Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

mam 39 lat chodzi mi o wymyslną minetkę ale z przejezyczeniem na otworek number two na kontakt jezyka z number two mam opory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to hipotetycznie to mój język a Twoj number two ? ja nie mam oporów., bo sądze ze podstawowe warunki spełniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... myślę, ze uległabym pokusie, żeby spróbować bo nie mam takich doświadczeń a co by z tego wynikło ... trudno mi powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mając ponczochy na nadgarstkach nei_nei ulegałabyś rożnym pokusom :).. ale nie martw sie nic wbrew Tobie. moze ja juz spac pójdę, coo.. :). ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuj te pytania dla mnie ..i odpowiedzi.. jutro ruszam do ataku nei_nei.. ;) dobranoc.. fajne masz stopki... w ramach relaksu połaskocze Cie językiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałabyś kiedyś przeżyć jakąś historie z jakims młodziakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epizod z młodym chłopakiem już miałam on 17 ja 24, teraz nie byłabym chyba w stanie zejśc poniżej 20-22 I nie, nie mam ochoty na zbiorową orgię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spotkanie z pewnym 23 latkiem, z ktorym ostatnio prowadze takie erotyczne pogaduchy przez gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :P Pochlebia mi taka zazdrosc :) Tez masz ochote na pogaduchy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei :) jakbym nie miał ochoty nie byłbym zazdrosny :) a Ty masz ochote na pogaduchy nie z 23 latkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUNK
Z twoich odpowiedzi wynika, że jesteś całkiem przeciętną kobietą, jeden się złapał może będzie coś z tego może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei.. a tak konkretnie z Twoich doswiadczeń. przypomnij sobie tego kochanka który najbardziej Ci dogodził.. co miało na to najwieszy wpływ.. wielkosc penisa, technika, namietnosc.. ?? lub inne powody - wskaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze zaangazowanie w to, zeby było dobrze, pewna otwartosc i, co chyba jest oczywiste - wzajemne poznanie własnych ciał chyba nie mozna mieć pełnej satysfakcji przy pierwszych zblizeniach - odkrywanie jest oczywiście fascynujace, ale mimo wszystko bardziej się zgaduje potrzeby drugiej strony, niz wyczuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei co w seksie sprawia Ci największą przyjemność.. ? z wczesniejszych odpowiedzi jasno wynika ze penetracja.. ale załózmy że jej nie ma :). ? :P.. takkkkk,, ja ciągle wokól tej minetki.. ;). ale ją tez wykluczmy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to ciekawe pytanie ... co pozostaje z seksu, jeżeli wykluczy się stosunek i oral? Nie umiem na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie - ważna jest atmosfera chwili, czas sam fakt bycia razem wystarczy, wiem... Tak naprawdę to największą przyjemność, i to zupełnie nie cielesną, sprawia mi, kiedy wiem, że to jest czas tylko dla nas, kiedy mam pewność, ze telefony są wyłączone, tv milczy, i nic nas nie rozprasza - taka chwila całkowitego odizolowania się od otoczenia i oddania tylko sobie... To chyba za mało perwersyjne ? ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekiwałem perwersji nei_nei.. :) brakuje Ci teraz takich chwil o których piszesz wyżej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×