pozytywnie :) Liczysz na dziewuszke czy na chlopca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje Honnnie NICK.................CYKL STARAŃ......WIEK............TESTOWANKO HotOrCold...............13..............??............... ..25.05.2011 marta2387...............7...............24............... 30.05.2011 gosiaczek29.............2...............29............... .31.05.2011 Andziak0307.............?...............??............... ..01.06.2011 Get-Ur-Freak-On.......4...............25................0 3.06.2011 LadyLu...................1...............26.............. ..05.06.2011 sierpniowy aniolek ....1...............26.................05.06.2011 cocococoloko...........3...............??................ ..05.06.2011 Kattka24.................0...............24.............. ..06.06.2011 Tygrysek333............3...............26................ .11.06.2011 lawendowe_pole........3...............28................. .02.06.2011 NASZE CIĘŻARÓWECZKI NICK..................CYKL STARAŃ......WIEK...........DATA PORODU ameliana..................?...................??......... .......???????? honnnia...................?...................??.................?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ameliana jakoś zamilkła? Halo co jest z Tobą??? Honia serdecznie Ci gratuluję. A tą babą sie nie przejmuj Ciesz się :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-Freak-Onech a ja juz nie mam testow, cholera a może się jutro przydać. To będziemy testować obie 3 czerwca, jak mi jutro nie przyjdzie @! W sumie to w maju miałam taka dziwna @ takie plamienie skąpe. No nie wiem, schizy mam jakies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, dolacze sie, mam termin @ na niedziele-poniedzialek - 5-6 czerwiec. Korci mnie zrobienie wczesniej, pomysle jutro czy kupic tecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×