Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Wiola , tyle gosci to nie tylko miejsca siedzace, ale tez obsluga kelnerska, ja jadlam na koncu z doskoku, kazdemu nalozyc danie, podac herbate, na poczatku byl kociokwik a potem juz kazdy sam sie obsluguje ile masz metrażu w goscinnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Birka, Barbara i Agatka - serdeczne życzenia urodzinowe dla Przemka 🌻 , Błażejka 🌻 oraz Tomaszka 🌻 żebyście rośli zdrowo i bawili się kolorowo :) D Dziewczyny, uzupełniajcie tabelkę, bo już kilka dzieci jest po urodzinach i zostało ominiętych... Oluska, Bubik, rajlax, załamana, Jusial, cayn, Marcia - co u Was? D NICK.......................IMIĘ DZIECKA....................DATA UR. igła...........................Marcelina................ ....31.01.2012 beattriks....................Jakub....................... ..08.02.2012 Mamablazeja................Błażej...................... ..10.02.2012 Birka87......................Przemek..................... 10.02.2012 zimowa_mama..........Tomaszek........................11.0 2.2012 Wiola100....................Lucynka...................... 18.02.2012 Aneczka2007_0.............Wiktorek....................27. 02.2012 D U nas wszystko OK, tylko Misiek biedny marudek, bo ząbki wychodzą - na dole 3 sztuki już prawie przebite. Jak wyjdą, to będzie komplecik, po 4 sztuki na górze i na dole. Impreza była udana, Kubuś zadowolony :) ale fotki jakoś nie wyszły, może coś wrzucę później, bo zmęczona dziś jestem... (byłam trochę na rowerze) Wieczorem się jeszcze odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z życzeniami chyba ominełam Błażeja i przemka dla Was też wszystkiego co najlepsze. Jak kogoś jeszcze tam wcześniej pominełam to przepraszam dla wszystkich solenizantów 100 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Wszystkiego najjjlepszego dla Przemka i Błażejka! Zdrówka, szczęścia i uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkiego dobrego kochani solenizanci:) spóźnione, ale jakże szczere życzenia dla Stasia, Blani, Błażejka i Miłoszka oraz dzisiejszemu jubilatowi - Tomciowi. Samych kolorowych dni w życiu wam życzę kochani:) l inezz - uhuhu to przyszalałaś z tym menu:) Na pewno wszystko było pyszne, ale i pracochłonne. U mnie nie było obiadu dla gości, bo to właśnie jest z tym sporo roboty. l Wiolu - kurcze właśnie w moim charakterze wkurza mnie to, że zawsze się o wszystkich martwię, nikogo nie chcę urazić i wszystkim chcę dogodzić. Chyba te lwy tak mają. Szkoda tylko że mając miękkie serce trzeba mieć twardą inną część ciała.... A imprezką się nie martw, na pewno wszystko wyjdzie super a wszyscy będą zadowoleni:) Ale wiem, że strasznie trudno jest zorganizować taką imprezkę pod względem logistycznym A ta biegunka to raczej na ząbki, Wojtek jak ząbkuje to zawsze te kupy jakoś tak kwaśno śmierdzą l Agatka - pięknie to opisałaś, lubię cię zawsze czytać. Strasznie podoba mi się twój opis matczynej miłości. Wydajesz się być bardzo rozważną i opanowaną osobą (moje przeciwieństwo), bo ja przy skurczach bym sobie prędzej palce poobcinała, niż ziemniaki obrała hehe l esga - właśnie ja miałam to samo oczucie co do miłości mojego synka, nie wiem czy jest to spowodowane tym że obie rodziłyśmy przez cc, ale najważniejsze że teraz nasze dzieciaczki są dla nas całym światem mimo trudu wychowania z jakim przyszło nam się zmierzyć przez ten rok l Aneczka - grrrrr katar nienawidzę dziada, bo Wojtek się już tak wycwanił że nie daje sobie ściągać ale oddychać też nie może. U nas czy katar jest leczony czy nie zawsze trwa 2 tygodnie. Zawsze go inhaluje i psikam Euphorbium żeby się nic gorszego nie przyplątało no i się męczymy.... A twój mały podniesiony ma materacyk żeby mu lepiej te śpiki spływały? ja zawsze pod materac kładę taką dużą poduchę i on śpi wtedy pod kątem, i powiem ci że noce nie są u nas tak tragiczne l Agataka - świetne zdjęcia i fajnie wyglądałaś na urodzinkach u Tomcia:) Śmiałam się z tej umorusanej buźki Tomka, bo na pewno bystrzakowi smakował właśnie w tej formie torcik:) A Franiu jaki przystojniak, oj będą dziewczyny za nim biegały:) l Wiolu - jak oglądałam Twoją Lucy w kąpieli to tak jakbym Wojtka oglądała hehe też się tak chlapie i nachyla się i piję wodę albo zjada pianę i ma identyczną minę (taką jakby się topił i cieszył jednocześnie ) jak twoja czarnulka hehe l a dziś mojemu przyszła nowa zabawka do kąpieli i powiem wam, że nawet się nią zainteresował ( czyt. 10 min co w jego przypadku jest dużo bo on się żadną zabawką nie interesuje) http://allegro.pl/koszykowka-do-kapieli-little-tikes-150r-promocja-i2996431590.html chyba mu trójki idą bo marudzi i ślini się niemiłosiernie, już w sumie mogły by wyjść bo byłby spokój z tymi zębami... Na spacery chodzi razy dziennie i do domu nawet ani myśli wracać, jak wchodzimy do domu to jest płacz i krzyk. Oczywiście tak jak Tomek musi wszystkie zaspy zaliczyć i pozjeżdżać na tyłku :) l NICK.......................IMIĘ DZIECKA....................DATA UR. pietrunia....................Wojtek........................27.01.2012 igła...........................Marcelina................ ....31.01.2012 beattriks....................Jakub....................... ..08.02.2012 Mamablazeja................Błażej...................... ..10.02.2012 Birka87......................Przemek..................... 10.02.2012 zimowa_mama..........Tomaszek........................11.0 2.2012 Wiola100....................Lucynka...................... 18.02.2012 Aneczka2007_0.............Wiktorek....................27. 02.2012 l buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziękuję bardzo dla życzenia dla Stania, oby się spełniły! my w sobotę odprawiliśmy skromne urodzinki dla rodzinki, z moim rodzeństwem jeszcze tylko posiedzieliśmy do 23. za tydzień robimy urodziny dla znajomych z dziećmi, będzie nas razem około 12, dzieci 5. u Stasia biegunka nie ustaje, raz lepiej raz gorzej, już nie mam pomysłu, czy to znów jakiś nowy alergen, nie mam pojęcia. mamy skierowanie na szczegółowe badania krwi, ale najpierw mam Mu dietą polepszyć krew, ale czym tu polepszać, jak po nabiale biegunka, po cielęcinie biegunka, po indyku biegunka, po kurczaku biegunka, szpinak niestrawiony, już naprawdę się martwię. za to przesłodko kroczy swoimi kroczkami po całym mieszkaniu, jest rozbrajający i do tego wyje jak Tarzan :) popisałabym bym jeszcze, ale nie chcę zrzędzić, praca i praca :) serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego dla kolejnych naszych Solenizantów!! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tak szybko, dziękuję za zyczenia, wszystkim dzieciaczkom życzę najlepszego w tym wyjątkowym dniu!! świetne opisy wspominkowe, czekam na więcej dawać, dawać linki do zabawek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Ja tak tylko na chwilkę złożyć życzenia Wszystkim roczniakom. Dorzucam też całuski urodzinowe i śpiewam Sto Lat dla Hanusi - bo nie miałam wcześniej okazji :) Lena0 - wszystkiego najlepszego dla Blanki esga89 - wszystkiego najlepszego dla Miłoszka beattriks- wszystkiego najlepszego dla Kubusia jagnajagna - wszystkiego najlepszego dla Stasia mamabłażeja - wszystkiego najlepszego dla Błażejka mała_agatka i dla Twojego Tomaszka również Wszystkiego co najlepsze! mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam! I igielko - Dziękuję, że mnie przywołałaś :) Nie piszę, bo jestem przemęczona i mam dość - robię nadgodziny na okrągło! A Martusia marudna i wyje - ząbki się przebijają i do tego doszedł kaszel. I Aneczko - starsza córcia za miesiąc skończy 7 lat. I Na razie tyle bo zmykam na 7 do pracy. Papa Buziaki dla Was i dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a my mamy kaszel... wygląda mi to na krtań;/ Na po południe do lekarza ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kurcze ale rano mnie przewialo! niby nie jest zimno, a wrecz cieplo jak na luty, bo tylko -3 bylo, a teraz blizej 0 sie zrobilo, ale tak paskudnie wialo....malego pod folie musialam schowac, bo oddychac bida nie umial :( Franek dawal rade, ale tez skarzyl sie na ten wiatr :( a ja teraz siedze i od 10 juz 4 herbate pije i rozgrzac sie nie moge! bryyyyy! I od kilku dni zastanawiam sie jak isc na basen. chodzi o to ze chcialam sie wyrwac z domu, sama, poplywac, zrelaksowac sie....w czym problem? na basen mam ok 4 km, ok w 1 strone ladnie zbiegne z gorki, 30 min i jestem, ale powrot pod gore, ze 2-3 razy dluzszy jest. maz wraca o 18, o 19 kapiel chlopakow, o 19.30-20 moglabym wyjsc, na 20-20.30 bym byla na basenie, godzina na nim o 21-21.30 zaczynam powrot na 22.30-23 jestem. troche pozno jak na samotne zimowe podejscia :( autem jechac nie moge bo nie mam prawka (tzn mam ale niewazne). autobusem nie mam polaczenia. i tak wszystko na "nie" jest. ehhhhh mam zagwostke :P I najlepsze zyczenia urodzinowe dla Blazejka, bo gdzies o nim zapomnialam :D chyba o nikim innam nie zapomnialam, jak tak to przepraszam i sle zyczenia! I Pietrunia dzieki za uznanie :P a tortem to tomasz caly byl umorusany :P musielismy go szybko przebierac :P zreszta po kazdym jedzeniu musze go przebierac :P bo on je sam :D oj skad ja znam problem z powrotem do domu! moj maly lobuz tez wyje jak mamy wracac :P I Jagna kurcze nie zazdroszcze problemow z ta alergia :( bieadaczek maly! I Rajlax biedaku tez by ci sie urlopik przydal.... wspolczuje placzkow na zeby... I esga - oj biedny Miloszek! I co do zabawek to u nas prym wioda auta, pilki, wszytsko co da sie prowadzac (maly raczkuje i jedna raczka pcha autko, traktor, albo trzyma traktor i nim toczy pilke :P). i ostatni hit kubeczki: http://allegro.pl/fisher-price-kubeczki-kubki-piramidka-woda-tychy-i2963668593.html uklada wieze (z 2 kubkow), wklada jeden w drugi, przelewamy wode... zabawa super! i w wannie i na dywanie....i na basenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajlax rozumiem, że jesteś zabiegana - praca... dom... dzieci...obiad... lekcje ze starszą Córką... i na nic nie ma czasu:O:P Powiem Ci, że mojej Marcelince tez wyżyna sę dopiero trzeci ząbek(górna I) i marudna jest, ale na szczęście nocki przesypia i odpukać zdrowa:):P Oby te ząbki szybciutko wyszły i będzie spokój! a kaszelek może od tych kiełków?! WSZYSTKO ZWALAMY NA ZĘBY:P I Wczoraj zabrałam dziewczynki na spacer - chyba najdłuższy jaki był do tej pory zimą:P Hania mi już nie chciała iść, bo Małą wziełam do wózka i cóż meta była z dwójką w wózku:) ale na podwórku Hania szalała że do domu nie mogłam jej wgonić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatka ta wierza z tych kubków fajowa zaraz zamawiam, a mąż niemógł by sma wykapać chłopaków? Wtedy Ty mogłabys iść wcześniej, mój często kapie dzieci i całkiem całkiem mu to wychodzi ;) a takie wyjście dla Ciebie napewno było by odpoczynkiem od codzienności i relaksem. x rajlax współczuję kaszlu my juz 3 tyg sie męczymy tyle że jeszcze katar mamy ale juz przechodzi x A jesli chodzi o zabawki to u nas głównie samochody mamy taka dużą wywrotke mały na nią siada i się wozimy, piłka http://allegro.pl/fisher-price-spiewajaca-pilka-nozna-v7073-nowosc-i2999036753.html jest fajna mięciutka śpiewa itp Wiktor lubi sie nia bawić, no i uwielbia stoliczek http://allegro.pl/stolik-edukacyjny-leap-frog-i3012683130.html. x U nas dziś ładna pogoda od rano słonko świeci jest 0 stopni zamierzam wyjść na spacer z małym pierwszy raz na dłuższy od 3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka no wlasnie z tym kapaniem to tez tak dumamy (wczoraj temat rzucilam) czy sam ma ich kapac :P ja do tej pory tylko raz kapalam sama i to tylko Tomka, bo z Frankiem na niego czekalismy :P i to nie chodzi o to ze nie da rady! bron Boze! az taki ciapa nie jest :P bardziej chodzi o chwile "dla rodziny" u nas jedynym czasem kiedy jestesmy razem w ciagu tygodnia sa wlasnie kapiele chlopakow. to taka nasza "swietosc" jak w niektorych domach wspolny obiad, czy kolacja, czy niedziela u dziadkow....ale chyba to jedyny sposob zeby sie wyrwac. myslalam tez o sobocie, ale to nie wypali, bo wtedy krocej basen otwarty a w dzien tyle rzeczy razem robimy ze mamy za krotka dobe :P moze niektorym wydac sie smieszne to co pisze, ale trudno, rozne sa "tradycje, zwyczaje" w roznych domach, u nas jest tak i staramy sie tego bardzo pilnowac! I kurde chyba po ranku mam katar :( buuuu a tyle co mi sie skonczyl po zapaleniu zatok :( gryyy...tylko zebym chlopakow nie zarazila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Padam na twarz! Strasznie nerwowy dzień! Wkurzyłam się, bo ZUS nie chce mi wypłacić opieki. U lekarza byłam z Martusią 21.01.(poniedziałek), ale opiekę wzięłam dopiero od 23.01 (środa)....no i KLOPS! To jest powód do tego, żeby nie wypłacili - bo jak lekarz mógł wiedzieć, że dziecko do środy nadal będzie chorować! JEJKU w jakim my kraju żyjemy :o I Zimowa_mamo rano z rozpędu napisałam Twój stary nick - mam nadzieję, że się nie gniewasz :p Mnie tak dwa dni temu przewiało a ja głupia jeszcze bez czapki, no i teraz boli mnie ucho :( I Birka - rano zapomniałam o Przemusiu - wybacz - także WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i dużo, dużo zdrówka dla synusia :) i Igiełko - No to nasze dziewuchy na tym samym etapie - Martusi też wyżyna się dopiero 3 ząbek (górna jedynka). Też myślę, że ten kaszel od zębów, bo i katar się pojawił - dziwne, bo od razu zielony - ech...jak nie urok to sraczka! i esga89 - u nas często krtaniowy kaszel - poleca inhalacje solom fizjologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u nas na "szczęście" tylko gardło;/ Nie wiem czy nie ma to związku z zębami bo dziąsła na trójki spuchnięte strasznie;/ I Sto lat dla kolejnych solenizantów! Zdrówka:) I Piekę pizze pierwszą w swoim życiu... czuć ją ale czekam nadal:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esga nie piecz za dlugo bo sie zeschnie ciasto ja tez na ostatki pizze przyrzadzila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze z sola na czole :( kurde znow zatoki :( :( :( ja na ostatki faworki robilam :P raz w niedzele i wczoraj znow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy za życzonka my życzymy duuużo zdrówka solenizantom, szczęścia radości miłości :) a i choruskom zdrówka :) Agatka nie daj się :) bidulo ty :) trzymaj się a my w niedzielę na urodzinkach, żeby tradycji stało się zadość zaliczyliśmy szpital :) pisałam wam, że lekarz nie dał młodej antybiotyku na ucho i w efekcie w 10.02 zaczęła z bólu odpływać :/ odwiedziła miłą panią doktor, dostała leki i poprawa natychmiastowa :) młody dalej smarka i kaszle, a na jutro mamy wezwanie na szczepienie, ale w d..pie to mam nie zaszczepię i już!! pozdrawiamy cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę z jednym pytaniem: jak się objawiała u Waszych dzieci ospa?? niestety podejrzewam, ale mogę się mylić... jutro zdaje się znów nie pójdę do pracy. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka niewiedziałam także sory, to rzeczywiście masz problem, napewno jakieś rozweiązanie wymyslicie. x esga zdrówka dla maluszka oby szybko mu te gradło przeszło ja psiukałam tantum verde na gardło. x birka współczuję zapalenia ucha tez to przechodzilismy. Zdrówka dla Przemka x jagna jak jest ospa to sa takie krostki jakby ropne, sa np na głowie między włosami, na szyji, za uszami, a póxniej na całym ciele. A co Stasio ma? x U nas już coraz lepiej mały zakasłał dziś tylko raz no i gilas juz mu prawie nie leci, nikolka tez już prawie dobrze. Tylko Wiktorowi strasznie odparzył sie tyłek, czym smarujecie taką odparzona pupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka zdrowiej kobitko! I Zdrówka dla Przemcia również:) I Aneczka mi teraz coś Miłego odparzyło ale nie za dużo więc miałam sudocrem zakupiony jeszcze przed jego narodzinami i dopiero teraz go użyłam:) Ale jak bardzo odparzona to mąka ziemniaczana powinna pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Birka biedaku! zdrowka dla dzieciaczkow! I Aneczka super ze maluchy coraz zdrowsze :) a co do wieczorow u nas to nie przepraszaj, skad mialas wiedziec ze my tacy nawiedzeni jestesmy :D :P ale jak pisalam to jedyny czas kiedy jestesmy razem w ciagu dnia, wiec staramy sie tego bardzo pilnowac :) I a u nas coraz gorzej :( ja mam gila do pasa, zatoki znow bola niemilosienie, Tomaszek w nocy spac nie mogl, tez katar sie zaczal i u Franka rano tez :( super po prostu! znow tydzien zdrowi byli! gryyyyyy na razie Franek do przedszkola pobiegl, jak nie przyplacze sie kaszel i bedzie sie dobrze czul to bede go zaprowadzac normalnie (choc to tez od Tomaszka zalezy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum wymiera, jak nic.. bez babbary jakos dziwnie, nie pasuje jesli nikt nie pisze mnie tez sie jakos nie chce. ale mam zalegle zyczenia urodzinowe dla chlopcow Tomasza i Przemka, wszystkiego najfdajniejszego i zdrowi badzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko współczuję znowu tej chorby, a dopiero co wyzdrowieliście to przez ta pogodę, ale już niedługo ciepło będzie. x Mój syn jeszcze nie śpi, przyszedł nam nocniczek jestem zadowolona mały też, niechciał z niego zejść wogóle i nie dał usiąść Nikoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglaszam akcję :kto jest teraz online niech COŚ napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Online teraz jestem ja :) Ale zaraz niestety do pracy zmykam :) Czasami tak jest, że dłużej nikt nie pisze, a potem "natrzaskamy" tyle, że nadrobić się tego nie da :p Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jestestem jestem:) jakos nie mam weny na pisanie:P dziekuje wszystkim za zyczenia w imieniu Błażeja i my rownież zyczymy duzo uśmiechow dla maluszkow :) Błazeje impreza urodzinowa nawet sie udalą :) zebral pieniazki,zestaw kosmetykow HIPP,poduszkę w kształcie koparki i zabawke. Za pieniazki kupilam mu ubranka w moim ulubionym ciuchlandzie i sandalki na lato . Rozmiar troche wiekszy ale zapewne do lata dorosnie a jak nie to bedze chodzic w wiekszych :P tu jest link : http://allegro.pl/nowe-sandalki-adidas-akwah-22-i3009202072.html tak samo wzielam sie za szukanie kurtki na przyszla zime. Teraz duzo osob bardziej sie iteresuje wiosną i latem wiec mam nadzieje ze jakies cudenko wilicytuje na przyszly rok. najbardziej iiteresuja mnie kurtki puchowe bo w tym roku tez mial puchową i jedynie nakladalam mu body i bluzke z dlugim rekawkiem cienką i zawsze był cieplutki. Sama chodze w puchowej i nakladałam cala zime cienkie sweterki i nie marzłam :) A teraz tak z innej beczki... mąż byl u posrednika w sprawie pracy,przeszedl rozmowe i teraz czeka az bedzie zlecenie na niego z holadii. Pani ktora z nim przeszla rozmowe powiedziała ze sa bardzo duze szanse ze dostanie tą prace. Bo spelnia wszystkiem ich wymagania. Wyjazd pierwszej tury moze byc juz na poczatku marca,pozniej pod koniec marca i poczatek kwietnia. Najgorsze jest to zlecenie jest az na 6 miesięcy:( patrzylam ostatnio linie lotnicze i w 2 strony bym zaplacila juz 500 zl razem z dzieckiem:) dlatego mam wielką nadzieję ze nie dlugo wyloty beda ze świdnika ( do dziewczyn z lubelszczyzna :P) Wiecie najbardziej obawiam sie weekendów samotnych bo zazwyczaj nikogo nie ma. Znajomi wyjezdzają do rodziny,przyjaciół. Tak samo lato,co weekend z mężem jezdzilismy nad jezioro a teraz bede sama. Przyznam ze ja nie wiem jak ja zniosę tą rozlokę :/ najdluzej nie widzielismy sie raz 6 tyg bo mąż byl na szkoleniu wojskowym,było mi smutno,czułam sie samotna. Niby teraz bede z dzieckiem....lato planuje spedzic z małym nad zalewem bo tam przynajmniej sie wybawi. Chciałabym zasnąć i sie obudzic za 6 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×