Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

chyba dolączam do was walentynkowicze ;p hehe przypuszczacie juz moze płeć waszego dzidziusia ? :d ja w sumie nie mam awersji na nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo jedzenia....przed ciążą objadałam się słodkościami, teraz jak zobaczę coś słodkiego, to od razu biegnę w objęcia muszli :( wcześniej nie lubiłam jajek, teraz tylko one nie wywołują u mnie mdłości :) hihi same uroki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguniaaa kup sobie krem do piersi z AVONU, ponoć rewelacja - dużo moich kolezanek uzywalo w ciązy i są zadowolone, ja też go stosuję :) Moje mdłości minęły ale zawsze moga wrócić ze zdwojoną siłą hehehe :))) Co do piersi to chyba nie ma sposobu na ich ból :/ mnie też już jakoś przeszło z ich mega wielkim bólem ale tak mnie bolały, że w nocy się budziłam ;/ dlatego współczuję Ci kochana tego bólu...! Całe szczęscie, że kobiety zostały stworzone do rodzenia dzici bo mężczyźni pewnie by ciązy nie wytrzymali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to jest całkiem obojętne czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :) ale naszym rodzicom marzy się mieć w końcu wnuczkę :) ale szczerze... powiem Wam że jeszcze dla chłopczyka to bym wybrała jakieś imię ale dla dziewczynki to po prostu nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci... nie mam pojęcia co będę miała :) chciałabym mieć dziewczynkę ale róznie może być, mamy 50% szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze nie zastanawiałam...w pierwszej ciąży byłam na 100% pewna, że będzie syn...a tu wyskoczyła niespodzianka - Majusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka - mnie piersi nie bolą na szczęscie tak żebym nie mogła funkcjonować :) bolą owszem ale rano jak się budzę i jak wstaję, to czuje jakby mi ktoś je odrywał, ale tak poza tym to jest ok :) ps: mąż zostawił dla mnie spagetti :D:D:D ja chce do domu! (bo jak on zje spagetti bez mięsa?) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dostałam od lekarza kalendarz płci i sprawdziłam sobie czy sie wgl on sprawdza zobaczyłam moich braci wyszło że faktycznie mileibyć chłopcy ja dziewczynką moją kuzynkę sprawdziłam męża i innych i nigdy mi sie niepomylił w niczym zobaczyłam czy moja córa miała być córką hehe i faktycznie tak jets teraz mi pokazuje ze mam mieć chłopca :D wiec mu ufam ale i czuje że to będzie chłopak .Przy pierwszym dziecku czułam od początku że to będzie córa i też tak było :D no co do imion chcemy dac Alan nie nastawiam sie na dziewczynke no ale okaże sie na usg co będzie :D ale co jetsem świadomej myśli ze chłopczyk i ze sie niepomyle ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spagetti - moja NAJlepsza potrawa!!! ale i tak bym teraz nie zjadła :/ a jak jest dziewczyny z waszym spaniem i siusianiem w nocy??? ja śpię dużo, i czesto zdarz mi sie zasypiac po poludni na pól godzinki do godzinki a siusi w nocy byłam tylko raz, ale za dnia latam często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani torbacz
Hej Dziewczyny, ja też dziś nie mam energii i mdłości męczą mnie przeokrutne. Jedyny sposób na nie to jeść, mimo że właściwie na niewiele rzeczy mam ochotę. Ale jem, bo wtedy na momemnt przechodzi to straszne uczucie. Boje się, że bardzo utyję w ciąży. Nie jem słodyczy, czipsów i ciężkich rzeczy, nie ciągnie mnie, ale tak naprawdę cały czas coś podjadam. Jak to jest Dziewczyny z tą wagą w ciąży? Ja przed miałam niedowagę (według wskaźnika BMI). A już teraz do 7 tygodnia przybrałam trzy kilo, czy to w normie? Czuję się jak piłka, taki mam też brzuch. Moja idealna przemiana materii chyba pojechała na wakacje. Też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani torbacz
Ja wstaję "na siusiu" dwa razy w nocy. A spać bym mogła bez przerwy. Min. 2 drzemki w ciągu dnia. MAm nadzieję, ze ta ospałośc minie w II trymestrze, bo ciężko tak funkcjonować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamadzieci - w ogóle nie wiedziałam, że jest coś takiego jak kalendarz płci, można to gdzieś znaleźć na necie? :) kropka693 ja prawie cały czas śpię, no i do ubikacji biegam co chwilkę, najgorzej jest w nocy, jak wstać się nie chce. pani torbacz moja koleżanka przytyła tak w pierwszych tygodniach, jak miała bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani torbacz... skoro miałas niedowagę to narazie chyba nie przytyłas do rozmiarów "słonia" :) nic sie nie martw ani wagą, ani wyglądem w ciąży - jedz zdrowo, i nie za dwoje tylko dla dwojga a na pewno nie będziesz musiałą jechąc na poród wywrotką :) heh... no mnie tyez już męczy to wieczne zmęczenie :) nawet mi sie nie chce iść do toalety na dół takim leniem sie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endlessly witam mamę Mai :) Twoja też jest taka rozrabiara, jak moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są na necie ale jakieś inne wgl nie wzystko mi sie zgadzało ...jak co moge ci sprawdzić podaj mi tylko ile masz lat i kiedy miałaś ostatnią miesiaczkę :) ja sporo na necie szukałam tego w sumei każdy kalendarz płci sie czymś gdzieś róznił ...moze dlatego że sa stare i maja kupe lat no nie wiem cieżko mi powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci - jeżeli Cię mogę prosić to sprawdź :) mam 29 lat, ostatnia miesiączka 11.05.2011. ciekawe czy się sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki?!?! Ojej... :) A tak z ciekawości, czy lekarz od początku może zobaczyć na USG ciążę bliźniaczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od USG i od tego czy są jednojajowe, czy dwu. Z tego co wiem, to jeżeli dwujajowe, to od razu widać dwa pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę ze powinien zobaczyć ciąże blizniaczą ale rózni są lekarze ja z córą jak byłam w ciaży też mialam ciąże bliżniacza po czym w 7 tyg jeden bąbelek zaniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dzieci proszę spraawdź dla mnie też :) ostatnią miesiączkę miałam 3 maja, i mam nie całe 26 lat :) jestem ciekawa co to wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci dziękuję :) ale fajnie, chłopczyk :D Zobaczymy czy kalendarzyk zadziała też na mnie :) Endlessly - jak już daje popalić, to znaczy że ma charakterek jak moja - żywe srebro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadzieci sprawdz i mi proooszę :))) mam jeszcze 25lat a ostatnia miesiaczke miałam 10.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×