Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

ech nei_nei :) kolacja wysmienita.. to znaczy ze Twoja córka jest poza domem w tym tygodniu nei_nei ? zazdroszczę Ci takiej samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr :) to propozycja? ;) Dlaczego straciłes zapał? Boisz się, ze zabrniesz za daleko, czy że inni zobaczą o co chcesz zapytać? ;P ups... to nie ja miałam pytac :D A pytanie dosc trudne :D Po pierwsze, myśle, ze sie wyczuwa, kiedy ktoś jest bardziej nami zainteresowany,a w tym przypadku tak było, tyle ze musiałam owa osobę osmielić :D czasem jest tak, ze wchodzisz gdzies, spoglądasz w oczy i .. juz wiesz, ze byś chciał - reszta jest tylko zblizaniem sie do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam... tak, tu sa ferie akurat i sprzedałam ja znajomym, zeby sie nie nudziła, bo tez maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, to nie propozycja... :-( mam nadzieję, że Cię nie rozczarowałem... Natomiast naprawdę mnie to interesuje. Skoro zbyt ogólnie zadałem pytanie to powiedz co zrobiłaś w przypadku tamtego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nei_nei
lubisz palce w pupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym przypadku widywaliśmy sie wcześniej kilkukrotnie, mieliśmy wspólnych znajomych, na jednej z imprez zaczęłam z nim więcej rozmawiać, widziałam ze tez zaczął szukać mojego towarzystwa i ze jest zainteresowany moja osobą więc jakoś zbłądziłam rozmową na tematy typu "wykorzystuj okazje jakie daje życie" i takie tam.. no i w koncu padło cos takiego, ze on mówił, ze cos mu sie tam marzy, ale się obawia, ze więcej straci niz zyska itd itp az wkońcu wstał, podszedł, zaczal mnie całowac a potem zapytal czy teraz dostanie po twarzy ; ) nie dostał ;P to nie było uwiedzenie "na modliszke" :D nic z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. W jaki sposob lubisz sie najbardziej masturbowac? 2. Masz teraz ochote na pieszczoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wibrator + stymulowanie łechtaczki palcami , czasami, na szybko, prysznicem miałam ochotę godzinę temu ;) problem rozwiązany ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to było dość romantyczne "podejście". A jak należałoby podejść do sprawy, gdyby chcieć Ciebie uwieść? Rozumiem, że nie jesteś w tej chwili zainteresowana chwilowymi związkami ale powiedzmy, że jesteś na chwilę w stanie o tym zapomnieć. Znów załóżmy, że nie jestem najbrzydszym facetem i gdzieś się poznaliśmy. Jak chciałabyś żeby z Tobą rozmawiać lub postępować, żeby można było liczyć "na coś więcej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Z facetem poznanym tego samego dnia nie poszlabym w zadnym wypadku. Mysle ze to musialoby trwac pare tygodni, takie wzajemne poznawanie jak juz sie przekonam ze nie jest psychopata, to wszystko jest mozliwe generalnie odpowiedzialnosc przed przyjemnoscia, nie odpowiadam tylko za swoje zycie, ale i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra nei_nei, to była propozycja... :-) Chętnie bym pozadawał ostrzejsze pytania ale jakoś dziś straciłem wenę. Ale ponieważ i ja odpowiadam za życie dziecka, więc na wszelki wypadek chyba pójdę już spać. Było bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...A czy
Gdybys poznala idealnego mezczyzne pod wzgledem psychicznym, ktory by dbal o ciebie, kochal wspieral i mial te cechy, ktore cie najbardziej pociagaja, gdyby pokochal twoja corke z wzajemnoscia, bylibyscie dla siebie stworzeni... Ale po dluzszym czasie okazalo sie, ze jest impotentem to zwiazalabys sie z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr "... "wykorzystuj okazje jakie daje życie" i takie tam.. " ;P ...A czy Gdybys poznala idealnego mężczyznę... To zależy - gdybym się zaangażowała uczuciowo i dopiero wtedy mi powiedział poczułabym się trochę oszukana. Natomiast gdybym wiedziała, ze ma ten problem, to przede wszystkim zależy jakie on miałby do tego podejście - jeżeli potrafiłby i chciał mnie zaspokajać inaczej, sądzę, ze nie stanowiłoby to problemu nie do pokonania. Gdyby nie chciał , to byłby problem, bo obawiam się, ze natura by się dopominała o swoje, a nie sadze, żeby masturbacja li tylko i wyłącznie samodzielna przez następne 20 lat mi wystarczyła - byłoby miło, gdyby chociaż miał okazje popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei mam ochotę Cie odrobinę Twoimi pończochami związać.. co Ty na TO :) ? a ja czekam na Twoje stopy.. ? moze byc @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. zapomniałam o stopach , zaraz naprawie niedopatrzenie ;) To wiazanie... ma coś w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekac własnie na stopy.. ja Ciebie nei_nei to najchetniej w calosc bym poskładał wział na plecy i zatargał tam gdzie miekko. ;) wiem wiem,, to nie pytanie ale cóz poradzę kiedy wyobraźnia szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu mozesz na mnie liczyc nei_nei.. bo ja sie w całowaniu lubuję.. a skoro lubisz kazde całowanie to jeszcze spytam minetka od tylna ..? czy sprawia Ci frajde..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Lucek... nie zauwazyłlam pytania Zwykle spie ok 7h , tyle mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×