Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

Na koniec dwa cytaty z postów "przeklęte pragnienia" "Uważam, że marksizm i wszystkie jego odmiany, formy są szkodliwe i należy je potępić i skończyć z lansowaniem tej ideologii tak jak niedopuszczalne jest lansowanie rasizmu, nazizmu. Komunizm = nazizm i koniec i kropka." i.... "Zatem PiS może sobie być na pół socjalistyczne (anty pyrwatyzacyjne) i to wcale nie oznacza, że jest spadkobiercą PRLu, czyli postczerwoną elitą." Bez komentarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nieprawdopodobne jak jesteś zakłamany. Nawet w tamtym poście wyraźnie napisałem, że byli socjaliści, którzy nie identyfikowali się z PRLem, bo wywodzili się z tradycji pepesowskiej a więc bardzo patriotycznej i wrogiej sowieckiemu komunizmowi i w efekcie wrogiej PRLowi. Ty jednak gładko przechodzisz nad tym stwierdzeniem i dalej swoje. Zatem nie wciskaj mi kitu, że socjalizm oznacza, szczególnie w warunkach polskich, czerpanie ze schedy PRLu. Nie wierzysz mi to sobie sprawdź. Nie słyszałeś o przedwojennym PPSie? O jego działaczach, którzy nie poszli na współpracę z PPR (np: Pużak) lub o takim człowieku jak Jan Józef Lipski? Zasłużony patriota o przekonaniach lewicowych (ale nie na modłę dzisiejszej lieberalnej lewicy), który reaktywował PPS w 1987 roku. I jeszcze o Kryże i także Wassermannie (to zupełnie inny przypadek ale pracował w prokuraturze w PRLu). Ile jeszcze razy możesz powtórzyć to nazwisko, ewentualnie i Wassermanna??? Znajdź jeszcze ze 20 prominentnych działaczy PiSu o rodowodzie podobnym do Kryże, to wówczas będzie to jakiś argument. Mnie się on także nie podoba, ale uznaję, że Kaczyński może go uważać za człowieka użytecznego. Gdyby otaczał się taką armią ludzi, to oczywiście byłaby to zupełnie inna sytuacja. Gadka o Gierku były wyborczym show i niczym więcej. Oczywiście można dyskutować, który I sek. był gorszy, który lepszy i z jakiego punktu widzenia, nie zmieni to jednak faktu, że wszyscy byli na tych stołkach, bo im Moskwa na to pozwalała. Procesy Jaruzelskiego i Kiszczaka i strzelających w Wujku nie są uczciwe. Ja nie myślę, ja to wiem, bo widzę jak się toczą. Jest oczywiste, że Kiszczak i Jaruzelski są winni. I nawet nie mam zamiaru z Tobą polemizować na ten temat. Każdy kto sprawuje tak wysokie funkcje w dyktaturze, państwie policyjnym, szczególnie, że opartym na wzorcach sowieckich, jest winny licznym mordom politycznym i represjom. Wystarczyłoby rzetelnie prowadzić śledztwo, metodami podobnymi, które stosuje się wobec mafiozów, bo partie komunistyczne są w istocie takimi mafiami na skalę gigantyczną i efekty byłyby szybko. Niejeden esbek wysoki rangą zechciałby uratować tyłek w zamian za wsypanie Kiszczaka. Ciekawe kto tak mordował księży, opozycjonistów??? Jeśli masz wątpliwości co do ilości ofiar, to poczytaj sobie raport Rokity z lat 90. Weź w ogóle dobrą książkę historyczną i zacznij się edukować. I nie gorączkuj się tak, że jeszcze nie dostałeś odpowiedzi, bo ja na Twoje wypociny czekałem dwa albo trzy dni i gdybym się nie upomniał, nie byłbyś łaskaw zwrócić uwagi. Nie ma w PO działaczy z taką paskudną przeszłością jak Kryże? Chyba nie ma. Ale jakie to ma teraz znaczenie na tle działalności PO, która jest szkodliwa dla Polski? Żadnego. Po owocach poznałem, że Kryże to jest sprawa marginalna, bo to w żaden sposób nie przeszkadzało PiSowi bronić interesu narodowego na świecie i uderzać w tzw układ. Tymczasem brak panów w typie pana Kryże w PO, nie skutkuje niczym pozytywnym. PO dewastuje Polskę zarówno od wewnątrz jak i w relacjach z sąsiadami. Tylko bez tych bredni o dobrych stosunkach, bo znów będę musiał wykładać prostą prawdę, że dobre stosunki z sąsiadami nie są wartością samą w sobie, bo liczy się skuteczna realizacja interesów państwa, a kwaśna mina sąsiada, nie ma znaczenia. Nie, to liberalna lewica wykombinowała multi-kulti. Znów brak Ci wiedzy. Do książek, bo opierasz się jedynie na jakichś tam swoich przeświadczeniach, czymś zasłyszanym. Stale wtrącasz te swoje nic nie warte zazwyczaj uwagi i oczekujesz poważnego traktowania, gdy sam innych traktujesz jak idiotów, lekceważąc rzetelną argumentację. To tak jak z tym socjalizmem i PRLem. Za nic masz argument, odwołanie do faktów, dalej swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec dwa cytaty z postów "przeklęte pragnienia" "Uważam, że marksizm i wszystkie jego odmiany, formy są szkodliwe i należy je potępić i skończyć z lansowaniem tej ideologii tak jak niedopuszczalne jest lansowanie rasizmu, nazizmu. Komunizm = nazizm i koniec i kropka." i.... "Zatem PiS może sobie być na pół socjalistyczne (anty pyrwatyzacyjne) i to wcale nie oznacza, że jest spadkobiercą PRLu, czyli postczerwoną elitą." Bez komentarza Dalej nie pojmujesz??? Marksizm nie leżał u podstaw ideowych, bo PPS nie było partią komunistyczną, rewolucyjną, chociaż wielu jego działaczy się radykalizowało i odchodziło do KPP czyli do marksistów. PPS był bliższy zachodnim socjaldemokracjom, chociaż w warstwie silnie akcentowanego patriotyzmu, był specyficznie Polski. Czy ty do kurwy nędzy nie pojmujesz, że w polskich warunkach, bycie socjalistą, socjaldemokratą nie oznacza utożsamiania się z PRL??? Ile razy można Ci to tłumaczyć??? Ile??? Naprawdę, weź książki do ręki i czytaj, dużo czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z WIKI "Polska Partia Socjalistyczna, jako organizacja polityczna polskiej klasy robotniczej, walczącej o swe wyzwolenie z jarzma kapitalizmu, dąży przede wszystkim do obalenia dzisiejszej niewoli politycznej i zdobycia władzy dla proletariatu. W dążeniu tym celem jej jest niepodległa rzeczpospolita demokratyczna" A więc nic PPS nie ma wspólnego z sockalizmem jako z etapem przejsciowym do komunizmu. A taki ustrój panował m.in. za Gierka. Mylisz pojęcia, nie znasz się na tym a zabierasz głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo czekałem az zaczniesz mnie obrażac z powodu braku argumentów. I doczekałem się. "Nie, to liberalna lewica wykombinowała multi-kulti. Znów brak Ci wiedzy. Do książek, bo opierasz się jedynie na jakichś tam swoich przeświadczeniach, czymś zasłyszanym. Stale wtrącasz te swoje nic nie warte zazwyczaj uwagi i oczekujesz poważnego traktowania, gdy sam innych traktujesz jak idiotów, lekceważąc rzetelną argumentację. To tak jak z tym socjalizmem i PRLem. Za nic masz argument, odwołanie do faktów, dalej swoje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twierdzenie że Po chociaz w jej głównych szeregach nie ma kogos takiego jak Kryże usiłuje zniszczyc Polske a że w PiS istnieje Kryże jest marginalne, jest smieszne. "Ale jakie to ma teraz znaczenie na tle działalności PO, która jest szkodliwa dla Polski? Żadnego. Po owocach poznałem, że Kryże to jest sprawa marginalna," :D Szkodliwa dla Polski? Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zatem nie wciskaj mi kitu, że socjalizm oznacza, szczególnie w warunkach polskich, czerpanie ze schedy PRLu." Niedługo pewnie stwierdzisz że Gierek to z tych dobrych pps-ów bo na grobie kwiatki składał Jarosław K. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Procesy Jaruzelskiego i Kiszczaka i strzelających w Wujku nie są uczciwe. Ja nie myślę, ja to wiem, bo widzę jak się toczą." Na to odpwoiem twoimi słowami. "Do książek, bo opierasz się jedynie na jakichś tam swoich przeświadczeniach, czymś zasłyszanym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ciekawe kto tak mordował księży, opozycjonistów??? Jeśli masz wątpliwości co do ilości ofiar, to poczytaj sobie raport Rokity z lat 90. Weź w ogóle dobrą książkę historyczną i zacznij się edukować." :D Mordował to może nie ale sadzał do więzienia. Minister w rzadzie Jarosława K. czyli Kryże. A jak juz takl lubicie czepiac się rodziny Michnika to mozna spojrzeć km był tatuś Kryże....To się przekonasz kto mordował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu poprosze o konkrety. I na tej prośbie skoncze na razie bo twoje bzdury może sa i śmieszne ale trudno na wszystkie odpowiadać. "PO dewastuje Polskę zarówno od wewnątrz jak i w relacjach z sąsiadami." Konkrety poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze jedno. Pytałeś kto mordował. Z WIKI. "Brał udział w orzekaniu wyroków skazujących, w tym również na karę śmierci, w sprawach przeciwko działaczom podziemia niepodległościowego, m.in. rotmistrza Witolda Pileckiego i majora Tadeusza Pleśniaka. W 1964 był przewodniczącym składu sędziowskiego, który wydał wyroki skazujące w sprawie tzw. afery mięsnej. Wiele z wyroków wydanych przez niego zostało uznanych po 1989 za mordy sądowe." Wiesz o kim mowa? No...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
Szechter ma jeszcze lepsza rodzinkę. Taki R. Kryże przy nich to mały chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I musze jeszcze jedno. Odnosząc się do tego co napisałem, zacytuj do czego się odnosisz i podaj KONKRETY na których opierasz swoją ocenę. Nie pisz czegoś takiego, bo to tylko cię ośmiesza: "Procesy Jaruzelskiego i Kiszczaka i strzelających w Wujku nie są uczciwe." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 19:45 [zgłoś do usunięcia] przywódca duchowy platformy Szechter ma jeszcze lepsza rodzinkę. Taki R. Kryże przy nich to mały ch*j." Tak. No to pomyśl. Jaki miał wpływ na swojego przyrodniego brata Stefan Michnik i porównaj do tego jaki prawdopodobnie miał wpływ ojciec na młodego Kryże. Wg mnie to zupełnie nieporównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
Sratyn podajesz, że Kryże miał taka rodzinkę ale nikt przecież nie cytuje Kryżego, nikt nawet nie zna jego poglądów ani nie powołuje się na media których redaktorem naczelnym jest Kryże. A Szechter ma udaną rodzinkę i jeszcze ma gazete która jako spadkobierca trybuny ludu miesza w głowach starym komuchom i wątpię czy kiedykolwiek miałeś inne zdanie niż Szechter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
I porównajmy jaki wpływ ma Kryże na kogokolwiek a jaki wpływ ma Szechter na starych komuchów i młodych komsomolców. Widzisz znowu wdepnąłeś we własne gówno. :D:D ty to chyba lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I porównajmy jaki wpływ ma Kryże na kogokolwiek " Czyli wynika z tego wprost że powołany na stanowisko ministerialne w rządzie przez Jarosława K. nie miał na nikogo wpływu. Ciekawa teza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kogo wpływ miał Kryże. Cytaty z WIKI. "W 1979 skazał działacza Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela Adama Wojciechowskiego na karę więzienia za napaść i pobicie trzech funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa." "W marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości. Wykonane wyroki zostały skasowane przez Sąd Najwyższy." "Od lat lat 80. brał udział w szkoleniu aplikantów i asesorów sądowych oraz w komisjach egzaminacyjnych na stanowiska sędziowskie" Czyli miał spory wpływ na niektórych...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
Ćwoku chodziło mi o to jaki wynik sprzedaży ma GWno. A po za tym jak Szechter albo jakiś redaktorzyna z jego gazetki powie coś totalnie głupiego to i tak na drugi dzień połowa lemingów powtarza te głupoty. To jest wpływ a nie że 30 lat temu ktos zostal skazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka warszawianka
Shatyn - najwiekszy klamca w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka warszawianka
szkoda czasu na ciebie, komusza pało apeluje, nie wdawajcie sie z nim w dyskusje! nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przywódca duchowy platformy
I san widzisz, Kryże siedzi w domu i jego szkodliwość społeczna jest zerowa a Szechter ma swoją gazetkę co pierze mózgi setkom tysięcy ludzi ( może nawet w milionach). Myślisz, że ktoś co 20 lat czyta GWno jest normalną osobą? albo że da się ją uleczyć? a guzik. To jest pokolenie stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka warszawianka
Shatyn ty jestes najlepszym dowodem na zly wplyw GóWna, stary odmozdzony patafian, szatniarz z Nowej Huty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×