Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

Będziesz chodził z paragonem na czole? :P Metek w kilcie generalnie nie widać, z wyjątkiem kilku producentów, jak Sport Kilt, reszta metki znaczki firmowe umieszcza na pasie od wewnątrz, a kiltu w miejscu publicznym zdejmować chyba nie zamierzasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ultimate.-strike
Później sprawdzę, na razie w robocie jestem. To co, zrobisz też podobny Grzesławowi? Po co masz się nudzic, skoro tyle roboty jeszcze do wykonania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jeansowy kilt jest rozpracowany to znaczy, że rozprułaś go żeby wiedzieć, jak wygląda?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i? Chodziłem w kilcie, gdy inni się zawinięci w szaliki ogrzewali przy koksownikach, nie ma z tym problemu, chociaż scenka rodzajowa musiała fajnie wyglądać. :) A teraz w Katowicach jest z 15 stopni i na niebie nie ma żadnych chmur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zimnie nie ryzykowałam - poizolowałam co się dało i było całkiem ciepło. Zrobiło się ciepło i można nosić tradycyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zabawnie nie wiem, w każdym razie dość niecodziennie na pewno. :) Nie wiem, czy jestem pod tym względem wyjątkowy ale mi naprawdę w kilcie w zimie było ciepło. O wiele cieplej np. niż w szortach podobnej długości. Komfort termiczny był mniej więcej na tym samym poziomie, co w jeansach. To jak, jesteś gotowa podjąć się bardziej komercyjnej działalności w dziedzinie kiltmakingu? Może uda Ci się Grzesława przekonać do zainwestowania w ten szlachetny strój? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Strikemaster mnie nie trzeba przekonywać do tego rodzaju strojów, ale są pewne ale:-) Arnodike ja też będę się na zimę izolować:-), bo lubię ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś będzie potrzebował kiltu to mogę mu uszyć na wymiar, chętnych zapraszam na priva - arnodike@interia.pl. Komercyjnie - temat do przemyślenia. Ciekawa jestem warunków termiczno - izolacyjnych w prawdziwym ośmiojardowym 16oz kilcie. Jak trafię na odpowiedni materiał, to pewnie sobie taki sprawię. Prawdopodobnie jest tak, jak mówisz, w końcu to prawie 8 m tkaniny w biodrach. To musi izolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem termiczno - izolacyjnych w prawdziwym ośmiojardowym 16oz kilcie. Jak trafię na odpowiedni materiał, to pewnie sobie taki sprawię. Prawdopodobnie jest tak, jak mówisz, w końcu to prawie 8 m tkaniny w biodrach. To musi izolować. Ale ile to waży w ciężarze całkowitym?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchwiomir
Odpowiadam na pytanie: pewnie że może, o ile ma zgodę swojej partnerki zyciowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Arnodike, kto Cie matematyki uczył? Ośmiojardówka 16 oz waży 1,6 kg." Strike, masz rację, tyle ważą same jardy, a to przecież idzie przez pół ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam pod kątem przyszłych modeli we własnej kolekcji ;-) ten z ebaja też jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnodike, nie zastanawiaj się tylko uszyj serię takich kiltów np. po dwa w rozmiarze 32 i 34, po jednym 36 i 38 cali i wystaw na Ebaju za 250 zł +wysyłka. Popatrz, jak szybko rozwija się aukcja, którą podlinkowałem. Standardowo takie kilty u Geoffrey'a kosztują 285 zł wg. dzisiejszch kursów. http://stores.ebay.pl/GEOFFREY-MADE-FOR-SCOTTISH/Utility-Casual-Kilt-/_i.html?_fsub=3086368011&_sid=145044951&_trksid=p4634.c0.m322 A przy okazji, może po tym wątku kręci się ktoś, kto kupił taki: http://stores.ebay.pl/GEOFFREY-MADE-FOR-SCOTTISH/Tartan-Kilt-/_i.html?_fsub=1516042011&_sid=145044951&_trksid=p4634.c0.m322 kilt? Zastanawiam się, czy sobie na upały tego nie sprawić i interesują mnie opinie użytkowników, czy warto. Piszą, ze to 5-jardówka 13 oz ale w takim układzie cena byłaby jakby trochę za niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×