Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Gość oczywiście że za tuska jest
Konkretnie to masz dwie kwoty. Jedna obliczona na podstawie wniosków o odszkodowanie a druga wyssana z chuja Putina przez jakiegoś tuskomatoła co uwierzył, że "zgoda buduje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze za tuska jest ----> PADLAM :D :D :D boskie ;) Myrevin, masz racje, stopuj mnie, bo czasem trace wiare w ludzi. A Tobie 50cio latku powiem to, co mowilam jzu dawn- dla osoby i nteligetnej, madrej kazdy twoj post jest dowodem na Twoja........ odmiennosc w stosunku do nas tu na forum. Szkoda, ze tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazdy twoj post jest dowodem na Twoja........ odmiennosc w stosunku do nas tu na forum." Zdziwisz sie ale masz racje. Ja posługuje się konkretami, faktami, potrafie swoje słowa uargumentować w przeciwieństwie do zdecydowanej wiekszości użytkowników tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie obrażam innych jak tutaj czyni m.in. Myrevin. Robi to zastępując argumenty których powinien użyć. Podobie jak "mam dość takiego kraju" która posługuje się kłamstwami. No cóz. Swiadczy to o ograniczeniu intelektualnym. Trudno...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posługuje się konkretami, faktami, potrafie swoje słowa uargumentować w przeciwieństwie do zdecydowanej wiekszości użytkowników tego forum. Zrobię ołtarzyk na Twą cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie- wiec tak jak mowilam wczoraj, nie dorownujemy Ci w zadnym razie- wiec nie znizaj sie wiecej do naszego poziomu i po prostu sie pozegnaj. Wszystkim wyjdzie nam to na dobre :) Bidusia- nowe oblicze kurwy nedzy. Ma tylko 10 postow na swoim koncie. Dziwne, ze popieraja Cie 50cio latku tylko pomarancze, alebo konra swiezo zalozone. Domyslasz sie, ze chyba straciles do reszty wiarygodnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ "Polscy rolnicy w wyniku embarga warzyw do zaprzyjaźnionego związku radzieckiego stracili 20mln zł." } Co ty za wiadomości oglądasz? A tym czasem: { Polska wnioskuje o odszkodowanie w wysokości ok. 81 mln euro } Całość http://tnij.org/mp4f No to jakie te straty w końcu Polska poniosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No wlasnie- wiec tak jak mowilam wczoraj, nie dorownujemy Ci w zadnym razie- wiec nie znizaj sie wiecej do naszego poziomu i po prostu sie pozegnaj." Zmartwie cię. Nie pożegnam się ale w dalszym ciągu będe wyciągał durnoty które wypisujesz i kłamstwa oraz manipulacje którymi się posługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bidusia- nowe oblicze k**wy nedzy. Ma tylko 10 postow na swoim koncie. Dziwne, ze popieraja Cie 50cio latku tylko pomarancze, alebo konra swiezo zalozone." A to świadczy tylko i wyłącznie o twoim niezbyt wysokim IQ...:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Zmartwie cię. Nie pożegnam się ale w dalszym ciągu będe wyciągał durnoty które wypisujesz i kłamstwa oraz manipulacje którymi się posługujesz. } Wszyscy się pochlastają normalnie. :D Ja nie mam siły na czytanie twoich postów więc opisz ile ci się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość Nie podniecałbym się tak zasranym sondażem w tvn czy jakiejkolwiek innej stacji, portalu. Zbierze się grupka entuzjastów i napędzą głosy a potem kierownictwo uzna, że to jest niezgodne z dyrektywami politycznymi. To i tak niczego nie oddaje. Dalej uważam, że głosowanie na JKM nie ma sensu. Natomiast gorzej może być i to dużo gorzej i prawdę mówiąc na to dużo gorzej liczę. Mimo, że jestem zwolennikiem PiS między innymi dlatego, że choćby JKM nie ma najmniejszych szans, to raczej wolałbym, aby oni nie wygrali teraz. Układ wsi-po i cała ta banda będą jeszcze zbyt silni, żeby z PiS sobie z nimi poradził. Ludzie muszą się maksymalnie wkurwić, żeby poprzeć radykalne działania i spuścić po z wodą i resztą gówien. Oczywiście gra jest cholernie ryzykowna, bo za następne 4 lata, może krócej??? możemy być w dramatycznej sytuacji politycznej, mam na myśli uzależnienie od sąsiadów, którego być może nie będzie dało się zerwać. Jeszcze o bezsensie głosowania na JKM i KNP (tak się to chyba nazywa?). Oni są instytucjonalnie słabi, więc łatwo podatni na manipulacje, agenturę. Siłą PiSu jest w dużej mierze to, że jest to jakby zakon, który jest bardzo zwarty i przygotowany do działania w warunkach silnego ciśnienia zewnętrzenego. KNP od razu zostanie rozwalony, gdyby osiągnął sukces. Zostanie albo przejęty, albo spacyfikowany, albo rozbity, bo z takim programem jest zagrożeniem dla postczerwonych elit. Zniszczą ich tak jak dewastowany jest PiS i wyniszczany był śp Prezydent Lech Kaczyński. Oni się przed tym nie obronią, bo nie ma tam ani silnego lidera, który potrafi chwycić za pysk i zdyscyplinować, ani struktura nie jest mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym się zgodzę. "Jeszcze o bezsensie głosowania na JKM i KNP (tak się to chyba nazywa?). Oni są instytucjonalnie słabi, więc łatwo podatni na manipulacje, agenturę. Siłą PiSu jest w dużej mierze to, że jest to jakby zakon, który jest bardzo zwarty i przygotowany do działania w warunkach silnego ciśnienia zewnętrzenego. KNP od razu zostanie rozwalony, gdyby osiągnął sukces. Zostanie albo przejęty, albo spacyfikowany, albo rozbity, bo z takim programem jest zagrożeniem dla postczerwonych elit." Z tym że owe postczerwone elity dla których KNP mógłby być zagrożeniem to....PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluguje sie takim skrotem dkatego bo pisze z kom i skracam jak moge moje wypowiedzi. A Twoj nick jest dlui. Mozesz pisac dalej, ale mimo twojego imputowania mi ze sie pograzam itd itd- ludzie na forum sa raczej po mojej stronie. Wiec dalej zaklinaj rzeczywistosc bardo prosze, tylko kto tu sie osmiesza? Pragnienie do Cieie napisze gdy zasiade do pc. Wymagasz wiecej uwagi i mam do ciebie slabosc :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Siłą PiSu jest w dużej mierze to, że jest to jakby zakon, który jest bardzo zwarty i przygotowany do działania w warunkach silnego ciśnienia zewnętrzenego." Zaraz potem.... "Zniszczą ich tak jak dewastowany jest PiS..." Może troche konsekwencji? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz... :D Jak można tak obracać kota ogonem w worku??? Postczerwona elita to sld-ich kumple "biznesmeni", dawna bezpieka. Ktoś taki jak Ty, kto stawia tak bezzasadne tezy, głupie, sprzeczne z elementarna wiedzą, wyłącza się sam z dyskusji. Jesteś propagandystą i to kiepskim, chociaż oczywiście jakimś bezmyślnym, pozbawionym wiedzy, namieszasz w głowie. Przeczytaj uważnie: postkomuna to byli członkowie partii komunistycznych, aparatu bezpieczeństwa komunistycznego państwa i wspierający ich. To jest dość prosta, skromna definicja, w sam raz dla osób o takich horyzontach jak Ty. Czytaj wiele razy, na głos, jest szansa, że zostanie w głowie. Oczywiście nie liczę na to, że zrozumiesz, ale wbijesz sobie mechanicznie do głowy, dzięki czemu będziesz wypowiadał o jedno głupstwo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×