Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam dość takiego kraju

KLUB POPARCIA Janusza Korwina Mikke

Polecane posty

no żesz Zastosowałeś jak zwykle te same metody, choćby przytaczając artykuł z Wiki, który odnosi się do współczesnej PPS a ja nie o tej mówiłem. Tobie to jedno, bo masz złą wolę, albo jesteś niedouczony. Możliwe, że jedno i drugie. Odpowiadanie na te Twoje zdziwienia w kwestii uczciwości procesów Jaruzelskiego i spółki, jest bez sensu, bo Ty i tak pomimo faktów, gadasz jak katarynka. Księża byli mordowani, Popiełuszko to tylko jedna ofiara zbrodni, której bezpośredni sprawcy zostali ujawnieni. Z ostatnich mordów, to rok 90, min ksiądz Suchowolec. Pewnie jesteś tak oczytany, że nawet nie słyszałeś. Jesteś taki cyngielek z Czerskiej, taki wychowanek Michnika, który potrafi zaprzeczyć oczywistym faktom i wciąż dopraszać się o argumenty, które już dawno padły, ale Ty udajesz, że ich nie było i tak jak napisała mam doś... wciąż i wciąż, trzeba jej powtarzać, tak abyś miał satysfakcję, że rozmowa nie posuwa się, tylko grzęźnie w Twoim ulubionym śmierdzącym bagnie. Bo śmierdzącym bagnem jest przekonanie/lub udawane przekonanie, że PRL nie był co najmniej państwem policyjnym i ludzie tacy jak Jaruzelski, Kiszczak i inni, kierując tym państwem, bezustannie dopuszczali się stosowania przemocy poprzez sb, milicję, wymiar sprawiedliwości i wojsko. Z drugiej strony wyciągasz jednego Kryże, który był wówczas płotką ale nie widzisz Kiszczaka :D :D :D który mu tę robotę zlecał. Gardzę Tobą i już więcej się do Ciebie nie odezwę, bo to nie ma sensu. Triumfuj sobie, że tak mi wszystko pięknie wyłożyłeś :D że uciekam. Mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło że uciekasz. Tego spodziewam się po takich obszczymurkach jak ty:D. Odniose się tylko do jednego. To dowód na twoje manipulacje. "Z drugiej strony wyciągasz jednego Kryże, który był wówczas płotką ale nie widzisz Kiszczaka który mu tę robotę zlecał." Nie musiałem "widzieć" Kiszczaka bo mowa była o PiS w którego rządzie był Kryże. Kiszczaka tam nie było. Nie było go również w rządzie PO. Czyli Kiszczak jako postać, nie miał w tym wypadku "zastosowania". A więc to zdanie zacytowane z twojego posta jest tylko i wyłącznie manipulacją. Co do reszty to szkoda mojej klawiatury. Jak nie manipulacja to kłamstwo:O. Ale jak tak lubisz? I dlatego nie pozostało ci nic innego jak zwiewac w tzw podskokach...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło że uciekasz. Tego spodziewam się po takich obszczymurkach jak ty ---> obszczymurek???? A gdzie dowod???? :D :D :D Jak nie manipulacja to kłamstwo --->a DOWOD?????????? :D Zaczyna mi być jej żal ---> dopiero zaczyna. Hmmm. Nam za to jest juz Ciebie zal od ladnych pary tygodni :classic_cool: Miota sie kobitka, podkłada się co chwile, kłamie, usiłuje obrażać itp. Przykro patrzec na taka degrengoladę. ---> POPROSZE O DOWOD :D Do tego widac, ze nie uzywasz zbyt czesto tych gornolotnych (dla Ciebie) slow, bo nie do konca umiesz sie nimi poslugiwac :D slownikowo moze i na uprtego pasuje, ale w mowie potocznej to jest zupelnie inna bajka :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"P.Andrzej Behring Breivik zastrzelił w Norwegii prawie100 osób. To oczywista zbrodnia popełniona przez szaleńca. Tym niemniej szaleńcy jurodiwyje ljudzi bardzo często wyczuwają nastroje panujące w społeczeństwie. I pewne jest ostrzegam przed tym od lat że takie ataki desperacji będą coraz częstsze. Na szczęście: nie u nas. P.Behring Breivik chciał zwrócić uwagę na pewien ważny problem. Śmiertelnie poważny problem. W takich Niemczech na przykład jest już 10% muzułmanów. We Francji podobnie a na jedno dziecko białe rodzi się w tych krajach ośmioro dzieci muzułmańskich. W muzułmanach nie ma niczego złego. Niestety: do Europy Zachodniej napływa szczególny gatunek muzułmanów: nierobów, polujących na wysokie zasiłki socjalne i z braku zajęcia skorych do każdej awantury. Jeśli coś się nie zmieni za 20 lat muzułmanie wezmą nasze wnuczki do haremów, a niepokornym mężczyznom poderżną gardła. Wyjścia są trzy: Konserwatywno-liberalne. Zlikwidować socjalizm, przestać wypłacać komukolwiek zasiłki. Wtedy przyjeżdżać będą poważni kupcy, a nie warcholstwo. Narodowe: wprowadzić narodowy socjalizm, a muzułmanów wyrzucić z kraju, wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie. Postępowe. Pogodzić się z losem i czym prędzej przejść na islam. Dotyczy to zwłaszcza ateistów bo muzułmanie chrześcijan i żydów litościwie tolerują, ale ateistów tępią bez litości P.Andrzej Behring Breivik zwrócił uwagę na problem. Natomiast zarówno nasza „Banda Czworga (PO, PiS, PSL, SLD) jak i np. niemiecka „Banda Czworga (SPD, CDU/CSU, FPD, Links) zajęte są tylko walką o wygranie najbliższych wyborów. A do tego potrzebne są im głosy muzułmanów. Tymczasem problem trzeba jakoś SZYBKO rozwiązać PS. P.ABB śmieje się wesolutko bo w Norwegii nie ma kary śmierci. W więzieniu będzie bohaterem!" -------------------------------------------------------------- JKM napisał że to szaleniec jednak pisze o nim per 'pan"...:O I niby jest szaleńscem ale.... Jak poczytac to JKM usprawiedliwia takie działanie. I co tam trupy dzieci. JKM musiał wykorzystac te trupy żeby przyłożyć swoim konkurentom politycznym....:O:O:O 'P.Andrzej Behring Breivik zwrócił uwagę na problem. Natomiast zarówno nasza „Banda Czworga (PO, PiS, PSL, SLD) jak i np. niemiecka „Banda Czworga (SPD, CDU/CSU, FPD, Links) zajęte są tylko walką o wygranie najbliższych wyborów. " :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to rozwiązanie problemu podawane przez JKM eliminuje go z grona ludzi. Bo nie ma w słowniku ludzi kulturalnych nazwy na coś takiego jak JKM. "Narodowe: wprowadzić narodowy socjalizm, a muzułmanów wyrzucić z kraju, wysłać do jakiegoś Oświęcimia w każdym razie: przeprowadzić, jak chciał towarzysz Hitler: „ostateczne rozwiązanie." Pozostaje mi pogratulowac furerka jego zwolennikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenna umiejetnoscia jest wydobyc z wypowiedzi SEDNO, czyli zrozumiec intencje autora na podstawie caloksztaltu jego wypowiedzi. A czasem bywa tak, ze niektorzy wybiora sobie jedno zdanie, rozwodza sie nad nim, dywaguja i dumaja w nieskonczonosc nie rozumiejac, ze nie ma ono kluczowego dla zrozumienia sprawy znaczenia. I dlatego wlasnie trzeba sobie w takich przypadkach darowac dyskusje, wiec przeklete pragnienia, wracaj !! I nie wdawaj sie po porstu w pogawedki z tymi, z ktorymi nie warto 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sednem jest właśnie
zacytowany fragment wypowiedzi na temat ostatecznego rozwiązania. to jest własnie sedno, zawarte w jednym ze zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sednem jest własnie
----- Polskie środowiska katolicko prawicowe przyjęły wypadki w Norwegii ze zrozumiałem smutkiem. Ale kiedy już nieco opadł dym i emocje się wyciszyły, przyszła pora na trzeźwą ocenę tych strasznych wydarzeń i właściwą ich interpretację. A było tak. Skrajnie lewackie bandy Norwegów skoszarowane na obozie ideologicznym opłaconym przez lewacki rząd, młodzi ludzie bez jakichkolwiek zasad moralnych i bez boga w sercu, swą natretną propagandą doprowadziły do nerwowego załamania Andersa Breivika, przepełnionego wiarą chrześcijanina o prawicowych przekonaniach. Ten porządny i przykładny chrześcijanin, w geście samoobrony przed obrażającymi jego religijne uczucia hordami ateistów, zastrzelił parędziesiąt osób. Czyż nie należy mu się rozgrzeszenie? Przecież on to wszystko zrobił w obronie wiary, boga, uciśnionych przez ateityczne lobby współwyznawców, oraz w imię czystości norweskiego narodu. Módlmy się przeto za biednego Andersa, prośmy boga by mu wybaczył i nie czytajmy liberalnej prasy, która kłamie jak najęta i manipuluje naszymi uczuciami. Tak to mniej więcej widzą nie tylko polskojęzyczne, ale naprawdę polskie media. (A Chrystus nie był Żydem, tylko kmieciem spod Wąchocka, który za chlebem wyemigrował do Judei i tam zrobił niespodziewaną karierę). 08:53, revelstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelo 320
Breivik powinien dostać zawiasy, oddal przysluge normalnym ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie niestety nie to byo sednem. Mysle, ze jednak dla wiekszosci osob jest to jasne, i nie bede sie niepotrzebnie produkowac. Co do tego powyzej- stek bzdur mieszania ideologii, wiary czy czego tam jeszcze innego w glupie, kretynskie , bezsensowne, CHORE zachowanie i decyzje. Tyle. A gazet liberalnych w Polsce raczej nie ma (moze poza niektorymi art "najwyzszy czas"); sa tylko lewackie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym Braivikiem to
najbardziej szokująca nie była liczba ofiar ale liczba nastolatków z komunistycznego komsomolca jaka potrafi się zebrać w jednym miejscu w 5mln kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie Korwin-Mikke
się popisał. Oświęcimia mu się zachciało dla muzułmanów. bandyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revelsteinem bym się nie przejmował on zawsze tak pisze. Szkoda czasu na jego oszczercze teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korwin ma rację muzułmanie nie będą się w razie czego z nami patyczkować. Będą nam powoli podrzynać gardła, no może litościwie przed tym podadzą jakiś narkotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego wzorem hitlera
trzeba zrobić ostateczne rozwiązanie? czy ty się dobrze czujesz? przeciez to nawoływanie do mordów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKM ma ostry język, dosadny i moim zdaniem często tym psuje sobie opinię i sprawia, że łatwo go ośmieszyć. Jednak inwazja imigrantów z krajów islamskich jest faktem. Ma ona charakter kulturowy i polityczny. Trzeba zastosować ostre środki i nie mam na myśli mordów, ale po prostu masowe wydalanie imigrantów z kraju. Gdy zasilą armię bezrobotnych w swoich ojczyznach, zwiększy się tam ciśnienie polityczne, które być może poskutkuje pozytywnym zmianami. Trzeba wydalić maksymalną liczbę muzułmanów. To nie jest takie trudne, tylko wymaga politycznej odwagi i konsekwencji. Obecne lewicowe rządy, lub mięciutka jak penis impotenta prawica, nie są do tego zdolne. Sarkozy niby tam czegoś próbował, ale brakło mu odwagi, bo się boi tych histerycznych ataków, że rasista i tak dalej. Ja bardzo lubię kulturę arabską, jestem świadom i wielkiej przeszłości ale to nie zmienia faktu, że nie widzę dla nich miejsca w Europie. Moje motywacje nie są rasistowskie, ale czysto pragmatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły dekiel nie powinien
czytać tekstów JKM bo i tak żle zrozumie. JKM uważa się za konserwatywnego liberała a nie za NS więc nie ma tu mowy, że kogoś do czegoś namawia. Tylko że debil ( na 99% sratyn) ma jakiś zespół maniakalny i lubi czepić się jakiegos gówna. Dlaczego debil nie czepi sie np tego że JKM namawia do przejścia na islam?, przecież to też napisał w następnym zdaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JKM nawołuje do mordowania muzułmanów. taka jest wymowa "wysyłania do Oświecimia". Mam nadzieję, że muzułmanie mu się odwdzięczą. A swoją droga prokuratura powinna sie tym zainteresować. Bo to nawoływanie do popełnienia przestepstwa. Sam bym zgłosił to ale nie chcę robic gnojkowi reklamy przed wyborami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest nawoływanie do mordów, tylko apel by coś z tym zrobić. Ja gadałem kiedyś z jednym arabem co pracował w kebabie, kupił komórkę od złodzieja, pytam się czy mu koran na to pozwala, a on na to tak to osłabia niewiernych. Kiedyś Żydzi parali się paserką, dziś za chwilę będą to muzułmanie. Zresztą ich przywódcy religijni dość otwarcie nawołują do zniszczenia naszej cywilizacji, a my co robimy, pozwalamy na budowę meczetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tys sratyn taki głupi
że to wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na to nie poradzę że wybrałeś sobie tą opcję rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tys sratyn taki głupi
Miałem napisac żebys sobie jeszcze z kilka razy przeczytał ten fragment co napisał JKM ale i tak to nic nie da boś głupol. JKM podał swoje rozwiązanie i przytoczył 2 inne: skrajnie prawicowe i skrajnie lewicowe, a wybór najlepszego pozostawił czytelnikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tys sratyn taki głupi
Ty sratyn to prostych rzeczy nie potrafisz sobie przyswoić. Ja pierdole :o:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tys sratyn taki głupi Tak samo ten tekst Korwina odebrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak znam życie media z lubością będą podawać tylko ten fragment z Hitlerem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×