Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość knedle w rękawiczce
czipsy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draxon
na yt Janusz K***in Mikke kontra związkowcy obejrzyjcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gówno sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawa dla autorki tematu. Ja również zamierzam poprzeć Pana Janusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto tekst piosenki: Pracuję ciężko na własny rachunek Nie wziąłem nigdy zasiłku Nie żebram o żadne dotacje unijne Jednak fiskus dobija mnie Utrzymuję darmozjadów z urzędu Z ministerstw wszelakich też Ale ledwo ciągnę już Jedyna nadzieja w UPR Łooo Korwin-Mikke Janusz Korwin-Mikke poprowadzi nas po wolność bój Łooo Korwin-Mikke Janusz Korwin-Mikke doprowadzi nas po wolność bój Obdarliście mnie z połowy dochodu Potem w sklepie znowu też Na zabieg czekałem długie pół roku W szpitalu złapałem wredną wesz Łooo Korwin-Mikke Janusz Korwin-Mikke poprowadzi nas po wolność bój Łooo Korwin-Mikke Janusz Korwin-Mikke doprowadzi nas po wolność bój Wolność, własność, sprawiedliwość Remedium na państwa chciwość Człowiek znacznie lepiej wie co chce Niż urzędnik i pasożyt Co ukradnie aby spożyć Na tych gadów bicze - UPR! jeee! UPR! UPR! UPR! UPR! Dobrobyt z powietrza nie bierze się Nie tworzy go państwo ani Bóg Jedynie praca, ziemia kapitał i czas Doprowadzą do bogactwa mas Ci co obiecują za darmo dogodzić nam Kłamią, knują aby napaść się Oni najpierw obrabują nas przez VAT By ochłapem przekupić cię Łooo Korwin-Mikke Janusz Korwin-Mikke poprowadzi nas po wolność bój Łooo Korwin-Mikke Janusz Korwin-Mikke doprowadzi nas po wolność bój Łooo Korwin-Mikke jeeee! Korwin-Mikke poprowadzi nas po wolność bój Łooo Korwin-Mikke jeeee! Korwin-Mikke poprowadzi nas po wolność bój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pieszczoszki :P Myrek 👄 Jak żyjecie, co z naszym słoneczkiem shatynkiem? Ostatnio coś mi się o oczy obiły jakieś niesnaski między ekipa a muszti???? gdzie teraz siedzicie? Stare czy nowe wybory? A może ogródek ani? Muszę wpaść do Was na chwilę :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na nowe wybory wejdz
cukiereczku 😘 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten top się rozwija!!!Cieszy się ogromna popularnością.A może jest durny jak i jego załozycielka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, po prostu brakuje tu debila która rozmawia sam ze sobą i podbija co chwile. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak brakuje skoro jesteś?Nie dostrzegasz własnego bytu?No fakt, że on marny... Ale żeby az tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange 👄 :classic_cool: Sjatyn, w przeciwieństwie do Ciebie pracuję, w przciwieństwie do Ciebie się rozwijam, i ostatnio- awansowałam :) Przez co nie wiem jak się nazywam z nawału obowiązków, i ostatnią rzeczą o której marzę, to marnowanie czasu na forum na gadanie z takimi przygłupami jak Ty :) :) :) wolę książki, wyjście w wolnej chwili ze znajomymi, czy sex- polecam Ci to wszystko, gdzyż z każdej z tych dziedzin cierpisz deficyty, dlategoś taki sfrustrowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym swoim rozwojem to demonizujesz....Przecież widać, że umysłowo jakoś niekoniecznie się rozwinęłaś. Obstawiałbym nawet regres...A co do mojego życia, to na swoje szczęście nic o nim nie wiesz, bo z zazdrości poobgryzałabyś pantofle.Książki, jak słyszałem, fakt. Zajmują ci sporo czasu jak je taszczysz do skupu makulatury, razem ze znajomymi. Tak własnie wyglądają te twoje wyjścia.Czy z nimi seks w śmietniku może być porywający? Nie przypuszczam ale nie wiem. Przyznaje się do niewiedzy bo nigdy nie próbowałem.A moje frustracje?Sa, są... Wynikają np z patrzenia na takich "zbieraczy" jak ty, rozwalających śmieci w śmietniku..Potem musze płacić takim drugim jak wy, żeby to posprzątali...I dlatego taki jestem sfrustrowany :PxWszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyjdzie co do czego i dostanie 2 % :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :classic_cool: Trafność prognoz dziadka niezmiennie 0/10 :D x Ja sie niestety obawiam, że progu jak zwykle nie uda sie przekroczyc :( A jesli szybko nie zrobimy czegos z tym krajem, to nie dosc ze zbankrutujemy, to na dodatek wyludnimy sie i nastapi co ponizej..... http://www.youtube.com/watch?v=pTmf7mgPA48 x Długi film, ale daje do myslenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pędźcie tak z tym topem!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:16- spierrdalaj frajerzyno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu już wszyscy spierrdolili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio91
KNP 5% według ostatniego sondażu dla TVN. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuwa18
a kto to taki ten K***in>? mądry czy gupek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Moj obronco 👄 Pisze, poniewaz jestem zbulwersowana wydarzeniami dni ostatnich.... Osoba, dzieki ktorej: - nigdy nie rozliczono osob, ktore sluzyly bez zmruzenia oka systemowi totalitarnemu, ktore KOLABOROWAŁY- CO WIECEJ! pozwolono im nadal piastowac funkcje w panstwie "demokratycznym"- patrz: miller, oleksy, kwaśniewski. Do dzis maja sie dobrze, zyja jak paczki w masle - przeprowadzono gruba kreskę, co spowodowało przejecie majatku panstwa za grosze przez osoby "WYBRANE"-czytaj dygnitarzy zdychajacego systemu - jednoczenie dal kluczyk do archiwow z teczkami tw kiszczakowi wespol z szechterem, znanym bardziej pod nazwiskiem Michnik odmawiajac jednoczesnie dostepu do nich "wolnym mediom", naukowcom, badaczom, OBYWATELOM i OFIAROM.... - zdradzil solidarnosc. Mobilizowal tlumy, prowadzil na ulice- a bedac tego tlumu przedstawicielem dogadal sie za plecami z komuchami.. - autor i wspolwykonawca nocnej zmiany- obalil rzad olszewskiego, ktory planowal otworzyc archiwa sb, i pokazac KTO JEST KIM Wybrane konsekwencje: - emerytury sb nadal sa nieporownywalnie wyzsze z m.in. osobami, ktore walczyly z tym zbrodniczym ustrojem - rzadza nami sprzedajne d****i- ktore jak trzeba dadza d**y rosji, niemcom- temu, ktory zapewni synekure za sowite wynagrodzenie. Dlatego w tym kraju jest, jak jest. Brak pracy, perspektyw, gospodarka siada, nasz przemysl jest niewydajny, tymczasem wszelkie firmy z kapitałem zagranicznym wyrastaja jak grzyby po deszczu (patrz Tesco, Biedronka, banki...) i maja sie doskonale. Ta osoba jest mazowiecki (w niektorych kregch znany jako icek dikman). Komorowski (ktory jezdzi na polowania z szefem masonow) zarzadzil zalobe narodowa, flagi opuscil do polowy. Zgadzam sie na opuszczenie flagi- tylko nie tej bialo- czerwonej. Biały kolor w tym wypadku jest zbedny. Czerwonosc mazowieckiego jest dla ludzi myslacych bezsprzeczna. Powinnismy uslyszec tylko mala wzmianke o jego smierci, a nie robic wciaz boheterow ze zdrajców ojczyzny. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×