Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

Gość Normalna z ciebie kobieta
Czytałam prawie wszystkie twoje wypowiedzi i moge stwierdzić, że jesteś typową kobietą, nic szczególnego. Każda ma takie pragnienia i każda otwarta, która się nie wstydzi ma takie przeżycia. Czytając twoje wypowiedzi mam wrażenie, że to moje doświadczenia i przemyślenia. Nikt nie chce się na forum, aż tak się otwierać, ale takie jest życie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zamierzałam pozować tu na kogoś wyjątkowego, nie chodzi mi też o popularność, bo przecież i tak za kilka dni stad zniknę. Ani też o reklamę, bo pewne odpowiedzi mogą chyba bardziej do mnie zniechęcić, niż zachęcić... Założyłam topic pod wpływem chwilowego impulsu, zadając pytania w innym, ponieważ pytając tam, zastanawiałam się, po pierwsze - czy sama miałabym odwagę pisać o pewnych sprawach otwarcie, po drugie - ciekawiło mnie o co ludzie będą pytać. W tamtym temacie pytań było wtedy jeszcze niewiele, wiec nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. (Oczywiście, pomijając pytania typu "oceń mojego kutasa", na które też odpowiadałam, żeby uniknąć wpisów krytykujących, ze nie odpowiadam na wszystkie). I po trzecie, po kilku pytaniach okazało się, ze to doskonały trening - bo chociaż wszyscy w mniejszym lub większym stopniu wiemy czego chcemy, to kiedy nam przyjdzie powiedzieć o tym partnerowi, zwłaszcza takiemu, którego jeszcze nie do końca znamy (a jak życie pokazuje, czasem, będąc z kimś w związku i po 10 latach pozostaje obcą osobą), kiedy nam te nasze marzenia i problemy przyjdzie ubrać w słowa, to pojawia się problem. Zwłaszcza, ze ludzie zadają pytania różne, czasem na takie tematy, na które samemu by się nie wpadło, bo się o nich zapomniało, albo patrzyło tylko z jednej (w tym wypadku kobiecej) strony - zmusza to do sięgnięcia bardzo głęboko w siebie - nie o wszystkim przecież piszę, o czym myślę w związku z danym pytaniem. Rozumiem, ze niektórych ten temat drażni, ze nie widza w takim ekshibicjonizmie żadnego sensu, ale, tak jak już kilkukrotnie o tym wspomniałam - nikt nikogo nie zmusza do czytania tego i podobnych mu topiców. Mogę tylko przeprosić rozdrażnionych,w imieniu wszystkich ekshibicjonistow, za chwilowe odciąganie uwagi od "jedynie słusznych" tematów forum erotycznego. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×