Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Zapomniałam inez przyslij jakieś zdjęcie Wi na pocztę bo bym chciała ją zobaczyć, na poczcie chyba niema Waszych zdjęć albo ja nieumniem patrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egsa bo
to tak jest z tymi autami,im młodsze tym gorzej i za naprawe zapłacisz. Kupcie normalne auto na kluczyk a nie jakieś złomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka - zdaje mi sie ze jest jeden mail odemnie z Wi zdjeciem, pozostale wykasowalam oraz ktos usunal. Moze cos wrzuce jak znajde na to czas. Wi tez ma pchacz vtech, potrafi sam sie zalaczyc i kiedys nas w nocy obudzilo hello poppy.. Gratule dla Jakuba, spryciarz manualny. My nie mamy klockow. Musze Wi dokupic nowych ksiazeczek bo ardzo je lubi. Co chwila przynosi je mowiac ćićićitt znaczy zeby jej czytac. Mysle ze ona zna duzo wyrazow bo ciagle pyta cio to i my odpowiadamy na nawet jej absurdalne wskazywanie typu fuga, kafelka, zaworek ...a dzieci podobno szyko zapamietuja i gromadza ta wiedze w sobie. Trzeci zab sie wybil. Wiola a u Lu jest juz widoczny ten żabek?Jak po bibie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aneczka kurde ja uzywałam Pulmicortu, ale moja tak Hania jak i Marcelina nie miały jeszcze jakiejś strasznej infekcji, żadnego zapalenia i żadnego antybiotyku. Jedynie co w okolicach Świateczno- Noworocznych Misia miała grypę i tę okropną gorączkę, katar... kaszel to był, ale tylko "katarowy" kilka razy z rana zakaszlała i tyle. Choć jak ten kaszel był taki mokry to wtedy bańki postawiałam, aaaa i żeby bańki stawiać to dziecko w tym momencie nie może mieć temperatury podobno. i Lena no i ja juz nie mam tego zęba:O:(, nie miałam tego monitora i nie pisałam, ale musiałam go usunąć, bo były tylko 2 ścinaki, bolał mnie okropnie no i nikt mi nie da gwarancji na to że "postoi" choćby 5 lat po tym kanałowym, a koszt to 600zł. Usunełam go we wtorek i jestem 3 tydzien na "proszkach". Najpierw bolało przed wizytą, później po wizycie, a teraz po usunięciu (choc tragedii nie ma bo ta "moja" dentystka jest chirurgiem stomatologii i "dobrze mi tam"zrobiła... taką gąbeczkę mi włożyła, która ma się sama rozpuścić i . w piątek znów mam wizytę na leczenie brrr w ciągu roku mi zęby "poleciały". jak byłam dokładnie rok temu w gabinecie to nic nie było do leczenia, a teraz chyba 4-5 zębów:O I esga Marcela ma to samo z tym zakrecaniem i odkręcaniem, no i lalki ją interesują, nawet próbuje mówić "lalla". Klocki muszę im przynieść ze schowka, bo ja część zabawek wynoszę na jakiś czas, a jak im dam to cieszą się jakby były"nowe":) no i troszkę się nimi lepiej bawią. wspólczuję auta! my take auto sprzedalismy w sierpniu- zadzwonił pierwszy klient i poszło i co najlepsze nikt więcej sie nie odezwał - stracilismy ale "rozwód" był konieczny i Wam też to radzę! I Powiem Wam, ze jak było ciepło na dworze to pusciłam Małą samą po podwórku (ziemi) i świtnie sobie już radzi w taki terenie (lepiej niż siora w jej wieku:P) Dziś u nas straszna gołoledź - mąz wyjechał do pracy o 5 i cóż... zaraz wrócił bo auto zaczeło obracać na drodze (mówił że mu życie przed oczami"przeleciało"), teraz dopiero na zakupy pojechał do miejscowego sklepu, ale tez nie ma dobrej drogi:O I Wiola pewnie odpoczywa bo "wypadzie":P I A do mnie kiedyś zadzwonili z pracy UWAGA!!!!! że mają propozycje wyjazdu z okazji Dnia kobiet na Kabaret Moralnego Niepokoju do WDK (nadmieniam iz ja już nie pracuję zawodowo 3 lata!) byłam mile zaskoczona i oczywiście sie zgodziłam, bo akurat lubię kabarety ( a mąz jaki zazdrosny:P) Troszkę sie pośmieję... może?! I inezz tez czasem jestem zawiedziona brakiem wpisów, także apelujemy jak tylko możecie to piszcie nawet o "du.. Maryny"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igła o jej 600zł za 1 zeba? To u nas za jednego płaciłam 250zł x No i tak jak myślałam mój M zapomniał, narazie mam "focha" niech się troche przejmnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Z góry przepraszam za ,,zjadanie liter" bo klawiatura mi się psuje... I inezz- masz rację, czeka się na wpisy :) Ja najbardziej lubię często i na krótko zaglądać tu o nie muszę potem nadrabiać :) Wyjście- super :) Pojadłam, popiłam , pośmiałam się. NA szczęście wcześniej zaopatrzyłam się w 2KC i głowa nie bolała :) I Wieczorem tu podskocze jeszczę bo mąż się złości , że nie mam czasu dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stało sie mąż pojechał doslownie siedze i rycze .....mały sie usmiecha i jak patrze na tą buźkę pocieszna to wierze ze damy rade . ehhh mam starszny bałagan w głowie Mąż dzis 2 raz płakał przy mnie. Zawsze jest taki twardy a dzis nie wytrzymał. Widziałam jak mu ciężko.Nie wiem co mogę więcej napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach akcji o "d....e Maryny": widzialam dzis w lidlu 50 twarzy Greya, czytal to ktoś juz? Przy okazji zaszlismy do zoologicznego sklepu zeby Wi poogladala ryki, chomiczki, pajaki, węże, jaszczurki, ..... podobalo jej sie bo zna te zwierzatka z ksiazeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama blazeja - moge ci jedynie powiedziec ze ja wiem jak to jest jak ukochany wyjeżdza za granice na dlugo..... Jakkolwiek trzymaj sie dzielnie. Mysle ze bedziemy Cie Tu solidarnie wspierac psychicznie. A dla oderwania sie polecam ci Fikę klubokawiarnie do ktorej wnetrza podalam link wyzej, tro miewjsce dla rodzicow z dziecmi. ja jeszcze tam nie bylam ale znajoma jest wspolwlascicielka i planuje pojc. jest to tez dobre miejsce na ewentualne spotkanie lubelskich babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubelskie babki znacie sklep To next w galeri tescowej.. kupilam tam dzis nowa luzke za 2.50 - taka niezgorsza nawet, i podkoszulke za 3.50 z ktorej zamierzam zrobic pizamke dla WI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie dopadnie wena to nie moge przestac.......sory Co pieczecie na niedziele, jakie ciasto?bo napewno kilka z was cos piecze, a ja dzis nie mam pomyslu a jutro mam gosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu trzymaj się! A inezz ma racje musisz wychodzic do ludzi, rozmawiać i wiem, że "ta uśmiechnieta buźka" nie raz będzie ukojeniem na te puste, samotne (bez męża)dni! A że facet płacze w takiej sytuacji, to mnie wcale nie dziwi, przecież on jedzie w nieznane i zostawia swoją rodzinę I inez kurde ja nic nie piekę i niestety nie pomogę z pomysłem - coś sie opuściłam ostatnio, ale to chyba te zęby, choć dziś maszynę wyjełam i doszywałam do poszwy troczki do wiązania na ładne kokardki (ma zatrzaski, które niestety sie rozpinają) no i Hania wchodzi do środka:) ksiązki nie czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu- Trzymaj się myśli, że tydzień za tygodniem szybko minie i mąż już będzie w domku z prezentami i pełnym portfelem :) Jestes silną dziewczyną - dasz radę! I inez- fajne miejsce... mnie zachęciło ! :) A ząbek jeszcze nie jest widoczny bardzo . Troszeczkę ;) I Ja dziś umówiłam się z koleżanką ,,na miasto" z rana i oczywiście zajście na kilka cuchlandów i 90zł poszło... :) Ale jestem mega zadowolona z dzisiejszych zakupów. Pokupowałam sobie sporo rzeczy których w szafie mi brakowało szczerze mówiąc... Lucynce kupiłam świtny kocyk! Duży, mięciutki, na rogach ma części ciała kaczuszki zaemwygląda jak duża rozpłaszczona kaczka :D Chrześnicy kupiłam parę rzeczy :) Wracając z koleżanką (ona też takie zakupy zrobiła...)bałyśmy się reakcji mężów ale nie było źle ;) I Dziś byliśmy w kościele na rekolekcjach z Lucynka i niestety msza rozpoczeła się od pieśni,, lulu mój ludu" . Lucyna była przerażona tym śpiewem i musiałam wracać do domu :) Na szczęście wcześniej zdąrzyłam się wyspowiadać i nawet na rękę mi było, że wróciłam do domu bo nie chciało mi się stać ;) I inezz- ja już od dawna przymierzam się do zrobienia teramisu! Ale ja jak już mówiłam mogę gotować ale ciastka, ciasta, desery - ojj nie! I Agatka- jak Franio? Dziś ma imieniny chyba ???? I pietrunia- coś ostatnio lenia masz! I igła- dobrze, że mężowi nic się nie stało! A kaaret- jeśli się lubi to super sprawa bo wiem, że Kabaret MN jest niezły ale ja nie przepadam za kabaretami. Dla mnie to horror jak w święta rodzina to włączy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dobrze :) poczatek to był wielki szok bo ciągle sie tylko mówilo o tym wyjezdzie a teraz juz sie wykonało ten plan. Ciągle bylam swiadoma ze pojedzie w koncu ale jak juz przyszla ta chwila to mnie to bardzo rozbiło. Ja wiedziałam ze bede ryczec jak bóbr jestesmy ze soba ponad 8 lat i czlowiek sie zżywa ze soba :) iez fajny ten klubik i jak by kiedys był pla na wypad w to miejsce to ja sie pisze na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja niestety ostatnio w dzien nie bardzo moge wejsc na kompa. Franek szaleje mi na necie i nie wlaczam go wcale, bo dziwne strony mi otwiera :P dopiero jak zasnie moge wejsc, i to na chwilke bo jeszcze dom ogarnac trzeba, czas na nauke znalezc, "pobawic sie" w "przykladna zone" :D no i isc spac zanim Tomaszek sie obudzi :P I Basiu trzymaj sie! pierwsze dni najgorsze.... I u nas to Tomek bajek nie oglada, bo Franek....to inna historia :D ale tez nie caly czas! mial taki okres w zyciu kiedy to (przeze mnie zreszta) spooooro ich ogladal. byl to czas mojej ciazy z Tomkiem. na poczatku ciagle spalam albo mnie mulilo tak ze tylko siedziec moglam i nie bardzo sie ruszac, to bach masz bajke, potem ciagle zmeczona bylam (cala ciaze musialam spac popoludniu 2 godz, bo inaczej nie zylam) to bach bajke i ja spie (tak lekko) a ty ogladaj...az mi go zal bylo :( ale teraz staram sie tak czas organizowac zeby mial nie wiecej niz 30-40 min bajek dziennie. I Aneczka dobrze ze baterie sie znalazly!!! I Beatriks - gratuluje tej wiezy :D Tomek co zbuduje z 2 klockow to ja rozwala :D I Esga wspolczuje syt z autem! faktycznie chyba musicie sie go pozbyc! I Igla - ja tez tak zabawki chowam :D a z zebami jakbym o sobie czytala, tez polecialy baaardzo! a na kabaret sama bym poszla :) I Wiola fajnie ze imprezka sie udala :) oj moj Franek do tej pory kosciola sie boi :P nie wejdzie i juz! a jak jeszcze jakies piesni sa, to jz w ogole! u siostry na slubie byl tylko chwile caly az sie trzasl tak nie chcial tam byc! i maz go wyprowadzil... a imieniny moj synek ma 3 grudnia w swoje urodzinki :D I Inez tez mysle nad ciastem. ehhh jeszcze koncepcji brak :P I Tomek w nocy kolo 2 plakal bardzo, potem sie uspokoil, usnal, ale o 3 znow zaczal marudzic, poplakiwal, kwekal, cos mnie olsnilo i dalam mu Panadol. mowie moze jakis zabek znow sie szykuje i faktycznie! kolejny prawie przebity, jeszcze z 2 nocki takie beda (dzis dalam lek przed spaniem, moze bedzie lepiej) i bedziemy mieli 8 zeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ja ostatnio tez cos koło stówy straciłam na ciuszkach, ale tez byłam zadowolona, tyle że ja jeżdżę z męzem (on swoje sprawy załatwia albo z listą po spożywke jedzie, a ja buszuję) na koniec przychodzi i razem akceptujemy, bądź odrzucamy rzeczy wybrane przeze mnie. Ja mam troszkę daleko do miasta wiec to cała wyprawa i jeszcze dzieci komuś pod opieką musimy zostawić:P ale już mam plan że w piątek przy okazji wizyty u dentysty to skocze sie "odstresować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jednak ominie pieczenie ciasta, bo sie odwrocily plany i to my jedziemy w gosci, wiec soie daruje pichcenie p[lacka. A Wioletta - ja robilam tiramisu wiele razy i chwale soie, jest naprawde pycha. Jest wiele przepisow, w chwili obecnej nie mam konkretenego ale ja robilam z surowymi zoltkami (o sa takie przepisy zeby nie uzywac jaj). Zimowa M - odkad pojawil sie u nas duuzy tv tez mam problem, ale sama ze soa o mnie korci zey wlaczac i Wi musi patrzec na to, ale sie bede ograniczac. W badaniach wychodzi ze dzieci ogladajace tv sa bardziej grymaśne. Z cyklu o d M: - znalazlam w lidlu ser emmentaler o fajnym skladzie bez barwnikow i konserwantow, sklad : mleko krowie, kultury bakteri, podpuszczka, sol. Cena ok 24/kg ale paczkowany po 400g. - czy ktos z Was drogie panie, matki, kucharki, sprzataczki ma jeszcze problem z szybkim i dokladnym myciem okien i szyb?....bo ja mialam do niedawna, ale odkrylam cos co przypuszczam wiekszosc zna.... - czy macie w swoich domostwach prolem z przybrudzonymi fugami, ktore nie chca za nic odzyskac swego ialego koloru - tez cos odkrylam niedawno - planuje kupic podpuszczke, czy ktos ma doswiadczenie? Jagna jak u ciebie w tym temacie ? Pozatym ja rowniez czekam ale Cierpliwie na te zbozowe zapiekanki. - zamiast tych slawetnych 50 twarzy greja kupilam w lidlu fajna ksiazzke z 50 klasycznymi opowiesciami dla dzieci - obecnie nie czuje potrzeby kupowania nowych ciuszkow...ale... po niegdysciejszej wypowiedzi Bei , ze nie ma czasu o siebie zadbac, cos mnie tknelo i stwierdzilam ze mam ten sam prolem....i poszperalam ,, i odkrylam kosmetyczne cudo ktoree przyszlo do mnie dzis paczkomatem... kto zainteresowany. Wybaczcie za przydlugi post, ale tak sie konczy wewnetrzne tłumienie weny ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) muszę przyznać ze mam mętlik w głowie :) nie spie juz od godz wypiłam kawę i nie wiem za co mam się wziąść bo dziecko spi :) mój mąż jest w niemczech i zostalo mu ok 4 godz do celu,kieruje na zmianę z kumplem. Troche mi smutno,czuję chęć do płaczu no ale przecierz nie bede ryczec :P nic mi to ie da... Błażej chyba jest na etapie odstawiana piersi:) 2 noc jedzie na butelce z piciem. Jak cyca doił z 6 razy tak dzis dostał 2 razy bo sie zapomniałam i odruchowo mu dałam w półśnie :) No a ja teraz chodze z mleczarnią pełną :P jutro mam isc ze znajomą do gin bo jest w ciązy(pisalam nie dawno ze zaszla a pracuje tam gdzie ja pracowałam) i zapytam sie gin o tabletki na zachamowanie laktacji bo czytalam ze nawet pomagają. Piłam szalwie i nie widziałam mniejszej ilości pokarmu,dalej produkuję jak dla niemowlaka co wiecznie głodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tv u mnie non stop jest właczony ale lecą kanały muzyczne i Błażej non stop tańcuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej x inez Witek tez ma bardzo mało włosów, gdzie jego siostra w tym wieku mniała juz bardzo długie loki ;) nasz pachacz naszczęście sam sie nie włącza, zreszta ja wszystkie zabawki na noc wyłączam bo stoliczek potrafi nam zrobic taka pobudke w nocy ;p Ta książka "50 twarzy..." podobno jest wspaniała, moja koleżanka teraz ją czyta ja czekam w kolejce bo puki co czytyma cos innego, ale bede może mnieć elektroniczną więc moigę przesłać Wam na poczte jak ktoś chce ;) Ja piekłam wczoraj tiramisu ;) Podziel sie tym Twoim pomysłem na szybkie mycie okien i na te fugi bo ja juz wymiękam.... x igła moja lekarka mówi że banki to sie stawia jak dziecko ma zapaelenie płuc/oskrzeli a u nas czysto więc już sama niewiem ;/ x Basiu u nas też Tv jest ciagle włączony ale Wiktora wogóle to nie obchodzi nie patrzy na niego on nie lubi telewizji ani bajek, Nikola w jego wieku uwielbiała "sezamkowy zakatek" i "elma" ten nie potrafi patrzeć w tv, no chyba że z jednym wyjątkiem jak leci jego ulubinony teledysk "ona tańczy dla mnie", lub gummy bear "bańke łap" to wtedy chwile patrzy tańczy a później nie zwraca uwagi. x Wiktor teraz ciągle chodzi pokazuje palcem i pyta "to to" czyt co to, no i zrobił sie nie miłosiernym beksą, jak tylko zobaczy że niema mnie w pokoju to jest straszny płacz, a jak już wchodzę do kuchni to potrafi z płaczu położyć sie na podłoge i tupać nogami, więc w czasie jego drzemki robię wszystko w kuchni żeby jak on wstanie tam nie wchodzić, zamiast bawić się ciągle wisiu u mnie na rekach lub siedzi na kolanach, jak go tego odzwyczaić bo już nie daje rady???? Niemogę nawet wstać jak razem się bawimy bo już jest wrask i "mamy mamy". Niewiem co robić jestem bezradna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka , jak bedziesz miala tego ebooka to przeslij na poczte. W lidlu jest druga czesc greja, ale stwierdzilam ze nie bede kupowac, zeby potem chowac w szafie przed dzieckiem dorastajacym. Mnie (tylko) znowu obudzil vtech, znowu zapomnialam go wylaczyc, mimo ze byl w sasiednim pomieszczeniu. U nas ostatnio podobne zachowanie Wiki, ale ona ma takie okresy przejsciowe, czasem jest cudownie samodzielana a czasem wisi na mnie, u nas naklada sie to na wyzynajacego sie zęba lub innny wyrazny skok rozwojowy. Przyznaj sama ze "to to" mowione jest urocze.. OOO klops, gaz mi sie konczy a mam ponastawiane gotowanie..... reszte dopisze pozniej lub jutro bo musze ratowac sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potelepalam butla i jeszcze troszke gazu jest, mam nadzieje ze dziecieca zupka przynajmniej sie ugotuje, nie mowiaz juz o nastawionym peczaku i duszonej wieprzowinie (to juz wiecie co na obiad). Do bialych fug ktorych nie dalam rady odczyscic, zastosowalam Fugaremiks renowator, to tak jakby farba aplikowana z pojemnika takiego jak pasty do butow, z gabeczką, bardzo szybko sie to stosuje i efekt jets natychmmastowy. Lepsze to niz patrzec na brudne fugi. Ok 19 zl w Obi tak to robi. A okna i szyby blyskawicznie myje sie taka sciereczka z mikrofazy, nie zostawia zadnych smug i pylkow, Od kiedy siostra mi taka kupila mycie szybokien nie jest juz wyzwaniem. W tesco sa, w rosmanie tez. Mam tez sprawdzony ekologiczny plyn do mycia Greenline, polecam go, marki Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki mam jeszcze chwilke bo WI śpi, to pisze. Gaz sie calkowicei skonczyl ale zupka chyba juz doszła. Obiadu dla nas nie bedzie...:( Moja Wi wyraznie preferuje teraz tatę, ciagle che do niego, czasami woggole nie che isc do mnie dopiero jak chce mleczka to sie łasi. W sumie odpowiada mi to bo mam chwile wolnego. Czy Wasze dzieci tez juz wola bardziej mamae lub tate czy jednakowo.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka tak przekułam uszka (tak jak planowałam) i ma jeszcze nie do końca wygojone, a które buty takie czaderskie? Jeśli chodzi o bańki to tak jak pisałam moja żadna nie miała ani zapalenia płuc ani oskrzeli a kazano mi stawiać czy może bardziej to była propozycja?! jeśli u Wiktorka nie ma przeciwwskazań to może postaw i zobaczysz. I inezz jest los z tym gazem:P, u mnie to w garażu stoi zawsze druga nabita butla w razie braku - nie raz tak było że niedzielny obiad wisiał na włosku albo np. przygotowania do Świąt A ścierki z mikro fibry sa super do okien i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igełko te buiałe najeczki chyba dobrze spojrzałam? x inez mam 3 części greya zaraz przesle na pocztę, sa w pdf. Mam te ściereczki ale jakos na moich okanch nie zdaja rezultatu ;/ kupie jutro ten płyn z tesco co piszesz ;) przecież musze na świeta okna umyć.... a to już blisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne są tyle ze to 19,5 i już ostatni gwizdek:( no i tez na ciuszkach kupione chyba nawet nowe były bo metki miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×