Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

yyy... teraz mi zwykłego seksu nawet brakuje, a o ciszy i czasie tylko dla siebie, jako samotna matka, to nawet nie wspominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Czesław ze Ślęży
no co z tymi pytaniami? dawajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Czesław ze Ślęży
dziwne że nie można wyszukiwać po użytkownikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pytań :( Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Forum Erotycznego jednogłośnie uznało, że topic jest nudny, pytania fuj, a odpowiedzi autorki poniżej krytyki :D Wracamy do topiców o "kootaskach" "tzytzkach" "tzipkach" i piciu piwa :D yeaaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumburak Narowisty
jestem przeciwny. celem lepszej prezentacji należy zadawać pytania i obserwować jak się kandydat/ka odnajduje pod obstrzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż... sama byłam ciekawa jak głęboko mogę zejść , czy padnie jakieś pytanie, które mnie przerośnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag127
Czy gdybys byla w naprawde ciezkiej sytuacji zyciowej i zaszlabys w ciaze zdecydowalabys sie na aborcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudna Gryzelda
do mag127 - no pewnie że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Rozważyłabym to tylko w przypadku bezpośredniego, wysokiego zagrożenia mojego życia - ponieważ sądzę, ze odpowiedzialność za dziecko, które już mam, jest większa, niż to, które ewentualnie miałabym urodzić i osierocić wtedy dwójkę. Gdybym miała partnera, którego byłabym pewna, że wychowa moje dzieci, myślę, ze miałabym poważny dylemat. Jeżeli bym zgodziła się na aborcję, to chyba tylko pod wpływem jego namów, bo obawiałabym się, ze będzie obwiniał dziecko za moja śmierć. Cóż, jestem wegetarianką, staram się szanować życie w każdej jego postaci. Nie wiem, czy byłabym w stanie zabić własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty berret
nei nei mieszkasz w uk? gdzie pracujesz i ile zarabiasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Ci podać adres? Poza tym miały byc pytania z zakresu erotyki ale ok... Pracuje jako housekeeping assistant i zarabiam ok 900 funtów na miesiąc - w zależności czy pracuje w soboty, czy nie, kwota się trochę waha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam ale kiszka
'Nie wiem, czy byłabym w stanie zabić własne dziecko. ' - jakie dziecko? płód ledwie. co za propaganda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam ale kiszka
hauskiping asistant - dobre 900 funciszy? wątpię szczrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam ale kiszka
phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty berret
Dzieki nei nei ze mimo wszystko, że to nie z dziedziny erotyki -odpowiedziałaś. Ja mieszkałem na wood green swego czasu, może znasz te rejony🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty berret
a jeszcze jedno co to jest to hauskiping asistant, tak po naszemu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie znam, nie mieszkam w Londynie, ale nie będe dokladniej określac lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po naszemu, to by było chyba ASYSTENTKA SPRZĄTACZKI :D ale to śmiesznie nawet brzmi po polsku Asystentka utrzymania warunków domowych? nie wiem, trudno mi okreslic, sam wykombinuj... dla mnie ta asystentka sprzątaczki brzmi powalajaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty berret
czyli asystujesz sprzataczce?sorry ze tak pytam, ale zaciekawiło mnie to. Jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem jak wy
kalkulujecie 900 funtów miesięcznie za jakieś prace pomocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty berret
moja znajoma na tydzień za sprzatania wyciagała 350 funtóe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zryty beret, fakt, wolałabym nie odpowiadac, cięzko to wytlumaczyc, bo housekeeping to baardzo szerokie pojecie, a nie chcę zostawiac zbyt duzych śladów po sobie ;P pewna bariera bezpieczenstwa musi pozostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty berret
jak masz pl telewizje to wlacz polsat:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zryty berret
top trendy i piosenka piasecznego z sewerynem "nie jesteś sama" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japońska zupa
nei nei - jaką najdziwniejszą rzeczą masturbowałaś się zamiast penisa? ;) Z kim sławnym chciałabyś się przespać? Gdyby ukochany poprosił Cię o przekłucie łechtaczki kolczykiem czy zrobiłabyś to? Czy spałaś z kimś jedynie dla seksu (bez miłości)? Czy uprawiałaś kiedyś miłość w miejscu pracy? Czy nachodzą Cię czasem myśli erotyczne o kobietach? Z kim sławnym nigdy byś się nie przespała? (bez podawania powodów). Jak wygląda Twoja wymarzona gra wstępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japońska zupa nei nei - jaką najdziwniejszą rzeczą masturbowałaś się zamiast penisa? No moze to nie była dziwna rzecz, ale zabawna ;) juz gdzieś o tym wspominałam - Kiedyś, jeszcze tak w czasach licealnych, "skusił" mnie ogorek ;D to raczej nie jest nic zaskakującego - rzecz w tym, ze po skończeniu, kiedy szłam do kuchni żeby go wyrzucić zadzwonił telefon, zajęłam się rozmową i zupełnie o tym ogórku zapomniałam (położyłam go na lodówce). Jakiś czas potem, może pół godziny, wpadł do mnie kolega, a ze był głodny poprosił o kanapkę ;) no i zapytał, czy może zjeść tego ogórka - wiec tłumiąc zażenowanie i śmiech umyłam go ładnie, obrałam ze skórki i pokroiłam mu do kanapki ;P Z kim sławnym chciałabyś się przespać? --Keanu Reeves Gdyby ukochany poprosił Cię o przekłucie łechtaczki kolczykiem czy zrobiłabyś to? --Nie. Czy spałaś z kimś jedynie dla seksu (bez miłości)? --Tak, raz. Czy uprawiałaś kiedyś miłość w miejscu pracy? -Nie, ale raz się masturbowałam , w zasadzi z nudów ;D Czy nachodzą Cię czasem myśli erotyczne o kobietach? --Tak, zwłaszcza Liv Tyler i Winona Ryder to takie moje typy kobiet, które budzą we mnie czasem grzeszne myśli. Z kim sławnym nigdy byś się nie przespała? (bez podawania powodów). --Hitler? Jak wygląda Twoja wymarzona gra wstępna? --Hm... piesza wycieczka w góry, nie spacerek, ale tak, żeby się trochę zmęczyć wchodzeniem pod górę, najlepiej rzecz jasna jakieś odludne miejsce, koci szczytowanie na szczycie, mając tylko błękitne niebo nad sobą i twarz partnera , a potem piknik, kanapki, winko itp... i ewentualna powtórka ;P a bardziej cieleśnie lubię kiedy mężczyzna pamięta o tym, ze składam się z większej ilości ciała niż tylko pochwa ;P lubię, kiedy odkrywa na mnie, nowe, wrażliwe miejsca. Lubie, kiedy próbuje mnie czymś zaskoczyć - jakimś masażem, gadżetem itp... Natomiast po grze wstępnej lubię, kiedy wie, ze czasem ostrzejszy, bardziej gwałtowny seks też bywa kobiecie tak samo potrzebny jak mężczyźnie i nie traktuje mnie jak cukrowej lalki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a "koci" nie wiem skad sie wzięło ;D jakies fragment niedokasowanego słowa ; D nic kociego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... to powinno być "koc i szczytowanie..." przepraszam, chyba sie za bardzo rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×