Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

no ja to sie ciagle o wszystko martwie ,czym blizej porodu tym gorzej ze mna ale wierze ze maly bedzie ze mna wspolpracowal i szybciutko i zdrowiutko wyskoczy na świat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki andzia:) ja też planowałam wcześniej ale ten kumpel wyjechał za granicę więc musieliśmy troche poczekać, myślę, że to był ostatni dzwonek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa86 też masz piękną pamiątkę;) ja jeszcze w ciąży nie byłam to trułam mężowi że jak będę w ciąży to chcę taką sesję i spełnił moje życzenie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajlax- no tak, że palcem czy dwoma palcami ten odcinek pochwa-odbyt ruchami okrężnymi masować :) Ja też może sobie zrobię jeszcze te zdjęcia (jak zdąze) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusssttt
Witam Chcialabym zaproponowac Panstwu sprzedaz ubranek przez internet. Mam taka zaprzyjazniona hurtownie gdzie moge sama wybierac towar, pod warunkiem ze kupuje 30kg Probowalam sprzedawac na allegro, ale tak jest juz tego mase i ciezko sie wbic nowej osobie. Jesli bylby ktos chetny bardzo prosze o kontakt ze mna przez maila modemaluszki@gmail.com< /a>< /a> Moge kupic na zamowienie np kurtki, sweterki, body, spodenki, cokolwiek w wybranym rozmiarze, dla chlopcow i dziewczynek!! Ceny mam naprawde atraktycje!! Sprzedaje na sztuki lub w zestawach jak kto woli. Jezeli dostane od kogos zamowienie, na np spodenki, pizamki, spioszki w rozmiarze np 86 dla chlopca jade do hurtowni i staram sie wybrac cos ladnego, nastepnie robie zdjecia ubrankom, podaje ceny i wysylam je na maila. Jezeli ubranka sie spodobaja, wystawiam specjalna aukcje z wybranymi rzeczami dla tej osoby. Mam juz 2 klientki i sa neprawde zadowolone!! Na allegro jest bardzo ciezko sie wbic bo tak jest bardzo duza konkurencja i niestety oplaty tez dosc wysokie. Ja proponuje Panstwu tansze ubranka, bo sama w ten sposob bym zaoszczędziła na wystawianiu drogich aukcji. A ubranka sa naprawde sliczne, jesli jest ktos zainteresowany pokaze przykladowe aukcje ktore wystawilam. Jesli macie pytania to chetnie odpowiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wam dziewczyny powiem ze my jakis dużych tych brzuchów nie mamy. Moj maly to dopiero od 3 dni sie jakos tak slabiej rusza podejrzewam ze juz mu miejsca zaczelo brakowac, wczesniej to dzikie charce wyprawial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane andzia, katjusza i szczęśliwa świetne te zdjęcia. Pięknie wyglądacie mamuśki:) Andzia maleńki masz ten brzuszek, ale najważniejsze jak dzidzia Ok to może sobie on tam być taki malutki:) Ja jestem w 37 t.c i 105 cm:) Rozochociłyście mnie na taką sesje, choć przemyśliwałam już wcześniej o takim czymś, ale jakoś tak ciągle coś wypadało, a najczęściej brak kasy:) Ale super pamiątka, więc muszę zadzwonić do znajomej fotograf i cyknąć sobie kilka fotek:):) Jeju jak mi się dłuży i ciągnie ta końcówka:/ Nie to żebym narzekała, bo czuje się fantastycznie, śpię całą noc, rzadko kiedy coś boli, szczyka, zgaga nie męczy, ale mimo tego już chcę zobaczyć mojego skarba, który wypycha się we wszystkie możliwe strony, już się po prostu nie mogę doczekać, ehhhhh chyba jestem zbyt niecierpliwa:/ Dziewczyny fajnie z tym meilem wymyśliłyście, miejmy nadzieję, że nie będzie "życzliwych" osób, które będą nam utrudniać kontakt:/ dziewczyny mam pyatnie, czy któraś z was kupiła, bądź ma zamiar kupić elektroniczną nianię? Jeżeli tak to jaki model? pozdrawiam i dobrej nocki brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju te zdjęcia są poprostu śłiczne! Pozazdrościłam i poprosiłam Mojego byśmy też sobie cykneli zobaczymy co z tego będzie:) Ja w porownaniu z Wami mam ogromne brzuszysko 110 cm a przytyłam 12 kg ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dzis mialam wizyte, Maly wazy 3150, porod za ok 2 tygodnie, mam rozwarcie na pol cm, ale mam nie panikowac, tylko sie oszczedzac, odpoczywac. Ostatnio tylam ok 1 kg tygodniowo, a teraz 3 tygodnie po ostatniej wizycie waze mniej o 0,5 kg. W brzuchu mam 112 cm :) monia_aa - gratulacje kochana 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oluśka co to za minka smutna...? :) Ja na wadze przybyłam 18kg :D Więc ja to dopiero WYMIATAM!!! :D Miłej nocki :* idę do męża :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któras z was miala tak jak ja, tzn. lekarka prowadzaca ani razu jej nie zbadala ginekologicznie? Nawet wymaz na GBS pobierałam sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia1910 ale masz malusi ten brzuszek :) zdjęcia cudne jestem ZA skrzynką - maila wysłałam katjusza81 i szczęśliwa świetne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie wyglądacie przepięknie! :) Bardzo Wam zazdroszczę sesji, tym bardziej, że nie mam ani pół zdjęcia z ciąży, nawet amatorskiego, nawet z telefonu! :( Mąż raczej nie przykłada do tego wagi i nie bardzo w ogóle da się go do czegokolwiek przekonać. Także mogę zapomnieć o zdjęciach. Może jak mama do mnie zaglądnie to zrobi mi chociaż na pamiątkę jedno. Nie mniej podepnę się pod skrzynkę, bo Malucha to sama będę obfotografowywać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara_varvara
hej brzuchatki!! :) fajne te zdjecia ale tak samo ja nie mam co liczyc na zdjecia bo wiecznie nie ma kto zrobic a predzej juz urodze niz sie doprosze:P mam za dwa amatorskie i mysle ze tym sie zadowolę :) i ja sie podpinam pod skrzynke pocztową :) Jesli chcecie zobaczyc moje malenstwo z usg i mnie to znajdziecie mnie tu http://www.garnek.pl/promise :) dzis nad ranem przezylam swietnego szoka :) wstaje patrze a tu 6 ,wstalam rowno razem z mezem do pracy :) ani razu w nocy sie nie obudzilam wogole!!:)tak to mozna spac jestem wypoczeta i wyspana ale zapewne jelitowka tak mnie wymeczyla w niedziele ze przespalam cała noc :) ale szczerze musze przyznac ze wczoraj nic mi ze strony ciazy nie meczylo,pachwiny nie bolały moze ze dwa razy brzuch stwardniał ale mały był ruchliwy wiec wczoraj byla cicsza przed burza zapewne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) andzia, katjusza i szczęśliwa - Dziewczyny obejrzałam jeszcze raz Wasze zdjęcia - są superowe!!! Brzuszki cudne :) Wiola100 - dziękuję za info, od przyszłego tygodnia zaczynam się masować....hihi ;) caroosia - ta Twoja lekarka przypomina mi mojego wcześniejszego lekarza. Myślałam, że szału z nim dostanę. nie chciał mi robić żadnych badań. Uważał je za zbędne, nawet o nich nie wspominał. Lekarza zmieniłam w połowie ciąży i teraz jestem baaardzo zadowolona :) Jak już mówicie o kilogramach, to ja przez pobyt w szpitalu schudłam i mam na plusie jedynie ok 9,10kg, a było już 14! Ale teraz w domciu szybko nadrobię, bo apetyt mi dopisuje :) Beattriks - ale duży chłopczyk :) Odpoczywaj kochana, żebyś jeszcze troszkę posiedziała w dwupaku :) Dziewczyny wcześniej pisałyście o lekach, że je odkładacie...ja się zastanawiam, co będzie ze mną, jak je wszystkie odstawię. Z jednej strony nie chcę jeszcze rodzić, bo we czwartek mam dopiero pełne 36tc, ale zdaję sobie też sprawę, że jak będę te leki dalej zażywać, to potem mogę przenosić ciążę. Ech...sama i tak decyzji nie podejmę, we czwartek mam wizytę u mojej lekarki, to zobaczę co mi powie. Buziaki kochane, miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny super macie zdjęcia, ja to niefotogeniczna jestem, ale później spróbuje jakieś wrzucić. Ze skrzynką super pomysł, zaraz wyślę maila. Mnie od wczoraj wieczorem strasznie boli nerka i nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................aktualizacja z dnia 17.01.2012.............. NICK............TERMIN PORODU........DNI DO PORODU?? nina_86...............26.01.2012..............9 caroosia.............29.01.2012...............12 Niecierpliwa1989....01.02.2012..............15 masajka1983.......02.02.2012................16 ksenia26............03.02.2012................17 Marcia21............04.02.2012................18 syll19................04.02.2012................18 beattriks...........04.02.2011................18 daguska007........04.02.2012................18 Bubik................04.02.2012................18 barbara_varvara..05.02.2012...............19 mała_agatka......06.02.2012.................20 Birka87................06.02.2012..............20 katjusza81........07.02.2012.................21 Endlessly............08.02.2012................22 Pietrunia22.........08.02.2012................22 Kimizi..................09.02.2012..............23 margerita3310......10.02.2012...............24 jagnajagna..........10.02.2012..............24 m.flora................10.02.2012...............24 bibisi..................12.02.2012..............26 esga89...............12.02.2012..............26 kwiatuszek@.......13.02.2012..... ........27 Małpiatkaaaaa......13.02.2012............27 dziewczatko........13.02.2012.............27 werka_bmw.........13.02.2012.............27 kropka693..........14.02.2012..............28 mamakaterina.....14.02.2012..............28 rajlax...............14.02.2012...............28 oluskaaa1..........14.02.2012...............28 Lena0...............15.02.2012...............29 Wiola100...........16.02.2012...............30 szczesliwa86......17.02.2012...............31 Wanda87............17.02.2012..............31 motylek89..........17.02.2012...............31 Edyyta ..............18.02.2012..............32 kassiiulla............19.02.2012...............33 cayn ................20.02.2012...............34 mamadzieci.........21.02.2012..............35 jusial.................21.02.2012..............35 julias..................21.02.2012.............35 Załamana 1..........22.02.2012.............36 mbborowka ..........22.02.2012............36 Izabell1982............22.02.2012...........36 Moja żona Kasia......24,02,2012........... 38 fika81..................26.02.2012...........40 dolores181 ...........26.02.2012............40 andzia1910............27.02.2012...........41 Twoja_królewna......28.02.2012...........42 lady_margarett.......28.02.2012...........42 ..............Mamusie już rozpakowane................. NICK......................TPzOM...........imię.........data porodu(CC/SN)....waga/cm 1. niespo_dzianka.....02.02.2012......córka............??? 2. tika27................27.01.2012......Piotruś........12.01. 12.....????< br /> 3. monia_aa............28-01-2012.......Tymek........12-01-201 2(SN).....3700g/56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luty luty
zrobcie sobie wspolne konto na fotosik.pl na jedno haslo jeden login i tam wrzucajcie zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D zaraz porozsyłam hasło. mam nadzieję ze nikt nie będzie psuł atmosfery :) wysłałam hasło do: Marici21, Barbary_varvary, Bubika, Leny0, Beattrix, Pietruni22, Rajlax i Katjuszy81. zaprowadziłam synka do przedszkola, posprzątałam łazienkę, namoczyłam torbę do wózka, bo wczoraj zapomniałam jej wyprać jak wózek prałam, wstawiłam pranie i padam już! a jest dopiero 10!!! oj do wieczora tyle czasu :P dziś mam wizytę u ginekologa i ktg, zobaczymy co tam u synka słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zdjęć z brzuszkami. ja sama sobie cykam :P staję w łazience przed lustrem i pach jest zdjęcie :P może nie super, nie nadaje sie do albumu, ale tak później sobie popatrzeć jaki się wielki brzuchol miało to całkiem fajne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za hasło :) mała_agatka ale masz śliczny i duży brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny te sesje są cudowne... my tez z mężem rozmawialiśmy o takiej sesji ale nieplanowane wydatki nam to uniemożliwiły i jakoś poszło to w niepamięć :( Ale jak tak patrzę na te Wasze fotki to muszę namówić męża żebyśmy chociaż sami sobie trochę takich zdjęć cyknęli, pozwolicie że trochę podkradniemy Wasze pozy ? ;) Jest to rewelacyjna pamiątka na przyszłość a ja uwielbiam fotki a nie mam nawet jednej w ciąży -jakoś tak się złożyło :/ Widziałam że któraś z Was (tylko już nie pamiętam która) chyba tez przed ciążą miała kolczyk w pępku bo widzę na zdjęciu dziurkę, a zwróciłam na to uwagę bo sama taka mam i się zastanawiam czy po ciąży da się tam jeszcze kolczyk włożyć. Ja dziś w nocy obudziłam się cała mokra tylko nie tam na dole ale całe ciało miałam mokre jakby mnie poty w nocy oblały, nie wiem czego jest to oznaką, tylko mam nadzieję że nie znów jakiejś choroby, jeszcze z gardła do końca się nie wyleczyłam :( Wczoraj z mężem złożyliśmy choinkę i w jej miejsce rozłożyliśmy łóżeczko żeby trochę wywietrzało zanim malutka się w nim znajdzie. Cały czas czekamy na komodę co blokuje mi poukładanie tych wszystkich rzeczy i poprasowanie ubranek, ale niestety jest to niezależne od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×