Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

nei_nei czy lubisz gdy partner piesci Twoje sutki ? czy czerpiesz z tego przyjemność ? czy jest to tylko element gry nie mający wiekszego wpływu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o goleniu też już pisałam ;P strona 4 lubię, od gry wstepnej poprzez zwykłe dotykanie i pieszczenie piersi w ciągu dnia, tak dla czystej samej przyjemności dotykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a jak jestes
a nogi golisz cale czy do kolan? zdarza Ci sie pokazywac przy facecie jak zarosniesz w pachwinach i pod pachami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei w powyższej kwestii możesz na mnie liczyć. lubię takie zaczepki niby "od niechcenia". nakręcają mnie niesamowicie. ja nie wiem czy mam więcej pytań :).. sprawdzę o której mam samolot :) sprawdzać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gole do kolan, na udach sa niewyczuwalne, nie popadam w paranoje, zeby doszukiwać się 10 włosków na udzie, w pachwinach, na pośladkach, udach nie mam włosów naturalnie, tylko na wzgorku i na wargach, tam zwykle przystrzygam. pod pachami sie depiluje woskiem od x lat, więc prawie tam nic już nie rośnie I owszem, zdarza mi sie przy partnerze być nieogoloną ;P zwłaszcza jak sie z kimś mieszka przez lata, to absurdem by było odmawiać mu seksu dlatego, ze się ma akurat nieogolone pachy i nuż facet zobaczy i sie zniesmaczy :D albo kazać mu czekać pół godziny i się na gwałt doprowadzać do porządku pod prysznicem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a jak jestes
a kiedys jak bylas mlodsza to zdarzalo ci sie byc bardziej owlosiona niz obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ej ej. ;) znikasz na godzine nei_nei to czego sie spodziewałas :) ?? ja tu pilnuje kazdej minuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko a jak jestes a kiedys jak bylas mlodsza to zdarzalo ci sie byc bardziej owlosiona niz obecnie? kiedy byłam młodsza chyba byłam podobnie owłosiona - nie wyłysiałam jeszcze na starość ;P jestem - jak gdzieś wspomniałam, blondynką, wiec naturalnie nie mam ich wiele fischer1974 a kiedy będę mógł zobaczyć obiecane zdjęcie stópek? nie wiem, zrobiłam zdjęcie, ale samej sobie trudno jakieś takie zniekształcone pod kątem są - nie podoba mi sie efekt mam 39 lat lubisz wspólną kąpiel pod prysznicem/ w wannie ? chyba wolę pod prysznicem, chyba, ze dysponujesz duuużą wanną ;P rowerka Też szanujemy twoje zdanie ;P mam 39 lat dlaczego jestes juz pod prysznicem 43 minuty ? Tak, własnie dlatego ;P rowerka skwaszona, ale czytasz? nie lepiej poczytać o rozmnażaniu wegetatywnym lilii afrykańskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei to teraz ładnie napisz co tam robiłas pod tym prysznicem :) ?? moze byc w punktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a jak jestes
chodzilo mi czy mniej sie depilowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod prysznicem sie tylko mylam :P Co do owlosienia nie widze znaczacych roznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei :) to ja szukam odpowiedniego lotu, bo zapchaniało mi znowu zelem kokosowym.. noooo i... nei_nei masturbowalas się dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, po prysznicu (zwykle nie robię tego codziennie, ale korzystam z tego, ze jestem akurat w tym tygodniu sama w domu ;P :D ) makaron odsmażany na maśle ze szparagami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ Jakoś straciłem zapał do bardziej intymnych pytań, może takie lepiej zadawać tylko we dwoje? ] Natomiast interesuje mnie jeszcze kilka kwestii. Napisałaś tak : "ale hm... wysłałam odpowiednie sygnały, żeby facet sam na ten pomysł wpadł". Załóżmy, że jestem całkiem przystojnym mężczyzną (no to już mocno na wyrost) i jednak chciałabyś, żeby między nami coś zaszło. Jakie "sygnały" byś wysyłała (albo wysyłałaś)? Słowa, gesty, czyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×