Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

OK, to ja tez odpowiem na kazde pytanie, bo podoba mi sie ta zabawa ;D

Polecane posty

nei_nei czesc 🖐️ jak Ci sie spało (mało erotyczne pytanie, ale moze jednak) :) miewasz sny erotyczne ? jakbys dzisiaj sprawiała sobie przyjemnosc, to pomyśl nei_nei o moich plerach :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) dobrze mi sie spało, właśnie siedzę przy porannej kawie miewam sny erotyczne dosc często, zwłaszcza jak mam dni płodne pomyslę ;P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei a jakie masz dni dzisiaj ? masz może jakieś pytania do mnie :) czy mam założyć swój topic ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepłodne ;P zostalo jeszcze z 5-6 dni pewnie, ze mam zalóz topic!! pisałam gdzies, ze fajnie by było tak wypytać jakiegos mężczyznę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei to w sumie możemy teraz poszaleć :) mam przyjechać ? :) jakby co to zabiore gumki zabrać ? :) topic otworzony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei - nei - rozumiem, że nóg się wstydzisz (nie wiem czemy kobiety mają takie kompleksy a potem okazuje się, że bardzo ładne nózki i w ogole) - ale skoro masz ładne stopy to może ja pokażesz? pytanie drugie - jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem będe wypatrywał :) - obiecaj! a pytanie kolejne... czy założyłabyś bucik gdyby ktoś się do niego spuścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisher - jezeli mialabym to zrobic, bo to podnieca partnera, to owszem ;P Ale jakbym zobaczyla jego sperme w moich nowych, eleganckich pantoflach to mogloby sie skonczyc awantura ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
czujesz wytrysk w cipce?lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wewnatrz raczej nie czuje - raczej wyczuwam go po reakcjach partnera. Bardziej podnieca mnie widok, kiedy konczy na zewnatrz, ale w srodku daje lepsze wrazenia fizyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak często dostajesz propozycję niezobowiązującego seksu? (Ale w realu i nie od jakichś pijanych albo popieprzonych gości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
lubisz jak facet robi ci minetke?:) lubisz pozycje 69?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
podnieca cie robienie loda?robisz sie wtedy mokra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybyś dostała w realu propozycję niezobowiązującego seksu od normalnego faceta - rozważyłabyś ją na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek - nigdy nie probowalam zrobic samymi ustami - to chyba by bylo zbyt meczace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie minetke ale nie osiagam w ten sposob orgazmu lubie robic loda bo lubie to wrazenie jak facet odplywa podczas i udziela mi sie podniecenie partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr - gdyby to byla propozycja na jeden raz, to nie uklad na dluzszy czas - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy kiedyś (powiedzmy, że "wcześniej") miałaś takie sytuacje, że spotykałaś faceta, rozmawaialiście trochę po czym on stwierdzał plus minus tak: "Słuchaj, nie znamy się dobrze, ale chciałbym spędzić z Tobą tę noc. Tobie i mnie będzie dobrze."? A jeśli miałaś takie sytuacje to zawsze odmawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert s
ulubiona pozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy lubisz chodzić w pończochach? 2. Czy byłaś w nich choć czasami, podczas seksu? PS. Podobasz mi się m.in za odwagę i otwartość w odpowiedziach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za zwłoke - byłam w drodze do domu ;P Stary Satyr A czy kiedyś ...? Tak, miałam takie sytuacje i nie zawsze odmawiałam, dokładnie dwa razy zdarzyło mi się iść z kimś do łózka mając świadomość, że to będzie tylko sytuacja jednorazowa lub bardzo krotka znajomość. Dwa i pół ;P licząc też spotkanie, gdzie do pełnego stosunku nie doszło i byłam zasadniczo stroną zupełnie bierną. A trzeci raz sama taką sytuację zainicjowałam. ( Licząc w kolejności to była 2. ) tzn nie zaproponowałam, ale hm... wysłałam odpowiednie sygnały, żeby facet sam na ten pomysł wpadł ;D Teraz raczej bym odmówiła - przede wszystkim, ze to raczej tylko rozbudziłoby apetyt niż zaspokoiło :D albert s ulubiona pozycja? w zasadzie wszystkie od tyłu, misjonarska czasami, na jeźdźca i "na żabkę" - nie wiem jak się ją określa fachowo, coś jak jeździec, tylko kiedy partnerka kuca a nie siedzi/klęczy na mężczyźnie Robertson 1. Lubię 2. zdarzało się ;) PS. Dzięki ;) Czasem trudniej jest się przyznać do pewnych rzeczy przed samym sobą niż innym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz jak mówi Ci się sprośne rzeczy w czasie zbliżenia? Np. jak się Ciebie nazywa brzydkimi określeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale nie znoszę słowa "ruchać" jeśli słyszę to słowo od razu przechodzi mi ochota na seks - bo jest nie tyle wulgarne, co prostackie natomiast lubię słowo "zerżnął" ; ) i wiele innych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas seksu, jeżeli wiem, ze to lubi - tak ale - nie jeśli to miałoby być uwłaczające w jakiś sposób - co innego gdyby mnie nazwał suka, napalona dziwką, co innego - cholerną sierotą, która do niczego się nie nadaje ; ) mam nadzieje, ze rozumiesz o jaką różnice mi chodzi gdyby powiedział "suko" itp w sytuacji bez seksualnego podtekstu mogło by się źle skończyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem właśnie o takich zwrotach w czasie seksu. W normalnej sytuacji to jasne, jakbyś zareagowała. Ale pytałem o to czy Ty to lubisz a nie czy byś to tolerowała. Innymi słowy jak facet Tobą trochę pomiata - nawet jeśli to w sumie raczej na niby. A w ogóle to byłaś kiedyś z mężczyzną, który właśnie taki styl prezentował: dawał Ci mocne klapsy w pupę i po udach, ciągnął Cię za włosy, ściskał Ci piersi, krzyczał na Ciebie? Jesli tak, to czy to Ci odpowiadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×