Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 39 lat

no to teraz ja odpowiem na wszystkie pytania

Polecane posty

Gość co taki facet...
no to jeszcze zapytam jaki masz stosunek do procesu starzenia się? Czy przeraża Cię, ze lata lecą, czy jest to dla Ciebie normalna kolej rzeczy i odnajdziesz się i swoją ewentualną połówkę w tamtych realiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam konkretnie
Czy skłamałes odpowiadajac na któreś z pytań, lub czy nagiąłes nieco prawde, żeby lepiej "wypaść"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ktoś w Twoim wieku zakłada taki temat? czasem mam ochote popisac.. i wczoraj zainspirowany podobnym tematem postanowiem że tez powiem cos o sobie.. i mówie czy dostrzegasz cos w tym złego jolan... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
masz cos wspolnego ze wschodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze zapytam jaki masz stosunek do procesu starzenia się? Czy przeraża Cię, ze lata lecą, czy jest to dla Ciebie normalna kolej rzeczy i odnajdziesz się i swoją ewentualną połówkę w tamtych realiach jasne że chciałbym zeby młodosc trwała zawsze ale godzę sie z tym ze czas upływa, że na głowie mniej włosów, ciała wiecej, mniej energi ... ale nie poddaje sie bez walki. mysle że wszedzie i w kazdych realiach mozna znaleźć tę drugą połówke... nie potepiam milosci lub fascynacji soba osób w podeszłym wieku zawsze jest czas na milość i wierze w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy skłamałes odpowiadajac na któreś z pytań, lub czy nagiąłes nieco prawde, żeby lepiej "wypaść"? pewnie masz na mysli to ze nagiałem odpowiedz w kwesti pokaznia twarzy na @ nie nie bylo to naginanie prawdy przez chwilę pomyslałem ze to zaden problem a po chwili uznałem ze to nie ma wiekszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz cos wspolnego ze wschodem? nie mam nic wspólnego ze wschodem zadamja pierwsze pytanie. a skad taki pomysł. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
czy bardziej odpowiada Ci typ kobiety spokojnej, cichej, zrównoważonej i zdroworozsadkowo podchodzacej do zycia, czy szalonej romantyczki z fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
;)nasuwa mi sie pewien Ktos. Piszesz gdzies w sieci ?W innym miejscu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam konkretnie
nie nie o to mi chodzilo. Zresztą co na mejla to na mejla-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Zadajesz pytanie po raz pierwszy-dlaczego wlasnie o to ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bardziej odpowiada Ci typ kobiety spokojnej, cichej, zrównoważonej i zdroworozsadkowo podchodzacej do zycia, czy szalonej romantyczki z fantazją. szalonej romantyczki z fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasuwa mi sie pewien Ktos. Piszesz gdzies w sieci ?W innym miejscu? nie, nie pisze w zadnym innym miejscu, wrecz jest to moje parogodzinne dziewicze wejscie na forum. pisze na forum ale typowo zawodowym i nie ma tam mowy o erotyce ani sytuacjach zyciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie o to mi chodzilo. Zresztą co na mejla to na mejla-prawda? tak co na meila to mejla. oczywiscie nie naginam prawdy do potrzeb forum i odpowiedzi na Wasze pytania .. piszę to co mysle i jaki jestem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie pewien facet zawsze sie ze mna wita usmiechnie sie do mnie ale kiedy przechodzi obok mnie ze swoja zona nawet na mnie nie spojrzy udaje ze mnie nie widzi jego zona wie ze sie znamy wiec dlaczego sie tak zachowuje jak myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
rodzina, trwały związek , stabilizacja czy życie pełne przygód, niespodzianek, w ciagłym ruchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadajesz pytanie po raz pierwszy-dlaczego wlasnie o to ? bo zastawnowił mnie fakt po czym wnioskujesz jakies moje wschodnie przynależnosci.. po prostu mnie to zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
Lubisz czekolade? Kawe? Palisz? wolisz brode czy wasy a moze gola twarzyczke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolan
złego? nie oceniam, byłam ciekawa tylko tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam konkretnie
kobieta wieczorowa porą--sugerujesz, że masz wąsy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
bo zastawnowił mnie fakt po czym wnioskujesz jakies moje wschodnie przynależnosci.. po prostu mnie to zdziwiło. Duzo jezdzisz autem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
to pewnie forum stolarskie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
ja wasy???????????????:D Pytam czy On woli brodke na twarzy swojej oczywiscie:P:Dwasy a moze goli zarost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie pewien facet zawsze sie ze mna wita usmiechnie sie do mnie ale kiedy przechodzi obok mnie ze swoja zona nawet na mnie nie spojrzy udaje ze mnie nie widzi jego zona wie ze sie znamy wiec dlaczego sie tak zachowuje jak myslisz Mysle, że żona tego faceta wie, że mu sie podobasz i nie chce on jej sprawić przykrości i ukrywa swoja sympatie do Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzina, trwały związek , stabilizacja czy życie pełne przygód, niespodzianek, w ciagłym ruchu ? teraz bym juz mógł sobie pozwolic na odrobine szalenstw przygód niespodzianek i ruchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz czekolade? Kawe? Palisz? wolisz brode czy wasy a moze gola twarzyczke? lubie kawe pije 2 x dziennie nie palę nie nosze zarostu na trwarzy poza takim 2 - 3 dniowym od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taki facet...
czy rozwód był traumą dla Ciebie i czy nie kochasz już żony? Czy można w pewnym sensie kochać dwie kobiety naraz? Czy nie żałujesz decyzji o rozstaniu? czy nie masz poczucia, że wraz z odejściem Jej odeszło tez trochę Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie forum stolarskie? nie :) to nie forum stolarskie.. mam wszystkie palce :).. forum scisle mechaniczne dotyczace technik sterowania cyfrowego.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta wieczorowa pora
No to ja juz sie zakochuje:Dten zarost chlop jak dab;)no marzenie;) Czy dzieci partnerki bylyby przeszkoda? Jak czesto zona odwiedza Twoje pociechy?Pozwalasz na kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×