Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Grzeslaw

Czy facet może chodzić w spódnicy?

Polecane posty

Gość strike
Zostawiłbym Cie w spokoju, bo właściwie nic do twoich spódniczkowych upodobań nie mam, ale. Nie zrobię tego, później napiszę dlaczego. 5 spódniczek plisowanych w kratę do chodzenia i 3 sukienki na zewnątrz. Dziwne to. Do domu z zupełności wystarczą 3, po co przeinwestowywać? Ale najciekawsze są sukienki na ulicę. O ile nie są to sutanny, to będą źle odbierane. Znacznie mniej by Twoja opinia ucierpiała, gdybyś chodził po ulicach w tych kraciastych spódniczkach. Dlatego jakoś mi się to nie widzi. A teraz dlaczego się przyczepiłem. Dlatego, że sprawa jest poważna, śmiertelnie poważna, dosłownie, w związku z publikacjami Erwina Kompanje jasno dowodzącymi, że spodnie dla mężczyzn są szkodliwe, m.in. rakotwórcze. To nie zabawa w przebieranki, to pełnoskalowa kiltowa rewolucja! Jak chcemy żyć musimy dostosować zasady męskiego ubioru do wiedzy medycznej i to na trwałe. Dlatego termin wybuchu kiltowej rewolucji to 30 październik tego roku. Przypominam też, że to kiltowa rewolucja, kraciaste spódniczki mogą od biedy kilt udawać, satynowa sukienka zdecydowanie nie! Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRNHNK
Do "gość". Ta spódnica dżinsowa jest fantastyczna. Bardzo mi się podoba. Rozmiar też jest odpowiedni. Nie odpowiadałem tak długo, gdyż nie zawsze mam czas na to, aby zaglądnąć na forum. Żałuję, że nie odpowiedziałem wcześniej, pewnie już jest niedostępna ta spódnica. Jeśli byłaby jednak szansa, chętnie ją nabędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
#Świąteczny prezent - kilt pod choinkę. Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRNHNK
Poszukiwane są osoby, które mają dużo spódnic jeansowych i chcą sprzedać je. Im więcej, tym lepiej. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie wiadomości, wraz ze zdjęciami spódnic jeansowych i ustalonymi cenami, na adres email INUIT2@wp.pl. Ze względu na to, że mój budżet jest ograniczony (tylko kilkaset złotych), proszę o ustalenie rozsądnych cen. Możliwa jest też wymiana. Akceptowane są TYLKO SPÓDNICE JEANSOWE!!!, rozmiary od 31 wzwyż, długości mikro, mini, midi, maksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Hurtownię zakładasz? Wiem, że dla niektórych ten wątek to dobre miejsce do żartów ale bez przesady. :D Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRNHNK
A propos jeansowego kiltu. Gdybym skontaktował się z odpowiednią osobą i zamówił uszycie i wysyłkę, jak to jest z kosztami? Jestem zainteresowany tą sprawą, gdyż myślę, że kilt przyjmie się najszybciej. Ja sam chętnie spróbowałbym, jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Skontaktuj się na priva z Arnodike, udzielała się tu w tym wątku parę stron wcześniej. Nie wiem, czy jeszcze się tym zajmuje, zapytaj to się dowiesz. Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Oprócz tego na ebaju są jeansowe kilty ale w wersji utility, po ok 213zł+ wysyłka. Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
I co, kupiłeś sobie w końcu ten kilt czy nadal kolekcjonujesz damskie spódnice i będziesz marudził, że nie da się w nich chodzić? BTW da się, kto Ci zabroni? tylko e nie widzę takiej potrzeby, kilty są szyte specjalnie dla mężczyzn, są lepsze i wcale nie są droższe. Spod nie zabijają! Rzuć teraz. Zapraszam na Strony Kiltowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRNHNK
Oczywiście, że nadal kolekcjonuję. Teraz już mam 43 spódnice jeansowe. Myślę, że upłynie wiele czasu, zanim ludzie przestaną postrzegać to jako zboczenie. Jednak to jest też świetny pretekst, bo dziewczynom z reguły nie podobają się tacy faceci, jak ja, więc nie muszę zawracać sobie głowy tymi miłosnymi głupotami. Od dłuższego czasu zastanawiałem się, wielkrotnie natknąłem się na Twoje wątki w sieci, odnośnie tego tematu, jak to było u Ciebie, jak to się zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta nie może w stroju męskim a mężczyzna w stroju kobiecym czyli kobiety w sukniach lub spódnicach a mężczyźni w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Jak się u mnie zaczęło? Zwyczajnie, kiedyś już to opisywałem. Wyszedłem sobie z kąpieli owinięty w ręcznik, jak zwykle i wtedy zadzwonił telefon. Pogadałem sobie trochę długo i jako że rękę miałem zajętą nie mogłem się standardowo przebrać. Zdążyłem wyschnąć do końca, zakończyłem rozmowę i wtedy, nagle w lustrzanych drzwiach od szafy zauważyłem, że łażę po domu w spódnicy. Jestem w spódnicy i nic z tego powodu się nie stało, nie sfeminizowałem się, nie zostałem gejem. Za to jest bardzo wygodnie. Zacząłem drążyć temat dlaczego mężczyźni zrezygnowali ze spódnic i doszedłem do wniosku, że to była głupota, spódnica jest od spodni lepsza. No i przypomniałem sobie, że nie wszyscy mężczyźni dali się wtłoczyć w te durnowate spodnie, założyłem bloga, forum i zakupiłem sobie kilty i chodzę w kiltach na codzień, od jakichś circa about 9 lat. Tyle, nic nadzwyczajnego. 18 maja - Dzień Kiltów i Męskich Spódnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
A co do nieinteresowania się dziewczyn, jakieś 6 lat temu moja, wtedy jeszcze przyszła żona prawie wypadła z balkonu jak przechodziłem pod jej blokiem. Oczywiście, że się interesują. :) A do Dymfny, strojem męskim jest spódnica, tunika, szaty w rodzaju sutanny (te ostatnie tylko dla nierobów), strojem damskim jest tunika, szaty, spódnica do 1822 roku strojem damskim nie była. Nie śpij na lekcjach historii, nawet jak wydają się nudne. Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feminisci chodza gdy protestuja przeciwko g*****m na europejkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Piszesz o Amsterdamie? Spodnie zabijają! Rzuć teraz. Zapraszam na Forum Kiltowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Podobne protesty były też w Polsce oraz np. w Turcji, ale tu nie o akcję #stop gwałtom chodzi tylko o powrót do normalności. Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strike Mam pytanie czy w tych spódnicach chodzisz tylko w mieszkaniu czy też zdarza się na zewnątrz czy to są zwykłe spódnice proooste dzinsowe czy jakieś tam zkoronką czy falbankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Do gościa, ja chodzę w kiltach, na codzień, do pracy też, do urzędów, na imprezy do znajomych, w lecie i w zimie, nie stosuję żadnych wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji z emailem bardzo tradycyjnych rodzicow do 7 lat nosiłem długie wlosy jak dziewczynka i sukienki .Ponoc taka była tradycja rodzinna z echlopcy do 7 roku zycia nosili długie wosy i sukienki Z chwila ukończenia 7 roku zycia otrzymalem krótkie spodenki i pończoszki bawełniane w prazki zapinane na żabki często wystawaly one z nogawek .A jak na naszym rynku zaczely pojawiać się rajtuzy to ponczoszki ustapily im miejsca.Ai krótkie spodenki zaczolem zakladac na specjalne okazje a tak w samych rajtuzach chodziłem.Do 1 kom.sw miałem na sobie bawełniane biale rajtuzy w prazki innych w tamtym czasie niebylo koszulke z koronkowym kolnirzem i komrze siegajaca lekko za pośladki i biale lakierki chyba były dziewczęce bo akurat białych chłopięcych rodzice niemogli dostać .Z chwila pożegnania się z sukienkami z racji wieku majac chyba 10 lat rodzice byli zaproszeni na jakas uroczystość do znajomych wic mamusia jak zawsze musiala mnie odpowiednio wystroić mianowicie biale bawełniane rajtuzy biały golfik do tego krótkie granatowe spodenki bluza z marynarskim kolniezrem i berecik z antenka no i oczywiście czarne l akierki.Szlismy w niedziele pieszo najpierw na msze do kosciolka następnie pieszo przez cale miasto około 3 km chodnikiem mamusia trzymala tatusia pod reke ja dumnie kroczyłem przed nimi po pewnym czasie rajtuzy mi się opuscily były trochę za duże i przy kostakch porobily się bałwanki .Co chwile jakiś mijający pzrechodzien się klanial zwazywszy ze rodzice byli na dość wysokiej pozycji . na przyjęciu było och i ach proszę dziekuje obróć się kochnie do mnie byłem ogadany z każdej strony .Meki tantala dzieciaki znajomych rodzicow starsi jzu byli wiec mieli na sobie inne stroje i mój zrobil na nich rozbawienie i dawali mi popalić ale nic niemoglem zrobic doszło do tego ze było cieplo mamusia ot po prostu sciagnela mi przy wszystkich krótkie spodenki i w samych rajtuzach byłem .Najzabawniejszy moment był jak wracaliśmy wieczorem lato do domku było po deszczu i były kaluze nim się rodzice z wszystkimi pożegnali mi kazali poczekać przed domem a ze trwalo to chwile nudziłem się i za namowa tych starszych dzieciakow wlazłem do kaluzy i zaczolem podskakiwać rozbryzgując wode rajtuzy do kolan miałem jzu mokre i poczułem szarpniecie tatuś mnie tzrymal mocnoza reke i wlepil mi kilkanaście mocnych klapsów na tyle mocnych ze zaczollem plakac .strofowany cala droge dotarliśmy do naszego domu i tam dopiero było moje pierwsz elanie pasem dwa dni musialem stać niemogac usiasc .Takie zycie lata 50-60 te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike
Straszne czasy, dobrze, że się w latach 70-tyc h urodziłem i nie musiałem w rajtuzach chodzić ani do kościoła. :) Kilt - zdrowa alternatywa dla spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z Gdyni

Spódnica jest wygodna i zdrowa dla krocza. Osobiście nie podobają mi się kilty. Wolę damskie proste czarne spódnice. Ludzie przyzwyczaili się do widoku kobiety i w spodniach i w spódnicy. Jak mężczyźni powszechnie zaczną chodzić w spódnicy to i do tego się publika przyzwyczai. Chodzi o to, że mężczyzna w spódnicy ma nadal wyglądać jak facet a nie tranwestyta. Transy ośmieszają ideę męskiej spódnicy, ponieważ charakteryzują się na kobiety. I to się ludziom nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z Gdyni

Kolekcjonowanie jeansowych spódnic czy spodni nie jest do końca normalne. Po cholerę aż 43 sztuk spódnic?

Ja chodzę czasami wieczorami w spódnicy i pończochach. Ubieram się na czarno, aby nie zwracać na siebie uwagi. Zakładam pończochy bo muszę, mam problem z żylakami. Pończochy uciskowe są grube i ciepłe. Nakładanie jeszcze na nie spodni pogłębia dyskomfort.

Ubiór musi pasować do sylwetki. Ludzie zwracają uwagę na to co odbiega od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Kobieta może chodzić w spodniach facet w spódnicy a osioł w kapeluszu.

Wąż w skarpetkach i kot w butach.

Możesz również kąpać się w szambie szczać do zlewu i myć zęby szczotką do sedesu.

Miłych wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike

Robotę, osioł chodzi nie w kapeluszu, a w spodniach mimo że wie, że strój taki mu szkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli chodzi o kilty to patrząc na niej i jednocześnie mając takie takie wrażenie,  że chyba nie chodzi wam o wygodę. Sam kilt wygląda ociężałe i nie wiem ile tylko waży w porównaniu choćby do dresowej spódnicy, a na siebie jakbym miał wrzucać tyle wagi to ja nie wiem czy to byłaby wygoda. Jak dla mnie to projektant chyba nie do końca zdawał czy zdaje sprawy z tego co uszył, a przecież tu chodzi o wygodę, a wygoda nie może być jednocześnie narzucona na siebie ciężar jakim jest kilt, no i skóra na lato???  to jakaś pomyłka. 

Co innego dżinsy, dresy przypominające jak spodnie co byłoby można wtedy stwierdzić: Wygodnie i luźno bez jakikolwiek ciężaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strike

Oczywiście, że o wygodę. Nosząc ciężki kilt nie czuje się jego ciężaru. Za to ciężar pomaga jak wieje, nie mam zamiaru się bawić w Merilyn Monroe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj facet ma być zarośnięty jak goryl i w gaciach, bo taki mamy stereotyp.Tak naprawdę to kobiety nam ukradły wszystko nawet spodnie,kiedyś było nie do pomyślenia żeby baba chodziła w spodniach  Dziś ciężko znaleźć kobietę w spódniczce,zresztą wejdźcie do sklepu i popatrzcie wybór dla faceta a wybór dla kobiety.Dla faceta zostaje tresek i Bermudy w kwiatki niestety i to właśnie jest obleśne i śmieszne.Jak by tak postawić w rzędzie 10 kobiet i 10 facetów losowo wybranych to one by były każda inaczej ubrana niestety zarośnięte goryle wszyscy tak samo.No i sprawa druga ,gość w spódniczce wyzywamy jest odrazu od trans ,pedałów itp,ale zastanowić się trzeba czy męskość jest w ubiorze czy w głowie.Ja osobiście gole nawet nogi żeby nie wyglądać jak goryl i chodzę w spódniczkach odpowiedno dobranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×