Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyFlu

Kto czeka na @ i liczy ze jej nie bedzie:) Kto ze mna? :))))

Polecane posty

Nie dziękuję :) No pewnie że sie przyda. Ale wiem już że będe te wszstki rzeczy czytac ponownie jak na 100% bede wiedziała ze jestem w ciązy. Wtedy to bedzie frajda a nie złudne nadzieje. No ale to nie oznacza ze wycofuje sie z forum, bede zagladac i śledzić co jak się ułożyło :) No i dam znac o moich wynikach koncowych domniemanej ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rybka, rozkrecila sie. Ale wiesz, tak gadałam ze nie chce i w ogole, ale jak dzis rano zobaczyłam to z jednej strony odetchnełam z ulgą a z dugiej tak mi sie przykro troche zrobiło. Bo jak ja bede tak planowac, to nigdy sie nie zdecyduje na druge bo zawsze bedzie cos... A tak to los mial za mnie zdecydowac. Oczywsice trzymam kciuki za Ciebie i całą reszte starających się dziewczyn na forum. Rose gratuluje! :) Rany ciesze sie bardzo, ze te ktore tak bardzo chca być w ciązy to im się udaje. JA po swojej pierwszej ciązy stwierdzam, że tak naprawde to w ciązy mogłabym chodzic cały czas (co innego juz pozniej po porodzie) ale chodzi mi oto, ze ciąza to jest tak cudowny stan ze tego sie nigdy nie zapomina. Wszyscy sa dla Ciebei kochani, uprzejmi, troszczą sie, dzieciątko sie rusza w brzuszku, można sie objadac do woli bez wyrzutów sumienia, można faceta wysłac o 24 po kebaba i nie bedzie dyskutował, mniejsce w tramwaju czy w autobusie ustepują, w kolejke wpuszczaja i takie tam jeszcze inne hehe :):):) Z reszta co ja wam bede psac, same zobaczycie :) Oczywiscie to, że dostałam @ to nie znaczy ze Was opszczam i ne bede tu zaglądac. Jestem ciekawa jak tabelka bedzie wyglądac na samym końcu i ile bedzie szczęśliwych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdusiu to bardzo mi smutno z tego powodu ze nie bedziemy razem testowac dziekuje za wsparcie przez te wszystkie dni i mam nadzieje ze bedziesz nas odwiedzac:) moze w drugim cyklu cos sie zdarzy:)zycze ci z calego serduszka:) ja narazie nie czuje nic bolal mnie brzusio po owu a tak to cisza dlatego nastawiam sie na negatywny test bo mysle ze jakbym byla w ciazy to bym poprostu to czula a bimbalki o niczym nie swiadcza oczywiscie w niedziele zrobie test i napisze jak wyszedl:)zeby miec pewnosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze szkoda mialo to swój ogromny urok :) A jak teraz sie nie uda, to bedzie sie starac w nastepym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie bo najpierw chcielismy sie przeprowadzic i ja chcialam znalezc lepsza prace i w przyszlym roku juz napewno bedziemy sie starac o ile juz dzidzi nie ma:D to by byla szczesliwa wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy jak to z Tobą bedzie:) Trzymam kciuki!!! I bede śledzić:)Ku przestrodze, zatrzasnęła mi sie pralka z dzieckiem w środku!!! Rany ale sie przed chwila nabrechtałam sama do siebe czytając topik "Ku przestrodze, nie wkładajcie dziecka do pralki" czy jakos tak... Jak macie chwile to sobie zerknijcie. Jak można być tak bezdennie głupim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo kurde żle mi sie skopiowało, nie w ty miejscu co trzeba hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katka
ty sie starsz pierwszy cykl postanowilas wrzucic na luz hahahha dobre a co maja powiedziec kobiety ktorym sie nie udaje ile tam cykli i le takich jest a ty 1 cykl i dostajesz do glowy to co bedzie jak ci sie przykladowo nie bedzie udawac rok czasu co wtedy zrobisz dasz sobie chyba w leb;/ jak juz przy pierwszym cyklu ci totalnie odbija to taka przestroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha:):):) dobre! Tak sie brechałam, ze prawie małego obudziłam:) Ale niektórzy mają przygody,nie zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta skad się tu wzieła? Dzewczyno czy Ty próbujesz sie dowartościowac? J Jesli tak, to kiepski sposób wybrałas. Czemu ciągle zadajesz te samo pytanie? Zapytaj faceta, rodzine raczej ich zdanie powinno Cie interesować. Z reszta co kogo interesuje jak Ty wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK WAM SIE PODOBAM???
a co juz nie mozna czy jak jak wam podoba sie mój synus ? ma 7 miesiecy juz hihiiihih mam na imie barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synus oki, słodki bobasek:) Myślałam, ze znowu chodzi o Ciebie, bo widze ze ciągle zadajesz to pytanie i wklejasz swoje zdjecie. Nawet jest specjalny topik w tej sprawie. A możesz mi tak szczerze powiedziec po co to robisz? Starasz sie o kolejne dziecko, ze do tego forum dołączyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK WAM SIE PODOBAM???
tak staram sie o drugie moj synus ma 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dosc szybko. Niezle! :) Nie przeraza Cie dwójka takich maluchów w domu? Moj synus za 2 tyg konczy roczek i troche sie wacham jesli chodzi o druge dziecko. A u Ciebie to już w ogole bedzie minimalna róznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODOBAM SIE WAM???
tak szybko mi to nie przeszkadza a jak kolejne dziecko bedzie mialo 7 miesiecy zamierzamy sie starac o drugie mam 24 lata wiec na co czekac potem bedzie spokoj 3 dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODOBAM SIE WAM???
o trzecie mialo byc sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci sie cos plącze, bo chyba po tym kolejnym bedziesz sie starac o trzecie a nie o drugie:) Widzę, że czasu nie tracisz... W takim razie witaj na forum i powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do katka . Mało Cię powinno interesować jak się będę czuła jak będę się starała o dziecko i nie będzie mi wychodziło. Denerwują mnie osoby z którymi nie prowadzę konwersacji a się wtrącają. Chyba jasna sprawa że na forum nie opisuję swojego życiorysu i wszystkich moich myśli. Nie znamy się więc nie mamy najmniejszego prawa się oceniać. Aha i ja się nie starałam, nie będę się tłumaczyła bo to nie ma najmniejszego sensu. Boli mnie jednak to że ktoś czytając moje wypowiedzi, które pisze pod wpływem chwili i impulsu są odbierane w taki sposób. To są moje odczucia i myśli na dana chwile. A to że się denerwuję i trochę ześwirowałam to mam do tego zupełne prawo i nikt nie może mi tego zabronić. Jestem jeszcze dość młodą osobą, nie mam dzieci, żadnych poronionych ciąż, trudności w zajście w ciąże i zero doświadczenia w tym temacie więc chyba naturalna jest moja reakcja. A pisząc na forum nie czekam na krytykę, czekam na zwyczajną rozmowę z osobami doświadczonymi. Czy to takie dziwne????? Ja uważam że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka to tak naprawde
ja Kattka24 dla waszej wiadomosci wiec raz pisze tak razm tak hihihhihiihihihihihhiihihihihiihih lubie byc w centrum uwagi:D JUPIIII jupiii jupii robie was niezle w konia jupi jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kattka, oczywiscie ze nie ma w tym nic dziwnego, to całkiem naturalne. Rybka nie przejmuj sie tak i nawet sie juz jej nie tłumacz. Ona ma z tego niezły ubaw a Ty sie dajesz prowokowac. Daj spokój.Nie zwracaj uwagi a z czasem sie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka to tak naprawdeee
dzis zrobilam kolejny test i dupa:(((( zrobilam juz chyba z 10 musi sie udac jak ja sobie poradze staram sie 1 cykl i co?????????????w poniedzlek zrobie jeszcze jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODOBAM SIE WAM???
synka juz mam teraz chce dwie córeczki:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady masz rację dzięki wielkie :) A miałam zapytać, będą kolejne staranie czy narazie czekasz :) My z mężem dziś postanowiliśmy że za pół roku zaczniemy się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie spokój. Raczej za jakis czas. I jak nie w tym roku, to tak na przyszły. Bez parcia i tak na spokojnie. Chyba, ze cos nieoczekiwanego sie wydarzy, ale wtedy to juz co innego...:) Oczywiscie jeśli teraz sie Wam nie uda to życze powodzenia i owocnej pracy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×