Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaBlondynka

Panie, Panowie i Kafeterianie...

Polecane posty

Dlaczego nie? Nie lubujesz się w wycieczkach do Dojczlandu? No nie gadaj :classic_cool: a z jakiego miasta są? Czarnuszka witaj :) dawno CIę nie było chyba na forum, jak tam noga Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usingen Kurde jechać taki kawał, siedzieć z dwójką dzieciaków, bez neta 😭 Sama nie wiem, lubię z kimś jeszcze tam pojechać, żeby mieć auto i wiesz jakby co to zawsze my sobie a sis z mężem sobie ... A tak pojadę i lipka, będę skazana na czekanie, aż ktoś po mnie przyjedzie. Lubię towarzystwo, ale lubię też sobie odpocząć i sama spokojnie posiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem Ciebie. Ja bym sobie gdzieś pojechała chętnie też a jak na razie to ani pogody nie ma na to ani czasu chociaż nie powiem, bo dzisiaj było u mnie całkiem ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no właśnie i pogoda. U nas dzisiaj też ładnie ale ogólnie pogoda taka zmienna, że też bym chyba yebnięcia dostała siedząc ileś tam u sis w domu cały dzień z dwoma terrorystami. Już dzisiaj nadziwić się nie mogłam i byłam przekonana, że to nie dzieci tylko jakieś tornado przeszło przez pokój młodej. Ale się zobaczy, może na chwile do sis pojadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam na mapie, ode mnie to trochę kilometrów jest chociaż kto wie, taka spontaniczna wyprawa to by było cuś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co parasolka, pójdziemy bez i od razu odwalimy występy miss mokrego podkoszulka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taką fajną apaszkę w kolorach tęczy to sobie przewiąże na biodra. Albo całkiem na golasa się wyjdzie na miasto i będziemy spierrdalać przed policją żeby nas czasem nie ubrali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to cześć Jankesa 🖐️ bo taki cham bez kultury ze mnie co się nawet przywitać nie potrafi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mycha , a ja cham- weszłam i to ja powinnam sie przywitać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy masz piekne (zwłaszcza w tym make up-ie,ale pies ładniejszy ) :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka no jak nas nie zamkną na 24 to myślę, że stałybyśmy się sławne. A gdyby to zacząć regularnie praktykować na starówce to kto wie, może byśmy się pomnika dorobiły :classic_cool: Jankesa dziękujemy, zawstydzasz nas po prostu 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×